El B y 1 +1 =6,7miljoei\ m HDCMEDÏA n Familieberichten gaat vaak niet meer als je reuma hebt Geef tegen reum Giro 324 {Reumafoni l Eï| 4th EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. LÖ- DINSDAG 7 SEPTEMBER 2004 Familieberichten met digitale foto of afbeeldingen (met vermelding van naam) kunt u tot 16.30 uur mailen uitsluitend via: E-mail: order.zuid@hdc.nl Wanneer geen e-mail: Reserveren via fax 023-5150567 info per telefoon 023-5150370 Foto en afbeeldingen afleveren of per post: HDC, Postbus 507, 2003 PA Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Sluittijden voor de edities van maandag: Zondag uiterlijk tot 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14 Haarlem. Voor de edities van de dinsdag tot zaterdag: Op werkdagen van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail, fax of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. •Iedere opgave dient vergezeld te gaan van: plaatsingsdatum, in welke edities geplaatst dient te worden, naam(en) van de overledene, indien foto, naam op achterzijde en telefoonnummer waaronder opdrachtgever bereikbaar is. Opgave geboorte-advertentie van 8.30 uur tot uiterlijk 16.30 uur per e-mail of fax, ook in het weekend of aan de balie van het hoofdkantoor, Oudeweg 12-14, Haarlem. (niet in het weekend). Overige familieberichten In Memoriam, Verloving, Echtscheidingen, Jubileum alsmede Rechtbank Faillissement, Executie, Belastingdienst en Veilingen. Eén dag voor plaatsing tot 09.00 uur. Lang en dapper gestreden. Moe en onrustig maar zonder pijn geleden. Zijn grootste angst was niet de dood te overwinnen, maar het verlaten van zijn geliefde vrouw en kinderen. Bedroefd om het verlies, maar intens dankbaar voor al die fijne en gelukkige jaren die wij met elkaar hebben gehad, geven wij u kennis dat, na een lang durige strijd, moegestreden is ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en neef Bernardus Aloysius van der Ploeg - Bart - Rotterdam, 11 juni 1932 Voorschoten, 4 september 2004 Plony Bart Nico en Carolien Tante An Noortheystraat 24, 2251 SX Voorschoten Bart is thuis, waar u afscheid van hem kunt nemen. De uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 9 september om 13.00 uur in de H. Laurentius- kerk, Leidseweg 98 te Voorschoten. Aansluitend zullen wij hem naar zijn laatste rust plaats begeleiden op de begraafplaats naast de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Bondsgebouw, Leidseweg 100 te Voorschoten. Na een zware ongelijke strijd en gestreden tot het einde is overleden onze liefste zwager Bart vd Ploeg echtgenoot van Plony vd Geest. Wij wensen Plony en de kinderen veel kracht en sterkte toe. Lieve Bart rust zacht. Schoonzusters en zwagers Bedroefd geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van mijn lieve zuster, schoonzuster en onze lieve tante Johanna Susanna Elisabeth Beij-Kapaan Janny weduwe van Abraham Petrus Beij Zij is 77 jaar geworden. Wij zullen haar missen. Leiden: C. Kapaan H. Kapaan-Visser Breda: Arja Kapaan Rotterdam: Cor Kapaan Leiden: Hylke Kapaan Leiden, 3 september 2004 Correspondentieadres: C. Kapaan Lage Morsweg 87, 2332 XB Leiden Onze zus is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 september om 13.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zeer bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van Peter Schouten Jarenlang heeft Peter zich sterk gemaakt voor de belangen van mensen met een handicap. Tot op de dag van zijn overlijden had hij nog een warme belangstelling voor het reilen en zeilen van ons Platform. We zijn Peter heel veel dank verschuldigd en zullen zijn grote toewijding, inzet en persoonlijkheid erg missen. Wij wensen Inga veel sterkte toe om dit grote verlies te verwerken. Bestuur en leden Stichting Platform Gehandicaptenbeleid Noordwijkerhout Verdrietig maar berustend geven wij kennis van het overlijden van: Jacobus, Petrus, Anthonius van Berge Henegouwen 17-05-1923 01-09-2004 Toos Jacques en Beatrix Janneke en Koen Marjorie en Svend Sine en Kristian llonka Silvia en Andrea Helène en Kees Odette en Donald Arthur en Jozefina Marlien Maxime, Desmond en Stascha Hij zal altijd bij ons blijven. Correspondentieadres: Laan van Alkemade 5, 2341 LJ Oegstgeest De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. Hij kan en wil en zal in nood, zelfs bij het naad'ren van den dood, volkomen uitkomst geven. Dankbaar voor wat hij voor ons is geweest, geven wij met droefheid kennis'dat uit ons midden is weg genomen onze lieve vader en opa Gijsbert Hoek "Opa Gijs" weduwnaar van Johanna Duindam Ridder in de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 88 jaar. Ineke van der Niet-Hoek Cor van der Niet John en Andrea Corien Suzanne Handa van der Zalm-Hoek Ben van der Zalm Jeroen Bernadet 5 september 2004 Piet Heinstraat 61 2202 KT Noordwijk aan Zee Correspondentieadres: C. J. van der Niet, Thijs van der Lindenstraat 4, 2202 VP Noordwijk aan Zee Vader is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 9 september om 14.00 uur in de Kapel van de N.H. Kerk aan de Hoofdstraat 96, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Buurthuis, Hoofdstraat 11 In volle vrede ging van ons heen onze altijd behulp zame zwager Bertus Molenaar op de leeftijd van 65 jaar. Weduwnaar van onze zuster Wilhelmina van der Plas September 2004 Admiraal de Ruyterlaan 41 2224 SE Katwijk Heden bereikte ons het droevige bericht dat is over leden, onze zwager en oom Jaap Oosterhof Wij zullen hem missen. Jan en Lien Crispijn en kinderen Het leven met mijn Door, de geboorte van mijn kinderen en kleinkinderen. Mijn twee reizen naar Afrika. Ik wilde nog wel meer, maar ben dankbaar wat het leven mij heeft gegeven. jan Zijn wens was thuis te kunnen sterven. Wij zijn dankbaar dat hij in alle rust, in zijn vertrouwde omgeving, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze pa en opa Jan Verhoeve Johannes Gerardus 2 december 1935 t 4 september 2004 Door Verhoeve-Roelen Marcel en Jacqueline Olaf en Judith Josje, Ciska, Lizzy Julia en Jan Ellen, Raul, Mark Frans en Edith Jeffrey, Rick Remon, Linda, Walter Pieternelweg 4 2202 CR Noordwijk Jan is overgebracht naar het Uitvaarthuis van der Putten, Heereweg 6o te Lisse, alwaar dinsdag 7 sep tember van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehouden op woensdag 8 september om 14.00 uur in de Parochiekerk O.L. Vrouw Ten Hemelopneming, Kerkweg 2 te Vogelenzang, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Dorpshuis", Henk Lensenlaan 2a te Vogelenzang, Geen bezoek aan huis. In verband met familieomstandigheden is profile van Bakel "de fietsspecialist", Bennebroekerlaan 83 te Bennebroek woensdag 8 september de gehele dag gesloten. Met grote droefheid hebben het gemeentebestuur en alle medewerkers van de gemeente Noordwijk kennis genomen van het overlijden van onze mede werkster en collega Jenne Westendorp-Westgeest in de leeftijd van 57 jaar. Wij wensen haar man, kinderen, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verdriet. Namens allen, Burgemeester en wethouders van de gemeente Noordwijk M.L. Smaal H.M.M. Groen Secretaris Burgemeester Psalm 73:14 Maar 't is mij goed, mijn zaligst lot, nabij te wezen bij mijn God! 'k Vertrouw op Hem geheel en al, den Heer, wiens werk ik roemen zal. Bedroefd om het afscheid, maar in dankbare herin nering voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat na een moedig gedragen ziekte de Here uit ons midden heeft weggenomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Bos weduwe van Wiggert Vooijs op de leeftijd van 88 jaar. Surrey (B.C.): Wim en Jeroen Vooijs Kranenburg (Duitsland): Wiggert en Marianne Vooijs Doldersum: Wil en Martien van Egmond Rijnsburg: Piet en Corrie Vooijs Katwijk: Jan en Janie Vooijs Lisse: Lyda en Jan Ligtenberg Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze welgemeende dank gaat uit naar de extramurale zorg van "De VIietstede" voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. 2231 EM Rijnsburg, 5 september 2004 Smidstraat 32 Correspondentieadres: Familie J. Ligtenberg, Florisstraat 7, 2161 SH Lisse Gelegenheid tot condoleren woensdag 8 september in de bovenzaal van de Immanuëlkerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 9 september om 14.00 uur in de bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Alles waar je echt van houdt zal warmte blijven geven, ook al is het niet gebleven, het blijft altijd deel van jou, een stukje van je leven. Rosan Plotseling is van ons heengegaan onze liefste doch ter, mijn zus, schoonzus en onze lieve tante Rosa Anna Maria Theresia Blijlevens - Rosan - Arnhem, 30 april 1967 Leiden, 3 september 2004 Zevenaar: Roos en Sjaak Sittard: Fons en Lucie Lian, Ron Correspondentieadres: Zonegge 17-13, 6903 GP Zevenaar Rosan is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 in Leiden, waar u op dinsdag, woensdag en donderdag afscheid van haar kunt nemen van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 september om 14.00 uur in De Menswording, Heelblaadjespad hoek Gallaslaan te Leiderdorp. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Wij zullen haar naar haar laatste rustplaats begelei den op zaterdag 11 september om 10.00 uur op begraafplaats Moscowa, Waterbergseweg 18 te Arnhem. Het wordt op prijs gesteld als u ter nagedachtenis herinneringen aan Rosan toe wilt vertrouwen aan een A4-tje en dit bij het condoléanceboek in de mand wilt leggen. Reacties kunt u ook kwijt op www.condoleance.nl. Met reuma willen je gewrichtt vaak niet wat jij wilt. 1 op de io mensen heeft daar last van, van kleuter tot oude Voor hen is er het Reumafond! ijkc HOFVIJVER st L rj i n ill i -.pkÉST iliü| 1+1 I Ir tak» Ü8g 1 j - V Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFI kunnen beleven, tachtig keer weg kunipa' dromen in een ander land. Met een boek 4, hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheeitu wilt, hoe lang je wilt en met wie je - v, wilt. Een goede reden.om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton en papj,, el Co-adverteren is dd vondst voor landelijke exposure van het merk, Co-advertonties bestaan uit een moeder advertentie en een adresvermelding van étn of meer detaillisten. Co-advertenties in de regionale dagbladen scoren een enorm bereik (6,7 miljoen lezers over heel Nederland!) en ondersteunen de detaillisten Co-adverteren is al jaren het effectieve medium voor merken als Van Bommel. Van lier, Vaillant, Focwa, Gazelle, Velux, Winterschildecs en Siematic. M- nc CO-ADVERTEREN IS ADVERTEREN IN HET KWADRAAT

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4