Feyenoord wint aan degelijkheid Voorzitter fa i SPORT 2 Routinier Lomans op laatste moment uit olympische select zijn functie nee: 'Nooit meer dat knapperige gevoe| Gerben Löwik: 'Het najaar is voor mij' Omstreden IOC-lid zoek Aangeslagen Cocu bli beschikbaar voor Ora Stuart O'Grady wint HEW Cyclassics Hardloper Marko Koers zet punt achter carrière Rumsas vindt nieuwe ploeg rome - De Litouwse wielrenner Raimondas Rumsas heeft twee weken na afloop van zijn eenja rige schorsing onderdak gevon den bij de Italiaanse wieler ploeg Acqua Sapone. Rumsas, die in derde werd in de Ronde van Frankrijk van 2002, werd tijdens de Ronde van Italië van 2003 betrapt op .het gebruik van epo. Dat lever de hem een jaar schorsing op. McEwen blijft Lotto trouw brussel - De Australische wiel renner Robbie McEwen blijft zijn Belgische sponsor Lotto trouw. Hoewel de huidige Lot- to-Domoploeg ophoudt te be staan, blijft McEwen Lotto als sponsor houden in de nieuwe Omega Pharma-Lottoformatie van ploegleider Mare Sergeant. De sprinter, in de afgelopen Ronde van Frankrijk winnaar van de groene trui, neemt land genoot Nick Gates (nu ook Lot to-Domo) mee. Seizoen voorbij voor De Vlieger manchester - De transfer van Geert de Vlieger van Willem II naar Manchester City heeft de Belgische doelman weinig ge luk gebracht. In zijn derde op treden voor de voetbalclub uit de Engelse Premier League scheurde hij zijn achillespees volledig af. Dat gebeurde in een oefenwedstrijd tegen Wol verhampton Wanderers. De in ternational is vermoedelijk het hele seizoen uitgeschakeld. londen/anp/rtr - Ivan Slavkov, het Bulgaarse IOC-lid dat door de Britse media in verband is gebracht met corruptie, is zoek. Hij verscheen gisteren niet in Sofia, waar hij bij een officiële bijeenkomst zijn visie op de be schuldigingen zou geven. Eerder kondigde het IOC een onderzoek aan naar vermeende pogingen tot corruptie rond de kandidatuur voor de Spelen van 2012. Een televisieploeg van de BBC maakte recentelijk voor het programma Panorama beelden van een zakenman uit Londen die leden van het IOC probeerde om te kopen. Volgens de krant The Times ac cepteerde minstens één IOC-lid het aanbod van de zakenman. Vervolgens beweerde de krant Evening Standard dat Slavkov het betreffende IOC-lid zou zijn. De 64-jarige bestuurder is ook voorzitter van het Natio naal Olympisch Comité èn de voetbalbond van zijn land. Vol gens een woordvoerder van de voetbalbond is het waarschijn lijk dat Slavkov momenteel in Lausanne verblijft, op het hoofdkwartier van IOC. Londen, Parijs, New York, Ma drid en Moskou zijn in mei overgebleven op de lijst van kandidaten voor de organisatie van de Spelen in 2012. De BCC zendt het programma volgende week uit. maandag 2 AUGUSTUSI door Hans Leber Amstelveen - Nog geen twee maan den geleden ging in de Amsterdam Arena het Nederlands elftal vlak voor het EK voor 50.000 mensen af in een 'uitzwaaiwedstrijd' tegen Ierland (0- 1). Zaterdag deden de hockeyers het in Amstelveen voor een paar honderd toeschouwers beter in het Wagener Stadion: de laatste wedstrijd op eigen bodem vóór de Olympische spelen in Athene werd met 2-1 van Duitsland gewonnen. Voor Bram Lomans, de lange straf cornerspecialist van HGC met 201 in terlands en twee gouden olympische medailles (Atlanta en Sydney) op zak, was het zijn laatste 'cap' De 29-jarige Hagenaar die na de Spelen zijn inter landcarrière wilde beëindigen, hoor de gistermiddag dat hij op het aller laatste moment buiten de olympi sche selectie was afgevallen. Lomans sneuvelde omdat bondscoach Terry Walsh een verdediger inruilde voor een middenvelder, Rob Derikx van SCHC die aanvankelijk reserve voor Athene was. Een lichte rugblessure van sterspeler Teun de Nooijer die zaterdag voor de zekerheid aan de kant bleef, wees Walsh de afgelopen week op het lage aantal echte middenvelders in zijn selectie. Met het erbij halen van De rikx denkt hij meer balans in de groep te hebben. Ook zonder de aanvalsleiding van Teun de Nooijer draaide de Neder landse voorhoede de Duitsers zater dag enkele keren dol. „Het geeft ver trouwen dat we ook zonder Teun aanvallen op het veld kunnen leggen. De olympische vorm die we nodig hebben, komt er aan", aldus Walsh na de wedstrijd. Zeker in de eerste helft waren enkele sterke Nederlandse aanvallen te zien. In de vijfde minuut scoorde Taeke Taekema uit een strafcomer, maar fraai was vooral de stickbeweging waarmee Ronald Brouwer de Duitse doelman verschalkte, waarna de slim meegelopen Marten Eikelboom de bal binnen kon werken. De Nederlanders wilden na twee ver loren wedstrijden tegen Duitsland, tijdens de finale van het recente vier- landentoemooi in Amstelveen (4-5) en afgelopen donderdag in het Duitse Essen (3-1), graag weer eens winnen. De Europees en wereldkampioen daarentegen deed wel zijn best, maar had in Amstelveen te weinig fantasie om de Nederlandse defensie in pro blemen te brengen. De keren dat dit wel gebeurde door eigen verdedi- gingsfouten, was het telkens doelman Guus Vogels die met reflexen redde. Alleen een hard ingeslagen strafcor- ner van Björn Michel verschalkte de misschien wel beste hockeykeeper ter wereld. In Athene krijgt Vogels de kans zijn naam definitief in die zin te vestigen. De Nederlandse ploeg maakte in de laatste selectiewedstrijd een gretige indruk, hoewel de lijven de afgelopen maanden zwaar zijn geteisterd. De zomerse omstandigheden deden misschien een beetje aan Athene denken, in werkelijkheid zal de ploeg in de snikhete Griekse hoofdstad nog wel eens hunkeren naar de frisse 25 graden van Amstelveen. Met een hoog wisseltempo en door ze veel te laten drinken, trachtten Walsh en zijn medische staf de spelers fit te hou den. Gistermiddag maakte Walsh de 16 namen bekend van de ma wie hij zaterdag naar Ath Verrassingen zaten daar nie Voor Teun de Nooijer, diej strijd vanaf de kant volger geen vuiltje aan de lucht: weer, de blessure is gene; een beetje extra rust was v i Hij was tevreden met het j spel: „Iedereen is vandaag H ven, bij ons en bij de Duit si belangrijk. Maar het is hl voor ons om deze pot te heb schitterende aanvalle' En de kracht van ons is <f laatste tijd veel veldgoals n je dat doet, én je slaat je st er in, dan win je wedstrijder; door Wietse Dijkstra Newcastle - Dat zijn ploeg zowel van Sporting Lissabon (1-1) als van Glasgow Rangers (o-o) na strafschoppen verloor, interes seerde hem niet zo veel. Feyen- oord-trainer Ruud Gullit had im mers gezien dat de laatste plaats op het toernooi van Newcastle er één was met perspectief. „We zijn tot twee keer toe in staat geweest een wedstrijd naar onze hand te zetten. Dat geeft een goed gevoel." Het Feyenoord van Gullit krijgt langzaam maar zeker vorm. De basisformatie zit voor het be langrijkste deel al in het hoofd van de trainer. Voor een aantal posities kan nog volop worden gestreden, maar in de as lijken doelman Gabor Babos, Patrick Paauwe, Hossam Ghaly, Shinji Ono, Thomas Buffel en Dirk Kuijt zeker van hun plaats. Nieuwkomer Karim Saidi, die zaterdag tegen Sporting een foutloze eerste helft speelde en vervolgens uit voorzorg aan de kant bleef, moet laten zien dat hij beter is dan Glenn Loovens en Peter van den Berg. „Saidi was gewoon goed", oordeelde Gullit na de eerste serieuze test voor de 21-jarige Tunesiër. „Niks mis mee. Hij speelde so ber, niet te veel poespas. Dat moet ook op die positie." Ebi Smolarek, misschien wel de meest opvallende Feyenoorder in Newcastle, lijkt na zijn uitste kende optreden in beide duels de belangrijkste kandidaat voor de positie rechts voorin - Bart Goor is dat voor de linkerkant - terwijl Pascal Bosschaart als linksachter en (net als Pardo) centraal naast Shinji Ono kan spelen. In het St. James' Park in New castle werd tevens duidelijk dat Gullit al weer is afgestapt van een 4-4-2 formatie met een ruit op het middenveld. Waar Dick Advocaat bij Oranje vanwege het grote aantal topspitsen dat hij tot zijn beschikking had, lang bleef volharden in dat con cept, is de Feyenoord-trainer naar alle waarschijnlijkheid niet van plan om met zowel Kuijt, den haag/gpd - Mark Palios is gisteren afgetreden als voorzit ter van de Football Association, de Engelse voetbalbond. Hij neemt 'de ultieme verantwoor delijkheid' voor zijn buitenech telijke affaire met de 38-jarige secretaresse van de bond, Faria Alam. Ook de Engelse bonds coach, de Zweed Sven-Goran Eriksson heeft een relatie met de vrouw gehad. Zijn baan staat eveneens op het spel. Palios, die zijn ontslag gisteren bekend maakte via de website van de Football Association, voelt zich niet schuldig. „Maar door terug te treden maak ik het mogelijk dat er weer nor male verhoudingen terugkeren binnen de FA." Het ontslag van Palios komt op een voor hem heel pi ment. Zondag publiq Jj krant Sunday's New World een artikel, wï -1 blijken dat de FA gepba hebben een artikel ovim tenechtelijke relatie R< houden. Dit om Pui i sinds een jaar preseale de Engelse voetbalbot d schermen. In ruil vocem publiceren van het ajef de krant sappige detage over de relatie die bceke Eriksson onderhield nva de secretaresse. De vei e delijke voor deze 'den< chef Colin Gibson, di teren eveneens zijn onf| Nu Palios is teruggetr de positie van Sven-(||| iksson brozer dan ooit - ift ^et Feyenoorder Peter van den Berg aan de bal in de wedstrijd tegen Glasgow Rangers. Foto: EPA/Owen Humphreys Lazovic als Buffel te starten. „Maar ik wilde wel een keer zien of dat kon", aldus Gullit. „Want net als het Nederlands elftal, heb ik een aantal goede spitsen en dan is het zonde dat er eentje op de bank moet zit ten." De beproefde combinatie Kuijt- /Buffel mocht het zaterdag te gen Sporting proberen. Zij be zorgden Feyenoord kort na rust de gelijkmaker toen Buffel een verdedigingsfout afstrafte en breed legde op Kuijt, die met een fraaie lob scoorde. Spor- ting-aanvoerder Viera had in de 39ste minuut de score geopend nadat de Rotterdamse defensie zich had verkeken op een voor zet vanaf links. Tot Gullits ge noegen was dat een van de wei nige kansen die Feyenoord weggaf. In het duel met (de tweede keus van) Rangers, aangemoedigd door 12.000 meegereisde Schot se fans, deden de Rotterdam mers het wat dat betreft nog beter. Feyenoord, zo bleek dit weekeinde, heeft aan degelijk heid gewonnen. Het elftal van Gullit ('verdedigen begiht voor in') speelde met de linies zeer kort op elkaar, waardoor de druk op de defensie beperkt bleef. Alleen Rangers-invaller Nacho Novo dook een keer vrij voor Babos op nadat de verde diging iets te laat voor buiten spel had 'gestapt'. Daar ston den twee handen vol Feyen- oord-kansen tegenover. Het duo Danko Lazovic-Salomon Kalou, van wie vooral de laatste indruk maakte, had minimaal een keer moeten scoren, terwijl ook Smolarek een prima kans ,Ik zou me pas zorgen maken als we geen kansen creëren", zei Gullit gisteren. „Ik ben heel tevreden over dit weekeinde. Net als zaterdag tegen Sporting waren we tegen Rangers de be tere ploeg en konden we de wedstrijd controleren. Dat posi tieve gevoel nemen we mee." In tegenstelling tot zijn Ran- gers-collega Alex McLeish, die zijn ploeg ten opzichte van za terdag op liefst negen posities wijzigde, hield Gullit gisteren voor een groot deel vast aan het elftal dat een dag eerder ook in actie kwam. Kuijt en Buffel ble ven negentig minuten aan de kant. Net als Saidi, Ghaly, Magrao en Loovens kregen ze rust met het oog op het drukke programma (vijf duels in negen dagen). Feyenoord vertrekt vanochtend na een korte tussenstop in Ne derland alweer naar het Spaan se Sevilla waar het morgen te gen Tottenham Hotspur en donderdag tegen Betis of Parti- zan Belgrado speelt. Zondag presenteert het elftal van Gullit zich aan het eigen publiek als in de Kuip de officiële openings wedstrijd tegen Fulham op het programma staat. bielefeld/gpd - Guus Hiddink toont niet gemakkelijk zijn emoties, maar zaterdagavond oogde hij toch behoorlijk aan geslagen. De onheilstijding over de knieblessure van Phillip Co cu sloeg terug op zijn gemoed. „Dit is een hele zware tegenval ler, een fikse aderlating", zei de trainer van PSV na afloop van de met 2-0 verloren oefenwed strijd tegen Arminia Bielefeld. Cocu zelf baalde al net zozeer. „Het zal moeilijk genoeg wor den om fit te raken voor de eer ste wedstrijd in de Champions League." Cocu kwam na twintig minuten ongelukkig in botsing met een tegenstander. Door een overtreding van Johan Von- lanthen viel de Duitse verdedi ger Markus Schuier op het been van Cocu, die daarna nog vijf minuten over het veld huppel de waarna hij aangaf dat een wissel noodzakelijk was. „Ik denk niet dat het een hele zware blessure is", sprak Cocu na afloop. Voor Cocu staat vast dat de oe- ge fenwedstrijden van 3V week, morgen tegen ]v0 ter United en donder^11 Boca Juniors, te vroeJP' Als hij al in staat is c augustus uit te koma' voorronde van de Cf z League zal dat dus zip wedstrijdminuten in dnl Overigens heeft Cocu zijn loopbaan bij hem lands elftal voort te z1- sprak daarover afgelo al met Marco van B4C vandaag gepresentee - als de nieuwe bondsc 2 Oranje. Cocu: „Ik h« niet verteld dat ik zou*?1 dus kan hij een beroc0 doen. De wedstrijd te den (18 augustus) zal P 1 vroeg komen, maar v<r ik beschikbaar. OranjP1 te combineren met-we j van PSV. id Als ik bij Barcelona zo'a< bleven, was ik gestopfe Nederlands elftal. Diep] is, vooral door het vef\1! veel zwaarder." 1\ door Harm Vonk hamburg - Sommige dingen gaan eenvoudigweg te lang zaam: de progressie van Gerben Löwik in zijn eerste jaren bij voorbeeld. De Tukker moest weg bij Rabobank en vond via BankGiroLoterij en Chocolade Jacques zijn weg naar de top. Andere dingen gaan daarente gen te snel: de selectie van de Olympische Spelen bijvoor beeld. „Ik denk dat ik in Athene iets voor de Nederlandse ploeg had kunnen betekenen", zei Löwik gisteren na zijn vijfde plek achter Stuart O'Grady in de HEW Cyclassics. Toen bondscoach Gerrie Knete- mann de olympische selectie bekendmaakte, had Löwik (27) weinig recht van spreken. Een goed voorjaar werd ruw ver stoord door valpartijen in de Ronde van Vlaanderen en Pa- rijs-Roubaix. Juist op het mo ment dat de renner van Choco lade Jacques zich op het inter nationale podium zou tonen, brak hij zijn elleboog. Pas in de Ronde van het Waalse Gewest keerde hij vorige week terug op zijn oude niveau» Löwik won meteen het eindklassement. „Ik wilde naar Wallonië in de hoop dat de olympische selectie nog niet rond was." Maar keuzeheer Knetemann had zijn vijftal al tijdens de Tour de France gekozen: Mi chael Boogerd, Erik Dekker, Servais Knaven, Max van Hees- wijk en Karsten Kroon. „Laat ik maar niks zeggen over de selec tie van Karsten. Straks wil hij nooit meer met me trainen", grapte Löwik in Hamburg over zijn buurman in zijn Belgische woonplaats Rekem. De Tukker was quasi serieus, waar zijn ploegleider Johan Ca- piot de bondscoach van vriend jespolitiek betichtte. „Knete mann wordt gesponsord door Rabobank", vond de Belg. Zo ver wilde Löwik niet gaan: „Ik kan beter mijn benen laten spreken. Het tijdstip van de se lectie was erg ongunstig voor mij, maar het feit ligt er. Het heeft geen zin om te zeggen wie wel en wie niet mee had ge moeten. Maar ik denk wel dat ik iets had kunnen betekenen voor de Nederlandse ploeg." Dat liet Löwik zien in de HEW Cyclassics, de zesde wedstrijd in de strijd om de wereldbeker. Ploegmaat Rik Reinerink had met een lange ontsnapping het goede voorbeeld gegeven, waarna Löwik de finale kleurde. Waar Max van Heeswijk (Ne derlands beoogde kopman voor de Spelen) in en om Hamburg op bijna zeven en een halve mi nuut werd gereden, sprintte Lö wik met de wereldtop mee om de zege. Ondanks het feit dat hij nog werd gehinderd door wereld kampioen Igor Astarloa werd hij knap vijfde; in de eerste WB- wedstrijd die hij uitreed pakte hij zijn eerste WB-punten in zijn carrière. „Hiermee bevestig ik mijn vorm, maar ik hadfzeker bij de eerste drie kunnen zitten. Ik heb het meteen na mijn elle boogbreuk al gezegd: het najaar is voor mij." Door zijn vijfde plek hield Lö wik klassementsleider Davide door Pim van Esschoten Stuart O'Grady wint de sprint van (van rechts naar links) Davide Re- bellin, Paolo Bettini en Oscar Freire. Foto: EPA/Maurizio Gambarini Rebellin net achter zich. „Dat heeft ie goed gedaan, het is een aardige jongen zei Rabobank- ploegleider Adri van Houwelin- gen met een knipoog. Niet al leen liep Oscar Freire (vierde) acht punten in op de Italiaan, ook de flirt tussen Rabobank en Löwik lijkt op een hoogtepunt. Rabobank toonde al vroeg inte resse, maar de renner zegt nog niet zeker te zijn van een terug keer naar de bankiersploeg. „Naast Rabobank is er nog een serieuze kandidaat. Met beide ploegen heb ik gesproken, maar ik wacht met de beslissing tot na de Ronde van Nederland. In deze vorrii wordt mijn uit gangspositie steeds sterker." Stuart O'Grady evenaarde in Hamburg zijn Tourklassering van de vijfde etappe. In Chartres won de Australiër de etappe waarin Thomas Voeck- ler de gele trui greep; in Ham burg greep hij zijn eerste dagze ge in een WB-wedstrijd. O'Gra dy keerde in de slotronde terug bij de koplopers en klopte Pao lo Bettini en Igor Astarloa in een overtuigende sprint. heusden - Als Marko Koers in zijn hoogtijdagen weer eens een sterke race liep, sprak hij na afloop van een 'knapperig' ge voel in de benen. Wat hij pre cies voelde bleef weliswaar on gewis, maar een knapperige Koers wurmde zich steevast tussen de wereldtop op zowel 800 en 1500 meter. Dat gevoel is hij kwijt, in feite al zo'n drie jaar. Hij vond steeds nieuwe passie en motivatie om door te gaan. Ook aan het begin van dit seizoen nog, toen hij droomde van zijn vierde Olym pische Spelen op rij. Maar Koers wil realistisch blijven. „Ik streef altijd het hoogste na en ik kan het internationaal niveau gewoon niet meer aan." In de dagen na zijn teleurstel lende race in Stockholm, vorige week dinsdag, nam hij zijn be sluit te stoppen. „Met een brok in de keel." Koers (31) maakte zijn besluit zaterdag bekend in Heusden, waar hij andermaal een poging zou wagen te vol doen aan de olympische limiet op de 1500 meter (3.34,90). Hij zegde af. „Na de mooie races waarin ik de afgelopen tijd liep was wel duidelijk dat ik het niet in de benen heb. Ik voel onder hand wel wanneer het kan." Marko Koers won zilver tijdens de EK-indoor van 1998, maar kende zijn hoogtijdagen in 1996 en 1997. Hij werd zevende in de olympische finale 1500 meter in Atlanta. Een jaar later op de WK in Athene eindigde hij als zesde op de 800 meter. Vooral de combinatie van die twee afstan den is zeldzaam en doet hem met trots terugkijken. Tussen die twee mondiale toer nooien door, beleefde Koers bovendien een sterke winter. Hij won de prestigieuze Ricoh Tour, bestaande uit vier indoor- races. Tijdens de WK-indoor in Parijs, maart 1997, viel hij naast het podium. Koers was in de fi nale van de 800 meter achter de ontketende Wilson Kipketer aangegaan. De Deense Keny- aan liep voor de tweede keer in twee dagen naar een wereldre cord (1.42,67), Koers werd ge straft voor zijn aanvallende tac tiek en in de slotmeters door nog drie atleten gepasseerd. Daarmee was hij, achteraf ge zien, zijn grootste kans op mondiaal eremetaal misgelo pen. Spijt had hij niet. Destijds niet en ook nu niet. „Had ik daar conservatiever gelopen, was ik al veel eerder gestopt." Koers joeg immers altijd het hoogste na. Ook in de jaren, dat hij de aansluiting met de inter nationale top verloor. Het verval werd ingezet in 1998. Hij miste dat seizoen door een voetblessure. „Een jaar later bij de WK in Sevilla maakte ik me nog druk over het halen van de finale. Daarna had ik steeds meer moeite om de limiet voor zo'n toernooi te halen. Dat sta pelt zich op." Na het mislukte seizoen 2001 gingen Koers en zijn trainer Theo Joosten uit elkaar. De at leet uit Molenhoek sloot zich aan bij de groep van bonds coach Honoré Hoedt (Bram Som, Gert-Jan Liefers), maar haalde nooit meer zijn oude ni veau. Deze winter werd hij zijn eigen trainer en kwam met nieuwe moed het olympisch seizoen in. „Verbetering is er wel, maar de verbetering is marginaal," zei hij zaterdag. Hij vroeg in de afgelopen dagen om raad bij mensen als Jos Hermens en Chris Leeuwen- burgh, de voormalig kampioen polsstokspringen die tegen- Li woordig in Florida woe waar Koers deze wintei_ Koers ontkent dat hij tr~ doorgegaan. Hij gundep steeds de kans terug te** „Ook de afgelopen jare^ genoten. Trainingsloop^ verre, vreemde landen, overvolle stadions, zoa/j week in Parijs nog. Far^ Een carrière kent altijd,r en minder mooie mon^ Het gaat om de balans.0] Hoe hij Athene straks z j ven? „In het Olympische on. Afgelopen winter w)e zoek gegaan naar spon had bedacht reizen nafe Spelen te verkopen aars sen, die een atleet van in. wilden volgen. Mij dus.zi die reis aan 15 mensene kocht, maar er wel bij gsi dat er met die atleet alt v kan gebeuren. Ik ga du t naar Athene, maar als e der." h< Limietjagers met lege handen terug uit Heusden Arnoud Okken beende nerveus heen en weer. Zesde was hij geworden op de 800 meter, maar eindelijk had Wj weer eens een race gelopen waarin hij in de laatste meters vol had kunnen doortrekken. Het wachten was op zijn eindtijd. „Mijn gevoel zegt, dat ik het heb gehaald," al dus Okken. Hij bleek het mis te hebben. Okken miste de olympische limiet (1.45,50) op 0,13 se conde na- De Nacht van de Atletiek in het Belgische Heus den is traditioneel een van de laatste kansen voor limietjagers aller landen. De oogst voor de Nederlandse atleten was nul. Okken kwam er nog het dichtste bij. Zijn 1.45,63 betekende zelfs een persoonlijk record. Maar de verbetering met 0,01 seconde was te weinig. Okken werd begin juni ziek, toen hij de limiet voor Athene had willen slechten. „Pas de laatste weken komt het terug." Okken hoopt nu nog te worden toegelaten tot de B-race tijdens M den League in Zürich, komende vrijdag.ni zijn laatste kans op Athene zijn. De balans voor de Nederlandse atletiekpjk bleef na Heusden staan op 12 atleten en estafetteploegen. Chris Tamminga en Laaf Looije kwamen zaterdag met de polsstok^ de buurt van de vereiste 5.70 meter. Ook de sprinters kwamen niet in de buuiv trick van Balkom en Jacqueline Poelman e men op de 200 meter niet in de buurt vak olympische 'minimum', zoals het in Bel£ wordt genoemd. Troy Douglas waagde eils ste kans op de 100 meter, maar zijn 10,4^1 conden was royaal boven de 10,21 die w^l vraagd. Douglas (41) liep daarmee zijn apc ste individuele race ooit. Zijn optreden ft..' ne met de estafetteploeg wordt zijn laats treden in de internationale atletiek. al

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 14