r IjkUa Vacaturekrant Mies voor de klant. A De tuin van de i Randstad RAYONBEHEERDER OPENBARE RUIMTE (m/v) j/iedewerker Commerciële I innendienst (m/v) voor 24 uur per week De gemeen^ Leiden Kiekt v/m: <The tocld. fiad Aio/r /l ou&e crazy? (oftewel een Bendeleider en een assistent Bendeleider net doorgroeimogelijkheden) 18 SEPTEMBER 2OO4 917 meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl die graag zijn vleugels uitslaat bij de Gemeente Rijnwoude! ente Rijnwoude bestaat men Benthuizen, oude en Koudekerk aan en telt circa 19.000 Week in week uit im 130 medewerkers emeente Rijnwoude optimale dienst- aan burgers, en organisaties. •ente tnet ambitie, toe- ;pectief en ruimte vikkeflng. Kwaliteit kennis, flexibiliteit en 1 zijn sleutelwoorden ze organisatie. 36 uur per week Bureau Milieu en Openbare Werken maakt onderdeel uit van de sector Ruimtelijke Zaken. Het bureau bestaat uit een binnen- en buitendienst. Er worden bij dit bureau veel verschillende zaken behandeld, o.a. de aanleg en het onderhoud van wegen, rioleringen, plantsoenen, openbare verlichting, begraafplaatsen en bruggen. Men zorgt ook voor de reiniging, verkeersvoorziening en milieuzaken. Een handen uit de mouwen afdeling dus! De werkzaamheden: stemt af met c.q. coördineert tussen externe uitvoerders en uitvoering in eigen beheer houdt toezicht op werkzaamheden aan werken door derden voert de directie over onderhoudswerkzaamheden afstemmen met aannemers en leveranciers over bestekken, prijzen e.d levert gegevens aan ten behoeve van begrotingscyclus en jaarrekening onderzoekt en handelt klachten (schriftelijk) af stelt onderhoudsplannen op, beheert en actualiseert deze draait mee in het rooster van de storingsdienst is functioneel applicatiebeheerder van geautomatiseerde onderhoudssysteem Profiel: opleiding op MBO-niveau, civieltechniek aantoonbare ervaring zelfstandig, flexibel en klantgericht goede contactuele- en sociale vaardigheden. goede mondelinge en aantoonbare schriftelijke taalvaardigheid in het bezit van een rijbewijs Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag. maximaal 2.802,00 per maand (schaal 8) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reiskosten en kinderopvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciliteiten. Overige informatie en sollicitatie: Vpor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Leen Vos, tel. 071 -342 81 80. Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 3 oktober 2004 te zenden aan; College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Haziejcswoude-Ri'jndijk. U kunt ook reageren via e-mail_(gemeente@rijnyyoude.nl). Graag in üw sollicitatie het volgende vacaturenummer vermelden; 2004-04. Bij interne sollicitatie op de envelop vertrouwelijk vermelden of afgeven bij P&O. Sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 42. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op www.rijnwoude.ni Pui Het Beleggings Advies Centrum is een samen- irkingsverband van de Rabobank Hillegom- aat innebroek, Rabobank Lisse, Rabobank Noordwijk- e?)ordwijkerhout en Rabobank Teijlingen. Het h w0 ntrum is toonaangevend in de Bollenstreek wat treft effectendienstverlening. Het accent ligt hier op de advisering en commissionairsdiensten, ver inten ervaren ons als pro-actief en betrokken. haf Als medewerker commerciële binnendienst dei c'ersteun J'e samen met collega's een team van urt leggingsadviseurs. Je bent verantwoordelijk voor >sii commercieel administratieve verwerking van de coifectendienstverlening en alle daarbij horende werk- imheden, zoals werkvoorbereiding, agendabeheer si correspondentie. Je bent een belangrijk aanspreek- nt voor de klant en je levert een belangrijke bijdra- vel aan het versterken van de relaties met de klanten or een attente en professionele dienstverlening. We zoeken een zelfstandige collega die gericht is het verlenen van professionele dienstverlening aan klanten en aan de beleggingsadviseurs. Je hebt belangstelling voor beleggingszaken en commer cieel administratief ben je een kei. Naast de grote zelfstandigheid waarmee je je werkzaamheden indeelt neem je ook initiatieven waar dat nodig is en kun je flexibel inspelen op veranderende omstandig heden. Je hebt werkervaring bij een financieel dienstverlener en een aantoonbaar MBO+ werk- en denkniveau. Door het volgen van opleidingen wil je je kennis verder uit breiden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Heemskerk, directeur BAC, telefoon (0252) 463 222. Je brief met c.v. kun je sturen naar Rabobank Hillegom-Bennebroek, Afdeling perso neelszaken, Postbus 24, 2180 AA Hillegom. Het BAC zal op basis van de DSI richtlijnen en de Regeling Screening Rabobank alle nieuwe medewerkers toet sen op hun betrouwbaarheid om een functie bij de Rabobank Groep te vervullen. Het is tijd voor de Rabobank Rabobank Buiten werken is elke dag anders. En omdat elk seizoen een andere aanpak vereist, is er dus altijd ander werk aan de winkel. Dat betekent dat geen dag hetzelfde is. Als dit je aanspreekt, dan zit je goed bij de gemeente Leiden. Want je krijgt volop de ruimte! Daarbij werk je ook nog eens in een stad die bruist van energie. En daar ben jij een onmisbare schakel in. Elke dag weer. Medewerker Rioleringen Medewerkers Inzameling Dienst Milieu en Beheer, afdeling Riml-, Waterbeheer en Wegbebakening Dienst Milieu en Beheer, afdeling Beleid, Beheer en Afvalinzameling Je onderhoudt en repareert openbare rioleringen. Daarnaast plaats en Je zorgt voor het inzamelen en afvoeren van huishoudelijk restafval, stel je kolken en putranden en maak je de kolken schoon. Je hebt een GFT- en bedrijfsafval en het ophalen van grof huisvuil bij burgers en LBO werk- en denkniveau, aangevuld met vakgerichte cursussen en bedrijven. Ook zorg je voor het in goede technische staat houden van bent in bezit van rijbewijs B en bij voorkeur C en E. Je hebt goede het voertuig. Je bent in het bezit van het groot rijbewijs en het chauf- contactuele eigenschappen en bent bereid buiten normale werktijden feursdiploma. Je salaris bedraagt max. 2.038,- bruto p/m en een te werken (thuiswachtdienstregeling). Je salaris bedraagt max. 2.038,- vuil- en zwaarwerktoeslag van 15% 289,- bruto p/m) bij 36 uur p/w bruto p/m en een vuil- en zwaarwerktoeslag van 10% 193,- bruto Voor meer informatie neem je contact op met Rob Snik, Yvonne p/m) bij 36 uur p/w. Voor meer informatie neem je contact op met Plouvier, Piet van Vegten of Edwin van der Blom, 071-5167657 team- Riek Chaudron, teamleider bureau Onderhoud Rioleringen, chefs van de Afvalinzameling. Je kunt reageren tot 7 oktober 2004 071-5167576. Je kunt reageren tot 7 oktober 2004 o.v.v. MB 04.01. o.v.v. MB 04.06. Selectiegesprekken vinden plaats in week 45. Selectiegesprekken vinden plaats in week 43. Voor de vacatures is een goede lichamelijke conditie vereist: positieve afronding van een conditietest is een functie-eis en een medische keuring maakt deel uit van de selectieprocedure. Wil je meer over ons of over de vacatures weten, kijk dan op www.leiden.nl/vacatures. Je schriftelijke reactie, o.v.v. het vacaturenummer, kun je sturen naar Gemeente Leiden, Dienst Milieu en Beheer, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, t.a.v. afdeling P&O, of mailen naar LTurk@leiden.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Villa Happ is hét fun-winkelconcept voor kids tot en met 12+ jaar. Fashion, fantasy en entertainment maakt Villa Happ tot een spannend shopping paradijs voor kids en hun volwassenen. Villa Happ brengt betaalbare kindermode en een heleboel fun voor vier leeftijdsgroepen: babies van 0-2+ jaar, kids van 2-7+ jaar en junior boys en girls van 8-12+ jaar. In de Villa is er voor iedere leeftijdsgroep een eigen vertrek, ingericht en afgestemd op de beleving van de doelgroep: ieder zijn eigen fantasiewereld. In de keuken van de villa vinden allerlei Villa Happenings en verjaardagsfeestjes plaats. Er is limonade voor de kids en papa en mama kunnen er aan tafel een kopje koffie drinken en een krantje lezen. Voor de Villa in Leiden zoeken wij een: Wij zijn op zoek naar zelfstandige managers met ondernemerskwaliteiten en ervaring in de kindermode branche. Deze managers (m/v) hebben bewezen commerciële en leidinggevende capaciteiten. Managers gek van kids, die het bijzondere concept van Villa Happ omarmen en die zich inzetten om deze formule met veel - enthousiasme, creativiteit en doortastendheid verder uit te bouwen. De filiaalmanager stuurt een team van ongeveer 5 verkoopsters aan en rapporteert aan de rayonmanager van Villa Happ. Villa Happ ontvangt graag je brief! Schrijf Villa Happ wie je bent, per wanneer je beschikbaar bent en waar we je kunnen bereiken. Wij vertellen je graag over de prima arbeidsvoorwaarden. Stuur de brief en een pasfoto aan Villa Happ B.V., ter attentie van Michal Bar-Emun, James Wattlaan 7, 5151 DP Drunen, telefoon +31 416 38 44 52. Voor meer informatie over Villa Happ kun je kijken op www.villahapp.com Villa Happ filialen: Alkmaar, Amersfoort, Amstelveen, Arnhem, Assen, Breda, Den Bosch, Den Haag, Eindhoven, Eirtdhoven/Woensel, Emmen, Groningen, Heerlen, Helmond, Hengelo, Hilversum, Krefeld, Leiden, Leidschendam, Lelystad, Leeuwarden (outlet), Middelburg, Müfheim, Nijmegen, Nijmegen-Dukenburg, Purmerend, Roermond (outlet), Roermond, Rotterdam, Rijswijk, Sittard, Turnhout, Uden, Utrecht (Hoog Catharijne), Valkenswaard, Veenendaal, Venlo, Waalwijk, Winschoten.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21