winnen? Illil jij ook Skiën in de D0L0MIE: Sensational TURK! HDCMEDÏA Familieberichten Executie verkoop Executie verkoop 100% SCHARRELPAPIE WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2004 B Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Dankbaar voor alle mooie herinneringen die zij aan ons achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en oude oma van de molen Cornelia Vermeij-Went - Neel - weduwe van Gerrit Vermeij in de leeftijd van 90 jaar. Theo en Betty Richard en Sonja Justin, Demi Patrick en Eliza Matthew Henk Tiny Gerard en Carla Niels en Femke Mare Ralf Antoon Ria en Sander 20 september 2004 Aderpolder 3 2159 BA De Kaag Onze moeder is opgebaard in parochiekerk "H. Johannes Evangelist", Hoofdweg-Oostzijde 2032 te Buitenkaag. Er zal een Avondwake worden gehouden op vrijdag 24 september om 19.00 uur in bovengenoemde parochiekerk, waarna er gelegenheid is tot con doleren. De gezongen Uitvaartmis zal worden gehouden op zaterdag 25 september om 10.30 uur, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het parochiekerkhof. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Kaagzicht" Buitenkaag. Onze moeder hield veel van bloemen. En toch - telkens weer - zullen wij je tegenkomen. Zeg dus nooit: het is voorbij. Slechts je lichaam werd ons ontnomen, niet wie je was en ook niet wat je zei. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, hebben wij toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma poes 'via,:/o/i/ra 'arcion - va.n der /'/iet 7 december 1947 21 september 2004 Rob Pardon Nathalie en John Jessy Lorenzo Sidney en Karina Lotte Beesestraat 13, 2331 KG Leiden Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Sylvia is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op vrijdag 24 september om 10.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "Neem mijn leven, laat het, Heer, toegewijd zijn aan uw eer." Gez. 228 Heden nam de Heer tot Zich, voor ons toch nog onverwacht, mijn zus, onze schoonzus en tante Yvonne van Riet Leiden, Eindhoven, 20 augustus 1917 16 september 2004 M. Peterse-van Riet J. Peterse J. van Riet-Bekooij H. van Riet-Guldemond Neven en nichten Correspondentieadres J. van Riet Ambonstraat 11 b 2315 GG Leiden De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Dag lieve mam Dank je voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Je was de liefste en beste moeder die iemand zich wensen kon. We zullen je ontzettend missen maar in ons hart zul je altijd blijven bestaan. We houden van je. Liefs Nathalie John Dag lieve OITia PoeS Dikke knuffel Jessy Lorenzo Dag lieve mama Ik moet je nu laten gaan. Dankbaar voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Ik moet je nu laten gaan. Ik steek voor jou een kaarsje aan. In m'n gedachten blijf je bestaan. Ik moet je nu laten gaan; uit het zicht, niet uit m'n hart. Ik hou van je Ik mis je Sidney Karina Heden overleed, slechts vijf maanden na haar vader, tot onze diepe droefheid mijn lieve dochter, zus en schoonzus Sylvia Wij zijn dankbaar dat haar verder leed bespaard is gebleven en dat zij haar rust gevonden heeft. Ma Wilma Gilles Maar de vrucht des Ceestes is liefde, blijdschap, vrede, lankmoedigheid, goedertierenheid, goedheid, geloof, zachtmoedigheid, matigheid. (Galaten 5:22) Met pijn in ons hart, maar intens dankbaar voor al die fijne en gelukkige jaren die wij met haar hebben gehad, geven wij u kennis dat, na een langdurige strijd, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Elisabeth Wilhelmina Maria Keulemans weduwe van W. M. H. Rutten Den Haag, 27 oktober 1932 Lorentzkade 13 2313 GB Leiden Leiden, 20 september 2004 Marijke Jos en Petra Fabian, Lars Lucy en Mitja Daniël Mama is thuis alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op woensdag 22 september en donderdag 23 september van 19.30 tot 20.15 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 24 september om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dankbaar dat verder lijden hem bespaard is geble ven, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan Willem van der Kaaden Maasland, 3 augustus 1947 21 september 2004, Rijngeestgroep Leiden e.o. Langerdurende Zorg Team psychiatrisch wonen Correspondentieadres: Gert van Spenger Endegeesterstraatweg 2 2342 AJ Oegstgeest Willem is opgebaard in uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst vindt plaats in bezinningscen trum Kruispunt, Endegeesterstaatweg 5 te Oegstgeest op maandag 27 september om 11.00 uur. De bijzetting in het familiegraf vindt plaats omstreeks 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Hofsingel 1 te Maasland. Verdrietig, maar ook vervuld met mooie herinnerin gen aan een moedige, dappere en sterke vrouw, delen wij u mede dat, na een jarenlange slopende ziekte, ingegaan is tot de eeuwige shabbatsrust onze lieve moeder Sara Catharina da Costa-Vlaardingerbroek 23-06-1924 18-09-2004 van haar eigen moeder leerde zij uit psalm 146: Zalig, hij die in dit leven Jacob's Cd ter hulpe heeft Hij, die door de nood gedreven Zich tot Hem om troost begeeft. Voor de liefdevolle verzorging in hospice de Wingert te Amerongen zijn wij het personeel zeer erkentelijk. Correspondentieadres: M. L. A. da Costa Vloeddijk 31 8261 GC Kampen Lisserbroek: Bento da Costa Esther da Costa-Ong Yair Etienne Gidon Kampen: Marina da Costa Uriel Baruch Shifra Avithal Paramaribo: Alexandra Bueno de Mesquita-da Costa Paul Bueno de Mesquita Daniël Kevin Oceanside (USA): Arthur da Costa Jo-Ann da Costa-Gummels Jordan Woensdag 22-09-04 hebben wij Mama naar haar rustplaats gebracht. Bij exploot van gerechtsdeur waarder Mr M P. A. Knol te Delft van 17 september 2004, ten verzoeke van de stichting Stichting Portaal Leiden, statu tair gevestigd te Baarn, zijn de personen van wie de identiteit niet kan worden vastgesteld, die verblijven of wonen in de onroe rende zaken gelegen aan de Van Hogendorpstraat 32 (2316 TX) te Leiden, gedagvaard in kort ge ding om in persoon of vertegen woordigd door een procureur te verschijnen op 11 oktober 2004 om 10.00 uur ter terechtzitting van de Voorzieningenrechter van de Rechtbank 's-Gravenhage als dan en aldaar gehouden worden de in de Rechtbank 's-Graven- hage te 's-Gravenhage aan het adres Prins Clauslaan 60 tenein de te worden veroordeeld om de voormelde onroerende zaken on middellijk na betekening van het te wijzen vonnis geheel en ont ruimd ter beschikking te stellen, kosten rechtens; Afschrift van dit exploot is op onderstaand kantoor te verkrij gen voor belanghebbende(n). Gereclitsdeurwaarderskantoor Van Beest, Knol Vermeulen bezoekadres: Wallerstraat 14c-16c te Delft Postbus 632 2600 AP Delft telefoon 015-2159545 Op 23 september 2004 vindt een openbare verkoop plaats voor rekening van Ehvit B.V., Grundel 49 te Oude Wetering. De verkoop geschiedt in opdracht van de belastingdienst Holland Midden, kantoor Leiden, Stationsplein 7 te Leiden. Te koop wordt aan geboden: kantoorinventaris, w.o. p.c. merk Dell, computer camera merk Philips. Plaats van verkoop is te Oude Wetering, Grundel 49. De verkoop vangt aan om 11.00 uur. De zaken zijn te bezichtigen op 23 sep tember 2004 van 10.30 tot 11.00 uur. Verkoop bij opbod. Geen opgeld. De zaken kunnen wor den afgevoerd direct na afloop verkoop. De belastingdeurwaarder, M. J. Groeneveld (tel. tot 9.30 uur is 071-5244364 of 5244444). Belastingdienst Op donderdag 23 september 2004 om 11.00 uur vindt een open bare verkoop plaats voor rekening van J.C. Oele, wonende te Rijpwetering, Zuidweg 7. De verkoop geschiedt in opdracht van de belas tingdienst HOLLAND-MID DEN, KANTOOR LEIDEN, Stationsplein 7 te Leiden. Te koop wordt aangeboden: Meubilaire - en huishoudelijke zaken. Plaats van verkoop is: Rijpwetering, Zuidweg 7. De zaken zijn te bezichtigen op donderdag 23 september 2004 van 10.30 tot 11.00 uur. Prijzen contant. Geen opgeld. De belasting deurwaarder, C.A. Pont (tel. tot 9.30 uur is 071-5244368 of 5244444). Belastingdienst Wat is üw reden om te collecteren voor de NS6K? gehandicapte kind Meld u aan op www.nsgk.nl of bel(020) 679 12 00 "De olympische gedachte is: 'meedoen is belangrijker dan winnen'. Maar meedoen is niet voor iedereen vanzelfsprekend. Zeker niet voor gehandicapte atleten uit ontwikkelingslanden. Voor hen is kwalificatie voor de Paralympics in Athene op zich al een wereldprestatie. Voor hen geldt: meedoen is winnen!" Speel de webgame en win! - uiuiui.meedoenisuiinnen.nl Heerlijke 8-daagse sneeuwvakanties in Italië 1 Gezellig wintersporten in de Italiaanse sneeuw! Dat kan nu bij KRAS Stervakanties, want wij bieden u deze winter weer vele fantastische 8-daagse skivakanties naar de Dolomieten in Italië aan. En dit voor een spotgoedkope prijs, want u boekt al een zeer voordelige 8-daagse sneeuwvakantie voor een prijs vanaf slechts 329! En jawel: dit is echt op basis van halfpension, dus Italiaans ont bijtbuffet en een 3-gangen diner zijn al inbegreperi. Reserveer nu snel en ontdek één van de vele skigebieden van de prachtige Dolomieten! WINTERSPORTPLAATSEN EN HOTELS U heeft de keuze uit goede 3-sterren(-plus) hotels gelegen in het skigebied Super Skirama Dolomiti dat maar liefst 340 sneeuwzekere pistekilometers en 140 liften telt! In dit gebied liggen de gezellige skiplaatsjes Molveno (864 m). Andaio (1050 m), Fal della Paganella (1030 m), Pinzolo (2100 m) en Madonna di Campiglio (2500 m). De hotels beschikken over entree met receptie, lift, gezellig restaurant en lounge met o.a. tv. Uw goede 2-persoonskamer is voor zien van douche, toilet, tv en veelal balkon. ALGEMENE INFORMATIE Sportiviteit en gezelligheid gaan hand in hand in dit prachtige wintersportgebied waar In de wintermaanden volop sneeuw ligt.U kunt er heerlijk skiën, snowboarden, lekker langlaufen en ontspannende wandeltochten maken. Daarnaast worden er tal van activiteiten georganiseerd zoals skisafari's, tochten met een snowcat en fakkeltochtafdalingen. Verder kunt u in het sportcentrum van Andaio schaatsen een dag in de frisse buitenlucht kunt u de m brengen in één van de vele gezellige caf« discotheken. Deze ingrediënten garanderen sportplezier! Vertrekdata EW 98.4351 Vertrek: elke zaterdag van 15/1 t/m 5/3 Fal della Paganella (keuze uit 2 hotels* Molveno (keuze uit 3 hotels*) Andoio (keuze uit 6 hotels*) Pinzolo (keuze uit 3 hotels*) Madonna di Campiglio (keuze uit 2 hote zie onze winterbrochure SneeuwvafcajBJ 107 voor uitgebreide hotelbeschrijvingT Toeslagen per persoon: 1-pk va. 77, lasting en reserveringskosten€ 45,NS-( Algemeen exclusief: niet gerióemde mj havenbelastingen reiskosten, div. verzekt skihuur e,d.. Minimum aantal deelnemt 1 annuleringstermijn: 21 dagen voor vertri )g breide winterbrochure Sneeuwvakantiei Met o.a. Pemre, Myra. Pamukkale, Aphrodisias. Efeze en Turkije-liefhebbers opgelet! KRAS Stervakanties organiseert een prachtige 15-daagse rondreis langs vele highlights van dit fascinerende land.Tijdens onze zwerftocht door het rijke Turkse verleden ontdekken we prachtige bezienswaardighe den als Pamukkale, Aphrodisias en Efeze en boeiende steden als Antalya, Troje, Pergamon en de stad van 'duizend-en-één nacht' Istanbul. En. aan het eind van de reis verblijven we nog enkele dagen aan de Turkse Rivièra, waar u heerlijk kunt genieten van zon, zee en strand. U kunt deze uitgebreide 15- daagse rondreis al boeken vanaf slechts 559! En dit in inclu sief vliegreis, binnenlandse vlucht, verblijf in toeristenklasse hotels, dagelijks ontbijt en diner en boeiend excursieprogram ma o.l.v. deskundige Nederlandssprekende reisleiding! Voor zo'n prijs kunt u zo'n mooie rondreis natuurlijk niet laten lopen. Er rest dus maar één conclusie:op naarTurkije! REISPROGRAMMA IN HET KORT Na aankomst op de luchthaven van Antalya volgt de transfer naar ons hotel aan de Turkse Rivièra. langs de kust rijden we naar Demre en Myra. In Dalyan maken we een leuke boot tocht langs de Lycische graven naar het Carreta Caretta- strand.Ook brengen we een bezoek aan Pamukkale, met de bekende witte kalksteenterrassen, en Aphrodisias. Ons vol gende reisdoel is Efeze, met onder meer de keizer Dominitianus tempel en de het grote stadstheater. We vervol gen onze weg via Pergamon naar Assos en Troje, om uitein delijk bij het hoogtepunt van de reis aan te komen: Istanbul. We verblijven twee dagen in deze bruisende stad, waarbij u kennismaakt met o.a. de Blauwe Moskee, de Aya Sofia Jli kathedraal.de 5ultan Achmet en het Topk n brengen we een bezoek aan de Grand 6 authentlekeTurkije nog kunt proeven. We m S Istanbul en gaan, via een binnenlandse vlud Antalya In Antalya zelf maken we nog een l als perfect afsluiting van deze schitterende ei nog enkele dagen aan de stranden van d? j Vertrekdata HW 98.040 November November December December Januari Februari Maart Maart 4-18 1-15 1-15 22-29 ik! ch Toeslagen per persoon: 1-pk 159, brandstoftoeslag 6, lucht belasting en reserveringskosten 49. Pi soon, tenzij anders vermeld Exdusief' facultatieve excursies, visumkosten (ca. koffer- en servjcegelden (ca. 18), lund dag), luchthaven-Ztoeristenbelasting er zekeringen. Min. aantal deeln.: 20. Uit deeln14 dgn voor vertrek. Vraag uitgebn ving reisnr.HW 98.040 Wat kan het leven toch mooi zijn. Wanneer niet alleen de eieren bij elkaar gescharreld zijn, maar de verpakking ook. Bij de eieren moetje er altijd even op letten dat ze echt bij elkaar gescharreld zijn. Maar van de verpakking weet je het zeker. Al onze eierdozen worden van oud papier gemaakt (mit niet van kunststof zijn). Zo zie in de eenentwintigste eeuw heel wel in harmonie met de nal kunnen leven. Als we maar wil Steeds weer plezier van kart DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWII

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4