=6,7miljoi HDCMEDÏA WAGEMAKER Reuma en medicijnen. hoe zit dat? 0900 - 20 30 300 Goed W( i lö Familieberichten Grafmonumenten DE ZEVEN LEVENS VAN EEN KRANT. bVMUMM iearijfsonroerencf cToea Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. hdc MEDIA MAANDAG 13 SEPTEMBER 2OO4 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. de liefde zij kwetst niemands gevoel, zij zoekt zichzelf niet, zij wordt niet verbitterd, zij rekent het kwade niet. 1 Korinthiërs 13:5. Na een bewogen en strijdbaar leven hebben wij met verdriet afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Sophia van Duijn-Wassenaar 28 maart 1923 t 11 september 2004 F. van Duijn Krijn en Joke Aleid Corry en Willem Marlous Florie en Aad Bob Hij zal als een herder zijn kudde weiden, in zijn arm de lammeren vergaderen en in zijn schoot dragen; de zogenden zal Hij zachtkens leiden. Jesaja 40:11 Katwijk aan den Rijn Huize "de Wilbert", Overrijn 7 Correspondentieadres: F. van Duijn, Zeeweg 146, 2224 CH Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 14 sep tember van 19.00 - 20.00 uur in de kapel van Huize "de Wilbert". De dienst van Woord en Gebed zal gehouden wor den op woensdag 15 september om 14.00 uur in de Open Hofkerk, Rijnstraat 18 te Katwijk aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 15.00 uur op de oude begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Open Hofkerk. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Hand in hand zijn wij gegaan, tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door allen die hem lief zijn is van ons heengegaan mijn lieve man, onze papa en opa Johannes Antonius Jozef Pieterse Jan Nieuwkoop, t Katwijk, 29 april 1942 11 september 2004 Greet Pieterse-Commandeur Marco en Kazia Dimitri, Damian Patrick en Monique lari, Demi Ankerplaats 49 2224 TH Katwijk Jan is thuis. De avondwake vindt plaats op woensdag 15 septem ber om 19.30 uur in de Joannes de Doperkerk, Kerkstraat 68 in Katwijk. Aansluitend is er gelegen heid om afscheid te nemen en de familie te condo leren. Op donderdag 16 september, om 15.00 uur is in bovengenoemde kerk een afscheidsdienst en vindt de begrafenis aansluitend plaats op de begraafplaats naast de kerk. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om te condoleren, van 13.30 tot 14.30 uur. ,,'t Diepste gevoel van liefde wordt gevoeld als men elkaar moet loslaten." Met intens verdriet en met groot respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte omging, hebben wij in zijn eigen vertrouwde omgeving helaas afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze unieke papa en opa Corstiaan Johannes Adrianus van Loenhoud oud-notaris Steenbergen, 16 januari 1921 t Leiderdorp, 10 september 2004 Leiderdorp: Ans van Loenhoud-Dijkman Nóordwijkerhout: Frans van Loenhoud Manda van Loenhoud-de Wolf Maïta Leiderdorp: Henk van Loenhoud Selma Yperlaan Gillian Nirvana Oegstgeest: Mariëtte van Wielink- van Loenhoud Dick van Wielink Roel Youri Guido Leiderdorp: Ivo van Loenhoud Connie van Loenhoud-Tegelaar Niek Steven Brugwacht 44 2353 DM Leiderdorp Geen bezoek aan huis. Cors is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woens dag 15 september om 10.30 uur in de Dorpskerk, Hoofdstraat 19 te Leiderdorp, waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant Allemansgeest, Hofweg 55 te Voorschoten. Wonderlijk is een moeder, Ze zorgt voor je, Werkt voor je, Bidt ook voor je Het enige leed Dat zij je aan kan doen Is sterven en je verlaten. We zijn bedroefd dat ze is heengegaan, maar blij dat ze er was. Op bijna 90-jarige leeftijd is overleden onze lieve moeder, trotse oma en overgrootmoeder Joanna Margaretha Valk-Versteegen Voorschoten, 2 oktober 1914 Voorschoten, 10 september 2004 Den Bosch: Bram en Wil Conny en Jan Sytze, Bart en Daan Ed en Pierena Ron en Esther Leiden: Theo en Franny Helen René en Zwanneke, Sven en Hannah f Stockstadt (D): Kees en Uschi Christian en Joanna Tobias en Regina, Robin Suzi en Tom Leiden: Ineke en Hans Marco en Jaelah, Thijmen Joke Zoeterwoude: Jos en Ernst Maarten Marieke Alphen aan den Rijn: Jan en Inge Jacqueline Eveline Correspondentieadres: I. van Schie-Valk Lammenschansweg 21 2313 DH Leiden Mamma is in haar eigen kamer in Verzorgingshuis Foreschate, Rouboslaan 1 te Voorschoten, waar u afscheid kunt nemen op dinsdag 14 september tus sen 19.00 en 20.30 uur. De plechtige uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 15 september om 14.00 uur in de H. Laurentiuskerk, Leidseweg 102 te Voorschoten. Aansluitend begeleiden we mamma naar haar laatste rustplaats op de begraafplaats naast de kerk. Na de begrafenis bent u van harte welkom in het Bondsgebouw naast de kerk voor de persoonlijke condoleance. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Hogewoning-Ramp hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hier- Mede namens verdere familie: T. Hogewoning Leiderdorp, september 2004 "Nooit meer samen kaarten, oude Nozem Na een toegewijd gezins-, arbeidzaam- en muzikaal leven is van ons heengegaan onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Cornel is Ottenhof weduwnaar van Maria Jacoba Petit geboren op 26 juli 1919 te Amsterdam overleden op 10 september 2004 te Leiden Onze speciale dank gaat uit naar de staf en verplegend personeel van het LUMC en thuiszorg Groot Rijnland, voor de buitengewone goede zorg. Cor en Tiny Jan en Jannie Riet en Cor Piet en Henny Ans Nel, Sjaan Freek en Al ie Joop en Fati Henk en Rie Aad en Geer Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Koninginneweg 246, 2411 CX Bodegraven Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 14 september van 19.30 tot 20.15 uur in uitvaart centrum Monuta van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De begrafenis vindt plaats op woensdag 15 septem ber om 12.00 uur op de begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd Een leven lang zorgzaam geweest gegeven en geloofd Wij zijn bedroefd door haar overlijden maar dank baar voor wat zij allemaal voor ons heeft betekend. Na een leven waarin haar gezin, de slagerij en haar geloof een centrale plaats innamen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder en oma Maria Adriana van der Hoeven-Onderwater Marie Sinds 1974 weduwe van Wim van der Hoeven. Geboren 7 november 1910 Stompwijk Overleden 10 september 2004 Zoeterwoude Leiden: Tiny en Goof Duivenvoorde van der Hoeven Dick en Chantal Nick Wim Zoeterwoude: Gerrit en Thea van der Hoeven- van Moorst Manuela en Peter Niels Kim Andres en Bertina Michel en Lizette Zoeterwoude: Gerard en Ria van der Hoeven- van der Burg Maarten Wouter Guus en Nisha Correspondentieadres: Gerard van der Hoeven 't Watertje 34, 2381 EH Zoeterwoude. Onze moeder en oma is opgebaard in de rouw kamer van Huize Emmaus, Bennebroekweg 1 te Zoeterwoude-Dorp. Er is doorlopend gelegenheid afscheid van haar te nemen. De avondwake is op dinsdag 14 september, 19.30 uur in de kapel van Huize Emmaus, waarna gelegen heid tot condoleren. De Plechtige Uitvaart is op woensdag 15 september, 14.00 uur in de Sint Jan aan de Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude. Daarna begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats achter de Sint Jan. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Don Bosco. Wij hebben veel bewondering voor de wijze waarop de mensen van Huize Emmaus onze moeder en oma hebben verzorgd. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Vraag het Oe Nationale Reumalijn op werkdagen van 10.00 tot 16.00 uur €0,10 pm De Nationale Reumalijn is een initiatief van de ffCBF c Reumapatiëntenbond en het Nationaal Reumafonds. Uw gift op giro 324 is altijd welkom. doJJSo» 20 november 2003 Flyer 15 augustus 2003 Folder 8 maart 20 Pakpapier 28 mei 2003 Reisgids 13 juni Liefdes 28 maart 2003 Jaarverslag 4 december 2004 Voorpagina krant Papier, dus ook het papier van onze krant, wordt gemiddeld zeven keer gere cycled. We kunnen het dus niet alleen tegenkomen als krant, maar ook als brief papier, als folder of flyer, als jaarverslag of wc-papier. Reïncarnatie best in ieder geval voor papier. En dat is mooi, want zo kunnen we er steeds weer van genieten. Steeds weer plezier van karton e DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON. (020) 654 30 43 WWW.PAP Advertentiereserveringen: (023) 5150 543 Goed Werken is een uitgave van -Winkelpand beste invest panding "T*". •-jl""'"1*"v lip -m 1 3 Co-adverteren is dé vond» voor landelijke exposure van het merk. Co-adve uit een moederadvertentie en een adresvermelding van één of meer detailM In de regionale dagbladen scoren een enorm bereik (6,7 miljoen lezers over S ondersteunen de detaillisten Co-adverteren is ai jaren het effectieve medium voor metken als Van B< Focwa, Gazelle, Velux, Winterschilders enSiematic. in8offljj professionele toni iele op de umpsgne PRAAT EENS MET DE SPfi VAN COADMEDIA! BEL (020)' CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4