p vakantie? iai V/EII1I vi/z^r KRACHT ACHTER AUW OP STRAAT: ■MINISTRATIEF DEWERKER :e| LIT! E TE KOOP Kranten (ezen het Leidsch Dagblad reist met u mee! Leidsch Dagblad VENDUHUIS DER NOTARISSEN LEIDEN .UUIOILO zou4 j(n de politie denkt, dan denk je al snel aan onze mensen in het uniform, gi logisch, want zij zijn immers het gezicht van de organisatie. Deze ionals worden ondersteund door collega's die je zelden op straat zijn de kracht achter het blauw op straat. Samen werken we aan 'i stfbare en veilige samenleving. in g| rlec J HOLLANDS MIDDEN werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het tart van de Randstad, het gebied tussen de 4 grootste steden van het gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 Inwoners. Bij ons zc volop in beweging Is, werken ongeveer 2000 mensen, verdeeld CdSlistricten, de korpsrecherche, de stafdiensten en de korpsleiding. nee liet Team Procesbureau van de Dienst Facilitaire Ondersteuning zijn stagen periode van 1 jaar op zoek naar een: 2oodministratief Medewerker (24/28 uur per week) ^"ïinistratief medewerker bent u verantwoordelijk voor het bijhouden 9ev5rhouden van diverse administraties. Dat brengt met zich mee dat en. metens invoert in geautomatiseerde systemen. U verstrekt op verzoek 8rlaitsgegevens. Er wordt dan ook van u verwacht dat u zorg draagt in overzichtelijke archivering van stukken. Daarnaast heeft u een der zoreve en flexibele instelling. U participeert mogelijk op andere afdelin de dienst facilitaire ondersteuning, zoals bijvoorbeeld de klanten waarvoor u een klantgerichte houding bezit. Accuraat kunnen werken anminatie met een goed planningsvermogen is een vereiste. het bezit van een HAVO of MBO-diploma en kunt uitstekend overweg Excel en Outlook. Kunnen werken met Planon is een pré. Het e'bedraagt maximaal 2132,- bruto per maand bij een 36-urige werk- nl nschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring. Politie s Midden kent een structurele eindejaarsuitkering van 8%. Wij bieden jitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. ouderschaps- ;inderopvang en een reiskostenvergoeding woon/werkverkeer (100% ling Openbaar Vervoer bij een woon/werkafstand >10 km). Een ante- jnonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. iinformatie over de functie-inhoud en criteria kan worden ingewonnen leer C.T.J.M. Verhagen, Chef Procesbureau (071-5810802) en/of E.M.W.E. Leijnse, assistent-procesmanager (071-5810838) ""'stellenden worden verzocht uiterlijk (binnen 2 weken) schriftelijk en reerd (inclusief Curriculum Vitae) te reageren bij: aas dofd Dienst Facilitaire Ondersteuning, de heer J. Fioole, postbus 4240, ',E Leiderdorp o.v.v. vacature Administratief Medewerker. JIJ VOOR STAAT, IS NODIG OP STRAAT. Gerberastraat 9 Roelofarendsveen Ruime eensgezinswoning op ca. 144 m2 grond; gelegen in korte nabijheid van diverse sportaccommodaties en scholen. Voorzijde volledig "groen" uitzicht en ochtendzon, achterzijde op het westen, middag- en avondzon. Ind. begane grond: hal, toilet, woonkamer met open keuken, losse berging. Eerste etage: vergrote ouderslaapkamer, kinderkamer, badkamer. Tweede etage: slaapkamer en veel bergruimte. Vraagprijs 239.000,- k.k. Inl. 071 - 331 33 29 06-102 640 36 EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering) Ten overstaan van mr. GP. van Breugel, notaris te Hazerswoude, gemeente Rijnwoude, dan wel zijn waarnemer zaj, in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, op 7 september 2004 bij inzet en op 14 september 2004 bij afslag, beide zittingen om 11.00 uur in Hotel Restaurant Groenendijk aan de Rijndijk 96 te Hazerswoude-Rijndijk, in het openbaar worden verkocht: Het appartementsrecht, rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de woning op de begane grond met berging in het souterrain gelegen te Leiden, Marepoortkade 8, kadastraal bekend Gemeente Leiden, sectie B, nummer 3261 A-8, uitmakende het één/drieënvijftigste onverdeeld aandeel in de ge meenschap bestaande uit het flatgebouw met aanbehoren en ondergrond, staande en gelegen te Leiden aan de Marepoortkade, ten tijde van de splitsing kadastraal bekend Gemeente Leiden, sectie B, nummer 3259, groot éénen twintig are negentig centiare (21.90 are). Daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend is het pand in gebruik bij de eigenaar en mogelijk verhuurd. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. De hypotheekhouder zal verlof van de Voorzieningenrechter te 's-Gravenhage verzoeken tot het inroepen van het huurbeding. Indien gemeld verlof wordt verleend, laat de hypotheekhouder de bevoegdheid tot inroeping van het huurbeding aan koper over. De uitoefening van deze bevoegdheid geschiedt voor rekening en risico van de koper. De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstelligen. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE 1993), opgenomen in een akte verleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Rechtbank te 's-Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onder staand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitenrechtelijke incassokosten ad 1.000,00, de royements- en executiekosten verschuldigd conform de AWE 1993, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient koper uiterlijk 15 september 2004 om 14.00 uur aan onderstaande notaris ter hand te stellen een bankgarantie c.q. bij onderstaande notaris te storten een bedrag voor de betaling van de kosten als bedoeld in artikel 9 lid 1 van de van toepassing zijnde AVVE 1993. Gegadigden kunnen tot en met 23 augustus 2004, 17.00 uur onderhands een schriftelijk onvoorwaardelijk bod uitbrengen bij het Notariskantoor Van Breugel, Rijndijk 276, Postbus 128, (2394 ZG) Hazerswoude-Rijndijk, t.a.v. de heer mr. G.P. van Breugel. Nadere inlichtingen: de heer mr. J.H.P. de Breet. Telefoon: 071-3414600 Fax: 071-3415828. Basisfoek Voor voort^eze* ooderwi/r wwv/.krarrth<iek(as.r\( Te(. 010-^309190 Gaat u in ons verspreidingsgebied op vakantie? Dan hoeft u het Leidsch Dagblad niette missen. De krant kan gedurende uw vakantie bezorgd worden op uw vakantieadres, zonder extra kosten. U ontvangt wel de editie die verspreid wordt op uw vakantiebestemming. Gaat u buiten ons verspreidingsgebied*op vakantie? Dan kunt u het Leidsch Dagblad laten bezorgen bij vrienden, familie of kennissen. Zij moeten dan wel woonachtig zijn binnen ons verspreidingsgebied. U kunt de krant op laten sturen naar uw vakantieadres in Nederland of in het buitenland. U moet wel reke ning houden dat de krant een dag later bezorgd wordt. De portokosten bedragen binnen Nederland 0,50 per dag. voor zaterdagabonnees 0,60. Voor versturen binnen Europa zijn de portokosten 2,50 per dag. kunt de bezorging van de krant tijdelijk laten stopzetten. Verrekening van het abonnementsgeld vindt plaats in een volgende betalingsronde. Uwopgave dient minimaaho dagen voor aanvang van uw vakantie in ons bezit te zijn. Bovenstaande mogelijkheden gelden vooreen aaneengesloten periode van minimaal 6 bezorgdagen. Heeft u vragen dan kunt u contact opnemen met onze afdeling Lezersservice via 0800-1711 (gratis). Voor mobiele bellers is 0800-1711 niet bereikbaar. Zij kunnen bellen met 072-519 6800. Tijdens mijn vakantie: Laat ik het Leidsch Dagblad bezorgen bij vrienden, familie of kennissen. Laat ik het Leidsch Dagblad bezorgen op mijn vakantieadres in het verspreidingsgebied* Laat ik het Leidsch Dagblad sturen naar mijn vakantieadres buiten het verspreidingsgebied* Zet ik het Leidsch Dagblad tijdelijk stop. M Huisadres Naam Het is van groot belang dat u het juiste adres vermeldt Wij garanderen aflevering buiten ons verspreidingsgebied via de TPG. helaas kunnen wij voor een stipte bezorging ter plaatse geen verantwoordelijkheid aanvaarden. Tijdel ij k bezorgad res/va ka ntiead res* Naam Naam vakantiebestemming Adres Land Ik ga op vakantie van J bon minimaal 10 dagen voor uw vakantie op naar het Leidsch Dagblad, afd. Lezersservice, 1800 AA Alkmaar. Gratis tel. 0800-1711. E-mail: lezersservice@nhd.hdc.nl EXECUTORIALE VERKOOP Kesnar S wee re Notarissen te Noord wijk, zijn voornemens om op woensdag 8 september 2004 om 11.00 uur v.m. in het Hotel Restaurant "Het Hof van Holland" aan de Voorstraat 79 te Noordwijk-Binnen, bij inzet en afslag OPENBAAR TE VERKOPEN krachtens artikel 3:268 van het Burgerlijk Wetboek: 1het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de etagewoning op nivo 7 met de daarbij behorende berging op nivo 000, plaatselijk bekend als Duindistel 68 te Noordwijk, kadastraal bekend gemeente Noordwijk sectie A, nummer 3573 A-133 en; 2. het appartementsrecht rechtgevende op het uitsluitend gebruik van de etagewoning op nivo 7 met de daarbij behorende berging op nivo 000, plaatselijk bekend als Duindistel 69 te Noordwijk, kadastraal bekend gemeente Noordwijk sectie A, nummer 3573 A-125, met inbegrip van de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 BW. De beide appartementsrechten zullen uitsluitend gezamenlijk worden ingezet en afgeslagen. Veiling Voorwaarden: Op de veiling zijn van toepassing, voorzover in de bijzondere veilingvoorwaarden daarvan niet uitdrukkelijk is afgeweken, de Algemene veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE). Aanvaarding: Na betaling van koopsom en het verder verschuldigde. Gebruik: De appartementsrechten zijn (naar laatstbekende - niet gegarandeerde - gegevens van de executant) geheel in gebruik bij de eigenaar en de zijnen. Indien de appartementsrechten niet vrij van gebruik door de eigenaar en de zijnen wordt opgeleverd, kan de koper de ontruiming bewerkstelligen uit kracht van de grosse(n) van de daartoe benodigde akte(n). Lasten per iaar: onr.zaakbelasting: 603,84, waterschapslasten: 38,76 servicekosten per kwartaal: 1.051,00. De koper op de veiling dient bij de veiling aan de veilingnotaris te betalen een waarborgsom ten bedrage van tien procent (10%) van de koopsom. In de plaats van gemelde waarborgsom kan ook voor eenzelfde bedrag een bankgarantie worden gesteld. De overige kosten (waaronder de overdrachtsbelasting) dienen uiterlijk 8 dagen na de veiling en de koopsom dient uiterlijk vier weken na de veiling te worden betaald. Bieders: Dienen zich te legitimeren en hun financiële gegoedheid te tonen. Bezichtigingen: Bezichtiging is uitsluitend mogelijk in overleg met Kesnar Sweere notarissen te Noordwijk, en onder voorbehoud van de medewerking van eventuele gebruikers. Bigdinggn voor onderhandse vqrkpppi Uiterlijk tot en met dinsdag 24 augustus 2004 kan een ieder bij Kesnar Sweere, notarissen te Noordwijk, schriftelijk een onvoorwaardelijke bieding uitbrengen voor een eventueel door de voorzieningenrechter van de rechtbank goed te keuren onderhandse verkoop, zonder dat de executant gehouden is op een bieding in te gaan. De bijzondere veilingvoorwaarden: Deze zullen voor belangstellenden met bijbehorende informatie uiterlijk 8 dagen vóór, alsmede op de verkoopdag, ter inzage liggen bij genoemd notariskantoor. Verdere inlichtingen terzake worden verstrekt door: dhr mr J. G Dubbeldam, van Kesnar Sweere notarissen Voorstraat 85 te 2201 HP Noordwijk tel.: 071 - 3640100 fax: 071-3619475 e-mail: jdubbeldam@noordwijknotarissen.nl Veilingmeester P. G. Binkhorst EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van notaris mevrouw mr. R. Meiners te Leiden dan wel één van haar waarnemers zal. in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, op 6 september 2004 bij inzet en op 13 september 2004 bij afslag, beide om 19.30 uur in algemene vergaderzaal van Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Rapenburg 31 te Leiden in het openbaar worden verkocht: twee garages met grond gelegen nabij de Brouwerstraat in Rijnsburg, kadastraal bekend gemeente Rijnsburg. sectie B nummer 6215, groot 35 ca, daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend is het pand in gebruik bij de eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. De koper dient (zonodig) zelf, voor eigen rekening en risico, de ontruiming te bewerkstelligen. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE 1993), opgenomen in een akte verleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Rechtbank te 's Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitengerechtelijke incassokosten ad 1.000,00, de royements- en executiekosten verschuldigd conform de AWE 1993, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie over te leggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient de koper uiterlijk 14 september 2004 om 14.00 uur aan onderstaande notaris ter hand stellen een bankgarantie c.q. bij onderstaande notaris te storten een bedrag voor de betaling van de kosten als bedoeld in art. 9 lid 1 van de van toepassing zijnde AWE 1993. Onderhandse biedingen: Door middel van een aan na te melden notariskantoor gericht schrijven kan tot en met 20 augustus 2004 onderhands een bod uitgebracht worden op het te veilen registergoed. Inlichtingen: bij het kantoor van mr. R. Meiners Netwerk Notarissen, mr. E.J. Moolenaar of notaris mr. R. Meiners, Postbus 11038. 2301 EA Leiden, Rapenburg 43, 2311 GG Leiden, tel. 071-5131645 fax 071-5134053. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van notaris mevrouw mr. R. Meiners dan wel één van haar waarnemers zal, op maandagen 6 september (inzet) en 13 september (afslag) 2004 in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidsche Studentenhuisvesting. Rapenburg 31 te Leiden, telkens om 19.30 uur, in het openbaar worden verkocht: het eeuwigdurend recht van erfpacht van een perceel grond, eigendom van de gemeente Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden sectie W nummer 4864, groot 2.51 are, met de rechten van de erfpachter op de daarop gebouwde opstallen, te weten: een woonhuis met aanhorigheden aan de Nannie van Wehlstraat 2 te 2331 GB Leiden, bedragende de jaarlijkse erfpachtcanon 520,00 en de administratiekosten 47,60 (incl. BTW); daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Aflevering: Na betaling van koopsom, kosten en achterstallige lasten. Betaling: De kosten van de veiling en de overdrachtsbelasting: 22 september 2004. Het restant van de koopsom en kosten vóór 26 oktober 2004. Vanaf de datum van gunning tot de betaaldatum is koper aan de bank over de koopsom de wettelijke rente verschuldigd. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE 1993), opgenomen in een akte verleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Arrondissementsrechtbank te 's Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor vanaf 20 augustus 2004. Ontruiming: Door en voor rekening en risico van de koper. Bezichtiging: Voor zover bekend is het pand: thans nog bewoond door eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. Onderhandse biedingen: Door middel van een aan na te melden notariskantoor gericht schrijven kan tot en met 20 augustus 2004 onderhands een bod uitgebracht worden op het te veilen registergoed. Inlichtingen: bij het kantoor van mr. R. Meiners Netwerk Notarissen, mr. E.J. Moolenaar of notaris mr. R. Meiners, Postbus 11038. 2301 EA Leiden. Rapenburg 43, 2311 GG Leiden, tel. 071-5131645 fax 071-5134053: Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van notaris mevrouw mr. R. Meiners te Leiden dan wel één van haar waarnemers zal, op maandagen 6 september (inzet) en 13 september (afslag) 2004 in de algemene vergaderzaal van Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Rapenburg 31 te Leiden in het openbaar worden verkocht: het woonhuis van erfpacht, uitgeven voor onbepaalde tijd, van een perceel grond, in eigendom toebehorend aan de gemeente Leiden, met het daarop gestichte woonhuis, plaatselijk bekend als Anna Teding van Berkhoutstraat 28 te (2331 NR) Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden, sectie W, nummer 5399, groot een are zestien centiare; de verplichting tot canonbetaling is afgekocht tot 17 januari 2019; daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Aflevering: Na betaling van koopsom, kosten en achterstallige lasten. Betaling: De kosten van de veiling en de overdrachtsbelasting: 22 september 2004. Het restant van de koopsom en kosten vóór 26 oktober 2004. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AWE 1993). opgenomen in een akte verleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Arrondissementsrechtbank te 's Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoorwaarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor vanaf 20 augustus 2004. Ontruiming: Door en voor rekening e n de koper. Bezichtiging: Voor zover bekend is het pand: thans nog bewoond door eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. Onderhandse biedingen: Door middel van een aan na te melden notariskantoor gericht schrijven kan tot en met 20 augustus 2004 onderhands een bod uitgebracht worden op het te veilen registergoed. Inlichtingen: bij het kantoor van mr. R. Meiners Netwerk Notarissen, mr. E.J. Moolenaar of notaris mr. R. Meiners. Postbus 11038. 2301 EA Leiden, Rapenburg 43, 2311 GG Leiden, tel. 071-5131645 fax 071-5134053: Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie te overleggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. EXECUTORIALE VERKOOP (krachtens artikel 3:268 Burgerlijk Wetboek, juncto artikel 548 lid 4 Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering). Ten overstaan van notaris mevrouw mr. R. Meiners te Leiden dan wel één van haar waarnemers zal. in samenwerking met CMS Derks Star Busmann notarissen te Utrecht, op 6 september 2004 bij inzet en op 13 september 2004 bij afslag, beide om 19.30 uur in algemene vergaderzaal van Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Rapenburg 31 te Leiden in het openbaar worden verkocht: het woonhuis met toebehoren, erf en grond aan de Joke Smitlaan 63 te Voorschoten, kadastraal bekend gemeente Voorschoten, sectie C, nummer 1780, groot 1.74 are daaronder begrepen de verpande roerende zaken als bedoeld in artikel 3:254 van het Burgerlijk Wetboek. Voor zover bekend is het pand in gebruik bij de eigenaar. Bezichtigingen (indien mogelijk) in overleg met onderstaand notariskantoor. Op de veiling zijn van toepassing de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993 (AVVE 1993), opgenomen in een akte verleden voor mr. H.R. Okkens, notaris te Rotterdam op 3 december 1992, en gedeponeerd bij de Rechtbank te 's-Gravenhage diezelfde dag onder nummer 238/1992, voorzover daarvan niet wordt afgeweken in de nog vast te stellen bijzondere veilingvoor waarden. De Veilingvoorwaarden zullen ter inzage liggen bij onderstaand notariskantoor. Voor rekening van koper komen buitengerechtelijke incassokosten ad 1.000,00, de royements- en executiekosten verschuldigd conform de AWE 1993, alsmede eventuele achterstallige lasten. Bieders dienen zich bij de openbare verkoop desgevraagd te legitimeren en een verklaring van hun bankrelatie over te leggen waaruit hun financiële gegoedheid blijkt. Alvorens tot gunning wordt overgegaan, dient de koper uiterlijk 14 september 2004 om 14.00 uur aan onderstaande notaris ter hand te stellen een bankgarantie c.q. bij onderstaande notaris te storten een bedrag voor de betaling van de kosten als bedoeld in art. 9 lid 1 van de van toepassing zijnde AVVE 1993. Onderhandse biedingen: Door middel van een aan na te melden notariskantoor gericht schrijven kan tot en met 20 augustus 2004 onderhands een bod uitgebracht worden op het te veilen registergoed. Inlichtingen: bij het kantoor van mr. R. Meiners Netwerk Notarissen, mr. E.J. Moolenaar of notaris mr. R. Meinejs. Postbus 11038, 2301 EA Leiden, Rapenburg 43, 2311 GG Leiden, tel. 071-5131645 fax 071-5134053. OPENBARE VERKOOP Op maandag 6 september 2004 bij inzet en op maandag 13 september 2004 bij afslag, telkenmale om 19.30 uur in de algemene vergaderzaal van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting aan het Rapenburg 31 te Leiden, ten overstaan van Mr. A.E.G MULDERS, notaris te Leiden. Turfmarkt 4, Postbus 11072, 2301 EB Leiden, tel. 071-5130645. faxnummer 071-5132956, vindt de executoriale verkoop plaats krachtens artikel 514 en volgende van het Wetboek van Burgerlijke Rechtsvordering van: het woonhuis met ondergrond, min en schuur, plaatselijk bekend Fuchsiadal 1, 2317 HP Leiden, kadastraal bekend gemeente Leiden sectie S nummer 1306, groot 1 are 31 centiaren; Het woonhuis wordt, voor zover bekend, door de eigenaar zelf bewoond. Onroerende zaakbelasting Waterschapslasten Achterstallige zakelijke lasten Exploit en royementskosten 531.00 17,75 6.966,36 P.M. De veiling zal plaatsvinden onder de Algemene Veilingvoorwaarden Registergoed 1993 van de KNB (AW), voorzover daarvan op verzoek van de opdrachtgever tot veiling niet wordt afgeweken bij Bijzondere Voorwaarden. Voormelde algemene en bijzondere voorwaarden liggen vanaf tenminste acht dagen voor de veiling ter inzage ten kantore van voornoemde notaris. Een bieder of koper op de veiling zal zich op verzoek van genoemde notaris moeten legitimeren en tevens van zijn/haar kredietwaardigheid moeten doen blijken, middels ter handstelling van een bankgarantie ter grootte van 10 van de koopsom. De overdrachtsbelasting, kadastrale- en notariskosten, kosten voor doorhaling van hypothecaire inschrijvingen en beslagen, alsmede de eventuele kosten van ontruiming, zijn voor rekening van de koper. Bezichtiging Uitsluitend na telefonisch overleg met notaris Mulders, tel. 071-5130645. Bieding onderhandse verkoop is niet mogelijk. Nadere inlichtingen worden verstrekt door notaris Mulders.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21