Het zit Katwijk nog niet mee -SPORT 5 :r Leede nadert de streep door lijke spelen Noordwijk toont karakter jnsburgse Boys tevreden met punt op kunstgras van Sparta N ij kerk Lisse pakt punten leen kaartenfestival rtjan van Geen - Sparta Nijkerk ont- ls eerste hoofdklasser dit zijn gasten op kunst- ilgens trainer Erik Assink eerder een nadeel dan ordeel. Titelpretendent s irgse Boys kwam zater- t verder dan 0-0. '61 |e meeste clubs ervoor een bijveld te stofferen Jo1 nstgras, nam Sparta het Joii ;ld, dat al tijden in er- jke staat verkeerde. De beslissing werd rijkelijk laat ge nomen, pas in maart. Assink had toen al bijgetekend. „Ook al valt het me niet tegen, ik heb een aversie tegen kunstgras. Ik ben ouderwets ingesteld. Er zit ten echt wel positieve elemen ten aan. De bal rolt als een tie relier. Maar als ik dit in decem ber had geweten, was ik hier geen trainer meer geweest", zei de meest gelauwerde trainer in het amateurvoetbal, daarmee aangevend dat hij volgend sei zoen niet meer op sportpark De Ebbenhorst werkzaam is. As sink: „Een goed verstaander heeft een half woord nodig." Omdat het veld pas een week voor het begin van de competi tie klaar was, heeft Sparta Nij kerk er nog nauwelijks aan kun nen wennen. „We hebben er pas vier keer op gespeeld en vijf keer op getraind", aldus Assink. Juist de trainingen geven hem de meeste kopzorgen. „Ik moet rekening houden met de inten siteit van de training. Ik begrijp van de jongens dat het veel zwaarder is. Ik weet nog niet of ik twee keer of drie keer in de week kan trainen en hoe lang achter elkaar. Die jongens van Rijnsburg zullen het een dag na de wedstrijd ook wel gemerkt hebben. Die zijn anders wakker geworden." Rijnsburgse Boys, tot zaterdag met Sparta Nijkerk, IJsselmeer- vogels en Deltasport koploper in de hoofdklasse B, zou op zich niet mogen klagen over kunstgras. De ploeg wil graag circulatievoetbai spelen en kunstgras is daar uitermate ge schikt voor. Ook zonder Berry Charité (nog zeker twee weken uitgeschakeld), Mark Stuut, Frank Zinhagel (familieomstan digheden) en Frank Aboikoni (verslapen). Volgens trainer Ted Verdonkschot gaat het Sparta Nijkerk niet extreem veel extra punten opleveren. „Cambuur en Heracles spelen ook op kunstgras en die hebben vorig seizoen genoeg punten ver speeld." De bezoekers creëerden in eer ste instantie een veldoverwicht. Nick Schnater en Jasper Ketting kregen grote kansen op een treffer. In de tweede helft mocht Sparta Nijkerk de meeste aanspraak op de winst maken. Mark Dijs en Albert van Nijhuis misten van dichtbij. Rijnsburg probeerde wel druk te zetten, maar was onnauwkeurig in de passing. De regen was daarbij een bepalende factor. „Sparta anticipeerde toen beter", zei Dennis Groot, aanvoerder van Rijnsburgse Boys. „De bal schoot door en dat zijn zij meer gewend. Dat maakte het een wisselende ervaring. Als het droog is, gaat het wel." Verdonkschot zag te veel spe lers niet in de wedstrijd zitten. „Maar ik weet niet of dat door het kunstgras kwam. Voorin kwamen we kracht tekort. Indi viduele acties lukten niet. Dan ben ik met een punt tevreden." Verdonkschot sprak alleen zijn teleurstelling uit over Aboikoni. „Hij liet het team in de steek. Dat krijgt hij nog te horen." schieten we niks mee op' Hartman om - 't Is maar hoe je de w-Z «kijkt. Iemand die ge- n de zonnige kant van tbal) leven te zien zou vierde gelijke spel van de (1-1 bij Bennekom) constateren dat de Sas- ise ploeg nog steeds on- is. Iemand met een optimistische inborst kunnen wijzen dat Ter gedeeld achtste staat, chts een punt voor- p nummer twaalf. Ho ïrstelling over de lage ston ip de ranglijst wint het eede voorlopig van de iheid over de ongesla- His. De winnaar van de lip, mede door de over- Quick Boys en Rijns- toys naar de hoofdklas- pt als een van de titel en, is met de plek in terrijtje duidelijk niet in Trainer Arie Lagendijk: ir gelijke spelen schiet urlijk niet op. We raken rder achterop." Verge- t een week eerder wis- igendijk een offensief e middenvelder (Mar- ndijk) in voor een spe- neer defensieve kwali- öb Hoogkamer). „Defensief waren we ipe re wedstrijden kwets- arom wilden we tegen m per se achterin de Van die goede ens kwam niets te- Ct al na zes minuten isseerde Carlo van eigen keeper met een ogbal. Vanaf de kant prake te zijn van een terugspeelbal. Van rsprak dit. De verdedi- bal viel tussen Bob ïer en een aanvaller Ge ekom in. Ik wilde hem en, maar dat ging ver- ïde ee wel meer verkeerd bij dat in de eerste helft ,nsl ele scoringskans cre- bB speelwijze van Ben- daar voor een deel ouljn. De ploeg, die vorig de net John van de Brom loo bil fkc tij< op de bank als zesde in de hoofdklasse B eindigde, trok zich massaal terug op eigen helft als Ter Leede de bal had. Alleen spits Dennis van Meeg- denburg hoefde van trainer Hans Westerduin, in augustus aangetrokken na het vertrek van Van de Brom naar Ajax 2, niet mee te verdedigen. De an dere spelers liepen zich het vuur uit de sloffen om Ter Leede in bedwang te houden. Dat lukte in eerste instantie uit stekend. Pas laat in de tweede helft begon de vestingwal van Bennekom scheurtjes te verto nen. Net als Ter Leede kon het Gel derse team in de aanval niet imponeren. Bij balbezit kreeg Van Meegdenburg assistentie van vier middenvelders, onder wie Arno Splinter, ooit een veel belovend talent bij Ajax. Pas in de tweede helft stichtte Benne kom twee keer gevaar via coun ters, voor rust gaf Ter Leede - het slippertje van Van Zeist daargelaten - defensief niets weg. Lagendijk: „Dat we wel degelijk goed kunnen verdedi gen vond ik het positieve van deze wedstrijd." Omdat de Sas- senheimse aanvallers zich na rust opnieuw geen raad wisten met het gebrek aan ruimte, zag het er lange tijd naar uit dat Ter Leede zijn eerste nederlaag zou lijden. Invaller Mo Rahou, net een mi nuut binnen de lijnen, bracht uitkomst. Hij leverde in de tachtigste minuut een voorzet af, die Hicham Rbii in staat stel de de gelijkmaker te scoren. Rbii en Martijn Gootjes, de tot nog toe weinig succesvolle op volger van Florencia Cornelia, hadden Ter Leede nadien aan drie punten kunnen helpen. Doelman Rob Hilbers keerde hun inzetten. Lagendijk: „Die ballen hadden erin gemoeten. Ze stonden he lemaal vrij voor de keeper. Dat we in de slotfase opeens wel kansen kregen, had met onze betere conditie te maken." Van Zeist: „Een overwinning is wat we nodig hebben. Dan zijn we over het dode punt heen." Toine l'Ami scoort de 1-1 voor Katwijk. Foto: Henk Bouwman door Willem Spierdijk katwijk - w Katwijk leek zaterdag een roerige week af te sluiten met een 2-1 overwinning. De ploeg was in blessuretijd op voorsprong gekomen en leek op weg naar de eerste overwinning van het sei zoen. Maar het zit Katwijk nog niet mee dit seizoen. Een vechtpartij, een rode kaart en een minuut later stond er 2-2 op het scorebord. Een kopbal met een onmo gelijke boog was in de verre hoek van het Katwijk-doel geploft. „Als die jongen dat nog honderd keer doet, gaat-ie er hon derd keer niet in", oordeelde interim- coach John Eelman. Katwijk had een roerig weekje achter de rug. Trainer Freek Rienks werd vorig weekeinde na de 5-1 nederlaag tegen Deltasport op straat gezet, John Eelman, die vorig jaar wegens gezondheidsklach ten moest afhaken, fungeerde afgelopen week als hoofdtrainer. Eelman heeft al aangegeven die taak alleen tijdelijk te willen vervullen. Toen Eelman vorig seizoen terugstapte, was er een pittige discussie gaande met zijn selectie over de speelwijze van het elftal. Na de matige start vond een aan tal spelers dat het behoudender moest. Eelman gaf toen niet toe en hij hield ook zaterdag vast aan zijn opvattingen. Daarom speelde w Katwijk met een lin ker- en een rechtervleugelspits (Chris de Bie en Karim Hajji) en een 'nummer 10' Marcel Vondeling vlak bij spits Sander Molenaar. Het leverde allemaal nog niet veel spek takel op. Duidelijk was dat het de afgelo pen weken niet alleen aan de trainer heeft gelegen, er lopen ook nogal wat spelers rond in het elftal die niet in vorm zijn. Toch oordeelden supporters op de tribune dat ze in één speelhelft al meer 'voetbal' hadden gezien dan de voor gaande drie wedstrijden bij elkaar. Dan moet het de eerste drie wedstrijden wel bar en boos zijn geweest, want Katwijk kwam niet zo vaak gevaarlijk dicht in de buurt van het doel van Maassluis. Na de 0-1 (een penalty van in de 38ste minuut van Harold Loeve) miste Molenaar een heel mooie kans op de gelijkmaker. De tweede kans leverde de gelijkmaker op toen Jerry van Wonderen de bal uit een corner naar Toine l'Ami tikte en de aan voerder laag en droog uithaalde: 1-1. De tweede helft ging het wat beter bij Katwijk. Vooral van de rechterkant pro duceerde Hajji een paar aardige voorzet ten, die wel gevaar maar geen doelpun ten opleverden. Een frommelgoaltje van invaller Marvin Bok in blessuretijd leek voldoende voor drie punten. Maar vanaf de aftrap begon verdediger Nicolaï aan een solo, hij werd door Marcel Vonde ling onderuit gehaald, waarna een vechtpartij volgde. Wonderlijk genoeg hoefde alleen Vondeling wegens de niet al te zware overtreding met rood te ver trekken. Even sloeg de totale paniek toe aan Katwijkse zijde. Excelsior Maassluis profiteerde via een kopbal van Rodney van Engel. Volgende week mogen de Katwijkers in Capelle proberen de eerste winst te ha len. Wie er dan als trainer op de bank zit, is nog niet bekend. De namen van mogelijk nieuwe oefenmeesters zingen rond op sportpark De Krom. En er wa- Riji Buisman m, rus s o keer trok een onzeker p scheidsrechter Stange ani aart in de zeker niet hove ontmoeting Lisse - r d( lam. Jack Honsbeek ens Lisse de enige die dubbel kreeg. Zijn te- m( strafte overtreding in ti1 penaltygebied gaf de 'am in de slotminuten be ni de onverdiende ge- 100 te scoren. Remco Ko- aar tikte echter een meter al t doel van Kenny Rij k waardoor de thuis- 1 g( 2-1 toch nog de volle p te. Over één ding wa- w coach Said Ouaali en 'vai >a Hans Maus het na 1 d k genoeg eens: „De a :hter was vandaag 'in laggevend." duizendkoppige pu- drik met andere ogen te wedstrijd. Nadat de halverwege de eerste urs vermeende handsbal 00j trafschopgebied van ,ee am wegwuifde, was eten hond; ook al was jua gele kaarten ten- vv voor Heerjansdam. ;rloc e acht was voor trai- die daar weinig van ,Een gele kaart voor r? Ik stond me op te laar volgens de regels gewoon naar de tri- iten sturen. Ach, er meer verkeerd. Voor jd controleerde hij bij ons op piercings, terwijl zijn ei gen grensrechter er eentje in zijn oor had. En de afstand bij vrije trappen was soms minder dan de helft; af en toe was het gewoon lachwekkend. Toch hebben we de wedstrijd terecht verloren. Lisse was domweg de betere ploeg." „We hadden het in de eerste helft al moeten beslissen", wenste Ouaali eveneens weinig woorden vuil te maken aan de leiding. „Een scheidsrechter is ook maar een mens; vandaag had hij geen beste dag", was het summiere commentaar van de Lisse-trainer die zijn elftal niet goed zag spelen. „Het tem po lag bij ons te laag en soms waren we niet geconcentreerd genoeg. Ik zou graag willen dat we een wedstrijd onder alle omstandigheden naar onze hand kunnen zetten, maar ik verwacht tenminste dat we al tijd ons eigen spel spelen. Dat hebben we tegen Heerjansdam niet goed genoeg gedaan. En we hebben de kansen die we ondanks ons matige spel kre gen niet benut. Dan mag je blij zijn dat je toch nog drie punten pakt." Typerend voor het op z'n minst matige optreden van scheids rechter Stange was een mo ment in de 53ste minuut van de wedstrijd. Heerjansdammer Brian Pereira weigerde een vrije trap te nemen omdat de twee mansmuur, bestaande uit Honsbeek en Michael van der Honsbeek krijgt voor de tweede keer geel. Foto: Henk Bouwman Laan, op iets minder dan vijf meter stond. De grensrechter greep, ook op appèl van Perei ra, niet in en Stange gaf geel aan de Heerjansdam-speler omdat die het spel ophield. Het had iets weg van iemand een bekeuring geven voor het op houden van het verkeer, terwijl het licht nog op rood staat. Het zal volgens de letter van de wet vast wel kunnen, maar het is moeilijk te begrijpen en zeker niet bevorderlijk voor de door stroming van het verkeer. Agent Stange werd door gebrek aan praktisch inzicht onbedoeld de hoofdrolspeler in een wedstrijd die betere acteurs had ver diend. Helaas was Lisse niet in goede doen, kon Heerjansdam geen vuist maken en scoorde het arbitrale trio als geheel een onvoldoende. Volgende keer beter in sportparktheater Ter Specke. door Anton Diedrich hoek - Wat nou 'geen strijd lust'? Wat nou 'te weinig sco rend vermogen'? En over veer kracht gesproken. Noordwijk kwam bij Hoek drie keer op achterstand en sleepte toch de overwinning weg uit Zeeuws- Vlaanderen. De eerste zege voor de Noordwijkers dit sei zoen werd gevierd als een be vrijding. Het was een mooi, maar ook een beetje ongewoon beeld. De spelers van Noordwijk die met de armen in de lucht uitgeput tegen de vlakte gingen na het laatste fluitsignaal. Ze hadden alles gegeven, ze waren hele maal leeg. Dan smaakt een overwinning het best, zeker als het er een is tegen een van de favorieten in de hoofdklasse A. Hoek is een heel sterke ploeg. „Durf nu nog eens te zeggen dat we te weinig scorend ver mogen hebben", begon een breed grijnzende trainer Geert- Jan Bakker, terwijl aanvaller Je roen van Wetten hem juichend in de armen viel. Bakker had een punt. Centrumspits Patrick van Dam staat dit seizoen nog op nul, maar er lopen bij Noordwijk meer mensen rond die een bal in een doel kunnen schieten. Het probleem is vaak die bal bij de juiste mensen te krijgen. Te gen ploegen die ook willen voetballen, zoals Hoek en eer der dit seizoen Ter Leede, kan Noordwijk zich van zijn beste kant laten zien. Als de tegen stander een verdedigende muur optrekt, hebben de Noordwij kers het moeilijker. „Daar moe ten we in verbeteren", zei An- dries Wendt, de andere trainer. „We moeten meer flair durven tonen. De capaciteiten hebben we ervoor." Nou en of. De technische Bram Meurs heerste op het midden veld samen met kuitenbijter Wouter van der Kolk. Van Wet ten legde een strijdlust aan de dag die nog zelden van hem is waargenomen en met Stefan Schaafsma heeft Noordwijk ook vlak voor de verdediging ie mand lopen die een splijtende pass kan geven. Alleen achterin is de ploeg nog kwetsbaar. De snelle buitenspe lers van Hoek zorgden continu voor gevaar, vooral over de rechterflank. Daar holde Rian van der Niet voornamelijk ach ter de feiten aan. Toen de links back met een hersenschudding van het veld moest, nam de van Quick Boys overgekomen Arie van Rijn die positie over. Hij ziet er altijd heel fanatiek en ac tief uit, maar heeft niet de kwa liteit om een aanvaller in zijn zak te steken. Wendt maakte zich meer zor gen om het centrum. „Vooral die derde goal van Hoek deed me sterk denken aan de pupil len", zei de trainer kritisch. Bart Poppe kwam op rechts tot de achterlijn en gaf voor, David Destorme kopte compleet on gehinderd zijn derde doelpunt binnen. „Dat mag niet", vond Wendt. „We stonden redelijk in positie en dan moet je weten waar de bal komt en waar de maandag 20 SEPTEMBER 2004 HOOFDKLASSE A Hoek - Noordwijk 3-4 (1-1). 4. Destorme 1-0 26. Korbee 1-1. 48. Destorme 2-1. 61 Meurs 2-2. 69. Destorme 3-2, 78. Leonard 3-3. 79. Van Wetten 3-4. Scheidsrechter: Geuze. Toeschouwers: 800. 7 Van der Kolk 7 Schaafsma 6 Meurs - 79. De Vries 8 Van Wetten 6 Van Dam 6 Pitti Van der Veldt Reumer Janssen 75. Leonard Korbee Van der Niet 64, Van Rijn ASWH - ARC 2-0 (1-0). 2. Verhoeven 1-0. 89. Redjosetiko 2-0 Scheidsrechter: Meyer. Toeschouwers: 600. ARC: Tuinenburg 9 Jongejan 6 Roest 7 75. Slingerland Vermeulen 7 Balkhoven 6 Van Schie 7 El Mhassani 5 Van Lochem 5 60. Verlaan 6 Willemse 5 Graaven 6 65. Egberts 6 Lancel 5 Bennekom - Ter Leede 1-1 (1-0). 6. Van Zeis! 1-0 (eigen doelpunt), 80. Rbii 1-1 Scheids rechter: Wirken. Toeschouwers: 300 7 Rbii 7 Koordes 7 Kalkema 7 79. Rahou 6 Gootjes 6 Hamdi 6 87. Escudero FC Lisse - Heerjansdam 2-1 (2-1). 25. Kore- mans 0-1. 27. De Goede 1-1. 45 Bakker 2-1. Rode kaart: 88. Honsbeek (FC Lisse, 2x geel) Scheidsrechter: Stange. Toeschouwers: 950. Lisse: Heemskerk 7 90. Dekker Lee 7 Van der Laan 6 De Goede 7 80. Van Wieringen K. Winter 7 Steinrath 7 Honsbeek 4 Naarendorp 6 Hoei Tan 6 J. Winter 6 Bakker 7 60. Rios 6 Marken - Kozakken Boys 0-1 (0-0). 78. Corneille 0-1 (strafschop). Scheidsrechter: Van der Wielen. Toeschouwers: 400. 8- 3 7- 2 11- 7 4- 4 9- 8 7- 7 4- 5 8- 7 7- 7 3- 4 4-10 3- 4 2- 6 3- 6 4 0 4 0 4 4 0 3 1 3 4 0 2 2 2 4 0 13 1 ren wat trainers die zaterdag 'hun ge zicht lieten zien' bij Katwijk. John Eel man denkt dat het allemaal niet zo moeilijk is. „Er zijn niet zoveel mensen vrij. Iedereen kent de namen van men sen die beschikbaar zouden kunnen zijn: Gerard Désar, Cees Tempelaar en Ruud Bröring." Meest serieuze gegadigde is Bröring, de trainer die de afgelopen jaren Noordwijk en FC Lisse onder zijn hoede had. De Noordwijker h?d een rustperiode ge pland, maar hij was zaterdag aandachtig toeschouwer op De Krom na eerder op de middag oriënterend met vertegen woordigers van de club te hebben ge sproken. Bröring zelf is er nog niet uit. „Ik had verwacht dat dit soort dingen zich rond de kerst zouden afspelen, maar het gaat veel sneller. Ik heb al een paar telefoontjes gehad, ik heb meer ijzers in het vuur." Financieel schijnt het aanstellen van een nieuwe trainer geen probleem te zijn bij w Katwijk. De kosten van het ontslag van Rienks hebben sponsors voor hun rekening genomen. Topscorers: 1. Kwong Wah Steinrath (FC Lisse) 6; 2. Dewispelaere (Hoek). David Destorme (Hoek); 4. Blankendaal (Ajax). Wessels (Heerjansdam). Koremans (Heerjansdam) 3; 7. Human (ASWH), Jongbloets (Kozakken Boys). Santegoeds (Kozakken Boys), Henar (Kozakken Boys) Meurs (Noordwijk). Korbee (Noordwijk), Van Wetten (Noordwijk). Rbii (Ter Leede) Gootjes (Ter Leede) 2. Programma zaterdag 25 september: DOVO - FC Lisse, ARC - Ajax. Volendam - ASWH. Kozakken Boys - Barendrecht, Noordwijk - Marken, Ter Leede - Hoek, Heerjansdam - Bennekom. HOOFDKLASSE B Katwijk - Excelsior Maassluis 2-2 (1-1). 38. Loeve 0-1 (strafschop), 43 l'Ami 1-1, 90 +1. Bok 2-1, 90+2. Van Engel 2-2. Rode kaart: 90+1. Vondeling (Katwijk). Scheids rechter: Don Toeschouwers: 750 De Heiden 7 Vondeling 6 Buijs 6 Hensen Van Wonderen 7 Hajji 78 Groen - 81. Verheij l'Ami 7 Molenaar 6 Ederveen 7 De Bie 6 De Vreugd 7 70. Bok 7 aanvaller komt." Het is, zeiden Wendt en Bakker in koor, natuurlijk geen feest als je drie keer op achterstand komt. De eerste keer al na vier minuten - de eerste goal van Destorme. Sander van der Veldt tikte vervolgens een vlammend schot op de lat voordat Noord wijk de eerste helft begon te do mineren. Jelle Korbee kopte uit een corner de gelijkmaker bin nen. Het enige dat Noordwijk zich kon verwijten is dat de ploeg in de eerste vijfenveertig minuten niet vaker scoorde. De tweede helft kreeg hetzelfde begin als de eerste. Na drie mi nuten knalde Destorme zijn ploeg opnieuw op voorsprong. Meurs plaatste met zijn linker na een dik uur de tweede gelijk maker in de touwen. Even later viel die derde treffer van Hoek. Zo'n scoreverloop is wel eens genoeg geweest om het Noord- wijkse verzet te breken. Nu niet. Met zijn eerste balcontact tikte invaller Joost Leonard de derde gelijkmaker binnen, een mi nuut later kopte Van Wetten een vrije trap van Schaafsma door. Pardoes over de in nie mandsland gestrande doelman heen, het net in. In de laatste twintig minuten, inclusief een ellenlange bles suretijd, kregen beide ploegen nog behoorlijke kansen. Het bleef bij de Noordwijkse over winning. Een heel mooie, om dat Noordwijk, dat vorig sei zoen één diepe, lange dip door maakte, weer eens karakter toonde. Want dat de kwaliteit er is, is al langer bekend. Rijnsburgse Boys: Langstraat 7 Schnater Groot 7 Kolder Onderwaater 7 Kuhlmann Stuy 7 Van Wijk Simons 6 Ketting Freke 6 80. A|ar 70. Vermolen 7 Scheveningen - Voorschoten '97 2-2 (0-0). 49. Jonk 0-1. 84. Nikic 0-2, 87. Van der Geest 1-2, 88 Kenepa 2-2. Toeschouwers: 300. Scheidsrechter: Zwaard. Voorschoten '97: Keemink 7 Roest Borsboom 7 Van Delft Pejcinovic 8 Jonk Buizer 8 Van Dijken Van Heiningen 7 Kluivers Van der Errelen 6 68. Nikic 46. Almeida 7 SHO - Quick Boys 0-1 (0-0). Duel na zestig minuten gestaakt wegens genroken been Quick-Boysspeler Richard Hoek. 58. Mussche 0-1 Scheidsrechter: Pijpers. Rode kaart: 26. Maarten Bak (2x geel). Toeschouwers: 800. Spakenburg - Deltasport 2-2 (1-1). 12 Ber aktaraj 0-1, 21. Koops 1-1, 63. Scheenstra 2- 1, 75. Langerak 2-2 (strafschop). Scheids rechter: Schuring. Toeschouwers: 1000. Rode kaart: 62. Amhaouch (Deltasport, 2x geel). TOGR - Capelle 1-2 (1-0). 45. Galina Dias de Sousa 1-0, 50. Van Gelder 1-1, 64 Roeland 1-2 Scheidsrechter: Smit. Toeschouwers: 300 Huizen - IJsselmeervogels 0-2 (0-0). 62 Knüppe 0-1. 90+2 De Graaf 0-2 Scheids rechter: Kamphorst. Toeschouwers: 2000 IJsselm.v. 4 3 1 O 10 7-3 DeltaSport 4 2 2 0 8 11- 5 Rijnsb. B. 4 2 2 0 8 9-3 Sparta N.. 4 2 2 0 8 5-2 Capelle 4 2 1 1 7 4-6 Spakenburg 4 1 3 0 6 11- 8 TOGR 4 12 1 5 6-6 SHO 2 1 1 0 3 4-1 Voorschot. 4 0 3 1 3 5-7 Quick Boys 3 0 2 1 2 7-8 Excelsior M. 4 0 2 2 2 5-8 Schevening. 3 0 2 1 1 3-4 Katwijk 4 0 13 1 3-11 Huizen 4 0 0 4 0 4-12 Programma zaterdag 25 september: Deltasport - SHO, Excelsior M - Spa kenburg, Capelle - Katwijk Rijnsburgse Boys - TOGR, IJsselmeervogels - Sparta Nijkerk. Voorschoten'97 - Huizen, Quick Boys - Scheveningen. Topscorers: 1 Langerak (Deltasport) 7; 2. Van Engel (Excelsior M.) 4; 3 Schna ter (Rijnsb. Boys). De Harder (Spaken burg). Knüppe (IJsselmeerv.) 3; 6. Van Gelder (Capelle) 2. Koswal (Deltasport). De Windt (Huizen). Van Beelen (Quick Boys). Bak (Quick Boys). Stuy (Rijnsb, Boys). Sol (Scheveningen), End (SHO), Dreef (Spakenburg). Koops (Spakenburg) El Kaddouri (Sparta N.). Nutt (Sparta N De Pinha (TOGR), Jonk (Voorschoten '97), Corts (IJsselmeerv.) 2.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21