S Bloei op in Lisse! Packaging Supervisor m/v www.lumc.nl Ba - v 35 - CONSULENT SCHULDHULPVERLENING ZATERDAG 21 AUGUSTUS 20Q4 916 Bel voor meer inform de Personeel Accountgi (075)681 3677 KATWIJK FARMA BV is gevestigd in het Bio Science Park in Leiden en maakt sinds mei 2004 deel uit van Apotex Inc., één van de grootste farmaceutische bedrijven in Canada. Katwijk Farma bv produceert merkgeneesmiddelen en merkvrije geneesmiddelen. De markt waarin Katwijk Farma bu opereert kenmerkt zich door vele veranderingen. Flexibiliteit en snelheid zijn hierbij doorslaggevende succes factoren. Onze goed opgeleide en gemotiveerde medewerkers zorgen voor een continue productie van hoogwaardige genees middelen zodat Katwijk Farma bv adequaat kan inspelen op de wensen van de markt. Op korte termijn zoeken wij een De functie De verpakkingsafdeling werkt in een 2-ploegendienstschema. U wordt verantwoor delijk voor 1 ploeg van 15 medewerkers, verdeeld over 4 blisterlijnen. Uw kerntaken zijn het realiseren van de verpakkingsplanning binnen de wettelijke en kwalitatieve richtlijnen en het aansturen en optimaliseren van uw team. In deze technische omgeving weet u ook in probleemsituaties op overtuigende en constructieve wijze uw technische kennis en managementvaardigheden te gebruiken en over te brengen op uw medewerkers en collega. Tevens zorgt u, op projectmatige basis, voor verdere optimalisatie van de logistieke processen. U rapporteert aan de Production Manager en onderhoudt onder andere contacten met de afdelingen Planning Logistiek, Inkoop, Technische Dienst, QA en de Farmaceutisch Specialist. Profiel Graag komen wij in contact met gemotiveerde kandidaten met MBO/HBO werk en denkniveau, met een technische opleiding, bijvoorbeeld elektrotechniek, proces-, levensmiddelen of chemische technologie. De ideale kandidaat heeft minimaal 5 jaar werk- en 2 jaar leidinggevende ervaring, bij voorkeur in een farmaceutische of aanverwante "high tech" productie omgeving. U vindt kwaliteit belangrijk en uiteraard zijn uw stressbestendigheid, zelfstandigheid en uw pragmatische instelling essentiele eigenschappen. U bent een echte teamspeler en u beschikt over een scherp technisch inzicht en goede communicatieve vaardigheden. Het werken in tweeploegendienst is voor u geen bezwaar. U woont in de Randstad of bent bereid op termijn daarheen te verhuizen. Het aanbod Katwijk Farma bv biedt u de mogelijkheid om binnen een dynamische, groeiende organisatie mee te bouwen aan het succes. U mag rekenen op professionele onder steuning, waaronder een inwerktraject en vaktechnische cursussen. Bij Katwijk Farma bv heerst een informele en open werksfeer en wordt u uitgedaagd om mee te denken en te werken aan de ambitieuze toekomstplannen van de organisatie. Uiteraard biedt Katwijk Farma bv u een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Informatie Wanneer u meer wilt weten over de functie dan kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer E. van Bergen, Production Manager, 071-5243145. Een assessment en een medische aanstellingskeuring maken deel uit van de sollicitatieprocedure. Wanneer u wilt solliciteren naar deze vacature dan kunt u vóór dinsdag 7 september een brief met cv sturen aan het onderstaande adres. Vermeld bovendien de functie en de term "vertrouwelijk" op de enveloppe Katwijk Farma bv t.a.v. de heer B. Judels, Human Resources Manager Postbus 408, 2300 AK LEIDEN b.judels@katwijkfarma.nl katwijkEarma bv geneesmiddelenproducent Bio Science Park, Archimedesweg 2, Leiden. K In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Dit kunnen we onder andere realiseren dankzij de perfecte staat van onze medische apparatuur. Wij zoeken iemand die hiervoor wil zorgdragen. Op de afdeling Klinische Technologie ontwikkelen en modificeren we de medische apparatuur niet alleen, we verzorgen ook aankoopadvies, ingangskeuringen, onderhoud, gebruiksinstructie, afkeur en afvoer van appara tuur. Met veertien medewerkers bewaken we de kwaliteit van diagnostische, behandel- en patiëntenbewakingsapparatuur. Als medisch instrumentatie technicus m/v adviseert u over de aanschaf en de ver vanging van (complexe) medische apparatuur. U zorgt voor het tectynisch beheer en instrueert en ondersteunt bij het gebruik ervan. Tevens ontwikkelt en modificeert u medische appara tuur. Al uw werkzaamheden voert u uit volgens onderhouds-, veiligheids- en kwaliteitsproto collen. U heeft een technische opleiding Medisch instrumentatie technicus m/v Klinische Technologie U afgerond op MBO of HBO-niveau. Een oplei ding medische techniek A en/of B is een pre. Verder heeft u ervaring met reparatie- en onder houdswerkzaamheden van patiënt-gebonden apparatuur. U werkt in een dienst-verband van 36 uur per week. Waarbij u ook participeert in bereikbaarheidsdiensten. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8, CAO AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kimt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen belt u met de heer A.L.J. Bothe, manager Klinische Technologie, telefoon 071 526 20 09, pieper 9851. Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 4 september 2004 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. mevrouw drs. M.A. Steffen, P&O-adviseur, Facilitair Bedrijf, Postzone Dl-R, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie: F.04.MS.12/LD34. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600,2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Hoe kweek je de grootste bollen en de mooiste bloemen? Simpel: je zorgt ervoor dat alle condities optimaal zijn. En dat is precies wat wij doen in Lisse. Buiten, maar ook binnen de muren van het gemeentehuis. De afdeling Weg- en Waterbouw is belast met alle werkzaamheden op het gebied van de civiele techniek. Van wegen tot riolering, van water tot bruggen, van digitale plattegronden tot luchtfoto's. Geo- informatie is daarbij onmisbaar. Wegens interne doorgroei van onze huidige medewerker zoeken wij een coördinator geo-informatie. Kort gezegd vragen we jouw expertise voor het initiëren, opzetten, coördineren en uitvoeren van projecten op het gebied van geo-infor matie binnen ons geo-informatiesysteem. Als applicatiebeheerder van de CAD/GIS-systemen zorg je ervoor dat alle systemen perfect werken. Je houdt applicaties operationeel, implementeert en coördineert nieuwe versies en applicaties, beheert documentatie en ziet toe op goed gebruik van de systemen. Daarbij help je gebruikers om de gewenste informatie uit het systeem te halen. Je bent dus supervisor, mentor en vraagbaak in één. Ook beoordeel je de effectiviteit van het bestaand beleid, en pas je het waar nodig aan. Daarvoor blijf je op de hoogte van alle ontwikkelingen, regelgeving en jurisprudentie op jouw vakgebied. Al met al verant woordelijk en zelfstandig werk, waarin jij jezelf uitstekend kunt ontplooien. Heel de gemeente Lisse bouwt immers op jouw kennis en ervaring en staat open voor jouw visie.. Je kunt je dan ook verheugen op nauwe betrokkenheid bij veel verschillende projecten. We zoeken iemand die werkt en denkt op hbo-niveau, met voor automatisering van geo-informatie. Een aanvullende op in geo-informatievoorziening is een pré, evenals ervaring rm informatie bij de gemeentelijke overheid. Je bent een zelfs! generalist die graag een breed scala aan vragen beantv Aangezien jij je goed kunt inleven in je collega's, ga je oplo gericht te werk, met veel initiatief, creativiteit en een (I instelling. Je denkt mee met collega's en weet dankzij je sterk municatieve vaardigheden duidelijk te vertellen hoe het betei Waar je op kunt rekenen? Een werkomgeving waarin sionaliteit en een informele sfeer samengaan. Een salai max. 3.518,-- bruto per maand (schaal 10, peildatum 1 april Flexibele werktijden, een hypotheekregeling, kinderoi mogelijkheden, een pc-privé- en fietsenproject, een reis) vergoeding als je meer dan 10 km van het werk woont... alles wat je van een moderne gemeente mag verwachten. Stuur je schriftelijke sollicitatie, inclusief cv, 14 dagen naar de afdeling P&O van Lisse, Postbt 2160 AE Lisse. Wil je eerst meer weten, bel dan met Rob Bun hoofd Weg- en Waterbouw: (0252) 433 183. Of bel de huidige coördinator geo-infc Henk Bakker: (0252) 433 239. Of kijk op www.liss Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie niet op prijs gesteld. Lisse centrum van de bloembollenstreek Haarlem, schat aan het Spaarne "Haarlem, dc hoofdstad van Noord- Holland. Een stad van bijna 150.000 inwoners, die trots is op haar histo rie. Het is er prettig werken, wonen, winkelen en recreëren. Voor de regio vervult Haarlem een belangrijke centrumfunctie. De ligging - vlak bij Amsterdam en Schiphol - is gun stig voor bedrijven. Werken bij de gemeente Haarlem is werken in en voor een levendige stad. De gemeen te zet zich in voor een prettig woon klimaat, goede zakelijke dienstverle ning en het stimuleren van cultuur en toerisme. Het verbeteren van de kwaliteit van de dienstverlening staat in de gemeentelijke organisatie centraal. De organisatie van de gemeente bestaat uit zeven sectoren, en dc Archief-dienst voor Kcnncmcrland." Dc gemeente Haarlem bevordert dc instroom van vrouwen, allochtonen en gehandicapten. Zij worden nadrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren Acquisine naar aanleiding van deze adver tentie wordt met op prijs gesteld, evenmin als ongevraagde plaatsing op of ui andere media. Meer vacatures vmdje op de vacaturebank op onze websites: www.haatiem.nl Haarlem De Publieksdienst onderhoudt de directe contacten met de Haarlemse burgers. Dc sector omvat dc lijnal Burgerzaken Belastingen, Sociale Zaken Werkgelegenheid, Zorg Voorzieningen, Veiligheid, Parka Bouwen, Wonen Leefomgeving. De stafafdelingen die dc lijnafdelingen ondersteunen en adviseren zijl Klantenservice Communicatie, Personeel Organisatie en Middelen. Onze missie luidt dat onze diens moet beantwoorden aan dc wensen en behoeften van de burgers. Wij verwachten van onze medewerkers, samenwerken, integer en klantgericht handelen, initiatief nemen en elkaar aanspreken op afspraken eni We streven er voortdurend naar voor onze medewerkers optimale kansen te creëreij om deze vaardighedi te ontwikkelen. Onderdeel van de afdeling Sociale Zaken en Werkgelegenheid is de Stadsbank. De Stadsl uit 4 teams, te weten: Kredietverlening, Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen (WSNP), Budgetbehet Schuldhulpverlening. Bij het team Schuldhulpverlening zijn twee vacatures ontstaan en zijn wij op zeer op zoek naar twee kandidaten voor de functie van Beide vacatures voor 36 uur per week Vacaturenummer 397 Wat houdt de functie in? Ten behoeve van de schuldhulpverlening voert u intakegesprekken met nie en verwerkt de gegevens in een rapportage, waarbij u zonodig doorverwijst naar andere hulpverleningsii bewaakt daarbij de voortgang van de behandeling van de cliënt vanuit het principe van case-managemen delt aanvragen voor schuldhulpverlening en biedt hulp bij budgetteringsproblemen zowel op materieel eel gebied. U bent inhoudelijk aanspreekpunt voor de aan u toegewezen externe contacten en rapporteer Verder bent u verantwoordelijk voor het aanleveren van bedrijfsvoeringgegevens over de door u verrichu heden en draagt u bij aan de beleidsontwikkeling inzake schuldhulpverlening en budgetadvisenng. Tev in voorkomende gevallen acute crisisbemiddeling en registreert hierbij de relevante gegevens en dc wijzi deling. Daarnaast verstrekt u aan de balie, bij waarneming, algemene informatie over de producten van 1 Wat verwachten wij? U beschikt over een HBO werk- en denkniveau met een relevante Hbo-opleidiq voorkeur werkervaring in een vergelijkbare functie. U bent sociaal vaardig en beschikt over een goede mi schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. U heeft een klantgerichte (zowel intern als extern), flexibele en res te instelling en bent samcnwerkingsgericht. U bent in staat zich aan te passen aan veranderende omstan staat open voor nieuwe ideeën en neemt initiatieven. U kunt uw werkzaamheden op een adequate mank te organiseren U bent zorgvuldig in de uitvoering van uw werkzaamheden, zodat deze op een geordende keurige wijze plaatsvinden en bent daarin stressbestendig. U heeft kennis van geautomatiseerde systemfl ncn werken met Allegro, het automatiseringssysteem voor schuldhulpverlening is een pre. Wat bieden wij Een zelfstandige, verantwoordelijke en afwisselende functie met ontploonngsmogelijkl Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bij een 36-uri maximaal 2.802, -(schaal 8). De gemeente kent prima arbeidsvoorwaarden op het gebied van oudcrschl kinderopvang, studie, variabele werktijden en reiskosten op basis van openbaar vervoer. Meer informatie? Als u vragen heeft over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw F. Sijtsn van de Stadsbank, telefoon 023 - 511 4055. Spreekt de functie u aan, stuur dan een schriftelijke sollicitatil dagen na het verschijnen van deze advertentie naar de Publieksdienst, ter attentie van de afdeling Person Organisatie, Postbus 203, 2000 AE Haarlem, onder vermelding van het vacaturenummer 397 in de linket van de envelop. Coördinator geo-informatie m/v voor 36 uur per week

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22