jT\\ Vacaturekrant \Êè\h V Verkopers m/v Receptioniste ir randstad 1®P KEUKENS TlfP KEUKENS torenkraanmachinn op hoog niveau; enthousiaste Directeur (m/v) _l l-= Groepswerker/Begeleider Brijder binnen 24 uur kiezen uit 3 banen DIASTATISCHE PRODUCT! Productiemedewerker ZATERDAG Tl SEPTEMBER 2004 Aht meer banen op vacaturekrant.nl KONINGIN EMMA SCHOOL De Koningin Emmaschool is een prote stants-christelijke school voor primair onderwijs, gehuisvest in een karakteris tiek gebouw uit de dertiger jaren aan het Roerdompplein in een kindvriendelijke buurt in Haarlem-Noord. De school heeft een dependance aan de Rijksstraatweg. Tevens is er een peuterspeelzaal. De Koningin Emmaschool heeft 430 leerlingen, verdeeld over 20 groe pen. Het team bestaat uit 35 leerkrachten en overige medewerkers. Er wordt gewerkt volgens het leerstof- jaarklassensysteem, waarbij zelfstandig werken en onderwijs op maat hoog in het vaandel staan. De onderlinge sfeer en samen werking dragen bij aan een veilige omgeving. Leerlingen, ouders eii leerkrachten voe len zich prima thuis in de school. De Koningin Emmaschool valt onder het bestuur van de Vereniging voor Christe lijk Primair Onderwijs Zuid- Kennemer- land. Bij de VCPO horen 16 basisscho len en 2 scholen voor speciaal basison derwijs. Een assessment/ psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De CAO-PO sollicitatiecode wordt gehanteerd. De Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland (VCPO) zoekt voor de Koningin Emmaschool een (1,0 fte) ter opvolging van de huidige directeur die per 1 januari 2005 een nieuwe functie binnen de VCPO heeft aanvaard Wij zoeken: Een positieve en betrokken persoonlijkheid met inlevingsvermogen en overtuigingskracht, die de goede sfeer op school levend weet te houden en daarop voortbouwt en: werkt vanuit een christelijke levensovertuiging en met een respect volle en open houding kijkt en luistert naar kinderen en leer krachten; beschikt over ruime leidinggevende ervaring in het basisonderwijs, en bij voorkeur over een afgeronde schoolleideropleiding; stuurt op kwaliteit van het onderwijs, een goed pedagogisch klimaat bevordert en samen met het team vorm blijft geven aan de onderwijskundige ontwikkeling van de school; vaardig is in het onderhouden van goede contacten met ouders/ verzorgers, bestuur en externe instanties; het team kan motiveren, stimuleren, inspireren en gebruik weet te maken van de aanwezige kwaliteiten; besluitvaardig en oplossingsgericht is, en daarbij creatief en verrassend met onverwachte situaties weet om te gaan. Wij bieden: een baan met een werktijdfactor 1,0; een christelijke school met een goede reputatie, blijkend uit ondermeer de beoordeling van de onderwijsinspectie; indiensttreding in overleg, maar in beginsel op 1 januari 2005. Voor meer informatie kunt u zich richten tot: de heer W.A. Scholten (huidige directeur) of mevrouw A.M. Snoeij (leerkracht en lid van de benoemingsadvies commissie), tel. nr. school 023 - 5370413 of vraag het informatiepakket (schoolgids, schoolplan en directie statuut) aan bij de school, via tel. nr. 023 - 5370413 Uw schriftelijke reactie met curriculum vitae kunt u vóór 27 september 2004 sturen aan de algemeen directeur van de Vereniging voor Christelijk Primair Onderwijs Zuid-Kennemerland, de heer B.N. Cüsters, Postbus 2018, 2002 CA Haarlem. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Niet iedereen komt er zonder hulp uit De Brijder en verslavingszorg De Brijder is hét centrum voor verslavingszorg in Noord-Holland. Mensen kunnen bij ons terecht voor behandeling en ondersteuning, maar ook preventie en reclassering zijn belangrijke taken. Onze vestigingen, zoals klinieken, regio bureaus, begeleid wonen voorzieningen en spreekuurposten zijn over de hele provincie verspreid. De meeste van onze locaties bevinden zich boven het Noordzeekanaal, waardoor fileleed voor ons een relatief onbekend verschijnsel is. De reistijden zijn daarom veelal normaal en aantrekkelijk. De Brijder en haar ambitie De verslavingszorg wordt een steeds breder en professioneler werkgebied. In dit perspectief zoekt de Brijder mensen die de ambitie hebben om hun talent in te zetten én te ontwikkelen in een moeilijk, maar ook boeiend vak. De Brijder wil een professionele, moderne zorgonderneming zijn, waar het prettig werken is. Daarom kijken wij kritisch naar de inhoud van onze zorg en de organisatie daarvan. Voor de vervolgbehandeling, onderdeel van de klinische voorziening te Alkmaar, zijn wij op zoek naar enthousiaste collega's voorde functie van vacaturenummer 0452 De functie: Als mentor van de aan u toegewezen cliënten bent u de spil rondom de individuele behandeling van de cliënt. U werkt zeer zelfstandig mét en vóór de cliënt. U bent binnen het multi-disciplinaire team mede verantwoor delijk voor de inhoud en uitvoering van de behandeling. Naast uw professionele verantwoordelijkheid speelt u ook een rol in het (socio)therapeutisch klimaat. Cliënten hebben een grote mate van zelfstandigheid en zijn aanspreekbaar op hun gedrag. In samenwerking met collega's, maar ook zelfstandig voert u therapie uit. Functie-eisen: Als basis heeft u een verpleegkundig diploma, zoals B of HBO-V. Heeft u een A of Z-diploma, dan heeft u daarnaast een aanvullende opleiding zoals HBO-IW/SPH/MWD. Naast een gedegen inwerkperiode, waarin u door een er varen collega wordt gecoacht, biedt de Brijder scholings mogelijkheden ter verdieping en verbreding van uw kennis. Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform CAO-GGZ. Opname in het PGGM pensioenfonds. Voor meer informatie over deze functie kunt u bellen met de heer L. Schneider, teamleider, tel. (072) 527 28 00. Schriftelijke sollicitaties kunt u voor 27 september a.s. sturen naar: Brijder Verslavingszorg, afdeling P&O, postbus 414,1800 AK Alkmaar of per e-mail naar werken@brijder.nl onder vermelding van het vacaturenummer. Voor meer informatie over vacatures bij de Brijder: www.brijder.nl v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld verslavings gszorc technisch Bianca van Zuilen 015 251 68 40 Brabantse Turfmarkt 97 Delft callcenter Titia in t Veld 070 311 79 50 Grote Markt 22 Den Haag laborant/analist m/v Heb je een afgeronde mlo- of hlo- opleiding en ben je op zoek naar een baan of vervolgstap in jouw carrière? Randstad Techniek heeft diverse mogelijkheden bij verschillende bedrijven in de omgeving van Leiden, Delft en Rotterdam. Met name in de richting van analytische chemie en biochemie zijn er vacatures. Wil je weten wat wij voor je kunnen betekenen? Kom dan langs tijdens onze Wervelende Werk Week en informeer naar de mogelijkheden! medewerker contact center m/v Randstad Callflex is op zoek naar callcenteragents voor de klantenservice van een verzekeringsmaatschappij in Noordwijk. Ben je klantvrien delijk, flexibel inzetbaar en heb je telefonische werkervaring? Dan ben je van harte welkom op onze vestiging voor meer informatie! kijk voor meer banen op www.randstad.nl www.npk.nl n|p|k industrial design npk industrial design is een toonaangevend en internationaal ontwerpbureau met meer dan 40 medewerkers in Leiden en een satellietstudio in Hamburg. Ons bureau is actief in drie designsectoren: industrial design, public design en graphic design. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij per direct op zoek naar een jonge, getalenteerde DESIGN ENGINEER m/v (40 uur) Als design engineer werk je in een ontwerpteam van 4 tot 6 medewerkers. Onder begeleiding van een senior design engineer ben je verantwoordelijk voor de technische ontwikkeling van het ontwerp. Je werkt aan verschillende opdrachten tegelijkertijd en hebt regelmatig projectoverleg met de andere teamleden. Het gaat om een uitdagende en breed georiënteerde baan met veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Na een inwerkperiode in Leiden, behoort werken in onze vestiging in Hamburg tot de mogelijkheden. Kerntaken - Technische ontwikkeling van het ontwerp, van voorconstructie tot volledig uitgewerkte producttekeningen pakketten. - Voorbereiding van technische presentaties bij de opdrachtgever. - Ondersteuning van projectleden bij het maken van sterkteberekeningen en het interpreteren van normen en voorschriften. Functie profiel - Opleiding HTS -fmt, HTS-wtb of vergelijkbare opleiding. - Enige werkervaring in een soortgelijke functie. - Goede communicatieve vaardigheden, vakkennis, stressbestendig. - Goed ruimtelijken constructief inzicht. - Ervaring met Pro/Engineer en/of Unigraphics. - Goede kennis van de Engelse taal, kennis van de Duitse taal is een pré. Je kunt je sollicitatiebrief, voorzien van CV, binnen 14 dagen sturen naar: npk industrial design t.a.v. Susan de Roode Noordeinde 2d 2311 CD Leiden npk@npk.nl Werving en acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Top Keukens zoekt voor de showrooms in Zoeterwoude en Den Haag: EN FULL TIME PART-TIME Zie je mogelijkheden binnen de Top Keukens groep, zend dan je reactie aan: Top Keukens, t.a.v afdeling Personeel, Postbus 43549, 2504 AM Den Haag Voor meer informatie kunt je bellen naar: tel.. 070 388 98 58, email: topkeukensdenhaag@planet nl Wagenborg Nedlift is een divisie van de Koninklijke Wagenborg. Deze groep van ondernemingen, mef het hoofdkontoor in Delfzijl, is een internationale, allround logistieke dienstverlener met ongeveer 2000 medewerkers. Wagenborg Nedlift houdt zich binnen de Koninklgke Wagenborg bezig met kraanverhuur, speciaal transport en montage. Wagenborg Nedlift is onder een 3-tal regio's en opereert bedrijfslocaties in Groningen, M Heerenveen, Schoonebeek, Hei Rijssen, Voorschoten en Rooms Wilt u meer informatie over dept kijk dan op: www.wagenborg; TRANSPORTOR LOSSINGEN OP HOOG NIVEAU gemeente Noordwijkerhout zoekt een paar extra handen 1 verband met formatie-uitbreiding Noordwijkerhout is een gemeente met 15.400 inwoners in het hart van de duin- en bollenstreek. Met de zee en het strand op fietsafstand en met steden als Leiden en Haarlem om de hoek, is het hier prettig wonen, werken en recreëren. Als gemeente willen wij het leefklimaat verder ver beteren. Daarom verwachten wij van al onze 80 mede werkers betrokkenheid, daadkracht en een brede blik. Financieel beleidsmedewerker m/v (fulltime) Hbo-er (financiële richting, bij voorkeur gericht op de lagere over heid b.v. heao of hbdo) met ervaring binnen een gemeentelijke organisatie en uitstekende contactuele en redactionele vaardig heden. Coördineert de samenstelling van de rekening, draagt bij aan de samenstelling van de begroting, de rekening en de management rapportages, verzorgt het applicatiebeheer van het financiële pakket (FMS400), heeft het primaat bij het beschrijven van de administratieve organisatie, adviseert en ondersteunt de budgethouders binnen de gemeentelijke organisatie en toetst de voorstellen van de budget houders aan het financiële beleid. Deze functie moet nog worden gewaardeerd. Voorlopig functionele schaal 10. Interesse? Telefonische informatie kun je inwinnen bij de heer J.H. Zandvliet, tel. (0252) 34 37 61 Sollicitaties kun je tot uiterlijk 24 september richten aan het college van burgemeester en wethouders van Noordwijkerhout, Postbus 13, 2210 AA Noordwijkerhout onder vermelding van vac.nr. 04/02. Graag het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van de envelop en brief of in het e-mailbericht vermelden. Acquisitie stellen wij niet op prijs. joordwijkerhout.t In onze fabriek in Leiden produceren we met een kleine j (ongeveer 25) moutextract, een grondstof voor de voedinjfe industrie (o.a. chocoladerepen, koekjes). We zoeken op zeer korte termijn een voor onze sproeidroger, waar we moutextract verstuiven. N£e' periode werk je zelfstandig in een 3 ploegendienst. De besturing van de installatie, het klaarzetten van de grond! stapelen en verpakken van het eindproduct en het schoonhof installatie zijn een aantal van je verantwoordelijkheden. fa Een premie vrij pensioen en werkkleding zijn maar enkele van onze secundaire arbeidsvoorwaarden. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist,f bereidheid om veel zelfstandig en alleen te werken. Daar de aard van de werkzaamheden zwaar te noemen isJJ fysieke conditie noodzakelijk. Wil je solliciteren, neem dan voor 16 september contact ofo Meeuwenoord. DIASTATISCHE PRODUCTEN Rijndijk 156-158 (Stevenshof) 2331 AK Leiden Telefoon 071 - 573 08 90 frank@diasta.com

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22