PSV struikelt over eigen benen I PSV redelijk tevreden SPORT JÈltL Topduel met Juventus als afleiding Seedorf maakt winnende goal Paralympiërs in Athene bij ongeval betrokken Arsenal houdt het simpel: 1-0 Zlatan-gate zoemt nog op de achtergrond in de Arena Boeiend betrapt op - ^gebruik -middenvelder Ta- betrapt op doping. Hongaar heeft een jorstel van de lanklager betaald ccepteerd. Dit houdt ing voor twintig n in, waarvan tien elijk. Petö onderging ari 2004 na de beker- •SV-NAC(O-l), •n helft speelde, ontrole. Daarbij zijn urine sporen van irone aangetroffen. weg als Argentinië is - Marco Bielsa genomen als 'van Argentinië, komt nog geen jat hij de Zuid-Ame- de Olympische Spe- t eerst naar het goud ^it voetbaltoernooi, bij de bond nog een en met de WK in alteam BOS - Het complete J andbalteam van Sri dens een trainings- dtsland spoorloos De in totaal 23 spe- •leiders hebben ver- Ie benen genomen '6 rijk. Dat meldde de i ie gisteren. [ie in de j verpers c la cruz - De Ame- 4 elrenner David Za- l zichzelf in de ;rs gereden. De on- jeggenoot van zes- f-winnaar Lance 1 jij US Postal rondde ttappe van de Ron- l ije een indrukwek- van 162 kilometer Zabriskie's team- lLandis behield de let algemeen klasse- Tl ontdoet in Trulli :ormule-l-renstal per direct de sa- met autocoureur ieëindigd. Het li heeft geen reden [voor het voortijdige p de Italiaan. woensdag 15 SEPTEMBER 2004 iv tekent iploeg door Frans van den Nieuwenhof londen - Zonder veel aanspraak te kunnen maken op een doel punt en zonder gezichtsverlies heeft PSV gisteravond een kans loos begin gemaakt met het achtste opeenvolgende avontuur in het hoofdtoernooi van de Champions League. Mentaal en tactisch bleef de ploeg keurig overeind bij Arsenal, maar een paar domme uitglijders werden de ploeg fataal. De score van 1-0 weerspiegelde perfect de weinig enerverende wedstrijd op High bury. Het resultaat is allesbehalve een aanslag op het moreel, omdat de duels met Panathinaikos en Rosenborg zullen bepalen wie zich in december met de Engel se kampioen plaatst voor de tweede ronde. Hiddink mocht tevreden zijn dat PSV zich, na een ongelukkige tegentreffer vlak voor rust, niet verder liet pijnigen door Arsenal. Het veer de uiteindelijk zelfs nog be hoorlijk sterk op, maar was aanvallend machteloos. PSV had, vanwege de vorm van Arsenal, redenen om zich zor gen te maken over het duel van gisteren, maar wist ook dat de ploeg exact een jaar terug het toernooi om de Champions League begon met een 0-3 ne derlaag tegen Inter. Toen liet Arsenal zich op het verkeerde been zetten door eigen onstui migheid. Dit keer was Arsenal uiterst zuinig. De Engelse ploeg blonk nooit uit en was bereid te wachten tot het moment waar op Bergkamp, Reyes, Pires of Henry de beslissende zet op het schaakbord zou doen. De eerste helft was er lange tijd een zonder hoogtepunten of sensatie. De eerste gevaarlijke doelpoging kwam vijf minuten voor de rust van Henry, die een scherp aangesneden inzet fraai gekeerd zag worden door Zoe- tebier. Pires kopte de weggesla gen bal alsnog tussen de palen, maar werd afgevlagd wegens buitenspel. PSV kwam tot een paar flauwe schoten van Vogel, Cocu, Park en Van Bommel, maar doelman Lehmann werd munni/iUD PW roauoorrlo mot ocmenoHp opvnplpnc on rI Doelman Zoetebier helpt ploeggenoot Alex weer op de been, nadat die de bal over de eigen doellijn heeft gewerkt. Foto: ANP/Vincent Jannink nooit ongerust. Zoetebier daarentegen maakte een nerveuze indruk. Nadat hij een paar keer was uitgegleden, moesten nieuwe noppen hem steviger op de benen zetten, maar de aanhang van Arsenal bleef hem bejegenen met hoop vol (hoop op een fatale uitglij der) gezang. Zoetebier werd er zo onrustig van, dat hij vrijwel elke bal inle verde bij de tegenpartij. PSV had voorin ook niet de be schikking over balvaste spelers. Sibon maakte zijn debuut als basisspeler en viel zwaar tegen. Positioneel verdedigen, daar deed Sibon niet aan en zijn bal controle was ondermaats. Ook lichtgewicht Beasley bracht geen rust in het aanvalsspel. De Eindhovenaren speelden om te overleven en deden dat veertig minuten heel behoor lijk. Sterke pionnen waren Van Bommel, Vogel en Cocu, die het middenveld onder controle hadden. Voor de twee laatsten was dat een openbaring: Cocu omdat hij sterker was dan op basis van zijn moeizame voor bereiding mocht worden ver wacht. Hij schakelde Bergkamp volledig uit. Vogel speelde als in zijn beste jaren. Rustig aan de bal, sterk in de duels met Gil- berto, zelfbewust. Taxatiefouten van Cocu en Ooijer kostten PSV een ont spannen theepauze. Nadat Co cu aan de zijlijn onstuimig het duel wilde aangaan met Henry, en daarbij weggleed, swingde de Fransman met de bal aan de voet het strafschopgebied bin nen. Hij naderde Ooijer, die niet met zijn man meeliep maar een flauwe tackle inzette. Henry stoof door en zocht vanaf de achterlijn Vieira. Alex was hem net voor en gleed de bal mach teloos in eigen doel: 1-0. Opnieuw bleek dat de club slecht heeft geanticipeerd op het verwachte vertrek van Kez- man, want in aanvallend op zicht kon coach Hiddink geen oplossing bedenken om PSV meer druk op Arsenal te laten zetten. Daardoor veranderde het beeld van de wedstrijd in de tweede helft nauwelijks. Het had er alle schijn van dat Arse nal het wel prima vond dat PSV regelmatig in balbezit was. Zo konden de Gunners de ruimte en hun snelheid optimaal be nutten bij tegenaanvallen. PSV had alsnog voor een stunt kunnen zorgen, toen invaller Vennegoor of Hesselink een kans kreeg uit een lange pass van Cocu. Zijn inzet was wild en ongecontroleerd, de bal zeil de via een Brits been net voor langs. Het was het enige kansje dat Arsenal weggaf. ARSENAL: Lehmann; Lauren, Cygan, Touré en Cole; Pires, Vieira, Gilberto en Reyes (80. Edu); Bergkamp en Hen ry- PSV: Zoetebier Ooijer, Alex, Bouma en Lee Van Bommel, Cocu (84. De Jong) en Vogel; Park, Sibon (67. Ven negoor of Hesselink) en Beasley (60. Faifan). rhout - De Rabo- de komst van de ielrenner Denis iteren definitief af- winnaar van de vijf- 1 de Ronde van t met algemeen di- 10 de Rooij een ak- ct over een contract kaak tegen uitgesteld )e start van de igen de turn- en loach en diens as- er van de inmiddels Alkmaarse club irland is uitgesteld, ing heeft meer tijd nieuwe getuigen e inhoudelijke be- iu eigenlijk van- lebben, maar igde uitstel buigt :h slechts over de :htenistermijn L nbroucke Bookmaker Franck Vanden- eft voor de rest van poen onderdak ge- de formatie Mr. I Er was voor 'enfant lhet Belgische wiel- fl plaats meer bij het assa Bortolo. heuring tiommer »imon Cziommer is een maand niet por FC Twente. De [envelder liep in de bij Feyenoord (3-1) keuring op in een •ajrs weg n Frites [Mirjam Melchers Jean-Paul van en bij het wie- Frites Hartol. Na jmet manager Mi ll hebben de twee P eigen weg te gaan. [Van Poppel heb- f gekozen omdat Üjn met fietsen ge- pnote Leontien Zij- loorsel zich op het jonge talenten door André Hoogeboom Amsterdam - In een sfeer van onrust en onzekerheid maakt Ajax zich op voor de derde Champions League-campagne op rij. Sinds de komst van Ro nald Koeman, nu al drie en een half jaar geleden, heeft het niet zo gerommeld binnen de Am sterdamse club. Bestuursleden en directie hollen van het ene na het andere televisieprogram ma om tekst en uitleg te geven. De enige die er het zwijgen toe doet is technisch directeur Louis van Gaal. Maar die zit nu dan ook in Zuid Amerika. Vanavond is Van Gaal het mik punt van spreekkoren van de harde kern in de Arena. Hem wordt verweten dat hij koop mansgeest boven sportieve am bities heeft gesteld bij de ver koop van Zlatan Ibrahimovic. De transfer van Ibrahimovic is omgeven door geheimzinnig heid en wordt omlijst door leu gens. Afgelopen maandagavond teat zei algemeen directeur Arie van Eijden nog dat Ronald Koeman de verkoop had kunnen tegen gaan, toen bleek dat Roda-spits Kone niet kwam. Die terloopse opmerking stond haaks op het verhaal van de trainer zelf, die eerder had gezegd dat er sprake was van overmacht en 'domme pech'. Dat alles al in gang was gezet en onomkeerbaar was. Gisteren wilde hij niet op de onthulling van zijn baas in gaan. „Ik heb ook gehoord wat er is gezegd. In een later stadi um wil ik daar wel iets over kwijt, nu niet." Als de rookwolken rond de Champions League-avond te gen Juventus zijn opgetrokken, Zlatan Ibrahimovic trainde gisteren in de Arena, maar ditmaal als speler van Juventus. Foto: ANP/Marcel Antonisse krijgt Zlatan-gate in catacom ben van de Arena nog wel een vervolg. Waarbij ook de rol van technisch directeur Louis van Gaal aan de orde zal komen. Zlatan Ibrahimovic startte van uit Italië een charme-offensief waarbij hij stellig beweerde dat hij graag had willen blijven, maar dat Louis van Gaal blijk baar van hem af wilde. Van Gaal zei tegen de spits dat Ajax in Nederland wel zonder hem kon en dat de speler eigenlijk beter zou moeten meeverdedi gen. Raadgevingen die haaks stonden op adviezen van de toenmalige stagiair Marco van Basten. De trotse Zweed voelde zich diep gekrenkt. Koeman is blij dat er een top wedstrijd op de agenda staat. Het duel houdt de gemoederen nu even volledig bezig en leidt af van randzaken. Gisteren trainde Ajax achter gesloten deuren, om nog een uurtje in het geheim aan de tactiek te kunnen werken. Het is inmid dels onder deze trainer usance geworden dat Ajax zich in Euro pa anders gedraagt dan in de eigen competitie. De Amsterdammers zullen de accenten gaan verleggen. „De namen op het wedstrijdformu lier zijn dezelfde, maar ik ga de ploeg wel veranderen." Daar mee verwacht, of hoopt de coach, dat er ook onvermoede krachten loskomen. „Een ge lijkspel zou al mooi zijn, maar UITSLAGEN ik hoop toch op iets meer. Dit elftal kan fantastisch voetbal len, dat hebben we zondag in Den Haag gezien. Ik verwacht ook niet dezelfde problemen als concentratieverlies of gemak zucht. Want het is onwaar schijnlijk dat we met 3-0 voor komen." De ploeg zal boven zichzelf uit moeten stijgen en waartoe dat kan leiden is ook voor Koeman nog onbekend. „Ik ben be nieuwd hoe wij deze wedstrijd gaan invullen." De lichte blessure van de nieu we rechterspits Mauro Rosales kan een forse streep door de re kening zijn. „Hij heeft meer waarde voor een team, dat is wel duidelijk. Door het vertrek Ajax wacht op jawoord Trabelsi Hatem Trabelsi laat een de zer dagen aan Ajax weten of hij weer voor de club wil uit komen. Club en speler had den deze week een onder houd, waarbij Ajax de Tune siër een aantal handreikin gen deed voor een gezamen lijke toekomst. Trabelsi be twistte de rechtsgeldigheid van de eenzijdige optie in zijn contract, die bepaalde dat hij tot 2006 verbonden is aan de landskampioen. Toen de arbitragecommissie van de KNVB bepaalde dat de optie wél geldig was en een transfer naar Arsenal af ketste, weigerde Trabelsi zich opnieuw te melden in de Arena. van Ibrahimovic zijn we al een goede spits kwijtgeraakt. Bo vendien speelt Galések ook al niet." Rosales verrekte de lies tijdens de training van maan dag en werd voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht. Pas vanochtend beslist Koeman of zijn rechterspits kan spelen. Of Ibrahimovic speelt, maakt de Ajax niet veel uit, Met Treze- quet en Del Piero heeft Juven tus al spitsen van wereldniveau, die het uiterste zullen vragen van de Ajax-verdedigers. „Ik hoop wel', sprak de trainer waarschijnlijk gisteren in Am sterdam tegen beter weten in, „dat het publiek hem met res pect zal ontvangen als hij speelt." PRIJSVRAGEN Uitslag Lucky Day 3502, d.d. 14.09.2004 1.3.6.10.15.23.31.37.44.47.49. 51.54.55.61.62.64.65.68.76 TENNIS Boekarest. Mannen. Eerste ronde: Mayer (Dui) - Van Scheppingen (Ned) 6-1 6-1, Djokovic (SMo) - Clement (Fra) 2-6 6-4 6-4, Hanescu (Roe) - Verdasco (Spa/1) 7-6 (4) 7-6 (3). Gasquet (Fra) - Starace (Ita) 6- 3 6-4, Kohlscbreiber (Dui) - Sabau (Roe) 6-1 6-1, Volandn (lta/7) - Montanes (Spa) 6-3 6-1, Koubek (Oos) - lonita (Roe) 6-3 7-6 (2), Aca- suso (Arg) - Squillari (Arg) 3-6 6-4 6-2, Ferrer (Spa/6) - Wawrinka (Zwi/6) 6-4 7-6 (4). Ca- latrava (Spa) - Monaco (Arg) 7-6 (6) 6-2 Dubbelsael, eerste ronde: Frystenberg/Matkowski (Pol) - Sluiter/Van Scheppingen (Ned) 6-3 6-3. VOETBAL Champions League. Eerste wedstrijden. GROEP E Arsenal (Eng) - PSV (Ned) 1-0 (1-0). 41. Alex 1-0 (eigen doelpunt) Scheidsrechter: Messina (Ita) Toeschouwers: 34.069 Gele kaart: Ooij er (PSV). Arsenal: Lehmann; Lauren. Cygan. Touré en Cole; Pires, Vieira, Gilberto en Reyes (80 Edu) Bergkampen Henry. PSV: Zoetebier; Ooijer, Alex, Bouma en Lee; Van Bommel, Cocu (84 De Jong) en Vogel; Park, Sibon (67. Vennegoor of Hesselink) en Beasley (60. Farfan). Panathinp*kos (Gri) - Rosenborg (Noo) 2-1 (1- 0). 43. Gonzélez 1-0, 79. Gonzólez 2-0, 90 Frode Johnsen 2-1 Scheidsrechter: Allaerts (Bel) Toeschouwers: 13 204 Panathinaikos: Galinovic, Morris. Goumas, Kir- giakos en Münch; Mitu (73 Maric), Gonzélez, Basinas en Skacel (8. Konstantinidis); Kon- stantinou (57. Andric) en Papadopoulos. Rosenborg: Espen Johnsen; Basma (24. Rus sell). Riseth, Hoftun en Dorsin; Strand (74. Braaten), Berg en Winsnes, Solli (85. Brattb- akk), Frode Johnsen en Storflor. GROEP F Shakhtar Donetsk (Oek) - AC Milan (Ita) 0-1 (0-0). 84. Seedorf 0-1. Rode kaart: 53. Srna (Shakhtar) 2x geel Celtic (Sch) - FC Barcelona (Spa) 1-3 (0-1). 20. Deco 0-1, 59 Sutton 1-1, 78. Giuly 1-2, 82 Lars^p 1-3. GROEPG Valencia (Spa) - Anderlecht (Bel) 2-0 (2-0). 16. Vicente 1-0,45. Baraja 2-0. Internazionale (Ita) - Werder Bremen (Dui) 2-0 (1-0). 34. Adriano 1-0 (strafschop), 89. Adria- no 2-0. Rode kaart: 5. Ismael (Bremen) GROEP H Paris Saint-Germain (Fra) - Chelsea (Eng) 0-3 (0-2). 29. Terry 0-1, 45. Orogba 0-2, 75 Drogba 0-3. FC Porto (Por) - CSKA Moskou (Rus) 0-0. WIELRENNEN Ronde van Spanje. Elfde etappe, San Vicente del Raspeig - Cara- vaca de l4£ruz: 1 Zabriskie (VSt) 165,8 km in 4.05.31, 2 Petacchi (Ita) 1.11, 3. O'Grady (Aus), 4 Zanotti (Ita). 5. Zabel (Dui), 6. Gar- zelli (Ita). 7 Ferrio (Spa). 8. Pütsep (Est). 9. Perez (Spa), 10. Cruz (VSt); 50 Tankink. 56. Veneberg, 97 Den Bakker. 98 Posthuma, 102. Boven, 121. Weening. 134. Mutsaars. Algemeen klassement: 1. Landis (VSt) 40 30.33. 2 Valverde (Spa) 0.09, 3. Mance- bo (Spa) 0.29, 4. Nozal (Spa) 0.32, 5. Heras (Spa) 0 47, 6. Beltran (Spa) 0.59, 7 Sastre (Spa) 1.35, 8. Mentsjov (Rus) 2.42, 9. Gonza lez (Spa) 2.50, 10 Gomez (Spa) 4.16; 80. Weening 37.38, 85. Veneberg 41.03, 86. Tankink 41.12, 122. Posthuma 1.07.54, 128. Den Bakker 1.13.32, 133. Mutsaars 1.17.14, 151. Boven 1.29.06. londen/anp - PSV reageerde met gemengde gevoelens op de kleine nederlaag bij de grote favoriet Arsenal (1-0). Coach Guus Hiddink en routinier Phillip Cocu toonden zich tevreden over het spel en de uitgevoerde tactiek, maar waren teleurgesteld over het resultaat. .Afgezien van de beginfase waren we zeker niet de mindere ploeg", meende Cocu. „We speelden goed van uit de organisatie. Daar had Arsenal moeite mee. Ze konden voor hun doen heel weinig kansen afdwingen." Hiddink: .Arse nal wist zich geen raad met onze veldbezetting. Vooral in de tweede helft hebben we tactisch prima gespeeld. Het is jammer dat we die schaarse kansen net niet hebben benut. Dan hadden we echt reden tot tevredenheid gehad." milaan/anp - Clarence Seedorf was gisteravond opnieuw be langrijk voor AC Milan in de eerste groepswedstrijd van de Champions League. De mid denvelder maakte zes minuten voor tijd het winnende doel punt in de uitwedstrijd tegen Shakhtar Donetsk (0-1). Zater dag scoorde hij in de thuiswed strijd tegen Livomo (2-2) ook al twee keer. Inter, de andere Milanese ploeg in de CL, begon ook met een overwinning. De ploeg van coach Mancini won met 2-0 van Werder Bremen. Inter be gon verrassend met Van der Meyde in het basisteam en met aanwinst Davids en oud-Feye- noorder Cruz op de bank. Wer der Bremen trad aan zonder de passeerde aankoop Klose. Al na vijf minuten stonden de Duitsers met tien man. Verde diger Ismael kreeg na een char ge op Adriano de rode kaart. Arbiter Michel (Slw) kende te vens een strafschop toe, die door Vieri werd gemist (redding doelman Reinke). Na ruim een halfuur mocht In- ter weer aanleggen van elf me ter, na een overtreding van Baumann op opnieuw Adriano. De laatste voltrok zelf het von nis, 1-0. Met vier gele kaarten en een rode kaart eindigde de grimmige eerste helft. Vlak voor het einde van de wedstrijd was het opnieuw Adriano die scoor de, 2-0. Valencia leidde in het duel met Anderlecht bij de rust al met 2- 0. Vicente en Baraja maakten de treffers voor de Spaanse kampi oen. Na de rust kwamen beide ploegen niet meer tot scoren. In groep H begon Chelsea met een royale zege bij Paris Saint- Germain (0-3). Kezman (ex-PSV) moest in Pa rijs zijn basisplaats in de Engel se ploeg afstaan aan Gudjohn- sen. De IJslander raakte echter snel geblesseerd waarna de voormalige topscorer van de eredivisie alsnog het veld in kwam. Bij de rust leidde Chelsea met 2-0 dankzij treffers van Terry en Drogba. De laatste bracht een kwartier voor tijd uit een vrije trap ook 3-0 op zijn naam. den haag/athene/gpd - De Ne derlandse zitvolleybalsters za ten er gistermiddag wat be dremmeld bij tijdens de wel komstceremonie in het para lympisch dorp. 's Ochtends wa ren ze in Athene betrokken bij een verkeersongeval, dat nare herinneringen boven bracht. De bus van de volleybalsters werd in de flank aangereden door een personenauto. Die raakte total loss, maar de be stuurder bleef ongedeerd. Speelster Anneke den Haan zat op de plek waar de bus werd geraakt. Zij kwam met haar hoofd tegen een ruit terecht, waarbij ze een lichte hersen schudding opliep. Den Haan kampt met hoofd pijn en is duizelig, maar kan volgens teamarts Wout van der Meulen over een paar dagen de training hervatten. Den Haan is basisspeelster van het Neder lands team, de wereldkampi oen en favoriet voor goud op de Paralympische Spelen die vrij dag beginnen. „De speelsters zijn behoorlijk geschrokken", aldus voorlichter Gerrino Mulder van NOC'NSF in Athene. Tijdens de thans op scherpe snede verreden Ronde van Spanje worden boeiende duels uitgevochten. De wedstrijd op zich is zeer goed met een maxi mum aan capabele renners. Er wordt met hoge gemiddelden gereden en heel voorzichtig mag je stellen dat La Vuelta (zoals zich dat al eerder voorzichtig aandiende) op weg is het spor tieve evenbeeld of zelfs beter dan de Tour de France te worden. De strijd van de afgelopen da gen was vol vuur. met mooie duels op de flanken van werke lijk zware bergtoppen. De Vuelta verdient in Noord west Europa een betere coverage dan nu het geval is, maar onbe kendheid met het onderwerp, metaalmoeheid bij het wieler- journaille en een gebrek aan fi nanciën noopt velen tot toekij ken op afstand. In Spanje speelt zich nog een an der duel af dat op zijn minst ge zien boeiend"" is. De vele top- teams die vanaf volgend seizoen de Pro Tour gaan vormen zijn op allerlei manieren bezig zichzelf te ver sterken. Bijna dagelijks komen er berichten over vaak subtop pers die thans optimaal profite ren van de situatie. Zeker acht tien professionele teams dienen tenminste twintig en liefst 24 capabele renners in dienst te hebben en de subtoppers van nu slaan hun slag. In tijden van schaarste (kwaliteit) slaan er al tijd groepen mensen toe die in eens het gat in de markt ontdekt hebben. Het lijkt erop dat ook het tradi tioneel cotisewatieve wielerbe- drijf Rabobank zich in deze race naar behoorlijke renners heeft aangesloten. Verleden week al werd bekend gemaakt dat de ta lentvolle Rus Dennis Mentsjov (zo memzegt, voorgoed geld) werd aangetrokken voor de gro te ronden en thans vist de Ne derlandse ploeg op de Spaanse helper Pedro Horillo. Deze laatste ivordt door heel wat meer ploegen begeerd en kan dus even afwachten hoe de penningmeesters zich bij hem zullen melden. Omdat er meer renners bij de Rabobank weggaan (De Weert, Hunter, Lodz, Leipheimer, Den Bakker en nu ook de talenten Giling en De Kort) dan komen, moeten manager Theo de Rooy en ploegleider Erik Breukink de komende dagen serieus de boer op om redelijk goede renners te vinden voor hun stal van vol gend jaar. De Nederlanders doen dat met de van hen bekende voorzichtigheid. In het schimmige we reldje van de top- wielersport. waar sommige kanalen troebel zijn en waar de oranje- ploeg zich niet wil manifesteren, is het moeilijk te sco ren bij de eerder genoemde groep renners. Hoe gek het klinkt, maar juist die renners willen vrijwel allen verdergaan in hun manier van prepareren dan dat er bij Rabobank toegestaan en voorgeschreven wordt, ffc Het is bekend dat een aantal toppers de aanbiedingen of flir tations van de Nederlandse ploeg hebben laten lopen omdat de ethische drempel bij de hoge heren van de bank (zeer terecht) wel hoog ligt in deze topsport- wereld. De consequentie van dat al is dat De Rooy c.s. goed moeten vissen en precies dienen te weten waar hun aas bij welke vis uit gegooid moet worden. Dat heet dus het kennen van de markt En dat is dus een echt heel boei end proces in deze Vuelta. Mart Smeets

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19