Het accent op 071 - 514 50 00 VERKOOP - VERHUUR - TAXATIES - CONSULTANCY - BEDRIJFSHUISVESTING Meeüs Bedrijfshuisvesting, Rijnsburger singel 61, 2316 XX, Leiden www.meeus.com, openingstijden maandag t/m vrijdag 08.45-17.30 uur Goed geregeld dus. - Op goede locatie in de Breestraat. - Frontbreedte van ca. 4 meter. - Ruimte is o.a. voorzien van: vloerbedek king, systeemplafond met verlichtingsarma turen en spots, cv, pantry. - Ca. 65 m2 winkelruimte op begane grond. - Absolute top op het Rapenburg. - Schitterende authentieke details aanwe zig. - Voor het pand bevinden zich een groot aan tal parkeerplaatsen. - Monumentaal pand is volledig gerenoveerd. - Ca. 250 - 600 m2 kantoorruimte met stadstuin tuinhuis. n - Zeer representatief bedrijfspand met royaal perkeerterrein. - Gunstig gelegen aan uitvalsweg naar (Den Haag - A'dam). -17 parkeerplaatsen op eigen terrein. - Ca. 1.460 m2 bedrijfsruimte en ca. toorrulmte. - Uniek woon-/bedrijfspand op markan te locatie in centrum van Oegstgeest. - Totaal ca. 400 m2 bestaande uit: - Winkelruimte met opslag/garage 220 - Twee appartementen van 70 m2 en 10 - Bijzonder object, vele gebrulksmoge Leiden, Lokhorststraat 16 Vraaghuurprijs 125,- p.m2/p.jr. - Ca. 350 m2 kantoorruimte en een ent resol van ca. 30 m2. - Het pand kenmerkt zich o.a. door een unieke monumentale uitstraling. - Voorzien van verlichting, netwerkbekabeling CAT-5 e.d. - Rijksmonument 'De Latijnse School', op zeer fraaie locatie nabij de Pieterskerk. - Mogelijkheid tot commerciële functie. - Representatieve kantoorruimte op de begane grond. - Centraal gelegen naast het station, centrum en uitvalswegen. - Ca. 209 m2 kantoorruimte P. Leiden, Lammenschansweg 136 Vraaghuurprijs 120,- p.m2/p.jr. - Zeer ruime bedrijfsruimte op zichtlo- catie. - Met eigen parkeermogelijkheden. - Goedbereikbaar met zowel eigen- als open baar vervoer. - Gelegen op duidelijk herkenbare locatie, op korte afstand van het centrum. - Totaal ca. 3.360 m2 multifunctionele bedrijfs- en kantoorruimte. - Twee kantoorunits van 87 m2 en 200 m2. - Gelegen op de begane grond en 1e verdie ping van kleinschalig kantoorgebouw. - Zichtlocatie aan rand van Leiden en Leiderdorp en nabij A4. - Vrij parkeren voor de deur. - Nieuwe bedrijfshallen. - Gelegen op bedrijventerrein 'Room burg'. - Vrije hoogte 6.5 m. Overheaddeur aan voor zijde. - Voldoende parkeermogelijkheden aanwezig. - 2 units van elk ca. 465 m2 bedrijfshal en ca. 285 m2 kantoor. - Uitstekend gesitueerde kantoorruimte gelegen op de 3e verdieping van fraai kantoorpand. - Parkeergelegenheid aanwezig op eigen ter rein. - Centraal gelegen op korte afstand van NS sta tion. - Horeca en winkels in directe omgeving aanwezig. - Ca. 165 m2 kantoorruimte. - Centraal en goed bereikbaar. - Kantooretage direct gelegen naast ge meentehuis en winkelcentrum. - Vrij parkeren in ondergelegen parkeergarage. - Diverse units beschikbaar va. 100 m2 - 926 m2. - Representatief kantoorpand gelegen op zichtlocatie. - Goed bereikbaar met zowel eigen als openbaar vervoer. - Op loopafstand van station Leiden Centraal. -17 (afsluitbare) parkeerplaatsen naast het ge bouw. - Kantoorruimte vamf 465 -1395 m2, per verdieping beschikbaar. - Commerciële bedrijfsruimte in nieuw bouwproject 'De Oranjeboom'. - Units beschikbaar op de begane grond va. 11 Om2 tot467m2. - Project gereed medio 4e kwartaal 2004. - De bedrijfsruimte wordt casco opgeleverd. - Perfecte zichtlocatie aan het Levendaal hoek Ge- regracht. Leiderdorp, Zijldijk 24 B Vraaghuurprijs 99,- p.m2/p.jr. Leiden, Rijnsburgerweg 15 Vraaghuurprijs 125.000,- - Oplevering inclusief inbouwpakket. - Gelegen op bedrijventerrein 'De Waard'. - Bedrijfsruimte is voorzien van een over headdeur. - Perfecte bedrijfsruimte geschikt voor diverse doeleinden. - Ca. 700 m2 kantoorruimte en ca. 225 m2 bedrijfs ruimte. - Monumentaal en zeer karakteristiek kantoorpand. - Gunstig gelegen nabij uitvalswegen en station Leiden Centraal. - 5 parkeerplaatsen op eigen terrein. - Luxueuze uitstraling. - In totaal heeft het pand een opp. van 770 m2. - Toplocatie voor 99,- p.m2 p.jr.!!1 - Ook flexibel in looptijd. - Representatief vrijstaand kantoorgebouw met een ruime parkeervoorziening. - Bijzonder fraai afwerkingsniveau en zeer ve extra's beschikbaar. - Ca. 1.329 m2 kantoorruimte 51 parkeerplaat- - Kantoorruimte is gesitueerd aan de looproute van de NS Station. - Direct gelegen nabij uitvalswegen richting A44, A4. - Diverse voorzieningen aanwezig. - Kantoorruimte van ca. 920 m2 gelegen op zichtlocatie. Alle genoemde prijzen zijn excl. BTW en servicekosten Representatieve kantoorruimte gele gen op de 1e en 2e verdieping van een monumentaal pand. Centraal gelegen nabij belangrijke uitvalswe gen. Uitstekend bereikbaar met zowel eigen als open baar vervoer. Ca. 220 m2 kantoorruimte in hartje Lelden. SLeiden, Vijf Meiplein 66 Vraaghuurprijs 23.000,- p.jr. - Gelegen in wijkwinkelcentrum 'De L felbaan'. - Binnenkort zal het centrum herontwikkeld worden. - Goede parkeer- en bereikbaarheid. - Winkelruimte is voorzien van verwarming, toilet, pantry en expeditiedeur aan achterzijde. -Ca 136 m2 winkelruimte. - Gelegen in het historisch centrum van Leiden. - Ca. 28 m2 winkelruimte en ca. 75 m2 woonruimte. - Op loopafstand van Breestraat en Haarlemmer straat. - Het pand wordt verkocht in verhuurde staat. - Karakteristiek monumentaal pand met winkel en woonruimte.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8