Goeo Geld moet rollen. Jij weet waarheen. Ook de Horeca kiest steeds vaker voor ons Wij weten wel waarom! Werken APOTHEKERSASSISTENT m/v Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. HDC MEDIA GOED WIJ^KEI* JÏ Financieel Adviseurs ZATERDAG 4 SEPTEMBER 2OO4 Bel voor meer Informant ie Personeel Accounigrotp, (075) 681 3677 Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1000 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. De ziekenhuisapotheek is wegens uitbreiding van de werkzaamheden op zoek naar een: Diaconessenhuis Functie voor 16-36 uur per week. Vacaturenummer 228. Assistenten die meer dan 24 uur per week werken nemen op roulatiebasis deel aan alle taken. De taken bestaan onder andere uit: werkzaamheden in de geneesmiddelendistributie, het verstrekken van informatie aan artsen en verpleegkundigen, steriele en niet-steriele bereidingen en het aseptisch bereiden van cytostatics en parenterale voeding. Hiernaast draag je bij aan de medicatiebewaking en het oplossen van problemen. Om goed op de hoogte te blijven wordt bij een werkweek van minder dan 24 uur een aangepast takenpakket samengesteld. Wij vragen: Een gediplomeerd apothekersassistent die niet opziet tegen eigen verantwoordelijkheid en een frisse inbreng heeft. Goede vakkennis vinden wij belangrijk maar ook goede omgang met je collega's en andere medewerkers van het ziekenhuis. Wij bieden: Een afwisselende baan in een prettige werkomgeving. Met prima collega's zet je je schouders er onder om alles goed te laten lopen in de apotheek. Het salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-ziekenhuizen. Informatie: Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw M. Pels, hoofdapothekers assistent, bereikbaar onder telefoonnummer: 071-5178082. Belangstelling voor deze functie? Zie je het bovenstaande als uitdaging, aarzel niet en reageer direct. Een sollicitatiebrief met CV kan binnen 14 dagen onder vermelding van het vacaturenummer worden gestuurd aan de afdeling P8tO, ter attentie van mevrouw M.R. van den Bos, PfiiO-adviseur, Houtlaan 55, 2334 CK Leiden of via e-mail: personeel@diac-leiden.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. diaconessenhuis.n Advertentiereserveringen: (023) 5150 543 Goed Werken is een uitgave van ING is een internationaal, financieel concern dat actief is in ruim zestig landen. Wereldwijd biedt ING producten en diensten op het gebied van bankieren, verzekeren en vermogensbeheer. Pro-actief, klantgericht oprecht en open: dat is wat de 115.000 medewerkers wereld wijd kenmerkt en dat is ook wat ING maakt tot een uitstekende plek om een professionele toekomst op te bouwen ING gaat de uitdagingen in de wereld van de financiële dienstverlening graag aan. Als jou dat aanspreekt dagen we je uit om onze wereld van carrièremogelijkheden te ontdekken. ING Ai) BANK De kantoren van de ING Bank vormen samen met een aantal afdelingen op het hoofdkantoor in Amsterdam de Verkooporganisatie Kantoren. Deze kantoren richten zich middels persoonlijke advisering op de verkoop van financiële diensten aan zowel particulieren als bedrijven. Om nog beter mee te denken met onze klanten, zijn wij voor diverse kantoren in de regio Zuid- Holland op zoek naar financieel adviseurs. De arbeidsvoorwaarden. ING daagt haar medewerkers uit, maar daar staat ook het een en ander tegenover. Een actieve aanpak van je carrière, waarbij je zelf een grote rol vervult. Bovendien biedt ING uitstekende arbeidsvoorwaarden. Zo is er is een 36-urige werkweek die je, in overleg met je leidinggevende, naar eigen wensen kunt invullen. Verder biedt ING bijvoorbeeld een winstdeling, een dertiende maand, royale opleidingsbudgetten en personeelskortingen op hypotheken en verzekeringen. De sollicitatie Mail voor meer informatie naar: marije.snuverink@mail.ing.nl. Je wordt dan zo snel mogelijk teruggebeld. Je sollicitatiebrief met recent c.v. kun je per mail sturen naar: marije.snuverink@mail.ing.nl of per post naar postbus 2338,3000 CH te Rotterdam, onder vermelding van locatiecode DP 2.07.057. "Die dagelijkse omgang met onze klanten. Dat is nog steeds het leukste wat er is." Monique Leeuwrik Vakbeheerder Vleeswaren 6 jaar in dienst "Al weer 4 jaar werk Ik bij Kweker. En nog steeds ga ik elke ochtend fluitend naar mijn werk." Klaas van Dort Vakbeheerder ACF 4 jaar in dienst "Goed luisteren naar de wensen van onze klanten vind ik heel belangrijk. Daar doe je het tenslotte voor." Johan Oud Assistent bedrijfsleider 7 jaar in dienst Jos Koekenbier Vakbeheerder ACF 6 jaar in dienst Davit Zerai Vakbeheerder Non Food 4 jaar in dienst "Omdat we zo hard groeien komen we nu echt handen tekort. Wordt u mijn nieuwe collega?" Martin de Wit Vakbeheerder Patisserie 4 jaar in dienst "De afwisseling in dit werk trekt me nog het meeste aan. Daardoor blijft het spannend." Peter van Veenendaal Slager Vers Vlees 3 jaar in dienst "Hier kun je iedere dag je vakkennis delen met je klanten. Wat wil je nou nog meer?" Frans de Boer Vakbeheerder Kaas 23 jaar in dienst "De klanten verwachten van ons veel service. Daarom hebben we allemaal een naam hoog te houden." "Er gebeurt heel veel in groot- handelsland. Daardoor krijgen wij het steeds drukker. Komt u ons helpen?" Voor onze zelfbedieningsgroothandel zoeken wij: Voor onze bezorggroothande? zoeken wij: Accountmanagers (rayon NH) Als accountmanager bent u verantwoordelijk voor het realiseren van vooraf vastgestelde omzetdoelstellingen o.b.v. relatiebeheer- en acquisitieplan. Magazijn medewerkers U bent verantwoordelijk voor het beheren en op orde houden van de (deel)voorraden. Orderpickers Als orderpicker bent u verantwoordelijk voor het verzamelen van klantorders en het aanbieden aan de afdeling logistiek. Vakbeheerders voor de afdelingen: Delicatessen, Kaas en Non-food Beheert zelfstandig de afdeling en zorgt er voor dat artikelen optimaal gepresenteerd worden U bent verantwoordelijk voor het kwaliteitsniveau van de afdeling. Ook signaleert u de wensen van onze klanten en overlegt u dat regelmatig met de inkoopafdeling. Assistent Vakbeheerders voor de afdelingen: Patisserie en Wijnafdeling U assisteert de vakbeheerder bij de juiste presentatie van de artikelen. U bewaakt mede de uiterste verkoopdatum van artikelen en vervangt de vakbeheerder bij diens afwezigheid. Kassacontroleurs In nauwe samenwerking met de kassamedewerk(st)ers zorgt u voor een snelle en juiste afhandeling van de goederen gekocht door onze klanten. Onze klanten zijn gewend aan goede adviezen, een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding en een groot assortiment van topkwaliteit (ruim 26.000 artikelen). Als het gaat om maximale service hebben wij van Kweker een naam hoog te houden. Daarom zijn wij elke dag weer alert en super- scherp! En dat doen we met zeer veel plezier. Dat blijkt wel uit onze dienstjaren. Want als je het zo naar je zin hebt dan verander je niet snel van werkgever. Maar we groeien nu wel erg hard. Dat betekent dat we op zoek zijn naar heel veel nieuwe collega's. Mogen wij u straks ook begroeten bij Kweker? Tot de Kweker-groep behoren naast de horecagroothandels op het Foodcenter aan de Jan van Galenstraat in Amsterdam en in Purmerend, ook de bezorggroothande! ACC te Amsterdam en horecagroothandel S.N. Weel Zn te Wervershoof. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Kweker, Postbus 59345, 1040 KH Amsterdam, afd. Personeelszaken ta.v. de heer Peter van Kessel of mevrouw Vivian Tolenaars U kunt ook per E-mail reageren: personeelszaken@kweker.nl Voor inlichtingen belt u: 020-606 36 41

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18