s K L ndreas College officemanager m/v reisadviseurs m/v rug Bewezen talent kan bij ons noq aardig uitlopen. lAllround Medewerker Documentaire Informatievoorziening m/v CONCIËRGE M/V SCHOOLCHAUFFEURS m/v Huishoudelijke kanjer (m/v) 079 342 60 93 ALD Automotive zoekt nieuwe collega's ALD 0 MAATSCHAPPELIJK WERKENDE locatiemanager bovenbouw (v/m) Een omgeving waar je perfect kunt aarden. Waar mensen aandacht hebben lor jouw ideeën, jouw visie, jouw idealen. Als dat is wat je zoekt, moet je beslist innismaken met Heemstede. Een verfrissend groene gemeente aan de rand van Jjrlem, temidden van bossen en duinen. Bij ons werken mensen die geïnteresseerd |:ijn in de inhoud. Vakmensen dus, die goede ideeën onmiddellijk herkennen. Die nieuwe zienswijzen de kans bieden om te rijpen. En jou de mogelijkheid bieden om te groeien In de Functie van (vacaturenummer 2004-08) )lj het bureau Informatiebeheer komen we handen tekort. De weken hebben te einig dagen, de dagen te weinig uren. In totaal zijn er 36 uren vacant. Deze «Hen we in overleg met jou - of met jullie - invullen. Wij bieden namelijk de lelijkheid om deze vacature als een deeltijd- of als duobaan te vervullen. Ook net gaat om de functie-inhoud ligt nog niet alles vast. We zijn druk bezig met de digitalisering van de dossiervorming. Jij begeleidt enkele afdelingen als lonsulent bij het gebruik van ons documentaire informatiesysteem (Document lanager). Sinds kort hebben we ook een Bestuursinformatiesysteem en nog dit lar zal het Raadsinformatiesvsteem zijn Intrede doen. Van jou wordt verwacht lat je aan de implementatie niervan je steentje bijdraagt. Natuurlijk vragen de kende (post)registratie en archiefwerkzaamheden ook Je aandacht. Als allround dewerker adviseer Je daarnaast over beleid, kader en richtlijnen voor en over de jocumentalre Informatievoorziening. Ben jij een ervaren mbo'er die snel tot de 'iern doordringt en die collega's burgers en relaties met een tevreden gevoel (en de gewenste informatiel) laat vertrekken? leb jij de diploma's S.O.D. I en S.O.D. II op zak? Dan komen we graag met je contact. Stuur je brief met cv binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad naar onze gemeente: Postbus 332, 2100 AJ Heemstede, of naar e-mall: gemeenteeheemstede.nl. Salarisindicatie: maximaal 2.802,— bruto per maand bij een 36-urlge werkweek. Meer weten? Bel met het bureauhoofd, Jan Sweljen, telefoon (023) 348 37 12 of kijk op www.heemstede.nl. ita ele Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Heemstede helpt je groeien. SCHOLENGEMEENSCHAP VM B O HAVO VWO reas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het k karakter maakt de school herkenbaar in dagopeningen, vieringen en lijkse zorg voor elkaar. rale directie van het Andreas College wil in contact komen met die orden. Het gast om een volledige functie van 36 uur per week. izaamheden vinden plaats op de locatie Pieter Groen (Helmbergweg), ven er naar om per 15 september a.s. of zo spoedig mogelijk daarna cature te kunnen voorzien, ke werkzaamheden gaat het? Het zorgdragen voor de toegankelijkheid en het functioneel gebruik van et schoolgebouw (o.a. sleutelbeheer, administratie leerlingenkluisjes, leveiliging binnen en buiten het gebouw); et verrichten van ondersteunde diensten (telefoonbehandeling, bsenten noteren, het ophalen en wegbrengen van post, het kopiëren on lesmateriaal, het ondersteunen van ouderavonden e.d.; et optreden bij conflicterend gedrag van leerlingen; et verzorgen van kantinediensten door o.a. het beheren van de antine, de voorraden consumptiegoederen en het doen van inkopen, et toezien op de werkzaamheden van het overige kantinepersoneel; et verlenen van hulp bij calamiteiten, EHBO, BHV; et verrichten van alle voorkomende werkzaamheden op een vergelijkbaar niveau. Ike eisen moet u voldoen? het bezit zijn van het VMBO-diploma of vergelijkbare opleiding; het bezit zijn van een geldig EHBO-diploma of bereid zijn deze ursus te volgen; ereid zijn om in de avonduren werkzaamheden te verrichten ijdens ouderavonden, vergaderingen, diploma-uitreikingen etc); nzicht hebben in de organisatie van een onderwijsinstelling; aardigheid in het omgaan en communiceren met jongeren met arschillende karakters; in ich kunnen vinden in de christelijke identiteit van onze school, it u bij ons verdienen? ris wordt overeenkomstige de CAO Voortgezet Onderwijs vastgesteld, dmumsalaris bedraagt 1.969,- bruto per maand (schaal 4). ollfceer weten over de functie? an contact op met de heer A. Kwakernaak, locatiedirecteur van de *ieter Groen, tel.nr. 071-4024201. teresse gewekt? Solliciteer dan!!! Is fw sollicitatiebrief voorzien van uw CV voor 31 augustus 2004 sturen centrale directie van het Andreas College, ter attentie van de heer der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, postbus 48, i Katwijk. De verwachting. Als officemanager heb je de algehele leiding en de eindver antwoording over dit kantoor. Door je eigen enthousiasme stimuleer je, motiveer je en coach je de medewerkers bij het behalen van de gestelde doelen. In teamverband stel je jaarlijks het marketingplan op. Ook neem je zelf actief deel aan net uitvoeringsproces. Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré. Tevens zijn we voor de vestigingen in Bleiswijk, Naaldwijk, Noordwijk, Rijnsburg, Voorschoten en Wassenaar op zoek naar De verwachting. Je kunt zelfstandig werken en bent initiatiefrijk. Commerciële- en dienstverlenende vaardigheden zijn je op het lijf geschreven. Ook ben je flexibel in werktijden. Je beschikt over een afgeronde toeristische opleiding (min. SEPR 1). Ervaring in een vergelijkbare functie is een pré. De beloning. Een wereldbaan binnen een grotendeels zelfstandig werkend reisbureau waarbij je gebruik kunt maken van de voordelen van een landelijke reisbureauketen. Arbeidsvoorwaarden die aansluiten op de functiezwaarte, een uitgebreid opleidingsprogramma, studiereizen en persoonlijke coaching. De procedure... Als wij jou zoeken, stuur dan je sollicitatiebrief voorzien van een C.V. naar: Globe Reisburogroep, t.a.v. afdeling PöcO, Postbus 20, 7450 AA Holten. Je kunt ook mailen: personeel@globereisburo.nl Als je al eerder hebt gereageerd is het onnodig opnieuw te solliciteren. Meer keus, meer service, meer vakantie. Dat is Globe in een notendop. Met zo'n 800 Globe-reisadviseurs verdeeld over 185 vestigingen door heel Nederland, geven we onze klanten al voordat hun reis begint een goed vakantiegevoel. Globe gaat nèt even verder Th. LUBBE REIZEN Th. LUBBE REIZEN is een groeiende onderneming. Met zo'n 90 busjes vervoeren wij schoolkinderen en gehandicapten door de gehele regio. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar PARTTIME voor 15 uur per week. Wij vragen van u: Goede omgangsvormen Goed met kinderen om kunnen gaan In bezit van rijbewijs B Wij bieden u: Een gezellige werkkring Een salariëring conform CAO taxi Overdag kut u het busje mee naar huis nemen Indien u interesse heeft, dan kunt u bellen met 071-5801459 en vragen naar Kees Onderwater. Th. LUBBE REIZEN Keerweer 6 2381 GC ZOETERWOUDE Roos is moeder van twee jonge kinderen en is linkszijdig verlamd geweest na een hersen bloeding. Dit is Inmiddels 4 jaar geleden en nu loopt, werkt en spreekt ze weer. Maar ze heeft nog wel aanvullende hulp nodig. Daarom zijn we met spoed op zoek naar een: Die van wanten weet en zelfstandig en secuur aan de slag kan. Het gaat om twee ochtenden in de week op woens- en donderdag (totaal 6,5 uur). Interesse? Gauw bellen! Directzorg Haaglanden, Promenadeplein 103, 2711 AB Zoetermeer haaglanden@directzorg.nl www.directzorg.nl De afdeling Credit Control is verant woordelijk voor het debiteurenbeheer en speelt een belangrijke rol bij het beperken van het kredietrisico van AID Automotive Ter versterking van het team zoeken wij een nieuwe collega voor de functie van Credit Control Assistant Het beoordelen van de kredietwaardig heid van potentiële en huidige klanten is één van jouw kernactiviteiten. Daarnaast verzorg je pro-actief tele fonische en schriftelijke aanmaningen waardoor je ervoor zorgt dat onze debi teuren tijdig betalen. We verwachten dat je analytisch sterk bent en stevig in je schoenen staat In deze functie heb je intensief contact met zowel klanten als collega's. Je beschikt dan ook over goede contactuele eigen schappen. Voor geautomatiseerde sys temen, zoals MS Office draai je je hand niet om. Je hebt een financiéle/ administratieve opleiding op MBO- niveau en enkele jaren relevante werk ervaring, waaronder debiteurenbeheer. Of je beschikt over bovengenoemde opleiding op HBO-niveau zonder werk ervaring. Maintenance, Rent Damage Assistant m/v Op onze afdeling MR&D worden alle werkzaamheden verricht die voort komen uit reparatie, onderhoud en schade aan onze lease-auto's Ter versterking van het team zoeken wij een nieuwe collega voor de functie van Maintenance, Rent 8t Damage Assistant. Je staat onze leaserijders te woord als ze een reparatie, onderhoud of schade melden en regelt op verzoek ver vangend vervoer Ook het afhandelen van de bijbehorende administratieve werkzaamheden behoort tot jouw kern taken. Dit werk is zeer afwisselend en vraagt om intensief contact met onze leaserijders en leveranciers Logisch dat je contactueel sterk moet zijn. Daarnaast verwachten we dat je een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur MTS Autotechniek) en affiniteit met de autobranche hebt. Je bent administra tief goed onderlegd en voor geautoma tiseerde systemen, zoals MS Office, draai je je hand niet om. Van ALD Automotive kun je een aantrekkelijk salaris verwachten en prima secun daire arbeidsvoorwaarden. Spreekt een van deze functies je aan en wil je werken met leuke collega's in een prettige werksfeer? Stuur dan binnen twee weken een e-mail met cv naar hr.nlOaldautomotive.com, of een brief met cv naar ALD Automotive, t.a.v. Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Als je meer informatie wilt hebben, neem dan contact op met HR-manager Otto Blom via 020 658 70 00. www.aldautomotive.nl ~1 Automotive STICHTING Stichting De Brug is een zelfstandige stichting voor christelijke verslavingszorg in Katwijk en omgeving die: open oog wil hebben voor het verslavingsprobleem in Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg (ZH) en omgeving. concrete hulp biedt aan verslaafden, hun ouders, partners en andere familieleden verslaafden begeleidt van de straat naar het afkickcentrum en van de gevangenis of het afkickcentrum terug naar een zelfstandig bestaan in de maatschappij. De stichting geeft inhoud aan deze doelen middels diverse projecten, waaronder: een inloophuis straatwerk een reïntegratieproject een ouder I partner begeleidingsproject De Brug werkt nauw samen met diverse instellingen die aangesloten zijn bij het Platform Verslavingszorg Katwijk en met Stichting De Hoop te Dordrecht. Stichting De Brug is op zoek naar een enthousiaste (PARTTIME, 24-32 UUR) die (ex)verslaafden wil helpen een nieuw leven op te bouwen. Functie-informatie De maatschappelijk werkende zal de volgende taken hebben: Intakegesprekken voeren en het opstellen van begeleidingstrajecten. Het leiden van ouder/partner avonden Begeleiden van (ex) verslaafden, ouders en partners van verslaafden. Voorlichting geven op scholen over alcohol en drugs. In het kader van het reïntegratieproject contacten leggen met bedrijven voor o.a. arbeid, woning en financiën. Administratieve werkzaamheden die uit de functie voortvloeien. Incidenteel meewerken in het inloophuis. Profielschets Je leeft en werkt vanuit het christelijke geloof en baseert je hulpverlening op bijbelse principes. Je bent je bewust van de mogelijkheden en verantwoordelijkheden die je hebt als christelijke hulpverlener. Als maatschappelijk werkende heb je een professionele instelling en werkje zelfstandig. Je hebt een afgeronde opleiding HBO-MWD en kennis over alcohol en drugs. Ervaring in het werken met (ex) verslaafden is een pré, evenals het in bezit zijn van een rijbewijs B en een auto. Gezien de samenstelling van het team gaat de voorkeur uit naar een man. Bij voorkeur woon je in de regio Katwijk. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-GGZ. Sollicitaties zenden aan: Stichting De Brug Postbus 2121, 2220 BC KATWI. diana@stdebrug.nl Voor inlichtingen: Diana Bancki telefoon 071 403 37 33. De Wissel is een SBO-school met in totaal 290 leerlingen en gehuisvest op twee locaties in Leiden (Boerhaavelaan en Bizetpad). Het aantal leerlingen op de Boerhaavelaan is ca. 140, verdeeld over negen groepen. Naast de groepsleer krachten heeft De Wissel onderwijsondersteunend personeel en levert de school kennis en ondersteuning aan basisscholen binnen het regionaal samenwerkingsverband van WSNS. Informatie: Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden verkregen bij de directeur van de school, de heer Mare Vieten. Tel. 071-5174664/06-33308625. Voor algemene informatie bezoek onze website: www.sbodewissel.nl Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen na deze publicatie richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Rooseveltstraat 18, 2321 BM Leiden of e-mail: l.van.aubel@skol.nl STICHTING KATHOLIEK ONDERWIJS LEIDEN De Stichting Katholiek Onderwijs Lelden, Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt voor de onder haar gezag staande Speciale school voor basisonderwijs De Wissel een De locatiemanager 'Boerhaavelaan' gaat leiding geven aan een team van circa 22 leden, bestaande uit 10 groepsleerkrachten en 12 leden onderwijsondersteunend personeel. Hij/zij zal deel gaan uitmaken van een driehoofdig directieteam. De functie is voor mini maal vier dagen in de week. Wij verwachten van de kandidaat dat hij/zij: ervaring heeft in leidinggeven; in staat is een betrokken team op coachende wijze te sturen; concrete ideeën heeft t.a.v. van onderwijskundige en pedagogische lijnen binnen het sbo; meedenkt in het veranderingsproces van onze school; onderwijsbevoegd is; graag uitdagingen aangaat; de doelstelling van de school onderschrijft. Naast de dagelijkse leidinj nieuwe locatTeleider d Belangrijk is een goede s dagelijkse leiding, leerlingenzorg en dê in- en uitstroom van leerlingen. Voor deze boeiende functie bieden wij een salaris in schaal AC (RPBO). De benoeming betreft een bestuursaanstelling bij de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19