sauna arrangeme Dierenrijk Europa Ontdekkingsreis tussen bij Eindhoven fantasie en werkelijkheid Waarde Cheque 2 voor de de HOTpL Leidsch Ét Dagblai Leidsch ^Dagblad Leidsch ÉS Dagblad Leidsch sfii Dagblad Maximaal 4 personen per bon. Geldig tot oktober 2004. Dierenrijk Europa Als abonnee krijgt u 25% KORTING op de entreeprijs Reguliere prijs is voor volwassenen 10 en voor Niet geldig in combinatie met andere kinderen van 3 t/m 11 jaar 8,50. kortingsacties en speciale tarieven. Als abonnee betaalt u in plaats van 11 Sauna arrangement Bon is geldig tot 31 augustus 2004 voor de maandag t/m vrijdag en niet in combinatie met andere acties. Sauna Thermen 5 Mei is lid van de Nederlandse Sauna Vereniging. Dit lidmaatschap staat voor vakkennis en nygiène. Als abonnee betaalt u in plaats van 132 voor 2 personen De Zomervoordeelpagina's verschijnen onder verantwoordel) heid van de afdeling Oplage, Leidsch Dagblad, Postbus 54,2300 AB Leiden informatie. Tel. 071-5356362 We gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens, nadere 1 informatie vindt u in het colofon. Algerije. Maar ook in Europa op de rots van Gibraltar zijn mago- tapen te vinden. Ak vrijwel enige apensoort maken deze apen ieder jaar een dikke win tervacht Ze kunnen dus goed tegen de kou. Een Brabantse hoeve is voor bezoekers het vertrek- en eind punt van hun reis door het gethematiseerde park. Voor kin deren is buiten een grote boer derijspeeltuin. In de stallen vindt u ook nog een indoorspeeltuin en een filmzaal. NEMO is het grootste science center van Nederland, geves tigd in hartje Amsterdam. Het imposante groene gebouw, midden in het U, neemt haar bezoekers mee op een fasci nerende ontdekkingsreis door een wereld die bol staat van wetenschap en technologie. Ontdek hoe geluid tot stilte kan leiden of waarom je zoveel op je (groot)ouders lijkt. Maak een reis door je eigen geest of een reclame filmpje voor NEMO. Groei uit tot superbankier, bouw je eigen brug of kruip in de huid van een chemicus. Het is slechts een willekeurige selectie van wat je allemaal te wachten staat. In NEMO sta jij aan het roer en je kunt er naar hartelust experimenteren. zomeravonden, tapas, maaltijdsala des, pasta's, filmvoorstellingen en optredens van DJ's. Als abonnee van deze krant krijgt u 25% korting op een entree kaartje. Normale toegangsprijs is 11. Meer informatie: Leidsch Dagblad beloont nog 2 weken lang trouwe abonnees tijdens de Zomer Voordeelweken* Dierenrijk Europa, is gelegen op Landgoed Gutbergen aan de Herder Schoor 24, te Mierto, nabij Eindhoven. De eerste bewoners van Dierenrijk Europa die hun bui tenverblijf mochten gaan ver kennen waren de magotapen. Deze apen, ook wel Berberapen genoemd, leven vooral in de bergen van Marokko en Noord- NEMO Summertime Op het dak van NEMO kan je in juli en augustus genieten van de zomer en alles wat daarbij hoort. Overdag spelen kinderen in de waterspeelplaats Splashing Water Wonder of bouwen ze zandkas telen in de supergrote zandbak, 's Avonds is NEMO Summertime een heerlijke rustplek om na een dag of een week hard werken bij te komen. Geniet van lange ijsbann,wolwAbruim berin, lynxen en zeehonden. Zij bewonen de themagebie den zoals» Het Hoge Noorden, de Alpen en Strand en Zee, NEMO Oosterdok 2 1011 VX Amsterdam 0900-9191100 0,35 p/m) Voor meer informatie tel 0492-468240; Internet Onderstaande personen zijn deze keer "Abonnee van de week* geworden. Zij krijgen hun prijzen thuisgestuurd. De heer of mevrouw De iong te Benthuizen krijgt één hotelbon en de schoudertas De heer of mevrouw Van Amerongen te Warmond krijgt één vrijkaart voor twee petsonen voor Sauna Thermen 5 Atei De heer Vijlbrief te Ter Aar krijgt twee vrijkaarten voor Dierenrijk Europa De heer of mevrouw Kort te Rijnsburg krijgt twee vrijkaarten voor Nemo SBSft ^ervo0 Meer info en reserveringen: Sauna Thermen 5 Mei, Telderskade 42-44 in Leiden, telefoon: 071-5720520. Ontspannen genieten. Met een oppervlakte van 2500 m2 behoort Sauna Thermen 5 Mei tot de mooiste en meest com plete sauna's. Om van een saunaronde een herboren gevoel over te houden, is er een scala aan mogelijkheden om ook werkelijk ontspannen te kunnen genieten. Zo is er bijvoor beeld een Romeinse stoomcabine, een nevelgrot een ijsgrot en vele waterbaden. Het is wel van belang tijdig te reserveren, de lunch wordt geserveerd tussen 12.00 en 14.00 uur. Meer informatie kunt u vinden op www.saunathermen5mei.nl. De Hotelwaardecheque, de voordeelgidsen met alle aange sloten hotels en de schoudertas worden binnen 7 werkda gen na ontvangst van uw bestelling thuisgestuurd. Verwen uzelf met 3 heerlijke over nachtingen en een prachtige tas. Wandelen aan zee, fijn winkelen in de stad of genieten van het glooien de landschap in de Ardennen. Met de Hotelwaardecheque kan dat allemaal In samenwerking met deze krant heeft Sauna Thermen 5 Mei een speciaal lezersarrangement samengesteld. JA, ik ontvang graag set(s) Hotelwaardecheque(s) en luxe Gabol schoudertas(sen) voor de prijs van slechts 19,95 per stuk. (excl. eenmalig 4,95 administratie- en verzend kosten). hydromassagebed of de mas- sagestoelen. Gebruik van lichte zonne bank. Het Abonnee Zomervoordeel arrangement bestaat uit: Saunabad met vele facilitei ten. Gebruik van badjas en 2 bad lakens. Lichte lunch; bestaat uit soep van de dag en een royaal stokbrood gezond. Met 2 personen gebruik maken van een kruidenbad of een handpakking en gebruik maken van het Met de Hotelwaardecheque kunt u met twee personen drie nachten doorbren gen in een van de honderden hotels in Nederland of 8 andere Europese landen. Bij uw bestelling ontvangt u een prachti ge kleurrijke gids waaruit u gemakkelijk een hotel kunt kiezen. U betaalt slechts ontbijt en diner in het hotel van uw keuze. Ik ontvang een factuur en betaal dus pas na ontvangst van mijn bestelling. ^ervo5 Voor een totaal van en de 2e persoon gr Naam Ook is het mogelijk dit arran gement uit te breiden met andere beauty behandelingen of aankoop van cosmetica niet 10% korting, Straat Postcode Plaats De Hotelwaardecheque is ruim een jaar geldig. U betaalt als Leidsch Dagblad abonnee slechts 19,95 in plaats van 67 per cheque. Bovendien ontvangt u een schoudertas van het luxemerk Gabol. U ontvangt uw bestelling binnen 7 werkdagen. D.m.v. het bestellen van een of meer Hotelwaardecheques geeft u aan tevens akkoord te gaan met de inhoud van het door ons op www.ophotel333.nl opgenomen privacyreglement. Hoe bestelt u? Stuur de ingevulde bon zonder postzegel in een gesloten enveloppe naar: de Hotelwaardecheque, antwoordnummer 85108, 1850 VA Heiloo (postzegel niet

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8