I 25% korting bij Landal GreenParks Waterraketten lanHE en raketsla zaaien Forteiland Pampus Europa's grootste speeltuin WBONNg «week een belevenis die je niet snel vergeet! Leidsch Dagblad Leidsch - 'e: DagblaJ Dagblad Leidsch Leidsch Dagblad van de I V. Wel eens op een waterwip of hobbetfiets gezeten? Of in een duizelnet gekropen en in een funny-wheel gereden? In de grootste speeltuin van Europa vind je heel veel spannende speeltoestellen en attracties. Kabelbanen, zweefmolens, trampolines, motorskelters, waterfietsen, er is te veel om op te noemen. Verleg je sportieve grenzen op de klimwand en probeer je medespe lers te verslaan bij een spelletje minigolf op de geheel vernieuw de minigolfbaan. Het hoge Piratennest is voor de echte durf als en ook het Pioniersdorp is een waar feest om in te spelen.Voor de peuters en kleuters is er een speciale speeltuin, met allerlei draai -, schommel en klimtoestel len, een fijne grote zandspeel- plaats en een kleuterdorp. Hier is ook Dreumesland, voor de aller kleinsten. Heel bijzonder is de rol stoeltoegankelijke attractie 'de Uitdaging" met evenwichtsbrug- gen en speelhuisjes. Het Pioniersdorp met de uitkijktoren is een waar feest! Samen met Bennie Broek, het grappige speel tuinbeest, kun je daar gezellig rond het kampvuur zitten. Bij mooi weer is het helemaal feest want dan is de OASE open, een gigantische waterspeeltuin waar je op allerlei speelse manieren kunt "spelen met water." Een echte eyecatcher waar jong en oud kunnen genieten van water, water en nog eens water. Bennie Broek Box nu met 25% korting Speciaal voor onze abonnees geeft Linnaeushof tegen inlevering van onderstaande bon 25% korting op een Bennie Broek Box. Patat met mayonaise, blikje drinken, kroket of kipnuggets, ijsje en een verrassing) Tevens mag er bij besteding van 5 een keer gegrabbeld worden voor een mooi Linnaeushof souvenir (minimale waarde 2) Entreeprijs: vanaf 2 jaar 7 65+ 5,50 Alle attracties zijn gratis, behalve de motorskelters en de speelautomaten. Linnaeushof is dagelijks geopend van 10:00 -18:00 uur tot 3 oktober Adres; Rijksstraatweg 4, 2121 AE Bennebroek Telefoon voor informatie: 023 - 5847624 of kijk op www.linnaeushof.nl SPACE EXPO Als abonnee krijgt u 25 korting op de entreeprijs Normale entreeprijs volwassenen 7,80, kinderen tot en met 12 jaar 5,25. Deze korting is geldig tot en met 5 september 2004 tegen inlevering van de originele bon. Bon is niet geldig in combinatie met andere kortingen en is niet inwisselbaar tegen contanten. Maximaal 2 personen per bon Forteiland Pampus Als abonnee betaalt u slechts 9 voor volwassenen of 6 per kind (tot 11 jaar) In plaats van 11 of 7. Tevens krijgt u een gidsje over Pampus t.w.v. 1,20 cadeau (éen gidsje per bon). Deze bon is geldig tot 1 september 2004 voor maximaal 4 personen. Afvaarten dagelijks (behalve maandag) om 10.30 uur, 12.30 uur en 14.30 uur, vanaf het meldpunt voor de poort van het Muiderslot in Muiden. Bon is geldig t//m 31 augustus 2004 en niet in combinatie met andere kortingen niet inwisselbaar tegen contanten. Maximaal 4 Bennie Broek Boxen per bon. ^^^ABONNEE 2 omervoordeef De Zomervoordeelpagina's verschijnen onder v herd van de afdeling Oplage, Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden Informatie. TeL 071-5356362 We gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens, nadere informatie vindt u in het colofo Linnaeushof Bennie Broek Box Als abonnee betaalt u €4,50 in plaats van 6 per box. Deze zomer is er bij Space Expo in Noordwijk een extra spetterend zomerfestival. Niet alleen kun je leren hoe je waterraketten bouwt en lanceert. Ook kun je meedoen aan het SeedsOSpace Expo raketsla experiment. Je mag zelfs in de astronautentrainer stappen. En voelen hoe het is als je niet meer weet wat boven of onder is. Elk uur wordt een lancering van een Ariane draagraket nagebootst en is er een film over de race naar de Maan en over de ruimtereis van André Kuipers. Ook kun je een ritje maken met de Space Ttain en een bezoek brengen aan ESA/ESTEC de 'Keuken van de Europese Ruimtevaart', waar ruimtevaart hardware wordt ontwikkeld en getest. Met onderstaande bon ontvangt u 25% korting op de normale toegangsprijs. Openingstijden: In de zomervakantie is Space Expo elke dag geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Adres Space Expo: Keplerlaan 3, NOORDWIJK. Informatie over Space Expo kunt u verkrijgen op telefoonnummer 0900-87654321 of op www.SDace-exDO.nl Naam: Adres: Postcode: Aantal volwassenen: Woonplaats: Aantal kinderen t/m 11 jj Leidsch Dagblad beloont nog 1 week trouwe abonnees tijdens de Zomer Voordeelweken. Onderstaande personen zijn deze keer "Abonnee van de week" geworden. Zij krijgen hun prijzen thuisgestuurd. De heer Otgaar te Leiden krijgt krijgt een voucher voor een boottocht naar Pampus indusief rondleiding voor De heer of mevrouw Van Valderen te Leiden krijgt een entreekaart voor het Linneaushof voor twee personen De heer of mevrouw Aanhane te Oegstgeest krijgt een entreekaart voor SpaceExpo voor twee personen De heer of mevrouw Clemens te Lisserbroek krijgt een weekend- of midweekverblijf voor 4 tot 6 personen bij Landal GreenParks t.w.v. 340.- Genieten staat voorop tijdens een zomerse vakantie bij Landal GreenParks. Welk van de 53 parken in Nederland, België, Duitsland, Tsjechië of Oostenrijk u ook kiest u vindt er de rust van de natuur en alle ruimte om jezelf te zijn. Of uw voorkeur nu uitgaat naar bos, bergen of zee, u hoeft nooit ver te reizen, want de parken liggen altijd lekker dichtbij. En deze zomerva kantie geniet u extra voordelig bij Landal GreenParks. Speciaal voor de abonnees van deze krant hebben we namelijk een aantrekkelijke aanbieding. 25% korting op een weekend-, midweek of weekvertolijf Geldig op de parken: Landal Coldenhove (Eerbeek, Gelderland), Heideheuvel (Beekbergen, Gelderland), Miggelenberg (Hoenderloo, Gelderland), Twenhaarsveld (Holten, Overijssel), Hoog Vaals (Vaals, Zuid Limburg) en Wirfttal (Stadtkyll, Eifel, Duitsland). Voorwaarden Geldig voor verblijven in de periode van 2 augustus tot 1 okto ber 2004 en alleen voor nieuwe reserveringen De korting geldt over het huurbedrag en de minimale bunga- lowhuur (exclusief bijkomende kosten) bedraagt 99; Deze aanbieding is niet geldig in combinatie met andere kor tingen of acties. De beschikbaarheid voor deze aanbieding kan per park, per type (luxe en kinderbungalows uitgesloten) en/ of aankomst datum verschillen en is beperkt gen. Ervaar zetf hoe het is om «re "voor Pampus te Sggen" en gavel op het terras van het uitzicht over het Umeer. Een belevenis om nooit te vergeten! Vegeet voorat uw fototoestel niet III Tegen inlevering van onder staande bon krijgen onze lezers 2 korting (alleen op volwasse nen prijs) op de toegangsprijs én een gidsje over Pampus cadeau ftwu. 1,20) U betaalt slechts 9, kinderen tot 11 jaar betalen Lp.v 7 nu€6 Meer informatie vindt u op de site van www.pampus.nl v Een mysterieus sttétje Nederland onder de rook van Vaar naar het ertanci waar de fo< lwachters u welkom helen. De gids voert u door een deet van de 80 ruimten en donkere garv P ,ii

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8