Ontroerende liefde voor Feyenoord SPORT Legendarische hoge voetbalschoen terug Qatar, reisleider of makelaar Honkbalteam lijdt z'n eerste nederlaag Michael Mols in beeld bij ADO Den Haag Menzo gevraagd als keeperstrainer Oranje Fans uit alle hoeken van het land vinden hun weg naar de Kuip Man vernielt ruit van auto Armstrong rare blessure van Dijk :hem - Doelman Rob lijk van De Graafschap is rpig uitgeschakeld. De on- van PSV overgekomen ir werd gisteren geope- aan een beschadigde me- Het herstel zal vier tot ken vergen. Bij de Doe- emse eredivisionist wordt ooi Aleksander Klak voorlo- eerste doelman. ier Delis naar ve finale WK ,es - Leidenaar Roy Delis de halve finale bereikt in hte skiff bij het wereld- ioenschap roeien in Span- eindigde in Banyoles tweede plaats in de her- nadat hij eerder teleur- id vierde was geworden in ie. Ook in de herkansing ie twee kilometer had de ïaar het zwaar. Op 250 voor de finish lag Delis erde, maar een sterke iprint bracht hem nog net ïodigde tweede plaats, g is de halve finale. De drie daarvan gaan naar ïale. kwetsuur bij in de Nooijer - Zonder Teun de Nooijer Nederlands hockeyteam en naar Duitsland gereisd een korte oefenstage. De jeler van Oranje heeft last en rugblessure. De Bloe- laler liep de kwetsuur op is een training in het ithonk van het Wagener- on in Amstelveen. „Het is alarmerends, maar hij wel een paar dagen rust en", legde manager Ties e uit. „De blessure is ichijnlijk het gevolg van «lasting. etin wil geen uwende spelers ou - Vladimir Poetin er- ich kapot aan voetballers j het spelen van het volks- taan te kauwen in plaats ïee te zingen. De Russi- jresident vindt dat de in- ionals moeten ophouden leze hinderlijke gewoonte nationale hymne serieus :n nemen. Het populaire 'jizn meldde dat Poetin ioodschap doorgaf aan Tiagatsjiov, de vooral le Jn het Russische olym- comité. Voetbalbaas ;lav Koloskov vindt dat groot gelijk heeft. °4to treedt op "lolland House 3 ik - DJ Tiësto geeft tijdens 1, tropische Spelen in Athe- eenmalig concert in het id House. Op 15 augustus n de Griekse hoofdstad te ideren. Naast de bekende 'en ook diverse andere rlandse artiesten een op- n in de biertent. Elke dag edt een andere entertainer Ddium van het Holland Ife. In totaal is het huis ze- WÊpi dagen geopend tijdens elen. bber naar W-Williams -| in - Mark Webber rijdt K Hd seizoen voor de formu- -I enstal BMW-Williams. De ige Australiër komt nu jt voor Jaguar. BMW-Wil- jaakt aan het einde van izoen de Duitser Ralf nacher en de Colombiaan ?ablo Montoya kwijt, tiacher stapt over naar a, Montoya gaat voor ren rijden. Webber maak- P 1002 tijdens de Grote Prijs ^listralië zijn debuut in de lie 1. Momenteel heeft hij Dte Prijzen achter zijn donderdag 29 juli 2004 fe Bruylandts {gestuurd el - Noël Demeulenaere, Ite man achter het wieler- J- !t Chocolade Jacques, gisteren de knoop doorge- n Dave Bruylandts ont- l. De 28-jarige Belgische r is betrapt op doping, ig na de GP Pino Cerami il kwamen de controleurs lylandts thuis op bezoek PI n plasje op te halen. 1 11 werden sporen gevon- inepo. her wil geen evering VS Bobby Fischer verzet Igen zijn mogelijke uitle- aan de Verenigde Staten, irmalige wereldkampi- haken heeft een Japanse verzocht hem voor- ij te laten uit een deten- in Tokio, waar hij .5 juli wordt vastgehou- oud-schaker loopt het n gevangenisstraf in de idat hij in 1992 ondanks ;ekondigde economische toch in het toenmalige lavië achter het schaak- oop tegen Boris door Henk Ruijl den haag - De legendarische hoge voetbalschoen keert terug op de vaderlandse markt. Sportfabrikant Quick introdu ceert eind deze week de 'Hurri cane' (orkaan), een noppen- schoen die oude tijden op de grasmat doet herleven. De comeback van de vermaar de voetbalschoen is opmerke lijk, want de speler die in de laatste jaren een hoog exem plaar wilde bemachtigen moest het doen met een detaillist die toevallig nog ergens een doos had staan. De grote sportmer ken hadden de weinig sexy schoen in de ban gedaan. De revival is vooral goed nieuws voor voetballers met zwakke enkels. De hoge voet balschoen geeft het gewricht extra steun; of zorgt in elk geval voor het psychologische effect dat het hogere, lederen omhul sel die stevigheid zou kunnen geven. Quick is nu onder druk van de traditionele voetbalspeciaalza ken overstag gegaan. „De schoen is weliswaar niet hip", erkent Ferenc van der Vlies, die samen met Rini van Trigt me de-eigenaar is van het merk Quick-Ferrini, „maar we bren gen de schoen terug voor de oudere generatie voetballers die erom vroeg." Dat zijn dan vooral vragen van spelers die niet bekend staan als balgoochelaars; de virtuo zen kiezen namelijk voor de moderne design-voetbal schoen, zo geeft Quick toe. De hoge voetbalschoen heeft, an ders dan de veel verkochte lage, niet alleen het imago dat het spelen ermee krampachtig gaat; de praktijk is dat vooral werk paarden en geen Marco van Bastens-in-de-dop voor deze weinig modieuze variant kie zen. Niet in de laatste plaats omdat de schoen - soms deni grerend 'kaplaars' genoemd - de enkel 'vastzet' en enkele grammen zwaarder is dan een populairder exemplaar. Vandaar ook dat Quick geen moment heeft overwogen, net als vroeger, een bekende be taald voetballer met de Hurri cane te vereenzelvigen. Ooit was international Dick Nannin- ga een pleitbezorger van de ho ge Quick-voetbalschoen. Adi das had boegbeeld Willem van Hanegem, die zelfs een hoog omhulsel naar zich vernoemd kreeg. Daar is nu geen denken aan, al dus Van der Vlies. „Hier wil geen prof meer op spelen". De sportfabrikant, die in 1992 failliet ging en in 2000 een her start maakte, durfde het zelfs pas nu aan. De selectie van Feyenoord stelt zich voor in De Kuip. Foto: ANP/Robin Utrecht door Paul Smits Rotterdam - De liefde voor Fey enoord blijft ontroerend. De eer ste fans die zich al om acht uur 's ochtends melden, terwijl de poorten pas drie uur later open gaan. Of supporters uit Drenthe die er een reis van tweeënhalf uur voor over hebben om hun voetbalhelden te zien. Of een in valide meisje in een rolstoel dat niet in de rij voor de handteke ningen kan en daarom maar haar shirt uittrekt om die aan een ander te geven voor de fel begeerde parafen. Het gebeurt allemaal bij de open dag van Feyenoord. Tot aan de nok zit het stadion woensdag vol. De bezoekers komen uit alle hoeken van het land. Opvallend veel gezinnen en mensen zonder seizoenkaart en zelfs een verdwaalde Aja- cied. Zoals Frits (46) uit Hooglander veen. „Dat ligt bij Amersfoort", zegt hij als Lee Towers is uitge zongen. „Mijn vrouw en ik doen het vooral voor de kinde ren. We zijn hier nu voor de tweede keer, maar eigenlijk ben ik voor Ajax." Intussen kijkt zijn dochtertje met een Feyenoord- verrekijker naar wat zich op het veld afspeelt. Het legioen neemt alsnog afscheid van hun held. Foto: ANP/Robin Utrecht De aanwinsten arriveren tradi tiegetrouw per helikopter. De technische staf komt, temidden van steekvlammen, als laatste het veld op. En de grote held van twee seizoenen geleden neemt afscheid van zijn Rotter damse fans. 'De man van schoenmaat 51', zo wordt hij aangekondigd. Pierre van Hooijdonk krijgt ouderwets de handjes in de lucht. John (69) en An (68) zijn er ook. Ze wonen vlak bij de Kuip. „Een seizoenkaart hebben we niet, maar we zien de spelers vaak genoeg", zegt An. „Er wo nen er veel vlak bij ons in ap partementen. We zien geregeld Buffel met de hond lopen. Ook heb ik goed zicht op het balkon van Gyan. Die heeft zo'n mooi geklede vrouw. Als ze buiten de was afhaalt, stapelt ze die keu rig op het hoofd, net als in Afri ka." John is Feyenoorder in hart en nieren. De open dag kan hij aan, de wedstrijden niet meer. „Luisteren naar de radio is al slecht voor mijn gezondheid." Jaap (17) en zijn vriendin Desi- ree (17) zijn tweeënhalf uur on derweg geweest vanuit Drenthe voor het bezoek aan de Kuip. Niks bijzonder, volgens Jaap. „Ik heb een seizoenkaart, ik ga elke thuiswedstrijd." Vaak gaat Desiree dan mee. Haar favoriet was Van Persie. „Ja, ik let toch wel op uiterlijk. Nu is het Kuijt" Op de tribunes worden suppor ters uitgejouwd die weggaan nadat trainer Ruud Gullit als laatste het veld is opgekomen. 'Ajax-publiek', krijgen ze jolig toegeroepen. Maar vele ande ren gaan nog in de rij staan voor een handtekening. Magda (46) uit Rotterdam, met een shirt en een viltstift in de hand geklemd. „Ik sta hier al ander half uur te wachten. Ik ga alle spelers langs en dan geef ik dit shirt aan mijn dochter Jenny. Voor haar verjaardag." Even lijkt het mis te gaan als een meisje in een rolstoel tot aan de beveiliging weet door te dringen. Ze heeft niet de ge bruikelijke route via de drang hekken gevolgd. Het is lastig om een uitzondering voor haar te maken, krijgt ze te horen. Een vriendelijke, blonde vrouw schiet haar te hulp. „Joh, mijn broer staat in de rij, die doet het wel voor je." Het meisje trekt snel haar Feyenoord-shirt uit, waarop al veel handtekeningen prijken. .Alleen de nieuwe heb ik nodig, van de rest heb ik ze al." den haag/gpd - Aan de onder handelingstafel is ADO Den Haag op dit moment succes voller dan in de oefencampag ne. De Haagse club rondde gis teren de onderhandelingen met Ajax over de komst van Cedric van der Gun af. Het grootste nieuws is echter dat de centrumspits Michael Mols de komende tijd met ADO Den Haag mee zal trainen. Op het bijveld in de schaduw van het Zuiderparkstadion kwam ADO Den Haag eergiste ren tegen Swansea City niet verder dan een 1-1 gelijkspel en kon het opnieuw niet impo neren, maar volgens spelers makelaar Rob Jansen komt daar snel verandering in. Officieel komt Michael Mols alleen zijn conditie in het Zui derpark op peil houden om straks alsnog een transfer naar een Engelse club te kunnen maken, want daar zou de ge boren Amsterdammer graag zijn loopbaan willen afsluiten. Maar de kans dat dit lukt lijkt klein. In het Premiership zit men gezien zijn leeftijd niet meer op Mols te wachten, daarom hoopt ADO Den Haag hem aan zich te kunnen bin den. De 33-jarige ex-international heeft de afgelopen vijf jaar bij Glasgow Rangers gespeeld. Bij de oude club van trainer Dick Advocaat moet Mols weg. Di verse Nederlandse clubs wil den hem de afgelopen tijd in lijven. Onder meer Heerenveen en Vitesse visten tevergeefs naar zijn diensten. Ook trainer Huub Stevens kreeg met zijn Duitse FC Köln nul op het re kest. Mols wil naar een club in het Premiership of zich anders weer in of rond Amsterdam vestigen om dan een jaartje bij een club in de buurt van de hoofdstad te gaan spelen. In de afgelopen twee seizoen speelde hij 27 en 33 wedstrij den voor Glasgow Rangers. amsterdam/gpd - Stanley Men zo vindt het 'een enorme eer' dat de beoogde bondscoaches Marco van Basten en John van 't Schip hem op het oog hebben als keeperstrainer van het Ne derlands elftal. Toen de oud doelman uit Amsterdam on langs werd gepolst voor de functie, had hij weinig bedenk tijd nodig. Met het benaderen van Menzo, nu nog trainer van de Amster damse amateurclub AFC, en Hoofddorper Rob Witschge als assistent-trainer krijgt de staf van Oranje een hoog Ajax-ge- halte. Dat zullen ze elders in het land, Rotterdam voorop, leuk vinden. Menzo ziet het pro bleem niet. Ik zie het positief. Wij zijn generatiegenoten die samen bij Ajax hebben gevoet bald, elkaar goed kennen en het beste voor hebben met het Ne derlands elftal." Menzo gaat de keeperstrainin gen bij Oranje op projectbasis verzorgen en blijft hoofdtrainer van AFC. haarlem/anp - Het Nederlands honkbalteam heeft gisteravond tijdens de Haarlem Honkbal- week zijn eerste nederlaag gele den. De gastploeg ging met 3-1 onderuit tegen aartsrivaal Italië. Ondanks de nederlaag blijft Ne derland wel koploper, al moet de formatie nu Italië en Cuba naast zich dulden. Nederland en Italië staan in het Europese honkbal op eenzame hoogte. Zoals bij het korfbal alle WK-finales tussen Nederland en België gaan, zo eindigen (bij na) alle Europese finales in een strijd tussen Oranje en het Squadra Azzurra. Gisteravond stonden beide honkbalnaties voor de 103de keer tegenover elkaar. Nederland zegevierde tot nu toe zestig maal, tijdens de overige 42 ontmoetingen lie pen de Italianen als winnaars van het veld. Het team van bondscoach Ro bert Eenhoorn, dat druk in voorbereiding is op de Olympi sche Spelen, kende een goede start. In het bomvolle Pim Mu- lier-stadion kwam de thuis ploeg al in de eerste inning op voorsprong (1-0). Drie slag beurten later profiteerden de Zuid-Europeanen echter opti maal van een fout van pitcher Cordemans. Hij gooide slecht aan op het eerste honk, waar door Buccheri over de thuis plaat kon komen. Even later de den twee landgenoten hem dat na: 1-3. Mede dankzij ijzersterk verde digend werk bleven de Italianen daarna zonder al te veel schade overeind. In de zevende slag beurt van Nederland leek de formatie eindelijk een gat in die blauwe muur te hebben gevon den. Monte joeg de bal in het achterveld en snelde naar het tweede honk. Daar werd hij - volgens de arbiter - uitgetikt Een discutabele beslissing. Milliard bereikte in de achtste inning nog wel het tweede honk, maar kon de run naar de thuisplaat niet maken. In de laatste slagbeurt liet de Italiaan se pitcher Richetti nog wel Legi- to naar het derde honk gaan, maar verder kwam Oranje toch niet. En daarmee leed Neder land de eerste nederlaag op de Haarlem Honkbalweek. stiphout/anp - Een 32-jarige inwoner van Boxmeer is dinsdagavond in Stiphout aangehouden omdat hij de achterruit had vernield van de auto waar zesvoudig Tour de France-winnaar Lance Armstrong in zat. Niemand raakte gewond door de actie. De man rit vast op een poli tiebureau in Eindhoven, meldde een woordvoerster van de politie gisteren. Het incident deed zich in de late avond voor na afloop van de door Armstrong ge wonnen 25e profronde van Stiphout. De verdachte werd rond 23.15 uur, kort na het incident, aangehouden. Hij beweert dat de auto over rijn voet was gereden. Hij zou zijn woede daarover hebben gebotvierd op het autoraam. De organisatie had een neu traal ogende auto geregeld voor het vervoer van Arm strong, maar de renner koos voor twee wagens van rijn sponsor US Postal. Al snel werden de voertuigen inge sloten door een enthousiaste mensenmassa. De auto van Armstrong kwam vast te rit ten. Tijdens een manoeuvre om vrij te komen, kwam de wagen tot stilstand op de voet van de man uit Box meer. UITSLAGEN HONKBAL Haarlem. Haarlem Honkbalweek, vijfde dag. Nederland - Italië 1-3. Toeschouwers: 4500. Werpcijfers: Nederland Cordemans (6 in nings) 3-1-6-2, De Lange (2 innings) 3-1-2-0, Van Kampen (1 inning) 1-0-0-0; Italië: Olen- berger (6 innings 1 man) 5-3-4-2. Milona (2 inning 1 man) 3-1-1-0, Richetti (2 man) 1- 0-1-0. Taiwan - Japan 3-2. Stand: 1. Nederland 3-4, 2. Italië 3-4, 3. Cu ba 3-4, 4 Japan 4-4, 5. Reno Astros 3-2, 6. Taiwan 4-2. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3463, d.d. 28.07.2004 9.13.19.24.26.28 30 34.36.37.38 .41 46.47.55.66 67.72.73.77 Onder voorbehoud van typefouten TENNIS Toronto. Mannen, 2 miljoen euro. Eerste ronde: Gonzalez (Chl) - Schüttler (Dui/8) 3-6 6-4 6-3, Spadea (VSt) - Dancevic (Can) 6-1 6-4, Johansson (Zwe) - Massu (Chl/13) 6-4 6-4, Melzer (Oos) - Hrbaty (Slw) 4-6 7-5 7-6, Ljubicic (Kro) - Beek (Slw) 6-2 5- 7 6-3, Novak (Tsj) - Bkörkman (Zwe) 5-7 7-6 6-0. San Diego. Vrouwen, 1,1 miljoen gulden. Eerste ronde: Likhovtseva (Rus) - Petrova (Rus/10) 6-4 1-6 6-4; tweede ronde: Serena Williams (VSt/1) - Jankovic (SMo) 6-7 6-3 6-2, Zvonareva (Rus/12) - Sanchez Lorenzo (Spa) 6-0 6-3. VOETBAL Oefenduels FC Utrecht - IJsselmeervogels 4-0 (0-0). Doel punten: Van de Haar 3. Rajcomar NEC - Hapoel Bnei Sakhnin (Isr) 1-1). Doel punt NEC: Pothuizen. Bijzonderheid. Spits Boskovic (SMo) op proef bij NEC Dedemsvaart: SC Heerenveen - Dunfermline Athletic (Sch) 1-1 (0-0). Doelpunt Heeren veen: Rose Bijzonderheid Ferrier (Fra) speel de tweede helft op proef mee als linksachter Groningen: PKC'83 - FC Groningen 0-10 (0-5) Doelpunten: Tuyp en Drent 2. Hugo. Salmon, Fledderus. De Witte (strafschop), Buijs en Frankel. Borne: NE0 - FC Twente 0-11 (0-8). Doelpun ten: Cziommer 4, N'Kufoen Culina 2, Sjoekov, Christensen en Afonso. Westerlo (Bel): KVC Westerlo - Excelsior 1-1 (1-0). Doelpunt Excelsior. Gommans. Azië Cup, Groep D. Chengdu: Thailand - Oman 0-2 (0-1). 11 Vi- vatchaichok 0-1 (eigen doelpunt), 49 Ali 0-2. Chongqing: Japan - Iran 0-0 Einstand Groep D: 1. Japan 3-7, 2. Iran 3-5, 3. Oman 3-4, 4. Thailand 3-0. VOLLEYBAL llawa. Memorial Wagnera, mannen. Eerste ronde: Nederland - Polen B 3-1 (25-22 25-17 32-34 25-20), Rusland - Tunesië 3-0 (25-15 25-19 26-24), Polen A - Australië 3-1 (25-23 22-25 25-2125-21). Tweede ronde: Mederland - Tunesië 3-1 (30- 32 25-23 25-19 25-20), Polen A - Polen B 3- 2 (20-25 24-26 25-22 31-29 18-16), Rus land - Australië 3-1 (25-20 25-20 20-25 25- 25-19) Stand: 1 Rusland 2-4 (6-1), 2 Nederland 2-4 (6-2), 3. Polen A 2-4 (6-3), 4. Polen B 2-0 (3- 6), 5. Australië 2-0 (2-6), 6. Tunesië 2-0 (1-6) Klagenfurt. World Tour beach, kwalificatie. Vrouwen, eerste ronde: Swoboda/Gschweidl (Oos) - Keizer/Mooren (Ned) 2-1 (24-22 16-21 15-10). Mannen, eerste ronde: De Kogel/Bram Ronnes (Ned) - Gilbertsson/Svensson (Zwe) 2-0 (21- 18 21-15), Max Backer/Emiel Boersma (Ned) - Tuominen/Savio (Fin) 2-0 (21-18 21-14), De Gruijter/Gijs Ronnes (Ned) - Pitman/Lochhead (NZe) 2-0 (21-17 21-18); tweede ronde. Backer/Boersma - Canet/Hamel (Fra) 2-1 (18- 21 21-21-12 15-13), De Gruijter/Gijs Ronnes - Papaleo Perez/Hernandez (PuR) 2-1 (17-21 21-12 15-9), Horrem/Maaseide (Noo) - De Ko gel/Bram Ronnes 2-1 (17-21 21-15 16-14), winnaars naar hoofdtoernooi. Reggio Calabria. World Grand Prix vrouwen, eindronde. Groep A: Italië - China 1-3 (20-25 23-26 26- 24 20-25). Groep B: Brazilië - Cuba 2-3 (25-20 24-26 25-21 19-25 12-15). Niznii Tagil. Oefenwedstrijden vrouwen: Rusland - Nederland 3-0 (25-16 25-13 25- WiELRENNEN Chaam. Profronde. Mannen, 100 km: 1. Basso (Ita), 2. Van Hees- wijk (Ned), 3. Hushovd (Noo), 4. Knaven (Ned) 5. Rasmussen (Den). 6. Kroon (Ned). Vrouwen, 60 km: 1. Zijlaard-Van Moorsel (Rot terdam), 2. Grimberg (Almelo) 0.40, 3. Van den Brand (Zeeland). Toekomst Bert Konterman nog altijd ongewis door Herman Nijman harderwijk - Bert Konterman wil niet meer voetballen op het allerhoogste niveau. De oud-in- temational trainde gisteren voor het eerst dit seizoen, bij hoofdklasser WOG in Harder wijk. Of hij er ook gaat spelen is nog zeer de vraag. Misschien wordt Konterman wel voetbal makelaar. Of reisleider. Of kiest hij toch nog voor een avontuur in Qatar. Wat Konterman wil, weet hij wel zo'n beetje. Daar is in het afgelopen seizoen bij Vitesse, toen de lust om te voetballen hem soms verging, uitvoerig over nagedacht. „Plezier is al tijd het voornaamste, daar kan geen bak geld tegenop." Doorgaan in Arnhem was on danks een doorlopend contract tot 2005 geen optie. De verdedi ger gaf in de winterstop bij de club al aan dat hij aan stoppen dacht. „Daar schrokken ze wel van." Omdat de sfeer - en de prestaties - na de winter wat beter werden, zette Konterman een abrupt afscheid een beetje uit rijn hoofd. Maar gek genoeg heeft hij nu in de aanloop naar een nieuw seizoen nog geen last van kriebels. „Als je twee weken vakantie hebt gehad, Bert Konterman. Foto: GPD komt dat meestal vanzelf weer. Nu heb ik dat niet, dat baart mij zorgen." Toch is een vervolg als prof voetballer wel zijn streven. Hij is pas 33 jaar. „In de Neder landse beleving ben je dan een oude man. Tenminste, dat proef ik aan de reacties. Ik vind het klinkklare onzin. Carboni is 39 en heeft met Valencia de laatste jaren zo'n beetje alles gewonnen. Sheringham en Keown vinden in Engeland ook nog een mooie club." De hoop dat hij nog bij een mooie Engelse of Duitse ploeg kan spelen is nagenoeg vervlo gen. Maar net als Michael Mols, ploeggenoot uit de tijd bij Glas gow Rangers, denkt Konterman wel aan Qatar of Dubai. De Ara bieren stellen in augustus de selecties samen en rijn cv riet er niet beroerd uit. „Twaalf in terlands, 24 Champions-League wedstrijden, gespeeld bij Fey enoord en Rangers en hier en daar wat titeltjes gepakt, dat kan slechter." Alleen zaakwaarnemer Henk van Ginkel weet exact of Kon terman veel kans maakt op een reis naar de zandbak. Zolang niks concreet is, valt Van Ginkel rijn speler er niet mee lastig. Volgende week wordt er weer gepraat. „Maar dat gaat niet al leen over voetbal," verklapt Konterman. Van Ginkel kan ook een rol spelen in de toekomst van de man uit Hierden. ..Hij wil mij graag invoeren in de makelaardij. Vooral gericht op de jongere jongens, zo tot twin tig jaar. Of ik daarna zelf een FIFA-licentie wil halen, weet ik nog niet. Maar het boeit me en het is een goede miËtier om in de voetballerij te blijven. Trai ner worden trekt mij totaal nog niet. Ik heb wel Oefenmeester 2 en het Cios gedaan, maar dan ben je weer tachtig uur in de week bezig met de club. Heb je totaal geen vrijheid." Er speelt nog wat. Een idee van Arthur Numan, Michael Mols en Konterman, geboren boven een goed glas whisky. Het drietal heeft plan nen voor een eigen reisbureau- tje. Gebaseerd op golf en een be zoek aan de Old Firm, Rangers tegen Celtic, misschien wel de mooiste derby ter wereld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17