ampioen erslükt zich SPORT 7 ebuut Voorschoten 97lesje geleerd, maar niet de les gelezen ARC herstelt zich goed tegen Noordwijk Puntenverlies Ter Leede 'is niet dramatisch' maandag 30 augustus 2oo4 aart: inden j (Q j >man Leefmans Cr NNGCN - Ex-profs maken vaak V irschil, kleine fouten worden igenloos afgestraft en niet iede- heeft een vol huis met hon- toeschouwers. Het zijn zo wat iboorfessen die Voorschoten '97 za- opstak bij het debuut in de lasse. In Vlaardingen werd 1 verloren van Deltasport. De iende nieuwkomer zakte der- l). ivoor de eerste proeve van be- 50. l ïheid, maar zag voldoende cheit opingspunten om de herexa- din de komende weken zonder egemoet te zien. „De belang- les is dat het gat dat zou be- 1 (3-i|tussen Voorschoten en de rest, 37 iet zo groot is", stelde trainer c^n Vubben. „Wij zijn hoofdklasse- - 06 ^er dan iedereen denkt." jee reageerde Wubben indirect hris Hartman De kennismaking hoofdklasse B is Quick heic echt bevallen. In een >000 innige wedstrijd verloor irend kampioen van Ne- met 4-3 van TOCR. Maar j) ier van de zeven doelpun- c amen tot stand uit straf- Ha 16 op voorspellingen, gedaan in de re gionale media en door 'kenners' uit het regionale voetbalwereldje, dat zijn elftal een voorname degradatie kandidaat is. Dat had hem gestoken en ondanks dat hij zich 'doodziek' voelde van het eerste verlies, was Voorschoten door de Vlaardingers bepaald niet de les gelezen. „Met iets meer geluk wordt het zelfs 2-2", aldus Wubben. Daar had de van Alphense Boys af komstige coach geen ongelijk in. Voorschoten kreeg bij de 2-1 achter stand in de tweede helft kortstondig een overwicht dat resulteerde in een paar mogelijkheden op de gelijkma ker. De oorzaak van de opleving lag echter niet in de ijver of het vernuft van Voorschoten, maar in het buiten gewoon slordige en haast lakse spel van Deltasport. De ploeg die de laat ste jaren vooral opviel door een gi gantische hoeveelheid rode kaarten (trainer Ton Pattinama mocht zater dag door een schorsing niet in de dug-out zitten) heeft weer een graai gedaan in de poel van spelers uit de Rotterdamse regio die buiten de boot van het betaalde voetbal viel. Daar door waren er weer veel individuele hoogstandjes te bewonderen op sportpark Broekpolder, maar van een hecht team was geen sprake. Bij de minste of geringste tegenslag vlogen de verwensingen over het veld of lie ten spelers demonstratief merken even niet meer bij het spel betrokken te willen raken. Dat kwam al naar een paar minuten aan het licht toen Voorschoten ver rassend een voorsprong nam. Op een steekpassje van Geert-Jan Jonk scoor de Ronald van Delft met een schuiver in de korte hoek. Precies dertig se conden mochten de bezoekers van hun voorsprong genieten. Twee be kende ex-profs profiteerden van de nagenietende en onoplettende Voor schotenaren. Leo Koswal schoot op rechts als een raket langs de lijn en de lange spits Michel Langerak kopte zijn voorzet in. De twee aanvallers vormen een machtig, maar wel het enige wapen van Deltasport. „Dat is nou de slimheid die we nog missen", zei Wubben. „Even is de concentratie weg en er valt een doelpunt. Nie mand die ingrijpt, dat moeten we nog leren." Deltasport had daarna de smaak te pakken. Medelijden was op zijn plaats voor de Voorschotense backs José Almeida en Thomas Borsboom die Koswal en linkerspits Celsius Grant met hoge snelheid aan zich voorbij zagen schieten. Keeper Ma thijs Keemink, eigenlijk tweede keus achter de geblesseerde Robert Sloos, hield Voorschoten overeind. Daarbij geholpen door een reeks gigantische missers van Deltasport en een op twijfelachtige gronden afgekeurde kopgoal van Langerak. Voorschoten hield tot de rust stand, maar even na de hervatting liep Kos wal, na opnieuw een vliegensvlugge aanval, een voorzet van Grant bin nen. Daar liet de thuisploeg het bij ook al schoot Bekri Bajrakraraj vlak na de 2-1 nog een keer over een leeg doel heen. Met het inbrengen van de licht geblesseerde aanvaller Tim Klui vers en het doorschuiven van verde diger Mario van Heiningen kreeg Voorschoten wat lucht en kansen. De grootste was voor Kluivers op aange ven van Robin van der Errelen, de beste speler in het groengeel. Del tasport bleek onder druk onsamen hangend en kwetsbaar en met name Koswal hield het in de slotfase op zichtig voor gezien. Het ontbrak Voorschoten aan kracht en durf om door te drukken. Daarbij maakten uitgerekend twee steunpilaren uit voorgaande seizoenen, Carl Roest en Frank Buizer, een zwakke indruk. „Het kan inderdaad beter. Door een enkelblessure was dit pas mijn eerste volledige wedstrijd", zo verontschul digde aanvoerder Buizer zich. Alle hoop op een punt vervloog in de laat ste minuut toen Langerak een mis lukte pass van Van Heiningen oppik te en doelman Keemink met een ge plaatst balletje kansloos liet. Van grote verslagenheid was bij de Voorschotenaren geen sprake. De ploeg had strijdlustig en als een een heid opgetreden, er waren kansen op een remise geweest en van planken koorts was geen enkel moment spra ke. De vraag blijft of dat voldoende is, want Deltasport is door zijn samen stelling en instelling geen typisch voorbeeld van wat er op het hoogste amateurniveau te wachten staat. IJs- selmeervogels en Quick Boys zijn de komende weken betere leermeesters. voorbereidingsperiode duidelijk geworden dat Boys defensief kwetsbaar laatste linie van de Kat- moest in de duels met Schijndel en Halsteren tievelijk vier, vier en drie ncasseren. Ook in Rotter- oonde Quick Boys van ligen weinig kaas te heb- jegeten. Routinier Ray- Flaton: „Dit was slecht, echt. We waren gewoon 1 genoeg. Dat heeft alles ;en met de instelling. Die ons onder de maat. Als ongeconcentreerd speelt deden, vraag je om ïkheden. Hopelijk is dit :de les. We weten nu it we honderd procent icht n geven en niet tachtig." eyeijainer Gert Aandewiel was te spreken over de ma- aarop zijn ploeg zich pre- rde. „Ik ben kwaad en (1-1 len ze deze week merken 2-1 Ue waren niet scherp. Bij Varrste penalty die we tegen 'a,° stopte Jan Houwaard Maar er was niemand ns ter plaatse om hem werken. Dat werd dus een doelpunt. En toen ik van Beelen op de paal ra was er niemand van ons d buurt om de rebound te eren." Boys wist vooraf dat het 2 tterdam het spel moest i. Net zo goed als het wist )GR, vorig seizoen als elf- indigd in de hoofdklasse proberen toe te slaan >unters. Op papier klopte ctische plan, de uitvoe- van was echter slecht ge- Mede doordat Richard geen moment vat kreeg snelle Antonio Garcia ïs, waren vrijwel alle uit- van TOGR in de eerste gevaarlijk. In balbezit neerde Quick Boys, met ino Furfaro in de basis en van der Plas en Chris laar als bankzitters, traag idairdig. - E ierste tien minuten kroop ateurkampioen bij doel- van Miguel Lopes Sil- Nico Rames twee keer iet oog van de naald. Le- ok de ploeg er niet uit. vartier voor rust was het van de Katwijkers op. Ar biter Uitterhoeve zag in een sli ding van Flaton op Lenine Ca- bral Semedo een penalty. Houwaard stopte het schot van Osvaldo de Pina, maar capitu leerde voor de rebound van Garcia Mendes. Zes minuten la ter reageerde Houwaard niet op een zacht kopballetje van Mi chael van Nerum (2-0). Quick Boys kwam niet verder dan een kopbal (op de paal) van Van Beelen. Twee doelpunten, binnen twee minuten gescoord, gaven het duel in de tweede helft al snel een compleet ander aanzien. Maarten Bak benutte een pe nalty (hands van Rustem Pepaj) en Peter Timmermans scoorde na de eerste fatsoenlijke combi natie van zijn team. Toen Bak ook zijn tweede strafschop (overtreding van Pepaj op Van Beelen) verzilverde en TOGR met tien man verder moest, leek er voor Quick Boys geen vuiltje meer aan de lucht. Het liep echter anders. Garcia Men des maakte vanaf de stip gelijk (overtreding Van Beelen) en in valler Carfitos Cavalho Ro- driques bepaalde in blessuretijd de eindstand op 4-3. Tussen de bedrijven door kopte Van Beelen nog een keer op de lat en keerde Arie Guijt een schot van Cavalho Rodriques op de doellijn. Aandewiel: „On begrijpelijk dat we met een man meer een 3-2 voorsprong uit handen geven. Na de derde goal van TOGR raakten we de greep op de wedstrijd volledig kwijt." Bewaart Quick Boys geen prettige herinneringen aan TOGR, omgekeerd is dat wel het geval. Voorzitter Ad van der Poort: „Er waren veel meer toeschouwers dan anders bij ons. Die extra inkomsten kun nen we goed gebruiken. Voor lopig zijn we heel tevreden met de nieuwe indeling." Lopes Silva blijkt bijtertje Dat een speler uit het veld wordt gestuurd is niet onge bruikelijk. De een krijgt 'rood' voor schoppen, de an der voor mekkeren. De re den waarom TOGR-er Mi guel Lopes Silva het veld moest ruimen in de wed strijd tegen Quick Boys, was heel bijzonder. Na een duel om de bal viel Glen van Dam op de Rotterdammer, die zich daar zo over opwond dat hij - onder de ogen van arbiter - zijn tanden in de rug van de Katwijker zette. Noordwijk-aanvaller Jeroen van Wetten gaat over het been bij Michel Roest van ARC. Wouter van der Kolk (rechts) en Stefan Schaafsma op de achtergrond zien hem vliegen. Foto: Henk Bouwman door Anton Diedrich alphen aan den rijn - Alle Ogen waren zaterdag gericht op Ste fan Schaafsma. Na achttien jaar in het roodzwart van ARC ge voetbald te hebben, maakte de 23-jarige middenvelder voor dit seizoen de overstap naar Noordwijk. En meteen in de seizoensouverture mocht zijn nieuwe club op bezoek bij zijn oude. Het werd geen onver deeld succesvol weerzien. „Heel raar om tegen je eigen club te moeten spelen", zei Schaafsma. De wedstrijd ein digde in 1-1. „Voor ARC een goed resultaat, voor Noordwijk niet", concludeerde de mid denvelder terecht. De blonde linkspoot heeft bij Noordwijk de rol vlak voor de verdediging, waar vorig seizoen in arren moede centrumspits Patrick van Dam het gat moest vullen. Op papier staat er nu een ijzersterke as: Schaafsma, Meurs, Van Dam. Veel voetbal- vernuft en het vermogen om oogstrelende passes en combi naties eruit te gooien. Dat be gon ook goed, zeker het eerste halfuur was Noordwijk heer en meester. Een hoog tempo, veel snelle een-keer-raken-acties en ARC holde als een kip zonder kop achter de Noordwijkers aan. Schaafsma liep erbij alsof hij al jaren dit spelletje speelt, terwijl dat bij ARC niet direct het geval was. „In de eerste helft kwamen we er inderdaad een paar keer goed doorheen", zei Schaafs ma. Hij nam in de twintigste minuut de vrije trap waaruit Jelle Korbee met de grote teen scoorde. Er leek geen vuiltje aan de lucht. Spaarzame uitval len van ARC waren aan spits Guillermo Graaven niet be steed. Intussen tikte Noordwijk er lustig op los. Het zette vroeg druk in het centrum van de Al phense verdediging, waardoor de opbouw via de vleugels moest komen. Daar liep bij ARC op links de jonge Marcel van Dorp, die zelden die positie heeft bekleed. Op rechts verde digde Michel Roest geweldig, maar opbouwend leed hij steeds snel balverlies. Met als resultaat dat ARC zich massaal moest laten terugvallen en het middenveld aan Noordwijk liet. „Ik ben in de rust heel kwaad geworden", zei ARC-trainer Dennis van den IJssel. „Dat overkomt me zelden. Maar we gaven Van Dam veel te veel ruimte om de bal op te vangen, neer te leggen voor een mid denvelder en weer naar de spits te gaan. We hadden net afge sproken dat we de lijn naar Van Dam moesten afsnijden, om het Noordwijkse spel te ontre gelen. Er kwam niets van te recht." Toch kreeg ARC al voor de rust meer vat op de wedstrijd. Noordwijk schakelde na de 0-1 een tempo terug. „Het was ook niet vol te houden", verklaarde Schaafsma. „Het werd behoor lijk warm. En als je niet af en toe temporiseert, dan word je in het laatste deel van de wed strijd overlopen." In plaats van snelle combinaties vergooide Noordwijk vervolgens de ener gie aan hard werken om de bal terug te veroveren op ARC. Dat kost ook kracht in de warmte en levert minder op. Feit is, dat Noordwijk nooit meer het mid denveld in handen kreeg en in de rest van het duel niet meer dominant kon worden. Dat was ook de verdienste van ARC. Na de woede-uitbarsting van Van den IJssel kwam de ploeg onherkenbaar de kleed kamer uit. Bas Wïllemse schoot meteen in de eerste minuut op de lat, tien minuten later scoor de Paulus Egberts de verdiende gelijkmaker. Mooi opgezette aanvallen lieten de Alphenaren nog steeds niet zien, maar de ploeg speelde een stuk oppor- tunistischer en gedrevenen Nu slaagde ARC er ook in om Noordwijk niet meer op zijn Noordwijks te laten combine ren. En dat met drie verdedigers. Tegen het niet onaardige aan- valstrio Van Dam, Van Wetten en Pitti bleef ARC een-op-een verdedigen, zonder al te veel moeite. Maurice Balkhoven ging verder voor de laatste linie lopen. De extra man op het middenveld zorgde ervoor dat Noordwijk-speler Wouter van der Kolk niet meer de zeeën van ruimte had die hij in de eerste helft kreeg en Maurice Bartels, Egberts, Graaven en Wïllemse zorgden voorin voor Alphens gevaar. „Zo willen we ook spe len", zegt Van den IJssel. ,,ARC is een 'sleeping giant'. We heb ben een goede, grote jeugdop leiding, een nieuwe business club, we zijn in de wijde omge ving de enige hoofdklasser, we hebben een prachtige accom modatie. Zo'n club moet ambi tie hebben. Binnen de lijnen zal je vlaggenschip die ambitie moeten tonen. Dat betekent een herkenbare speelstijl, een eigen gezicht krijgen. Er zijn al grijze muizen genoeg. Dan kun je een paar keer op je bek gaan, maar het is wel de weg voor uit." Ook Noordwijk lijkt op de goe de weg. De ploeg moest vorig seizoen een beslissingsduel spelen om een promotie/degra datiewedstrijd te ontlopen en wil dit jaar in elk geval ver uit de buurt van die twaalfde plaats blijven. Met het voetbal dat de Noordwijkers de eerste helft toonden moet dat geen pro bleem zijn. Korbee en Berry Janssen vormen een ijzersterk centraal duo, creativiteit loopt er al jaren genoeg en op het moment dat het combinatie voetbal zaterdag wegviel, toon de Noordwijk plotseling werk lust. Dat is wel eens anders ge weest. 'j. i van Zeist maakte dat ene foutje 1S( e hele competitie' al op de ope- sdag. Archieffoto: Cees van Hoog- door Willem Spierdijk veenendaal - DOVO - Ter Leede, de eerste confrontatie tussen topploegen uit de 'oude' hoofdklasse A en de 'oude' hoofdklasse B. Meteen een topper op de eerste wedstrijddag, want - zoals Ter Leede-spits Martijn Gootjes het verwoordde - 'deze ploegen willen niet om de zesde plaats spelen'. Met de 2-2 was DOVO het meest tevreden en concludeerde alles wat Ter Leede was dat de ploeg de punten had la ten liggen. DOVO is in de hoofdklasse A een voorname kandidaat om een Bollenstreekclub van de ti tel af te houden. De club uit Veenendaal met een sponsorgroep met 270 leden en een com mercieel manager in vaste dienst, steekt die ambitie ook niet onder stoelen of banken. „We willen om de titel spelen en dat doen met aan trekkelijk, aanvallend voetbal", vertelt voorzit ter Septer. De concurrentie keek al verlekkerd naar het flinke lijstje spelers dat de kampioen van 'B' afgelopen transferperiode verliet. „Maar de basis van het kampioenselftal is er nog", weet Septer. Of dat voldoende is voor een nieuwe gooi naar de titel, is de vraag. „We hebben vorig jaar een prachtig, maar lang seizoen gehad. Het is altijd lastig om een tweede seizoen weer die resulta ten te behalen", zegt DOVO-trainer Henny Lee. De honger naar nieuw succes straalde zater dagmiddag bepaald niet van DOVO af. De ploeg, die spits Richard Beekink wegens een schorsing miste, begon onzeker. Ter Leede kwam al in de vierde minuut op voorsprong toen Gootjes een mooie voorzet van Patrick Kalkema met het hoofd afrondde: 0-1. Er volg de een periode waarin Ter Leede duidelijk be ter was. „We hadden toen eigenlijk een tweede doelpunt moeten maken", vond Arie Lagen dijk, de trainer van Ter Leede. Dat gebeurde niet en een foutenfestival aan Sassenheimse kant bracht DOVO terug in de wedstrijd; een mini-festival want het gebeurde allemaal binnen een minuut. Eerst gaf Carlo van Zeist zijn directe tegenstander Lorenzo Netteb (afkomstig van Huizen) te veel ruimte en die loste een schot waarop doelman Tho mas Waasdorp onzeker reageerde. Germain Levant tikte de bal in de rebound in. Nog bin nen de minuut leidde Van Zeist met een ver keerde breedtepass de 2-1 in. Netteb rondde fraai af. Gelukkig voor Ter Leede bleek DOVO tot het zelfde in staat. Verdediger Germain Holwijn liep onder de bal door. Gootjes kwam alleen voor de keeper, maar zijn slappe schot werd door doelman Sande Selhorst voor de voeten Hisham Rbii gelegd: 2-2. De tweede helft verzuimde Ter Leede de pun ten mee te nemen uit Veenendaal. Van Zeist kreeg twee kopkansen, Gootjes en Kalema wa ren dichtbij de 2-3. „We hadden hier moeten winnen", vond Lagendijk. Hij wilde niet te lang stilstaan bij de fouten van zijn aanvoerder Van Zeist. „Hij maakt normaal gesproken één foutje in de hele competitie. Maar de trainer had ook vastgesteld dat zijn ploeg te weinig verzorgd voetbal had laten zien. Te vaak koos Ter Leede voor de lange bal. Ook nieuwkomer Martijn Lagendijk, die zich in de voorbereiding als een prettig bluffertje had ontpopt, kon zijn stempel niet drukken op het spel van zijn ploeg. Wel ergerde hij zich zichtbaar als een van zijn ploeggenoten de bal weer naar voren pompte. De andere aanwinst Martijn Gootjes kon tevre den terugkijken op zijn debuut in de zaterdag- hoofdklasse. De speler die er in vier seizoenen zondaghoofdklasse bijna tachtig inlegde, had in Veenendaal niet heel lang nodig voor zijn eerste succes. Toch kwam de spits verder wei nig in het spel voor. „We moeten nog beter gaan voetballen. Maar dat gaat vast en zeker gebeuren. Dan zal je zien dat ik ook meer kan sen krijg in de buurt van het doel. Aan de an dere kant zegt dat ook niet zoveel. Soms krijg je in een wedstrijd vier opgelegde kansen en scoor je niet, de volgende keer heb je aan een halve kans genoeg. Ik ben tevreden over deze wedstrijd. Welke ploeg laat nu al in de eerste wedstrijd topvorm zien? Een puntje uit bij de kampioen van vorig jaar, dat is niet drama tisch." HOOFDKLASSE A ARC - Noordwijk 1-1 (0-1). 20. Korbee 0-1, 56. Egberts 1-1. Scheidsrechter: Brant. Toeschouwers: 400. ARC: 7 Van Meggelen 6 8 Lancel 6 7 49. Egberts 7 6 Graaven 6 6 Bartels 7 7 70. El Mhassani 6 Tuinenburg Roest Van Schie Balkhoven Van Dorp Vermeulen Willemse Noordwijk: Van der Veldt Bos Janssen Korbee Van Rijn 82. Van der Niet 7 Van der Kolk 7 Schaafsma 7 Meurs 7 Van Wetten 6 Van Dam - Pitti FC Lisse - Bennekom 2-2 (1-1). 33. Kwong Wah Steinraht, 45+1 Van Meeg- denburg 1-1, 54. Overbeek Bloem 1-2 (pen.), 84. Kwong Wah Steinraht 2-2 (pen.). Scheidsrechter: De Meijer. Rood: 84. Roestenburg (Bennekom, 2x geel). Toeschouwers: 800. 7 Naarendorp 6 6 Jef. Winter 7 7 Rios 6 7 69. V. Wieringen 7 Heemskerk 46. V/d Meulen Tan Lee N ijlhof Honsbeek De Goede Bakker DOVO - Ter Leede 2-2 (2-2). 4. Gootjes 0- 1, 20. Netteb 1-1, 21. Levant 2-1, 38. Rbii 2-2. Scheidsrechter: Bellinga; Toe schouwers: 1000. TerLeede Waasdorp Van Zeist Lagendijke Lensink Jansen Rbii 6 80. Bloemheuvel 7 Koordes 6 Kalkema 7 Gootjes 7 Hamdi 7 73. Escudero 7 Volendam - Kozakken Boys 1-1 (0-1). 63. Santegoeds 0-1, 88. Schilder 1-1. Scheidsrechter: Boringa. Toeschouwers: 400 Barendrecht - Heerjansdam 0-3 (0-2). 22. Koremans (pen.) 0-1, 24. Koremans 0-2, 74. Wessels 0-3. Toeschouwers: 500. Scheidsrechter Van der Werff Ajax - Hoek 0-3 (0-2). 1. De Wispelaere 0-1. 24. De Wispelaere 0-2, 64. De Stor- me 0-3. Scheidsrechter: Van Ewijk. Toe schouwers: 400. ASWH - Marken 2-1 (2-0) 29. Human 1- 0, 40. De Jong 2-0 (strafschop), 69. Abercrombie 2-1. Scheidsrechter-. Hars kamp. Toeschouwers: 750. Programma volgende week: 4 septem ber: Ajax - Heerjansdam, ASWH - FC Lisse, Barendrecht - DOVO, SV Marken - ARC, HSV Hoek - Volendam, Benne kom - Kozakken Boys, Ter Leede - Noordwijk. HOOFDKLASSE B Capelle - Rijnsburgse Boys 0-4 (0-2). 1. Charité 1-0, 25. Kuhlmann 0-2, 71. Schnater 0-3, 80. Stuy 0-4. Scheidsrech ter: Boot. Toeschouwers: 500. Langstraat Stuy Onderwaater Groot Kolder Freke 75. Ketting 7 Van Wijk 8 Schnater 8 Zinhagel 7 71. Aboikoni 7 Charité 7 Kuhlmann - 81. Vermolen Deltasport - Voorschoten '97 3-1 (1-1). 9. Van Delft 0-1, 9. Langerak 1-1, 53. Koswal 2-1, 89. Langerak 3-1. Toeschou wers: 150. Scheidsrechter: Geuze. Keemink Borsboom Pecdjinovic Van Heiningen Almeida Jonk 84. Nikic 7 Roest 6 Van Delft 6 Van Dijke 6 61. Kluivers 6 Buizer 6 75. Boor - - Van der Errelen Katwijk - Sparta Nijkerk 0-1 (0-0). 71 Elkadouri 0-1. Scheidsrechter: Sinke. Toeschouwers: 1100. De Heiden Buijs Van Wonderen De Vreugd Van der Zwan L'Ami Verheij 7 Hensen 6 Molenaar 6 Vondeling 6 63. Hajji 6 De Bie 6 79 Jonker 7 TOGR-Quick Boys 4-3 (2-0). 30. 1-0 Gar cia Mendes, 36. 2-0 Van Nerum, 58. 2-1 Bak (penalty), 59. 2-2 Timmermans, 69. 2-3 Bak (penalty), 84. De Pina (penalty), 92. Cavalho Rodriques 4-3. Rode kaart: Lopes Silva (TOGR). Scheidsrechter: Uit terhoeve. Toeschouwers: 900. Quick Boys Houwaard 7 Furfaro 5 Van Dam 6 80. Bekx Hoek 5 Mussche 6 46. Van Fruchten 7 Torken 5 Flaton 6 46. Van der Plas 6 Guijt 6 Van Beelen 6 Timmermans 7 Bak 7 Excelsior M. - IJsselmeervogels 2-3 (2-3). 14. Knüppe 0-1 24. Knüppe 0-2, 26. Corts 0-3, 36. Van Engel 1-3 43. Van En gel 2-3. Scheidsrechter: S.B. de Haan Toeschouwers: 1000 Spakenburg - Huizen 5-2 (2-1) 6. Plomp 0-1. 29. De Harder 1-1. 37. Dreef 2-1. 47.Brons 3-1. 67. De Harder 4-1. 90. Zijl 5-1 90 (+6).Yilmaz 5-2 Scheids rechter: Smit. Toeschouwers: 2250. SHO - Scheveningen - (0-1) gestaakt. 30. Sol 0-1. Scheidsrechter: Stange Toe schouwers: 500. Rode kaart: Klapwijk Rijnsb. B. Spakenburg Deltasport TOGR IJsselm.v. Sparta N. SHO Schevening. Quick Boys Excelsior M. Katwijk Voorschot. Huizen Capelle 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 o'«e 4-o 0 3 5-2 10 0 1 10 0 1 10 0 1 10 0 1 3- 1 4- 3 3- 2 1- 0 0- 0 0- 0 3- 4 2- 3 0- 1 1- 3 2- 5 0- 4 Programma volgende week: Spakenburg - Quick Boys, Katwijk - SHO, TOGR - Deltasport, Sparta Nijkerk - Excelsior Maassluis, Huizen-Capelle, Schevenin gen - Rijnsburgse Boys, Voorschoten '97 - IJsselmeervogels. HOOFDKLASSE C Nunspeet - Dronten 1-1, DOS Kampen - WHC 1 - 1. ONS Sneek - Urk 3 - 5. BeQuick'28 - Harkemase Boys 1-5, SDC Putten - ACV 0 - 4, Excelsior'31 - HHC 4 - 1Genemuiden - WOG afg. K

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19