Quick Boys hapert maar door SPORT 5 Wendt blijft de laatste doelpuntenmaker Ter Leede zit vooral zichzelf dwars: 2-2 =;se neemt afstand :n tien Ajacieden k óp het veld >irt Rijnsburg feest Voorschoten '97 snoept wederom een punt af van een 'grote naam' maandag 13 september 2oo4 =t= oman Leefmans - Wie was de laatste en' wijker die ooit op eigen )n(toorde tegen Bennekom? Pe ntwoord luidt: Andries de huidige trainer van in 1983. En wat zou eet«elopen zaterdag graag uit 'n- ken zijn gegaan, vervan- 'e^>or een van zijn pupillen. v ram er niet van. Benne- on met 0-1. ama, erbarmelijk, vrese- icht. De reacties van de cenen hadden allemaal dezelfde strekking. Het treffen tussen Noordwijk en Benne kom was het aanzien ook wer kelijk niet waard. Nu spelen beide ploegen in de eerste plaats om de punten en pas in tweede instantie om het pu bliek te vermaken, maar wat Noordwijk en Bennekom lieten zien, was beneden alle peil. Het tempo was laag, balverlies en misverstanden wisselden el kaar in hoog tempo af en het aantal scoringskansen bleef be perkt tot drie per ploeg in twee maal drie kwartier. Centrale verdediger Jelle Korbee, vol gens Wendt een van de weini gen die zijn normale niveau haalde, zag zowaar nog een lichtpuntje in de collectieve malaise. „We hebben weinig kansen weggegeven", zei hij schouderophalend. Hij moest daarna ook direct toegeven dat dat ook aan (het ontbreken van) de aanvalskracht van Ben nekom kon liggen. Bij de bezoekers was geen en kel spelconcept of tactisch strijdplan te ontdekken: hard werken en hopen op betere tij den. Noordwijk had wel iets bedacht: alle ballen richting Rocky Pitti. Ongeveer vijftig procent van zijn acties (plus voorzet) lukten vervolgens. Niet veel, maar in deze wed strijd was éénoog koning. De ondermaatse prestatie was vooral een aanfluiting voor Bram Meurs, Stefan Schaafsma en in iets mindere mate Patrick van Dam. Zij gelden als de re gisseurs annex creatieve gees ten van de ploeg of moeten dat (Schaafsma) nog gaan worden. Het was drie keer niets en ne gen minuten voor het einde bleek dat Noordwijk zelfs geen punt overhield aan de ronduit vervelende vertoning waarbij de neutrale toeschouwer ge schrokken moet zijn van het niveau. Noordwijk-invaller Jef frey de Vries miste tien minu ten voor tijd een enorme kans. De directe tegenaanval die volgde, leek afgeslagen, maar op de punt van het strafschop gebied leverde Bennekommer Michel van der Sommen een geplaatst en houdbare schuiver af die in de verste hoek beland de: 1-0 en drie punten. Daar door kreeg maar een ploeg het aantal punten waar het recht op had: Noordwijk dus. Pagina Sio: Afscheid Leonard van Utrecht «3 ,gebbert Toret aluC Lisse heeft zich zater- c »d hersteld van de ze isen een week daarvoor bij (3-2 nederlaag). Op k Ter Specke liep de AS|n trainer Said Ouaali in de helft ver weg bij de |e| 5 van Ajax: 5-1. De 7tleg, waarbij Kwong- )-5. >inraht met drie doel- !gst| de grote man was, Jwdriekwart van de wed- ït een man meer. ree Icce winning kwam voor de >hdaien op een welkom mo- kS, it de eerste twee wed- werd slechts één scha- ic-zjitje behaald en vooral :tieve offday van vorige Hendrik Ido Ambacht sporen na. Intern wer- elfs al vraagtekens gezet /'35 -3-3 systeem, waarin de phii seizoen acteert. Vorig oub speelde Lisse nog met Idenvelders en twee f*? s en in de nieuwe be- waf1werd de slag op het ;agi= eld te vaak verloren, zo (°uoe klacht. Toch stapte en et van zijn geloof af en jc aide zich dit weekend het gevaar tegen Ajax chj| in de zijkanten kwam, laze liner goed hebben ge- bbe .A5»lbs tastten elkaar wat Pascal Doest in de "aj nuut een grove fout lAria De Ajax-doelman o. een diepte pass ver jph(pel, maar verwerkte de iergj tiatisch. Naarendorp AVV ial oppikken en leek schot in het voor 1-0 te zorgen. In nam Michel Pirova- iback van de Amster- de taak van zijn kee- ie opzettelijke hands eigen strafschopge- inde niet alleen de van de verdediger, maar leverde de geelblauwen ook nog eens een penalty op. Vanaf de stip maakte Steinraht geen fout: 1-0. De tien overige Ajacieden wei gerden zonder slag of stoot te capituleren. Vooral dankzij Ajax-trainer Bob de Klerk steeg de amusementswaarde van het duel aanzienlijk. Hij begreep dat er sowieso niks te halen zou zijn, als hij een van zijn twee spitsen zou opofferen om zo zijn viermansverdediging in ere te herstellen. Met het risico te gen een flinke oorwassing aan te lopen, ging hij achterin één- op-één spelen. Na rust nam Ajax nog meer risi co door nog een aanvaller in het veld te brengen. Het was iets te veel van het goede, want binnen acht minuten profiteer de de thuisploeg optimaal van de ontstane ruimte. Eerst was het aanvoerder Orson Naaren dorp die ongestoord mocht scoren en even later bediende de op rechts doorgebroken Rios zijn collega-spits Steinraht op maat: 3-0. Dat Ajax een minuut later nog wat terug deed, nam niet weg dat de wedstrijd was gespeeld. Freewheelend voet balde Lisse de negentig minu ten vol. Af en toe liet het daarbij fraai combinatievoetbal zien en twee doelpunten van Steinrath en Rios. Bij trainer Ouaali overheerste vooral opluchting. „Dit hadden we even hard nodig", erkende hij. „De start van de competitie was natuurlijk niet best, hoewel we in AS WH en Bennekom wel twee van de betere ploegen uit de hoofdklasse A als tegenstan ders hadden." Ouhaali gaf toe dat er na de nederlaag van vorig week harde woorden waren ge vallen. „Op de training hebben we het uitgesproken en er een streep onder gezet. Als collec tief waren we vandaag verder dan Ajax." ll.~ c_:j::l i1u:: Hem Spierdijk van Si delic - De opening van tribune zorgde est in Rijnsburg. Het tegilftal van de Rijnsbur- ligeoeg bij aan de feest- atai met een mooie 4-2 deming op Huizen. Zo de was die zege niet, want rgse Boys haalt al sei- lang meer punten in LAS dan thuis. De nieuwe leidde meteen tot ie op dat punt. „Mis- tt we eindelijk thuis wat meer wedstrij- winnen", klonk het isburgse gelederen. :r nog dan een mooie in gebruik nemen, dit ze in Rijnsburg weer m keertje kampioen dstn Volgend jaar bestaat i 5 jaar> dat laat zich ibineren met een ti- hoofdklasse B. Na Istrijden prijkt de de club in ëüc geval de ranglijst. Het is veel te vroeg voor maar duidelijk is iburgse Boys serieus fet is voor een plaats de eindrangschikking. te wedstrijden verlo- l.fï.ÜF 8eval zoals de club jst De concurrentie 4 al dst behoorlijk wat en Rijnsburgse Boys aardig voetbal zien. 1 lijkt te staan als een lovendien is de selec- uainer Ted Verdonk- eed genoeg om een enslagen op te van- de kwi 10P Huizen bijvoorbeeld steraanvaller Berry iet een blessure aan blijven. Het maakte rant zijn maatje in de bost Kuhlmann, bleek 2 jbd door twee goede fitsen - sterk genoeg 'ensie van Huizen te uhlmann is op het kopsterke spits' maar van "«baardig genoeg c punt bij de speler. 3 meter 12, maar ik ■97 kan niet koppen", zegt hij met de nodige zelfspot. De Heemstedenaar maakt dat meer dan goed met zijn voet ballende kwaliteiten en zijn kracht in de duels. De verde diging van Huizen werd er vooral in het eerste half uur van de wedstrijd helemaal gek van. Kuhlmann leidde in die dertig minuten zo vaak een gevaarlijke aanval in, dat het een wonder was dat het na die periode pas 2-0 stond. De eer ste treffer had ook weinig te maken met de aanvallende kracht van Rijnsburg, Huizen verdediger Ronald Callenbach maakte een enorme fout, Frank Aboikoni scoorde: 1-0. De tweede werd ingeleid door Kuhlmann, waarna de bal via Nick Schnater en Frank Zin- hagel in het doel van Huizen belandde. Omdat Rijnsburg vrij snel na de eerste strafschop (2-1) de stand naar 4-1 tilde, werd het een zorgeloze middag voor de thuisploeg en kon trainer Ver- donkschot zijn elftal alleen verwijten de score niet naar een veel hoger niveau te tillen. Trainer en spelers baalden nogal van de twee tegendoel punten. Dat was nergens voor nodig want erg veel kan de ploeg zich op dat punt niet verwijten. Beide keren gaf scheidsrechter Oussoren Hui zen een penalty, beide keren was er niet veel aan de hand. Sergio de Windt (de Seedorf- kloon die ooit van de Ajax- jeugd naar de selectie van Ju- ventus overstapte) schoot bei de keren raak. Verdonkschot was blij dat het juist deze middag wel was ge lukt op het eigen sportpark Middelmors. „De mensen van de club hebben hier iets heel moois tot stand gebracht. Ook voor hen wilden we er van daag een mooie middag van maken." Nu maar hopen dat het nieu we complex geen 'thuiscom- plex' wordt. Verdonkschot: „Het moet zo zijn dat tegen standers hier niet graag naar toe komen." Martin Bekx van Quick Boys duelleert met Voorschotenaar José Almeida. Foto: Cees van Hoogdalem door Anton Diedrich katwijk - Voorschoten '97 vier de het gelijkspel tegen Quick Boys als een overwinning. Dat is best begrijpelijk voor een debu tant in de hoofdklasse die speelt tegen de regerend landskampi oen. Maar dat ene punt hadden er zomaar drie kunnen worden in de laatste hectische minuten. Quick Boys hapert in de eerste competitieweken, terwijl dat dekselse Voorschoten '97 na gro te naam Usselmeervogels nu ook grote naam Quick Boys een punt afsnoepte. Tegen een Quick Boys dat goed speelt en een bijna arrogant zelfvertrouwen heeft, het Quick Boys dat de supporters graag zouden terugzien, heeft Voor schoten '97 geen schijn van kans. Dat Quick Boys bestaat op het moment niet. De defen sie van de landskampioen is kwetsbaar tegen snelle aanval lers, het middenveld presteert wisselvallig en de aanval heeft moeite de muren van verdedi gers te doorbreken. Maar er is nog een ander probleem. De spitsen zijn er niet. Mamix van der Gun, topscorer en vorig seizoen speler van het jaar, herstelt van een knieope ratie. Remco Torken kampt met een kwetsuur aan een buik spier. Bennie van Fmchten, de logische derde keus, begon za terdag op de bank. „Wij vonden dat Hendrik van Beelen als die pe spits meer kans maakte om door de muur te breken", ver klaarde trainer Gert Aandewiel. „Hij is groter, sterker en heel balvaarcüg." Van Beelen in de punt betekende een rol achter de spits voor Maarten Bak, wiens plekje op links werd overgenomen door Antonino Furfaro - de afgelopen wedstrij den rechtsbuiten. Daar draafde nu Martin Bekx op. Zo speelde alleen Bekx op zijn beste positie in de Quick Boys-aanval. Dat bijna niemand op zijn nor male positie speelde, is geen excuus, meende aanvoerder Brian Mussche. „We hebben een aantal goede kansen gehad, maar te veel spelers waren niet scherp. Dat is een groter pro bleem." Aandewiel: „Spelers kiezen er niet bewust voor om niet scherp te zijn. Maar feit is dat alleen Mussche, Glen van Dam en Jan Houwaard hun normale niveau haalden." Mus sche: „We moeten onszelf maar eens goed aankijken in de spie gel. We moeten beseffen waar we mee bezig zijn. Als we het niet gauw omkeren, draaien we mee voor de kat zijn staart en dat is Quick Boys onwaardig." Het scheen een groot deel van de wedstrijd niets uit te maken wie waar rondliep bij de thuis club. Sterker nog, als Aandewiel en Van der Werf alle verdedi gers aan de kant hadden ge houden, had niemand het ge merkt. Voorschoten '97 kwam zelden tot meer dan tien secon den aaneengesloten balbezit. Zodra een Voorschotenaar het leder had veroverd, leverde hij of een ploeggenoot het ding vriendelijk in bij een Katwijker. 'Zie maar of jullie er wat mee kunnen, wij hebben geep idee'. Toch waren de kansen voor de Katwijkers schaars ook al had Quick Boys een strafschop moeten krijgen toen Edwin Pe- jcinovic Van Beelen naar de grond werkte. „We probeerden inderdaad de aanval van Quick Boys te ontregelen", zei trainer Peter Wubben. „De keerzijde is dat je dan zelf aanvallend ver mogen inlevert." De bezoekers hielden bijna stand tot aan de rust. Wubben: „De jongens za ten de laatste vijf minuten al met 0-0 in de kleedkamer." Doelman Matthijs Keemink, die opnieuw een geweldige wed strijd speelde, redde in de 44ste minuut twee keer, maar in de slotseconde werd hij toch ver slagen. Door een ongelukkige inzet van Voorschotens aan voerder Frank Buizer, die onder druk van Bak de bal in zijn ei gen doel werkte. Quick Boys op 1-0, geen mo ment in de problemen geweest, geen vuiltje aan de lucht, geen enkele reden tot ongerustheid. Een tactische wissel van Wub ben vroeg in de tweede helft zette de wedstrijd op zijn kop. Aanvaller Benardo Bor kwam in het veld voor middenvelder Mario van Heiningen. Voor schoten ging zowaar met vier spitsen spelen, met meer bezie ling en met minder angst. En plotseling bleek ook Tim Klui vers nog te bestaan. Hij ver overde de bal op Chris Kense- laar en wilde recht op het doel af. De verdediger van Quick Boys kon niets anders beden ken dan hem tegenhouden en kreeg de rode kaart. Wubben: „Dat was het keerpunt Wij stonden er mentaal meteen een stuk sterker voor." Kluivers maakte twee minuten later uit een strafschop gelijk, nadat Eel- ke van Dijken tussen Glen van Dam en Brian Mussche in was gaan liggen. Terwijl Quick Boys drukte en perste en steeds Keemink in topvorm tegenkwam, kreeg Voorschoten na snelle uitbra ken tot drie keer toe een uitste kende kans om de klap nog harder te maken voor de Kat wijkers. Het bleef bij 1-1. Het tweede punt van Voorschoten '97 in de hoofdklasse is binnen en de eerste zege van de lands kampioen laat nog steeds op zich wachten. Derde remise met dezelfde cijfers voor Sassenheimers door Peter van der Hulst heerjansdam - Bij Ter Leede houden ze wel van regelmaat. Won de formatie uit Sassen- heim het vorige seizoen de eer ste vijf competitiewedstrijden op rij, deze jaargang staan er al weer drie gelijke spelen op het scorebord. Telkens met dezelf de cijfers. Met een team dat vooral tegen zichzelf knokte en een spits die geregeld ruzie met de bal had, is de 2-2 bij Heer jansdam snel verklaard. Martijn Gootjes sjokte zwaar te leurgesteld het veld af. De spits scoorde zaterdag een keer, maar besefte dat hij deson danks in gebreke was gebleven. „Ik kreeg verschillende goede mogelijkheden, waaruit ik slechts een keer scoor. Het was allemaal niet zo'n ramp ge weest als we niet twee doelpun ten tegen hadden gekregen. Ik ben naar Ter Leede gekomen om voor het kampioenschap te spelen. We zijn nog ongeslagen, maar hebben pas drie punten en dat is zuur." Misschien had Gootjes zaterdag in de leer moeten gaan bij Jim my Wessels, zijn collega van Heerjansdam. De bonkige spits van de thuisploeg wist wel raad met de weinige en soms niet gemakkelijke ballen die hij kreeg. Vlak voor rust liep hij zichzelf twee keer knap vrij en liet keeper Thomas Waasdorp kansloos. Vooral over de eerste treffer maakte trainer Arie La gendijk zich boos. In het straf schopgebied namen verdedi gers eikaars speler over. Een zonde in de ogen van de coach. Daardoor kwam Carlo van Zeist te laat om de pass van Mo el Morabet op Wessels te neutrali seren. Gootjes besefte dat hij veel leed had kunnen voorkomen als hij zijn ploeg eerder op 2-0 had ge zet. Zowel voor als na zijn tref fer in de 23ste minuut kreeg hij vier mogelijkheden om de score voor de Sassenheimse ploeg uit te breiden. In plaats daarvan ging Ter Leede met een 2-1 achterstand rusten. Op zich niet iets om over in pa niek te raken, maar de achter stand had een verlammende werking op de ploeg van Lagen dijk. Ter Leede presteerde het om na rust 36 minuten lang geen enkele fatsoenlijke aanval te produceren. De irritaties in het veld groeiden daardoor met de seconde. Bas Lensink ging een verbale woordenwisseling met de grensrechter aan, voor elkaar hadden de spelers van Ter Leede evenmin vrolijke woorden over en scheidsrech ter Vos had het helemaal ge daan toen hij Gootjes ten on rechte buitenspel zag staan. De spits kon alleen op keeper Kor- nell Kramer afgaan, in plaats daarvan erkende Vos na overleg met de grensrechter zijn fout en moest Ter Leede het doen met een nutteloze scheidsrech terbal. Het zijn fouten die in het voet bal voorkomen, maar de Sas senheimse formatie liet zich er opzichtig door van de wijs brengen. Door het vroege pun tenverlies tegen DOVO en Noordwijk lijkt de jacht op de titel nu al voor grote druk te zorgen. „We speelden meer te gen onszelf dan tegen Heer jansdam", beaamde Lagendijk. „En als een ploeg niet draait dan is het logisch dat er irrita ties ontstaan. De wil is er wel, maar we geven te gemakkelijk kansen weg." De onzekerheid leidde tot stui tend veel balverlies. Dat duels eens verloren worden is tot daaraan toe, maar dat verschil lende keren een speler van Heerjansdam de gehele verde diging van Ter Leede zoet kan houden, is zorgwekkend. Daarnaast vonden de Sassen heimers elkaar maar moeilijk. HOOFDKLASSE A Heerjansdam - Ter Leede 2-2 (2-1). 23. Gootjes 0-1, 39. Wessels 1-1, 44. Wes sels 2-1, 81. Koordes 2-2. Scheidsrech ten Vos. Toeschouwers: 500. Waasdorp 7 55. Gotschin 6 Faerber 7 Rbii 6 Van Zeist 6 Koordes Lagendijk 6 Kalkema 6 84. Hoogkamer - Gootjes 6 Lensink 6 Hamdi 6 Jansen 5 FC Lisse - Ajax 5-1 (1-0). 23. Steinraht 1-0 (strafschop), 49. Naarendorp 2-0, 54. Steinraht 3-0, 56. Blankendal 3-1, 76. Steinraht 4-1, 85. Rios 5-1. Scheids rechter: Hoonhout. Toeschouwers: 1100. Rode kaart: 22. Michel Pirovano (Ajax). FC Lisse: Heemskerk 8 Bakker 7 Tan 7 77. Schaap De Goede 6 Van der Laan 7 Lee 6 Steinraht 8 Honsbeek 7 Naarendorp 7 Van Wieringen 6 J. Winter 7 - 46. K. Winter 7 46. Rios 8 ARC - Barendrecht 1-0 (0-0). 50. Lancel 1-0. Scheidsrechter Van de Ketterij. Toeschouwers550. ARC: Tuinenburg 7 72. Verlaan Roest 8 Jongejan 7 Van Schie 8 80. Bakker Van Lochem 7 El Mhassani 6 Vermeulen 8 Lancel Balkhoven 7 84. Van Beest Willemse 6 Graaven 6 Noordwijk - Bennekom 0-1 (0-0). 81. Van der Sommen 0-1. Scheidsrechter: Van den Herik. Toeschouwers: 400. Noordwijk: Van der Veldt 6 82. Van Rijn Reumer 6 Meurs 6 Janssen 6 74. Schoonen Korbee 7 Van Wetten 6 Van der Niet 6 Van Dam 5 Van der Kolk 7 50. De Vries 6 Schaafsma 6 Pitti 7 DOVO - ASWH 0-1 (0-1). 40. Van Omme ren 0-1. Scheidsrechter: Sanou. Toe schouwers: 500. Volendam - Marken 1-1 (1-0). 21. Schultz 1-0 (eigen doelpunt), 65. Schultz 1-1. Scheidsrechter: Van Aken. Toeschouwers: 500. Kozakken Boys - Hoek 3-1 (2-0). 44. He- nar 1-0 (strafschop), 45+1. Jongbloets 2- 0, 72. Ysebaert 2-1, 88. Santegoets 3-1. Scheidsrechter: Uitterhoeve. Toeschou wers: 800. 3 2 10 7 3 0 3 0 3 3 10 2 3 3 10 2 3 3 0 2 1 2 3 0 2 1 2 3 0 12 1 3 0 12 1 „We leverden vijftien tot twintig inspeelpasses zomaar in", con stateerde Lagendijk. „Het is zorgelijk dat we zo ver onder ons niveau spelen. We kunnen veel beter." Voor de trainingen van deze week heeft de coach zich dan ook maar een doel gesteld. „We moeten werken aan het ver trouwen en de homogeniteit van de groep. Maar zoiets kan snel weer terug zijn." Sterker nog: dat had zaterdag al ge kund. Uit de eerste vloeiende aanval na rust tikte Rogier Koordes in de 81ste minuut de 2-2 binnen. Gootjes, Jurgen Faerber, Hicham Rbii en Anouar Hamdi roken opeens de zege, maar slaagden er niet in om Kramer in kansrijke posi tie te verslaan. Verdiend was dat niet geweest, want aan de andere kant moest Waasdorp zijn uiterste best doen op inzet ten van Morabet en Claudison Mendon^a. 6- 3 6- 2 4- 2 6- 4 9- 6 7- 5 3- 4 6- 6 3- 4 4-10 3- 4 3- 4 3- 5 2- 6 Topscorers: 1. Kwong Wah Steinrath (FC Lisse) 6; 2. Dewispelaere (Hoek) 4; 3. Blankendaal (Ajax), Wessels (Heerjans dam) 3. 5. Human (ASWH), Koremans (Heerjansdam), Jongbloets (Kozakken Boys), Santegoeds (Kozakken Boys), He- nar (Kozakken Boys), Gootjes (Ter Leede) 2. Programma zaterdag 18 september: FC Lisse - Heerjansdam, Ajax - DOVO, AS WH - ARC, Barendrecht - Volendam, Marken - Kozakken Boys, Hoek - Noord wijk, Bennekom/Tecp. - Ter Leede. HOOFDKLASSE B Deltasport-Katwijk 5-1 (2-1). 11. Hensen 0-1, 27. Koswal 1-1, 31. Grant 2-1, 46. Langerak 3-1, 77. Langerak 4-1, 90+2. Langerak 5-1. Scheidsrechter: Hars kamp. Toeschouwers: 300. Katwijk: De Heiden 6 77. Bok Buijs 6 Verheij 5 Van Wonderen 5 63. De Bie 6 48. Hajji 5 LAmi 5 De Vreugd 6 Hensen 8 Ederveen 5 Molenaar 5 De Groot 5 Vondeling 6 Rijnsburgse Boys - Huizen 4-2 (3-1). 6. Aboikoni 1-0, 26. Zinhagel 2-0, 29. De Windt 2-1 (strafschop), 45. Onderwaater 3-1, 46. Schnater 4-1, 88. De Windt 4-2 (strafschop). Scheidsrechter: Oussoren. Toeschouwers: 1200. Rijnsburgse Boys: Langstraat 7 Schnater 8 Groot 7 Kolder 8 Onderwaater 7 Kuhlmann 9 Stuy 7 79. Vermolen Simons 7 Zinhagel 8 Freke 7 Aboikoni 7 63. Van Wijk 7 60. Ketting 7 Quick Boys - Voorschoten '97 1-1 (1-0). 45. Buizer 1-0 (eigen doelpunt), 68. Kluivers 1-1 (strafschop). Scheidsrech ter: Van Gijzen. Toeschouwers: 2100. Ro de kaart: 66. Kenselaar (Quick Boys). Quick Boys: Houwaard 7 Bekx 7 Van Dam 7 Timmermans 6 Kenselaar 6 Furfaro 7 Mussche 8 71. Van Fruchten - Guijt 5 Van Beelen 7 Van der Plas 6 Bak 6 Voorschoten '97: Keemink 8 53. Bor 7 Borsboom 7 Van Delft 6 Pejcinovic 7 Van der Errelen 6 Buizer 8 76. Luykx Almeida 7 Kluivers Roest 6 Van Dijken 5 Van Heijningen 6 89. Jonk SH0 - Spakenburg 1-1 (0-0). 63. End 1- 0, 89. Dreef 1-1. Scheidsrechten Sinke. Toeschouwers: 700. Excelsior M. - TOGR 0-0 (0-0). Scheids rechter: Beudeker. Toeschouwers: 500. Capelle - Sparta Nijkerk 1-1 (1-1). 3. Van Gelder 1-0, 30. Nutt 1-1. Scheidsrech ten Oudijk. Toeschouwers: 600. Usselmeervogels - Scheveningen 1-0 (0- 0). 90+1. Hartog 1-0. Scheidsrechter: Van Koolwijk. Toeschouwers: 1300. DeltaSport Rijnsb. Boys Sparta N. IJsselmeerv. Spakenburg TOGR SHO Capelle Quick Boys Voorschoten Schevening. Excelsior M. Huizen Katwijk 3 2 1 0*7 9-3 3 2 1 0 7 9-3 3 2 1 0 7 5-2 3 2 1 0 7 5-3 3 1 2 0 5 9-6 3 1 2 0 5 5-4 2 1 1 0 4 4-1 3 11 1 4 2-5 3 0 2 1 2 7-8 3 0 2 1 2 3-5 2 0 1111-2 3 0 12 1 3 0 0 3 0 3 0 0 3 0 3- 6 4-10 1- 9 Programma zaterdag 18 september: SHO - Quick Boys, Spakenburg - Del- tasport, Katwijk - Excelsior M., TOGR - Capelle. Sparta Nijkerk - Rijnsburgse Boys. Huizen - Usselmeervogels, Sche veningen - Voorschoten '97. Topscorers: 1. Langerak (Deltasport) 6. 2. Van Engel (Excelsior M.). Schnater (Rijnsb. B.), De Harder (Spakenburg) 3.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17