We willen vooral bekend staan om de dingen die we niet doen. 0 d De juiste m/v haal je er zo uit met Vacaturekrant.nl Vie zijn we en wat gaan ve niet doen? 1facaturekrant.nl Wat gaan we dan wel doen? KENNISMAKINGSAANBOD: •€99,-één vacature plaatsen €999,-onbeperkt vacatures plaatsen 25% korting op alle andere producten In theorie zijn vacatures online een geweldig idee. In de praktijk Kom bij ons niet om een cursus solliciteren. En mijd ons eveneens als u esulteert uw zoektocht echter eerder in een dreunende hoofdpijn dan in de op zoek bent naar flauwekul als de Baan van de Maand, de Baas van de Week iste m/v. Wat ooit bedoeld was als de kortst mogelijke weg tussen vraag en of een nadere toelichting bij de fiscale hete hangijzers rond woon-werkverkeer inbod, lijkt inmiddels meer op een hindernisbaan met een grabbelton aan per regio. Ten slotte: kopiëren van vacatures van andere sites zoals op grote schaal le finish. Waarbij het aantal aanbieders zich heeft ontwikkeld in een tempo at met 'wildgroei' nog aan de voorzichtige kant is omschreven. gebeurt, is er bij ons niet bij. Succes begint met eigen kracht. En niet anders. Kortom: nou niet direct de meest deale omstandigheden om vacaturesite ummer zoveel te introduceren. En toch doen we het. Om de sim- ele reden dat we nooit de zoveelste acaturesite zullen worden. Vacaturekrarit.nl Wij zijn Vacaturekrant.nl. Dat is '3en initiatief van de Noordelijke ^ie Telegraaf. Ontstaan vanuit het besef dat online vacatures niet meer uit het proces van Heel simpel: terug naar de basis. Ofwel het bij elkaar brengen van vraag en aanbod. Maar dan wel met een next generation site waar actualiteit en overzichtelijkheid strijden om de hoogste prioriteit. Geen vergeelde vacatures waarvan de relevantiedatum is overschreden (ze staan er bij ons lagbladcombinatie, HDC Media, Media Groep Limburg, Spits en maar 4 weken op). En geen dolmakende, onoverzichtelijke structuren die een diepgaande kennis van internetvormgeving vergen. Dus: een heldere, eenvoudige interface die kinderspel maakt van het cersoneelswerving zijn weg te denken. En met meer dan genoeg ervaring en plaatsen en vinden van vacatures. Met een optimale rubricering van banen. Met slimme filters en g' vi ie Expertise om ook te beseffen hoe dat proces dan precies werkt. En dat begint met onze wet van de kleine getallen. Want hoewel we voorselectiecriteria sjfinzelfsprekend beschikken over grote aantallen vacatures en bezoekers, zult u om te voorkomen ons tevergeefs zoeken naar het uitgangspunt dat kwantiteit zaligmakend is. dat het er wemelt londerdzestig reacties lijkt leuk. Maar dat betekent ook dat er heel wat tijd gaat van de koeien die tten in het selecteren van heel veel kandidaten die het nooit zullen worden. maar nooit weten Vervolgens kunnen we u ook beloven dat we het aantal vacatures niet hoe ze een haas vangen. Met een diversiteit aan werkzoekenden en herkomst [GELDIG TOT 1-3-2005] unstmatig hoog houden door ze er maanden op te laten staan. Een dagtaak van vacatures die groter is dan bij de gemiddelde site. rijgen aan de afhandeling van sollicitaties op vacatures die er allang niet meer Met interessante extras als on/offline combinaties of pasfoto's bij cv's. ^ijn, lijkt ons wel zo'n beetje het laatste waar u op zit te wachten. Daarnaast En met voldoende power en middelen om bekendheid aan al dit moois te' geven. Iets waar we bij deze een aardig begin mee hebben gemaakt. kftrmoeien wij u niet met blabla-features.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19