Ajax en Trabelsi tot elkaar veroordeeld SPORT Marathon New York voor Kamiel Maase nieuwe stap in carrii \V f ABN AMR0 f Vertrek van Jaguar klap voor Formule 1 Petacchi wint voor vierde keer in Spanje Koeman doorbreekt impasse rond verdediger f ABNAMR0 .A IJ ABN amro «A r Voetbal weer hoofdmoot in Den HF V Drie duels straf voor Molenaar ZEIST - De tuchtcommissie van de KNVB heeft RBC-speler Ro bert Molenaar voor drie wed strijden geschorst. Molenaar zou tijdens het duel RBC-Gro- ningen zijn tegenstander Buijs een elleboogstoot hebben gege- geven. Scheidsrechter Sterk ontging het incident. De com missie nam het besluit onder andere op basis van televisie beelden. RBC gaat niet in be roep tegen de straf. Deelnemersveld Corus bijna rond wijk aan zee - Het deelnemers veld van het Corus schaaktoer nooi in januari is bijna rond. Toernooidirecteur Jeroen van den Berg heeft twaalf van de veertien grootmeesters voor de A-groep contractueel vastge legd. Dat zijn: Anand (Ina), Kramnik, Grisjoek, Svidler, Morozevitsj (Rus), Adams, Short (Eng), Ponomariov (Oek), Leko (Hon), Topalov (Bul) en de Nederlandse nummers een en twee Van Wely en Sokolov. De dertiende plaats is gereser veerd voor de Cubaan Bruzon als winnaar van de B-groep in 2004. Het laatste startbewijs ligt klaar voor Gari Kasparov, de nummer een van de wereld. De Rus beslist half oktober of hij de invitatie aanvaardt. Kluivert volgt Van Nistelrooij Newcastle - Met twee doelpun ten tegen Hapoel Bnei Sakhnin heeft Patrick Kluivert de con currentiestrijd met Ruud van Nistelrooij hervat. Van Nistel rooij werd woensdag Neder lands topscorer aller tijden door zijn twee treffers voor Manchester United in de Champions Leaguewedstrijd in en tegen Lyon. De international bracht daarmee zijn totaal op 39 doelpunten in Europese toernooien en nam alleen de leiding op de eeuwige ranglijst. Kluivert kwam door zijn pro ductie donderdag voor New castle United in de eerste ronde van de UEFA Cup op 37. Even veel als voormalig recordhou der Rob Rensenbrink en één meer dan Johan Cruijff. Ralf Schumacher rijdt in GP China londen - Ralf Schumacher maakt volgende week tijdens de Grote Prijs van China zijn ren tree in de Formule 1. Dat heeft zijn team Williams gisteren be kendgemaakt. Schumacher brak op 20 juni twee nekwervels bij een tuimeling in de GP van de Verenigde Staten. Colin alsnog naar NAC breda - Jurgen Colin (PSV) speelt de rest van het seizoen op huurbasis voor NAC. De voetbalclub uit Breda dacht de transfer al twee weken geleden rond te hebben, maar op dat moment kon de zaak toch niet worden beklonken. Colin speel de in het seizoen 2002-03 bij NAC en begon 34 keer in de ba sis. Terol zeker twee weken uit roulatie utrecht - FC Utrecht-doelman Joost Terol is twee tot vier we ken uitgeschakeld. De sluitpost viel in de tweede helft van het UEFA-bekerduel met Djurgar- dens IF uit met een blessure. Nader onderzoek in het zieken huis maakte duidelijk dat hij een spierverrekking in het bo venbeen heeft opgelopen. Paralympiër betrapt op dope athene - Op de dag van de ope ning van de paralympics is de aüeet Earle Connor afgehaakt. De Canadese loper reageerde in augustus positief bij een do pingcontrole. Zowel in de A- als B-staal werden in zijn urine sporen gevonden van nandro- lon en testosteron. Dat werd gisteren in Athene bekendge maakt. Connor won vier jaar geleden in Sydney olympisch goud op de 100 meter. Als baby van drie maanden werd bij de Canadees zijn linkerbeen boven de knie geamputeerd. Aroune Koné weer inzetbaar kerkrade - Aroune Koné mag weer voetballen. Uit medisch onderzoek is gebleken dat de Ivoriaanse voetballer zonder beperking kan trainen en wed strijden spelen. Dat heeft Roda JC gisteren bekendgemaakt. Bij de medische keuring van Koné bij Ajax kwamen er ge zondheidsproblemen aan het licht. Welke aard deze hebben, is onduidelijk. De spits zou na de transfer van Ibrahimovic naar Juventus overstappen naar de Amsterdamse club. Wegens de gezondheidsproblemen ging die transfer niet door. Koné heeft aangegeven inhoudelijk geen mededelingen te doen. zaterdag l8 SEPTEMBE Voor Lornah Kiplagat telt alleen de eerste plaats in de 'Big Apple' amsterdam/anp - De beste Ne derlandse marathonloper en - loopster staan op 7 november aan de start van de meest aan sprekende marathon van de wereld. Kamiel Maase en Lor nah Kiplagat lopen de beruchte New York City Marathon. Voor Maase wordt het zijn debuut in de Big Apple, Kiplagat is voor de derde keer aanwezig. Maase kondigde na zijn olym pische 10 kilometer in Athene (14de) al aan dat hij definitief zou kiezen voor het langere werk op de weg. Een najaars marathon lag voor de hand. Vo rig jaar oktober liep hij een nieuw Nederlands record in de marathon van Amsterdam (2.08.31), maar dit jaar kiest hij voor New York. „Deze mara thon moet je een keer hebben gelopen. Ik vind het heel span nend." Kiplagat, die een persoonlijk re cord van 2.22.22 heeft, finishte vorig jaar als derde in New York. „Ze kwam toen nog zo fris over de finish. Zij gaat nog een keer winnen hier, zeiden wij", vertelde Mary Wittenberg, de vice-voorzitter van de Ameri kaanse organisatie, die gisteren speciaal naar het ING-kantoor in Amsterdam was gevlogen om de deelname van Maase en Kip lagat bekend te maken. De Ne derlandse bank is hoofdspon sor van het New Yorkse loop festijn. Maase moet noodgedwongen een voorbehoud maken voor zijn deelname in New York. „Ik ben momenteel geblesseerd aan mijn voet en kan niet voluit trainen. Ik heb er last van sinds de Spelen. Ik houd de conditie op peil met aquajoggen en fiet sen in de bossen van Zeist", al dus de nationaal recordhouder. „Normaal gesproken ben ik op tijd fit en denk ik dat ik in New York voluit kan gaan. Ik mik niet op een snelle tijd, dat heeft geen zin op dat zware parkoers. Wel wil ik met de besten voorin meekunnen." Voor Kiplagat telt alleen de winst in New York. Die zou haar een mooie bonus van 100.000 dollar plus een Smart- auto opleveren. „Ik benader al le marathons hetzelfde. Ik wil winnen, de tijd is van onderge schikt belang. Tijden tellen al leen op de baan", zegt de Noord-Hollandse van Keniaan- se komaf, in Athene nog vijfde op de 10 kilometer. „Maar New York is wel heel speciaal. Ik vind het geweldig dat ik weer een uitnodiging heb gekregen. Na de Olympische Spelen is de ze marathon het mooiste hard loopevenement." Ook Maase kijkt uit naar New York, waar jaarlijks 35.000 men sen de marathon lopen, onder wie vaak meer dan duizend Ne derlanders. „Iedereen heeft het altijd over die geweldige sfeer met 2,5 miljoen toeschouwers. Ik ben er nooit geweest, hoewel cri) Yoj n n| ik twee jaar in Ameril woond. Ik zie New Yoj een nieuwe stap in t ère." Over de concurrentie vember is nog weinig Wittenberg beloofde bezette marathon o onthulde alleen de n 11 de Amerikaan Mep winnaar van het zih - mannen, en Deen. Drossin, de bronzen B winnaar bij de vrouwi door André Hoogeboom Amsterdam - Het geschil tussen Hatem Trabelsi en Ajax is bijge legd. Zodra de Tunesische rechtsback weer fit is, wordt hij bij de selectie gevoegd. Dat is het resultaat van een kleine week intensief contact tussen trainer, clubleiding, speler, advo caten en begeleiders. Het geschil tussen Hatem Tra belsi en Ajax gaat temg naar de laatste wedstrijd die de voetbal ler speelde, uit bij Heerenveen op 25 februari 2004. De verde diger speelde slecht, Ajax ver loor met 4-1 en Trabelsi werd gepasseerd voor de volgende wedstrijd, tegen Utrecht. Daar na liep het conflict volledig uit de hand. Trabelsi raakte gebles seerd, werd wel geselecteerd voor de Africa Cup, kwam niet fit temg in Amsterdam en liet weten dat hij naar een andere club wilde. Dat kon niet, in ieder geval niet voor niets. Want Ajax had de eenzijdige optie gelicht, waar door Trabelsi nog twee jaar aan de club was verbonden. Daarna stapte de speler naar de arbitra gecommissie van de KNVB. Die optie, vonden Trabelsi's advo caten en zaakwaarnemers, was niet rechtsgeldig. De voetbal bond oordeelde in het voordeel van Ajax. Waarop de juristen zich voornamen een vernieti ging van dat vonnis bij de rechtbank te vragen. Daarop kwamen ze echter 'in het be lang van de speler' temg. Tra belsi kondigde ondertussen emotioneel aan dat hij 'nooit meer voor Ajax zou spelen,' omdat hij niet welkom was bij de kampioenswedstrijd tegen NAC. Nu alles weer koek en ei is, rela tiveert zijn manager Franklin Sedoc het conflict: „Ach, dat riep Hatem in een emotionele bui. Dat heeft Frank Rijkaard ook wel eens gedaan, maar die heeft daarna nog een Europa Cup voor Ajax gewonnen geloof ik." Ronald Koeman nam zelf het initiatief om de patstelling te doorbreken. Vorige week vrij dag reed de trainer naar het huis van Trabelsi en sprak de dissident onder vier ogen. „Omdat ik signalen had gekre gen dat hij open stond voor een gesprek tussen speler en trai ner. Gewoon praten over verle den, heden en toekomst." Daarna mocht algemeen direc teur Arie van Eijden het zakelij ke gedeelte verder uitwerken. Dat heeft geresulteerd in de on dertekening van een contract voor twee jaar. Onder precies dezelfde voorwaarden als voor alle conflicten, zodat er na ruim zes maanden, een kort geding én een arbitragezaak niemand een centimeter is opgeschoten. Na alle trammelant rond het optiebeding („dat is nog altijd onrechtmatig", zei Sedoc giste ren), was de patstelling bereikt. Trabelsi wilde niet meer voor Ajax voetballen, maar kon na 31 augustus nergens anders meer heen. Arsenal moest op het laatst afhaken. Niet, zo werd gisteren duidelijk, omdat de zaakwaarnemers met bizarre aanvullende eisen kwamen, maar omdat de Engelse wet de overgang verbood. Om in aan- merldng te komen voor een werkvergunning moet een voet baller 75 procent van de inter lands van hun land in de laatste twee jaar hebben gespeeld. Door zijn blessure tijdens de Africacup kwam Trabelsi 'slechts' tot 71 procent. „Ze hebben daar een wetgeving uit het jaar tweeduizendnul", zei Sedoc gisteren verontwaar- digd. Na 31 augustus werd de zaak ineens een stuk gecompliceer der. De buitenlandse markt was E2ZS3 si Erna UNDER adidas ias HiHnc Alles lijkt weer koek en ei tussen Ajax-trainer Ronald Koeman en de Tunesische verdediger Hatem Trabelsi. Foto: ANP/Evert Elzing; gesloten, en Trabelsi kon alleen nog naar een club in eigen land. Feyenoord was even een gerucht, maar meer niet. Der halve werden Trabelsi en Ajax weer in eikaars armen gedreven en tot elkaar veroordeeld. „Ik geef toe", zei Koeman, „dat we een goede speler altijd kunnen gebruiken. Het maakt me niet uit of hij nu van plan is om straks in januari alsnog te ver trekken. Dat zien we tegen die tijd wel. Ik heb het ook binnen de kleedkamer met de spelers besproken en niemand had enig bezwaar tegen de terug keer van Hatem. Ja, ook ik heb wel eens wat geroepen in de af gelopen periode. Misschien had ik dat beter niet kunnen doen, want het was niet allemaal even doordacht en ook ik werd ge voed door halve en hele waar heden." Het verleden werd gisteren in Amsterdam wel heel makkelijk IE r o 8' begraven. Niemand meer hebben over gevolgen. En bij dat alles fig hoofdpersoon. Hate 0.' lachte zijn tanden bot dat hij graag weer ballen voor Ajax. Wa tenslotte anders zegg ,a«üa: sittard/coventry/gpd - Het Formule 1-team Jaguar houdt aan het einde van dit seizoen op te bestaan. Dat heeft moe derbedrijf Ford gisteren be kendgemaakt. Ook de oor spronkelijke plannen om in 2005 onder de naam Ford terug te keren in de hoogste auto sportklasse zijn van de baan. Het team is te koop aangebo den. Het opdoeken van Jaguar kan verstrekkende gevolgen heb ben. In de contracten van de Formule 1-teams met de tv-sta- tions staan expliciet afspraken dat bij een Grand Prix minstens twintig auto's aan de start ver schijnen. Mocht er voor Jaguar geen koper zijn of zich geen nieuw team aandienen dan be staat het Formule 1-veld in 2005 nog maar uit negen teams en achttien bolides. De bekendmaking van Ford komt onverwacht, temeer om dat de autofabrikant onlangs al besloot de activiteiten in het wereldkampioenschap rally-ra cen te stoppen. Jaguar-team baas David Pitchforth veron derstelde dat daarmee het voortbestaan van het Jaguar Formule 1-team verzekerd was. Ford zag zich echter gedwon gen ook met de Formule 1-acti viteiten te stoppen nu de verlie zen van het bedrijf dermate hoog zijn dat in Coventry dui zend mensen ontslagen moeten worden bij de productie van personenauto's. Naast Jaguar komt door de be slissing van Ford ook het voort bestaan van Jordan en Minardi in gevaar. Beide Formule 1- teams maken dit jaar gebruik van Ford-motoren, die door Cosworth worden getuned. Ford heeft bekendgemaakt ook niet langer van plan te zijn de activiteiten van Cosworth te on dersteunen. Gevolg is dat Jor dan en Minardi op zoek moe ten naar andere motorleveran ciers. Die zijn er op dit moment niet en ook al mocht een van de huidige motorfabrikanten be sluiten de krachtbronnen ter beschikking te stellen, dan hangt daar een kostenplaatje aan vast dat voor de twee For mule 1-teams waarschijnlijk te begrotelijk is. Het ligt nu voor de hand dat Bemie Ecclestone de helpende hand zal toesteken. De Formule 1-baas beheert de tv-rechten en is dus direct gebaat bij een deelnemersveld van minstens twintig auto's. Een aantal par tijen heeft al aangegeven wel iets te voelen voor een entree in de Formule 1, maar ze hikken stuk voor stuk tegen de hoge kosten aan. Met hulp van Ec clestone, die een persoonlijk vermogen heeft van meer dan twee miljard euro, zou die pijn aanzienlijk verzacht kunnen worden. ""«ii den haag/anp - Het ging giste ren bij ADO Den Haag - Vitesse (0-4) weer over winnen of ver liezen, zoals het hoort op een voetbalveld. Er klonk geen ono- irbaar woord vanaf de tribunes van het Zuiderpark-stadion waar wel werd gemopperd over het vertoonde spel, maar niet gescholden over randzaken. En dus konden de spelers hun spel spelen en hoefde scheidsrech ter Koopman zich niet te beroe pen op drastische maatregelen. De beruchte aanhang in het supportersvak Midden-Noord betuigde openlijk spijt voor de wanorde van zondag toen het gehele land schande sprak over de kwetsende spreekkoren in de thuiswedstrijd tegen Ajax. „Wij zijn lief', stond geschre ven op een spandoek en scan deerden de fans, daarmee de vooraf geuite smeekbeden van uit alle mogelijke Haagse gele dingen braaf beantwoordend. Want behalve de Haagse poli tiek waren ook de lokale club en spelers wel doordrongen van het feit dat nog meer negatieve aandacht een zware straf tot ge volg zou hebben. De morele zege was wel het enige pluspunt dat voor ADO Den Haag haalbaar was. De thuisclub had het geluk de be ginfase ongeschonden door te komen. In de eerste tien minu ten kreeg Vitesse twee opgeleg de kansen. Gluscevic kopte na 24 seconden rakelings voor langs, Amoah knikte de bal even later tegen de lat. Het duurde tot kort voor de rust voordat de Arnhemmers het grote niveauverschil in de score tot uitdrukking konden bren- UITSLAGEN op gen. Er was een m onachtzaamheid vai doelman voor nod« verkeek zich op deP van Janssen, 1-0. Vitesse waakte er in p helft voor niet dezef sing te begaan als Roosendaal. Toen Gelderse ploeg na L< sprong van 1-0 bij i catastrofale cijfers ;a' 1) en verspeelde ee koppositie. Ditmaa concentratie intact. opnieuw Janssen, n ff actie van Amoah, bi H een klein uur de b y de slotfase was de )e nieuw aangever, di cevic de afmaktf c maalcte zelf nog 4-1 een eerdere treffer1 gens buitenspel was ez PRIJSVRAGEN Lucky Day 17 september 2004. 02, 06. 09. 11. 13. 14, 18. 20. 23. 41, 45. 46. 49. 52. 59. 68. 70. 71, 74, 79. (Onder voorbehoud van typefouten) TENNIS Jaguar-enthousiasteling Andrew Longfield protesteert in zijn Jaguar Roadster uit 1965 tegen het ontslag van meer dan duizend arbeiders bij de fabriek in Coventry. Foto: Reuters/Russell Boyce malaga/anp - De Italiaan Ales- sandro Petacchi heeft gisteren de dertiende etappe van de Ronde van Spanje gewonnen. Hij won in de straten van Mala ga met overmacht de mas saprint. Het was al de vierde etappezege in deze Vuelta voor de sprinter van Fassa Bortolo. De Duitser Erik Zabel kwam als tweede over de meet, de Span jaard Pedro Horrillo, volgend jaar in dienst van Rabobank, werd derde. In de top van het algemeen klassement verander de niets; de Spanjaard Roberto Heras behield de amarillo lei derstrui. Het peloton gebruikte de vlakke rit van 172 kilometer tussen El Ejido en Malaga om op adem te Vuelta wellicht naar Nederland Dick Heuvelman haalde een paar jaar geleden de start van de Giro naar Nederland. Nooit eerder vertoond. De Groning se wielerliefhebber/journalist liet het daar niet bij en begon de lobby om ook de Vuelta naar Nederland te halen. Hij heeft directeur sportief Victor Cordero en zijn collega-direc tieleden inmiddels zover dat ze er wel brood in zien. komen van de voorgaande zwa re bergritten. En om zich op te laden voor de koers van van daag, waarin de coureurs weer Heuvelman: „Ik heb ze een schema voorgelegd met een start en finish ergens in Ne derland, daarna in vier etap pes door België en Frankrijk, inclusief verplaatsing, naar Spanje. De Vuelta-directie zag dat wel zitten was enthousi ast". meent Heuvelman. „Ze willen anderhalf miljoen euro voor die eerste vijf etappes, dat is drie ton per etappe." drie cols voor de wielen krijgen. Een groepje van vier renners kreeg derhalve de gelegenheid om een lange ontsnapping op touw te zetten. Het peloton, on der aanvoering van de Fassa Bortolo's, achterhaalde de Bel gen De Weert (Rabobank) en Hulsmans, de Colombiaan Gut ierrez en de Spanjaard Juffe op tien kilometer van de meet. Klassementsleider Heras verde digt vandaag in de bergetappe naar Grenada 35 seconden voorsprong op zijn landgenoot Mancebo. Een andere Span jaard, Valverde, staat derde op 49 seconden. Olympisch kampioen tijdrijden Tyler Hamilton ging niet meer van start in de dertiende etap pe. De Amerikaan ondervond te veel last van een blessure die hij tijdens een val in de vierde rit had opgelopen. Delray Beach (VSt). Mannen. Tweede ronde: Salzenstein (VSt) - Goldstein (VSt) 6-2 2-6 6-1. Armando (VSt) - Morrison (VSt) 7-6 (4) 6-3. Spadea (VSt/1) - Blake (VSAt) 6-3 6-1, Rusedski (Eng) - Boeker (VSt) 6-3 6-4 Peking. Mannen. Kwartfinales: Safin (Rus/5) - Kim (VSt) 6-2 6- 4. Joesjni (Rus) - Hrbaty (Slw/8) 6-4 6-2. Sn- chaphan (Tha/6) - Hyung-Taik (Zko) 6-4 6-3, Nieminen (Fin) - Nalbandian (Arg/3) 6-2 2-6 6-2 Boekarest. Mannen. Kwartfinales: Mayer (Dut/2) - Ferrer (Spa) 6-4 6-2. Andrejev (Rus/4) - Mantilla (Spa) 6-4 6-2. Volandri (lta'7) - Hanescu (Roe) 6-3 6-1, Aca- suso (Arg) - Mathieu (Fra) 6-2 7-6. Bali. Vrouwen. Kwartfinales: Koeznetsova (Rus/2) - Widjaia (Ino) 7-5 6-1, Petrova (Rus/4) - Garbin (Ita) 6- 1 7-5, Camerin (Ita) - Dulko (Arg/7) 3-6 6-3 6- 2, Weingartner (Dui) - Jeong Cho (ZKo) 6-4 5- 7 6-2 VOETBAL Heracles Almelo - Helmond Sport 3-0 (2-0). 26 Buikema 1-0 (strafschop). 28 MacDonald 2-0, 83 Roelofsen 3-0 Scheidsrechter: Steegstra Toeschouwers: 4750. Gele kaart: Wau (Helmond Sport) Sparta - FC Volendam 1-2 (1-1). 26 Koever mans 1-0. 40 Smit 1-1, 57 Kwakman 1-2 Scheidsrechter: Bossen Toeschouwers: 4415 Rode kaart: 90 Willems (Sparta 2x geel) Gele kaart: Michels (Sparta), Huisman. Smit (FC Volendam). Stormvogels/Telstar - Emmen 1-1 (1-0). 28. Kantelberg 1-0, 81. Fühler 1-1 Scheidsrech ter: Smit. Toeschouwers: 1307 Gele kaart: Pater, Galata (Telstar). BV Veendam - Haarlem 2-3 (1-2). 12 Pander 1-0. 15 VanToor 1-1, 37 Laurens ten Heuvel 1-2. 72 Hamming 2-2. 78. Arturo ten Heuvel 2-3 Scheidsrechter: Braamhaar Toeschou wers: 3240 Gele kaart: Laurens ten Heuvel (Haarlem). De Vries (BV Veendam) WV-Venlo - TOP Oss 5-1 (4-1). 5 Van Dam 0- 1 6 Hofstede 1-1. 31 Jans2-1. 34. Hofste de 3-1, 45. Jans 4-1, 50. Van Loenhout 5-1 Scheidsrechter: Haverkort Toeschouwers: 5631 Gele kaart: Vos, Wijnands (TOP Oss) FC Zwolle - MW 2-1 (1-1). 13 Caracciolo 0-1, 38 Schol 1-1. 66 Korf 2-1 Scheidsrechter: Zeinstra Toeschouwers: 3853 Gele kaart: Schol. Lim-Duan (FC Zwolle). Bryssinck, Pep- pinck. Aelbrecht (MW) Eredivisie. ADO Den Haag - Vitesse Janssen 0-1. 59 Jansser cevic 0-3. 88 Amoah 0-- U/ ter: Koopman. Toeschouvfg Ie kaart: Janssen. Gluscev WIELRENH Eerste divisie. AGOW Apeldoorn - Excelsior 3-2 (1-1). 17 El Hamdaoui 0-1, 22 Taiwo 1-1 50. El Ham- daoui 1-2, 84. Stegeman 2-2,87. Juliana 3-2. Scheidsrechter: Liesveld Toeschouwers: 1975 Gele kaart: De Nijs. Van Dieren, Nou- wen (Excelsior). FC Dordrecht - Go Ahead Eagles 2-0 (1-0). 31 Van der Laan 1-0, 88. Dennis de Nooijer 2-0. Scheidsrechter: Janssen. Toeschouwers: 2059. Gele kaart: Heerkens, Den Dunnen (FC Dordrecht). Bartels (Go Ahead Eagles). FC Eindhoven - Cambuur Leeuwarden 0-0. Scheidsrechter: Nijhuis Toeschouwers: 1953 Rode kaart: 45 Venema (Cambuur Leeuwar den). Gele kaart: Achami. Prommayon, Thijs- sens, Van de Langenberg (FC Eindhoven). Van Steeg. Brack, Bronkhorst (Cambuur Leeuwar den). Stand: W V 5 4 1 0 13 12- 2 Heracles 6 4 1 1 13 9- 2 Volendam 6 4 1 1 13 13- 7 Dordrecht 6 4 1 1 13 11- 7 FC Zwolle 6 4 1 1 13 8- 4 Fortuna S 5 3 2 0 11 8- 2 Haarlem 6 3 1 2 10 11- 7 Excelsior 6 3 0 3 9 12-12 Sparta 5 2 2 1 8 8- 7 Veendam 5 2 1 2 7 12- 9 AGOW 5 2 0 3 6 7- 9 TOP 6 2 0 4 6 8-14 Cambuur L. 6 1 3 2 6 3- 9 Eindhoven 6 1 2 3 5 9-12 Emmen 6 0 4 2 4 7- 9 GA Eagles 6 1 1 4 4 4-12 Storm v. 5 0 3 2 3 6- 9 MW 6 0 2 4 2 4- 9 Helmond Sp 6 0 2 4 2 4-14 "I Malaga. Ronde van Spanj Dertiende etappe, El Ejii Petacchi (Ita) 172 km ir bel (Dui), 3. Horrillo (SJ'I (Aus), 5. Moreni (Ita). 6 Mazzoleni (Ita). 8 Trenti (Ita), 10. Cruz (VSt). 1? Veneberg. 89 Boven, 104. Weening, 132. Den Algemeen klassement: 44.50.50, 2 Mancebo Valverde (Spa) O 49, s. 1.12. 5. Landis (VSt) 2C (Spa) 2.40. 7. Sastre 0J Santiago Perez (Spa) 4 (Spa) 5.07, 10. Blanco! Veneberg 49.31. 75 W« Tankink 1.12.16. I.38.58. 119. Den Böh 139 Boven 2.00.10. Bad Marienberg. Rondi Palts. Derde etappe, Koblenz berg: 1 Aldag (Dui) 5.05.16, 2. Hondo (Dui macher (Dui), 4. Kostjor mas Dekker (Ned). 6. 2.25. 8 Pronk 2.28. 2kQe 30. Erik Dekker 9.05. 3Af Ten Dam. 48. Van Bon 9NlJ Ven 9.26, 59 Bos 9.3! 80. Van Duimen 10.37. Algemeen klassement: 1"3 13.54 44. 2 KupfernagJhe Glasner (Dui) 0.08, 4.f 0.09. 5. Engels (Ned) F mann (Dui) 0.14. 14 nfj II.54. 21. Pronk 19.09 11 ker 21 46. 26 Van DuIJq De Jongh 25.47, 47 TejC Bon 25.59, 51 Van derg,. Bos 26.17. 59. Sentjensi™ Koolskamp. KampioenstJ)^ deren. 1. Casper (Fra) 182 km Of tan (Bel). 3. Capelle (Bek (Bel) 0.38. 5. Ytting BaP Dacruz (Fra) 1.00. 19. FJ ;nd :V Bem BafH

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26