Dagje Drievtiet... historisch Amersfoort Het wad verkennen Yellow Bike Zomeractie Een fantastische wandeling door Amsterdam Wie wil dat nou niet? Een heerlijk weekend in met ervaren vissers V, in©> Leidsch Dagbl Leidsch Dagblad ABONNEE Zomervoordeel baan» van carrousol tot fflm- Wie heeft niet van de Jordaan gehoord, de meest populaire buurt van Amsterdam? Proef de sfeer van Johnny Jordaan, Tbnte Leen, de Westertoren, de schilderachtige straatjes vol met aparte winkeltjes en restaurantjes. Ttoee uur puur Mokum met de Yellow Bike zondagochtendwandeling! In de maanden augustus en september staat de gids van Yellow Bike elke zondag om 10:30 uur klaar, om een prach tige wandeling met u te maken. Met onderstaande bon krijgt u als abonnee van deze krant een korting van maar liefst 50% op de zondagochtendwandeling. U betaalt slechts 7,50 i.p.v. 15 per persoon inclusief een con sumptie! Voor informatie en/of reserveringen (minimaal 24 uur van te voren). Yellow Bike (020) 6206 940, dagelijks te bereiken van 8:30 tot 17:30 uur. www.yellowbike.nl daartussen at. Je vindt het linf boot naar beneden vanaf de spetterende 15 meter hoge waterglijbanen; Wave Racer. Water Snake en Free Fall. Ga op avontuur door de boerderij in de sensationele familie-acht baan Twistrix. Laat je verrassen Spannend is het mimtevaartthe- ma met de spectaculaire Space Loop, om eens heerlijk over de kop te gaan, de adembenemende Star Dancer en de nieuwe Lunatic Een waanzinnige thrill flight" doen de ruimte, waarbij je maar 5 G! behaalt Suis in een beneden dalommen door haar speldbochten en verticale hoef ijzers. Informatie en openingstijden: Attractiepark Drievliet, telefoon 070-3999305 of kijk op in het Drievliet Parktheater door www.drievliet.nl. Ingang: Laan grote magische trucs, downerie van 's Gravenmade in Den Haag en variété tijdens de Magie Grcus Show. Nieuw is de Xtreme. Een verrassende acht baan waarbij elke rit weer anders is. Vooruit achteruit of opzij met grote snelheid naar Drievliet is t/m 5 september dage lijks geopend. Daarna de v eindèn van september oktober (m.u.w 30+31 okt), Prinsjesdag en tijdens de herfst vakantie (16 t/m 24 okt). F geopend van 10,00-18.00 uur. (Attracties van 10.00/1030 tot 17.00 üur. Tijdens het hoogseizoen tot 1730 uur). Als abonnee krijgt u p J 50 KORTING op de entreeprijs. Reguliere entreeprijzen zijn: 14,50 per persoon 65+ met pas 10,50 per persoon t/m 2 jaar gratis. Bon is geldig t/m 5 september 2004, voor maximaal 2 pesoner Niet geldig in combinatie met andere kortingen. De Zomervoordeelpagina's verschijnen onder verantwoon heid van de afdeling Oplage, Leidsch Dagblad. Postbus 54. 2300 AB Leiden Informatie. Hel. 071-5356362 We gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens, nadere informatie vindt u in het colol Leidsch Dagblad beloont trouwe abonnees tijdens de ZomerVoordeel weken. 1 Onderstaande personen zijn deze keer "Abonnee van de week" geworden, t Zij krijgen hun prijzen thuij; gestuurd. j li 2 De heer of mevrouw Spaans te Leiden krijgt eet arrangement naar Tulip Inf Amersfoort voor 2 perso-1 nen zoals hiernaast omschreven 1 De heer of mevrouw Zwetsloot te Buitenkaag krijgt twee vouchers voor de stadswandeling door Amsterdam De heer of mevrouw Van de Berg te Leiden krijgt twee vrijkaarten voor een Dagje Drievliet De heer of mevrouw Langeveld te Lisserbroek het wadlooparrangement Als abonnee van deze krant betaalt u slechts 29 per persoon in plaats van 40. Geldig t/m 30 september2004. Kinderen: 0-3 jaar gratis, 4-11 jaar 50% korting mits ver blijf bij ouders op de kamer. Voorwaarden: Prijs is per persoon op basis van 2 personen per stan daard kamer. Deze aanbieding is op basis van beschikbaarheid en niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen Reeds gedane boekingen kunnen niet worden omgezet Voor informatie en reserveringen: Tulip Inn Amersfoort:, Tel:(033) 462 0054 onder vermelding van Leidsch Dagblad actie 02 E: reservations@tiamersfoort.nl 71dip Inn Amersfoort Verscholen in het bos op de uitlopers van de Utrechtse Heuvelrug ligt dit comforta bele hotel. In de nabije omgeving kunt u prachtig fietsen en wandelen. Het histori sche stadscentrum is dicht bij. De vele oude winkelstraatjes, sfeervolle panden en de gezellige pleinen zorgen ervoor dat Amersfoort absoluut een bezoek waard is. Het gehele jaar zijn er vele terrassen en verschillende evenementen in de stad. Wat dacht u van een bezoek aan Dierenpark Amersfoort, het Flehite muse um, Bierbrouwerij 'De Drie Ringen' allen gelegen in de nabije omgeving. Bij terug komst in het hotel is het heerlijk genieten van de rust en de gezellige sfeer. Arrangement 1x overnachting in sfeervolle hotelkamer 1x uitgebreid ontbijtbuffet Rondvaart met de Waterlijn door de historische grachten van Amersfoort Wandel- en fietsroute Het Wad verkennen met het Wadvissersgilde Als abonnee betaalt U Bon is geldig tot en met 25 oktober 2004 en p a alleen op de data vermeld op de website XE* da U Niet geldig in combinatie met andere kortingen - _c en niet inwisselbaar tegen contanten, in plaats van 25 Maximaal 4 pe,SOnen per bo,. 0/^ervo°v Het wad horen, zien, voelen, ruiken en proeven: dat biedt het Wadvissersgilde. U ver trekt vanuit Den Oever aan boord van een vissersboot op een informatieve, educatieve en avontuurlijke excursie onder lekfing van een ervaren, wadvisser. Onderweg wordt er verteld over de vaarroutes, de boeien, de die ren (voornamelijk zeehonden) en het vissersleven. Tijdens de tocht kunt u vissen en wordt er uitleg gegeven over uw vangst. Ook het bekende wadlopen hoort bij deze gilde op telefoonnummer (0227) 592 694 of (0227) 591 266 of kijk op de webside. Vermeld bij het reserveren dat u gebruik maakt van de Leidsch Dagblad Zomeractie. Excursies gaan alleen door bij voldoendé deelname. excursie. Zwervend over de zandplaat kunt u de bodem ver kennen en verborgen schelpdie ren zoeken met een speciale waddendetector. Abonnees van deze krant beta len voor deze excursie van het Wadvissersgilde 20 per per soon, de normale prijs bedraagt 25. U kunt mee op verschillen- de data in augustus, september en oktober. Het wadvissersgilde vaart in het hoogseizoen 4 dagen per week. Kijk voor de data op Voor reserveringen en mogelijke data kunt u rechtstreeks contact opnemen met het Wadvissers-

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8