Q Z&R Zakelijk en Realistisch Tel: 071-512 80 80 Ij'] OMTZIGT ft Word jij het visitekaartje van ons kantoor? "V r Ajacied Nigel de Jong: wachttijd niertransplantatie moet korter! Van Texel tot Limburg... rttasba MAKELAARDIJ Een kleine greep uit ons totale woningbestand. Staat de woning van uw keuze er niet bij? Bel ons of kijk op onze website: www.zenr.nl of www.vbo.nl E-mail: info@zenr.nl HOOIGRACHT 18 LEIDEN Internet: www.zenr.nlwww.vbo.nl e-mail: info@zenr.nl Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 BOUWMATERIALEN OMTZIGT BOUWMATERIALEN B.V. Een bloeiende onderneming met vestigingen in Zoeterwoude, Valkenburg (zh), Nieuwegein, welke zich bezighoudt met in- en verkoop van bouwmaterialen. Wij zoeken ter versterking voor onze vestiging in Zoeterwoude op korte termijn een: Boekhoudkundig medewerker m/v (voor ca. 36 uur per week) De werkzaamheden bestaan o.a. uit: Verwerking van administratieve gegevens; Ondersteunende werkzaamheden t.b.v. de boekhoudster; Het archiveren van de administratie. Wij zoeken iemand die: MEAO/MBO werk- en denkniveau heeft; Kennis van MS Office heeft; Klantvriendelijk, flexibel, en zelfstandig werkend is; Werkervaring heeft; Accuraat is en de werkzaamheden snel oppakt. Wij hebben te bieden voor deze functie: Afwisselend werk in een klein team; Een goede baan waarin je jezelf goed kunt ontplooien; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden; Een prettige werksfeer. Als deze functie je aanspreekt en je bent in staat om na een gedegen inwerkperiode zelfstandig te werken, dan verzoeken wij je schriftelijke sollicitatie voorzien van je cv te sturen naar onderstaand adres: Omtzigt bouwmaterialen b.v. T.a.v. dhr. J. A. J. Omtzigt Hoge Rijndijk 155 2382 AG Zoeterwoude zoeterwoude@omtzigt-bouwmaterialen.nl VAN ZUIDEN Van Zuiden Communications B.V., uitgever van o.a. Modern Medicine en de officiële periodieken van de Nederlandse verenigingen voor internisten, kinderartsen, nefrologen, microbiologen en AIDS- behandelaren, is gespecialiseerd in: het uitgeven van medische vakbladen, zowel in de Nederlandse als in de Engelse taal het vervaardigen van wetenschappelijke boeken, waaronder richtlijnen, product- en trainingsmanuals het vertalen van corporate boodschappen in redactionele producties zoals magazines, nieuwsbrieven en boeken het ontwikkelen van wetenschappelijke producties het organiseren van expert meetings verslaglegging van congressen, symposia en expert meetings IN VERBAND MET NIEUWE PROJECTEN EN TIJDSCHRIFTEN ZOEKEN WIJ TER UITBREIDING VAN ONS TEAM EEN BUREAUREDACTIEMEDEWERKER M/V (40 uur per week) Tot de laken van de bureauredacuemedewerker behoren onder meer. eindredactie van met name Nederlandse en Engelse medische teksten t.b.v. tijdschriften uitzetten van kopij redacttevergadenngen bijwonen en notuleren onderhouden van contacten met redacties, auteurs, vormgevers en drukkenjen opzetten en bijhouden van planningen bijdragen aan het verder ontwikkelen van bestaande bladen en projecten Wij zoeken iemand met ervaring als redactiemedewerker, een meer dan gemiddelde kennis van zowel de Nederlandse als de Engelse taal, accuratesse, goede communicatieve vaardigheden, en een collegiale instelling. Kenrus van medische terminologie is niet noodzakelijk, maar strekt tot aanbeveling. Wij bieden een plezierige, zelfstandige en afwisselende baan. Een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden horen daar vanzelfsprekend bij. l/w schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan: Van Zuiden Communications B.V., t.a.v. Drs. L.J. van Zuiden, Postbus 2122, 2400 CC Alphen aan den Rijn. Voor nadere informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer L.J. van Zuiden (0172-476191). Wij zijn voor onze vestiging in Leiden op zoek naar een fulltime telefonist(e)/receptionist(e) De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten is een gestaag groeiend kantoor met vestigingen in Leiden en Noordwijk, waar in totaal 25 advocaten werken. Het gezicht van onze organisatie Onze advocaten zijn altijd gedreven bezig om het beste uit een zaak te halen. Jouw professionele onder steuning is voor hen goud waard. Met een vriendelijk gezicht en een prettige stem ben jij het vertrouwde aanspreek punt, voor collega's en cliënten. Team Onze mensen zijn ambitieus en professioneel. Ze zijn kritisch en resultaatgericht en tegelijkertijd zeer collegiaal. Ze hebben hart voor de zaak. Je gaat werken in een jong team met secretaressen. De sfeer is informeel. Het is gezellig, maar ze nemen het werk wél serieus. Jij houdt van mensen Bij een advocatenkantoor gaat het om mensenwerk. Ook al staat de telefoon roodgloeiend en zijn de bezoekers soms veeleisend, voor collega's en cliënten blijf jij de rots in de branding. Je neemt hun vragen serieus. Een goede relatie staat bij jou voorop. Je bent tussen de 20-25 jaar. Enige ervaring in een gelijkluidende functie is een pré. Daarnaast ben je enthousiast, flexibel en positief ingesteld. Samen met je collega's werk je aan kwaliteit. Je hebt er geen bezwaar tegen om ook enige administratieve of secretariële werkzaamheden te verrichten. Bel jij ons? We zijn nieuwsgierig naar jouw stem. Bel voor meer informatie met Walter Baars, onze kantoormanager, telefoon: 071-512 44 45. Je kunt hem ook meteen je korte brief met c.v. sturen/mailen. De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten, Postbus 11231, 2301 EE Leiden. E-mail: w.baars@deruijterdewildt.nl DE RUIJTER DE WILDT DE VROOM advocaten Kantoor Leiden Kantoor Noordwijk Haagweg 5 Jonckerweg 2 2311 AA Leiden 2201 DZ Noordwijk www.deruijterdewildt.nl Leiden Nieuwe Brugsteeg 2B In het gezellige stadshart van Leiden gelegen, geheel gerenoveerde woning, met sfeervol karakter. Indeling: Entree, hal, nette keuken, gezellige woonkamer met openslaande deuren naar fraai aangelegde patiotuin. Zeer luxe badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en wastafel. Een grote slaapkamer met wastafel en aparte werk/- studeerhoek. Combiketel 2003, de woning is gedeeltelijk v.v. dubbel Deze woning is keurig onderhouden en kunt u zo betrekken. Vraagprijs: 199.000,- k.k. ISEIJSENER fljtefecJMAKELAARDIJ :wj/ Satellietbaan 10 F, 2181 MH Hillegom Postbus 158, 2180 AP Hiilégoiii Tel.. 0252 537887 info@seijsernermakelaardij nl NIERSTICHTING Nigel de Jong brengt als ambassadeur van de Nierstichting het belang van orgaandonatie onder de aandacht van jongeren. De Nierstichting doet er alles aan het aanbod van orgaandonoren uit te breiden om zo de onacceptabele wachttijd van 4,5 jaar terug te brengen naar maximaal 2 jaar. Dit doet de Nierstichting door gerichte voorlichting te geven en door zich in te zetten voor een andere wet op de orgaandonatie. Uw hulp is daarbij onmisbaar. Steun de Nierstichting, giro 88.000. Meer weten over het werk van de Nierstichting? Kijk op www.nierstichting.nl recreëren op topniveau Genieten van rendement of natuur? GRONINGEN: STEENDAM Waterdorp t Schildmeer Kleinschalig project aan het Schildmeer gelegen. Voor échte rustzoekers! Vanaf €169.300,-v.o.n. bezichtiging op afspraak FRIESLAND: SONDEL Sondeier Gaast 40 nieuw te bouwen recreatielandhuizen. In het bos en nabij meren! Vanaf €137.300,-v.o.n. FRIESLAND: SUMAR Villapark Bergumermeer Landelijk en waterrijk gelegen recreatieproject in het hart van Friesland! Vanaf €116.500,-v.o.n. Alle prijzen exc!. BTW, tenzij anders vermeld. bezichtiging op afspraak m Bouw (058) 288 37 35 www.tademavastgoed.nl p. Onderdeel van Tadema Bedrijven Tadema Vastgoed •H ic> EXECUTORIALE VERKOOP EX ARTIKEL 268 BOEK Op donderdag 26 augustus en donderdag 2 september 2004 's morgens om 11.00 uur zal in partycentre "De Oude Tol' Hoofdstraat 147, 2171 BA Sassenheim ten overstaan van Mi Ruiter, notaris te Sassenheim, respectievelijk bij inzet en afs krachtens artikel 268 Boek 3 van het Burgerlijk Wetboek openbaar worden verkocht: het woonhuis met schuurtje, ondergrond, erf, tuin ei verder toebehoren, plaatselijk bekend Nijenburg 12 Sassenheim, kadastraal bekend gemeente Sassenheii sectie A nummers 4630 en 4639, groot respectievelijk centiare en vier centiare. Inlichtingen: deze worden verstrekt door notariskantoor Scl de Ruiter, J.P.Gouverneurlaan 30 te 2171 AA Sassenheim, tel.0252-215550 (behandelaar Ad vink). Bezichtiging: in overleg met genoemd notariskantoor. Garantie/Identificatie: Gegadigden op de veiling dienen verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betref! hun financiële gegoedheid. Gegadigden op de veiling dient een geldig paspoort of rijbewijs bij zich te hebben om zich kunnen legitimeren. Zakelijke lasten Koper dient aan achterstallige waterschapslasten te voldoen bedrag groot 35,00. Betaling: De koper dient te betalen: a. uiterlijk de achtste dag na de gunning: het notaris honorarium, de kadastrale rechten, de royemeniskosten de overdrachtsbelasting en eventueel de kosten van de akte de command; b. uiterlijk zes weken na de gunning: de koopsom en het overige door hem verschuldigde. Voorwaarden: De veiling zal worden gehouden onder de Algemene veiling voorwaarden voor Executieveilingen 1993, behoudens afwij De veilingvoorwaarden kunnen opgevraagd worden bij gem notaris. Risico Vanaf de gunning is het gekochte voor risico van de koper. Gebruik Gemeld registergoed is, voor zover bekend, in eigen gebruik Zekerheid De koper moet tijdig voor het moment van gunning aan de i ter hand stellen een bankgarantie ten bedrage van 10% vani koopsom dan wel aan de notaris een waarborgsom betalen ten bedrage van 10% van de koopsom. Onderhandse biedingen Uiterlijk t/m 11 augustus 2004 kan er bij de notaris schriftel _j een onvoorwaardelijk bod worden uitgebracht. Bestemming Het registergoed is uitsluitend bestemd voor bewoning door senioren (55+). Gemeenschappelijke tuin Het registergoed maakt onderdeel uit van 'Woongemeensch Nijenburg"". Het aandeel van het registergoed in het onderh f van de gemeenschapelijke tuin bedraagt circa 110,00 per EXECUTORIALE VERKOOP EX ARTIKEL 268 BOEK Op donderdag 26 augustus en donderdag 2 september 2004 's morgens om 11.00 uur zal in partycentre "De Oude tol". Hoofdstraat 147, 2171 BA Sassenheim ten overstaan van Mr R.de Ruiter, notaris te Sassenheim, respectievelijk bij in en afslag, krachtens artikel 268 Boek 3 van het Burgerlijk w in het openbaar worden verkocht: het woonhuis met ondergrond, erf, schuur, tuin en v toebehoren, plaatselijk bekend Geestburg 40 te Sasssenheim, kadastraal bekend gemeente Sassenhei sectie B nummer 2214, groot 1,44 are. Inlichtingen: deze worden verstrekt door notariskantoor Schrama de Ruiter, J.P.Gouverneurlaan 30 te 2171 AA Sassi tel.0252-215550 (behandelaar Ad Vink). Bezichtiging: in overleg met genoemd notariskantoor. Garantie/Identificatie: Gagadigden op de veiling dienen e< verklaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen betref! hun financiële gegoedheid. Gegadigden op de veiling dienei geldig paspoort of rijbewijs bij zich te hebben om zich te kt legitimeren. Betaling: In afwijking van na te melden Algemene Veilingvoorw zijn alle kosten voor rekening van de koper. Vanaf de datum van gunning tot aan de betalingsdatum een rente verschuldigd van 19,33 per dag. Koper dient een bedrag ad 250,00 te betalen aan buitengerechtelijke kosten. De koper dient te betalen: a. uiterlijk de achtste dag na de gunning: het notarishonoi de kadastrale rechten, de royementskosten, de overdrac belasting en eventueel de kosten van de akte de commi de advertentiekosten, de zaalhuur, het afslagersloon, ev strijkgeld; b. uiterlijk zes weken na de gunning: de koopsom en het overige door hem verschuldigde. Voorwaarden: De veiling zal worden gehouden onder de Algemene Veilingvoorwaarden voor Executieveilingen 1993, behoudens afwijkingen. De veilingvoorwaarden kunnen opgevraagd worden bij gem notaris. Risico Vanaf de gunning is het gekochte voor risico van de koper. Gebruik Gemeld registergoed is, voor zover bekend, in eigen gebruil Zekerheid De koper moet tijdig voor het moment van gunning aan de i ter hand stellen een bankgarantie ten bedrage van 10% van söm dan wel aan de notaris een waarborgsom betalen ten tx van 10% van de koopsom. Onderhandse biedingen Uiterlijk t/m 11 augustus 2004 kan er bij de notaris schriftel onvoorwaardelijk bod worden uitgebracht. n Leiden Bachstraat 652 92.000,-- k.k. Leiden Hasebroekstraat 19 139.000,-- k.k. Leiden Herengracht 79 235.000 Luxueus, beschermd en zelfstandig wonen in De Statenhof op de 1e et. met lift in een ca 100m2 stijlvol 3-kmr. App. met nwe. CV en berging. Ind parterre: ontvangsthal met secretariaat. 1* et: Hal met toilet. Mooi ruime woonkmr. 32m2 en loggia 8m2. 2 Mooie ruime kmrs. Keurige vernieuwde inbouw kitchenette met, combi-magnetron en koel kast. Ruime vernieuwde badkmr. v.z.v. douche en een designmeubel, 2e toilet en een was/droogmachine. Bijz: uitstekende maaltijden en keuze uit 2 menu's 97.33 per per soon p.m. Huismeester. Mooie recreatiezaal. Dag en nacht alarmbewaking. Mooie lami naat vloeren. Service kosten 775.33 p.m. Keurig onderhouden 2-kamer appartement met lift op de 2e et. met cv en vrij uitzicht vanaf zonnig balkon, gelegen op loopafstand van CS en bus halte. Ind: entree. 2e et: Hal. Woonkamer 5x3.5m met laminaatvloer en toe gang tot balkon. Semi-open keuken met keukenblok v.z.v. R.v.S. aanrecht- blad en dubbele spoelbak. Ruime met spachtelputz afgewerkte slaapkmr. Goed onderhouden badkmr. met douche, wastafel, toilet en w.m.a. Bijz: parkeerplaats op eigen terrein. Eigen berging. Het appartement is v.z.v. dubbel glas. WOP ca. 60m2. Servicekosten, incl. stookkosten 170,- Op één der mooiste grachten van Leiden gelegen kantoorpand t.b. tijk- of sociëteitsruimte of voor eventuele bewoning met c.v. en e dubbele toiletgroep. In 1996 is het geheel gerestaureerd incl. de werende ramen ad 3150,- Totaal 140m2 welke thans verdeeld is ruimtes. Ind: directie c,q. werkkamer van 15m2 met de daarachter i mooie grote ruimte van ca. 120m2. Een 3e ruimte is te creëren doorr aanwezige schuifwand. Bijz: wanden wit schuurwerk. Betonnen met tapijttegels. Eventueel kan men van deze ruimte 1 grote- of i appartementen Leiderdorp Hoofdstraat 207 219.000,- k.k. Leiden Hooigracht 76D 159.500,-- k.k. Leiderdorp Kastanjelaan 35 Vlak voor de Doesbrug gelegen ruime geheel verbouwde hoekwoning met cv, gerenoveerde voorgevel, tuin en z.g.a.n. hardhouten schuur.lnd.: ruime hal. Keurig wit afgewerkte woonkamer met plavuizenvloer met schelpen ondervloer met doorgang naar luxe afgewerkte woon-/eetkeuken v.z.v. div. app. Bijkeuken met Nefit-combiketel. Douche en toilet. 1e et: zeer grote overloop met vaste kast en 3 ruime slaapkamers: 3x4m en 2 van 4.3x3.2m. Bijz.: parterre dubbelglas, kozijnen hardhout. WOP 110m2. Het rechter ondergedeelte is niet in de koop begrepen. In centrum van Leiden in een groot, gerenoveerd Rijksmonument een 2-kmr. maisonet te gelegen op de 1e en 2e et. met eigen G.W.L.-aansluitingen, CV en berging. Ind: bgg monumentale hall en trappartij. 1e et.: entree. Gestoffeerde woonkmr. met schouw 5.25x4.7m met uitzicht op riante monumentale tuin. Open keuken v.z.v. vaatwasmachi- ne, koelkast en afzuigkap. 2e et: ruime overloop met CV-combi opstelling en slaapkmr. Ruime wit betegelde badkmr. v.z.v. douche, toilet en wt. Bijz: servicekosten worden 1x p.j. verrekend (over 2002 €79,-) bestaande uit opstal/glas-verzekering, elektra-verbruik gezamenlijke ruimtes. 385.000, Op mooie locatie gelegen uit twee woningen bestaand 6 kamer woonhuis schuur en achterom. Ind.: Hal. Riante L-vormige woonkamer ca 54m2 met fraaii vloer en witte spachtelputz wanden. Semi-open luxe inbouwkeuken met div. tuur o.a. Miele vaatwasser (2003), koelkast, elektr. oven, keramische kookf dose-in boiler. Werkkamer eventueel in te richten als eetkamer. Bijkeuken, toegang tot zonnige tuin ca 10x1 Om (zW) met zij ingang. Via houten open tri woonkamer naar 1e etage: overloop 4/5 slaapkamers waarvan één met douchi fel en toegang naar groot dakterras van ca. 39m2. Moderne badkmr. met ligb checabine, w.t. en 2e toilet alsmede deur naar dakterras. Bijz.: WOP ca. inhoud ca. 520m3. Merendeels hardhouten kozijnen. Totaal dubbele beglazini Leiden Lage Rijndijk 74A 169.500,- k.k. Leiden Lage Rijndijk 90 385.000,- k.k. Leiden Lammenschansweg 57 389.000, Schitterend a/d Rijn gelegen 3-kamer bovenwoning met cv en prachtig uit zicht vanaf royaal dakterras (Z) over de Rijn. Ind: entree op de bgg. 1e et: overloop met wit betegeld toilet. Ruime L-vormige woonkmr. 42m2 v.z.v. laminaatvloer. Nette half-open inbouw keuken met vaatwasmachine, gas- comfoor, magnetron combi-oven. Royaal dakterras 4.40x2.20m (Z). 2e Et: 2 slaapkamers met fraaie spantconstructie. Nette badkamer met douche, wastafel, speels tegelwerk en w.m.a. WOP ca 80m2. Totaal gerestaureerd ca 1999. Bijzonder groot (ca 200m2) parterre appartement met cv en zonnig terras 16x4.5m a/d Rijn. De woning is v.z.v. div. antieke details w.o. een prachtige antieke marmeren schouw met engeltjes tafereel. Ind.: entree met gang v.z.v. toilet. Ruime woonkmr. met toog naar serre ca 13x5.50m, incl. een pantry t.b.v. koffie/thee, etc. 4 tot 5 slaapkamers. Badruimte met douche cabine, 2e toilet en sauna. Bijz.: woning grotendeels v.z.v. dubbel glas. Dak en elektra vernieuwd ca 1996. Beginjaren 1900 was in dit gebouw gevestigd het gemeente huis en burgemeesterwoning van Leiderdorp. Leiden Langebrug 50 365.000,- k.k. Leiden Oude Rijn 21 229.000,-- k.k. Leiden Pancrassteeg 48 Midden in het bruisende centrum van Leiden gelegen gerenoveerde monumentale (Rijksmonument) 5/6 kamer woning met plaatsje en vele details. Bouwjaar 1630. Ind: entree, ruime eetkmr. met semi-open keuken met moer- en kinderbalken, houtenvloer en kelder. Keukengedeelte v.z.v. nwe keuken (1999) met div. apparatuur. Nieuw toilet annex douche. 1e et: U-vormige woonkmr. 32m2 met brede vloerdelen, balken-plafond en schouw. 2e et: 2 Slaapkmrs. en een badkmr. v.z.v. ligbad, wt en toilet. 3e et: Bestaande uit een grote lichte "werk-" ruimte, v.z.v. een nieuwe geïsoleerde sporenkap. Bijz: WOP 125m2. Inh. ca 350m3. Gelegen aan één van der mooiste grachten van Leiden, ca 1999 geheel gerenoveerd 3 kmr. Parterre app. met cv en kleine tuin a/d voet van de Burcht. Mooie gez. Hal met marmeren vloer. Ind. App: entree, woonkmr. met marmerenvloer, schouw en opensl. Deuren naar tuin. Semi-open keuken. 2 Slaapkamers. Moderne badkmr. met douche en w.t. en opstelling droger en wasmachine. Apart toilet. Bijz: veel marmeren afwerking. Werkelijk iets moois voor alleenstaande of klein gezin In de Professorenwijk gelegen groot, degelijk gebouwd, 7-kamer he met cv, voor-, achtertuin, achterom en schuur. Bouwjaar 1935. V< Entree. Hal met toilet. Grote woonkmr. ca 45m2 met deur naar achtertuin ca. 12.3x6m (W). Eenvoudige keuken, c.v. combiketel 1996) 1e et: overloop. 2e Toilet met fontein. Badkmr. met douche en fel. 3 kamers, één met balkon op W één met marmeren schouw ruime overloop met wastafel en 3 kamers. Bijz: deels hardhouten met dubbele beglazing. Hoge plafonds en diverse glas in lood rame 295.00C Zo goed als nieuwbouw op te leveren-, royaal 5-kamer woonhuis me en zonnig dakterras vlakbij de Burcht en de Hooglandse Kerk. P Toilet met fontein. Luxe grote eetkeuken v.z.v. div. inbouwapp Woonkamer 40m2. Prachtige massieve tijgerhouten vloer en open deuren naar plaatsje. Ie Et: overloop en 3 slaapkamers waarvan franse deuren naar dakterras 4x2.5m. Badkamer met ligbad, aparte wastafel en 2e toilet. Bijz: WOP ca 115m2. Luxe CV-combikete Tekeningen ter inzage op ons kantoor.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 2