Hou je va LICHT INTERIEI Process Engineer Management Challenge DANIELICORUS administratief/ commercieel medewerker Groothandel DIRECTIE CHAUFFEUR m/v r Commercieel Partsmedewerke IJ Het Motorhui bedrijfsleider/interieuradviseur mn-tima een parttime interieuradviseur voor at Kijk op D-reizen.nl ZATERDAG X] JULI 2004 910 Bel voor meer, informati de Personeel Accountgroi (075)681 3677 To provide our staff with a respectful and stimulating work environment' Danieli Corns is a joint venture between the Italian equipment supplier Danieli and the Anglo-Dutch steel company Corns. Danieli Corus is an engineering and contracting organisation whose strategy is principally focused on renovation and new construction projects in the integrated steel industry. Our customer base is worldwide. The Technology Department is responsible for the technological scope in our proposals and projects, for continuously improving our current products and developing future products. Job Description The Process Engineer will carry out design calculations for process equipment such as furnaces, vessels, heat exchangers, water- cooling systems, ducts, valves, pipelines, pumps and ventilators. In this respect the most important responsibilities are: Organize, execute and check process calculations and studies, which form the basis of our projects and proposals. Framing specifications, technological standards, models and design manuals in co-operation with our Engineering Department. Support product and technology development for the continuous improvement of our products and services. Maintain contacts with clients and suppliers and supporting the knowledge exchange between several entities within Danieli Corus and Corus. Requirements Technically qualified to BSc. (HBO) Chemical Technology. Knowledge and experience (at least two years) with performing process calculations. Knowledge and experience with project management. Good oral and written skills in English and Dutch. Experience in working within different cultures. Must be prepared to work and travel abroad regularly. Required competencies': Problem oriented, Result driven, Flexibility, Customer oriented, Expertise, Organizing own tasks, Presenting, Ambition, Precision/Accuracy, Creativity. Career Prospects If you choose for Danieli Corus you also choose for good career prospects within Corus, a modern steel company with excellent labour conditions. Application If this position appeals to your ambitions, we would like to invite you to go to: http://www.corusjobs.nl An assessment will be part of the application procedure. Acquisition in connection with this advertisement is not appreciated ACQUEST O N D E R Z O K ONTWIKKEL I S Cj ONDERSTEUNING Acquest, bureau voor onderzoek, ontwikke ling en ondersteuning werkt voor organisaties in de sectoren zorg en welzijn, het onderwijs en de (semi-)overheid. Acquest overbrugt de kloof tussen zorg en ICT door informatie- en procesanalyse en modellering met gedegen kennis en inzichten van het beroepsveld, standaar disatie en ICT. Het kenmerk van de Acquest aanpak is een wetenschappe lijk verantwoorde praktische toepassing. Voor diverse projecten in de gezondheidszorg zoekt Acquest op korte termijn een enthousiaste onderzoeker/adviseur. De werkzaamheden zijn afwisselend en doen een beroep op het analytisch vermogen en nauwgezetheid. Creativiteit en vernieuwing worden niet geschuwd. ONDERZOEKER/AD VISEUR (m/v) voor 32-40 uur per week De nieuwe collega beschikt over: een relevante wetenschappelijke opleiding in de gezondheidszorg en enige onderzoekservaring werkervaring in de gezondheidszorg; kennis van kwaliteitssystemen en indicatoren; affiniteit met ICT in de zorg; kennis van standaarden en de infrastructuur voor ICT in de zorg; vermogen om kennis en ervaring via analyse om te zetten in 'evidence based' en praktisch bruikbare rapportages, informatiemodellen en ICT toepassingen; mondelinge en schriftelijke vaardigheden zowel in de Nederlandse als de Engelse taal; beheersing van MS Office en SPSS; ambitie om (op termijn) projecten te leiden. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan Acquest, Dorpsstraat 50, 2396 HC Koudekerk aan den Rijn, ten aanzien van mevrouw P. van der Kruk. Voor meer informatie over de functie kunt u ook bellen met mevrouw P. van der Kruk, telefoon: 071-5419594. Bezoek ook onze website www.acquest.nl Van Veen Assurantiën Ben jij de enthousiaste Hypotheek adviseur Berthold van Veen die wij zoeken en wil je ons team voor de binnendienst voor 40 uur per week komen versterken? Wij vragen: - leeftijd 25 - 40 jaar - kennis en ervaring met het gebruik van computers - eventueel bezit van assurantie B diploma - collegialiteit en flexibiliteit - zelfstandig werkend - woonachtig in onze regio - goede contactuele eigenschappen Wij bieden: - gunstige salarisregeling - prettige werksfeer - spaarloonregeling - premievrij pensioen - mogelijkheid tot opleidingen Ben je geïnteresseerd, stuur dan je sollicitatiebrief met CV en pasfoto aan: Van Veen Assurantiën t.a.v. de heer B. J. van Veen Voorstraat 15 2251 BL Voorschoten 071 - 576 68 76 of e-mail, info@vanveenassurantien.nl - wenskaarten, kalenders, stationery - zeer goed ingevoerd en marktleider in kalenders heeft per direkt plaats voor een: VERKOPER BUITENDIENST M/V voor het verkopen van onze produkten aan boekhandels, cadeauzaken etc. in het (noord) westen van het land. Niveau: MBO, verkoopervaring in de buitendienst is gewenst. Wij bieden: een auto van de zaak, vast salaris en een prettige werksfeer Brieven met CV aan. Comedo, Marconistraat 111, 2809 PG Gouda (te!: 0182-547666) of mail ons op: ie Voor de directie van een winkelbedrijf met kantoor in.Sassenheim wordt gevraagd: Leeftijd tot 40 jaar, bij voorkeur wonende in de directe omgeving van Noordwijk. De kandidaat voor deze functie moet rekening houden met wisselende werktijden. Bovendien moet hij bereid zijn eenvoudige andere werkzaamheden uit te voeren. Schriftelijke reacties, vergezeld van C.V. en pasfoto, kunt u richten aan: Uniconsult B.V., t.a.v. Drs. E.M.P. Hijne, Postbus 501, 2130 AM Hoofddorp. Word jij het visitekaartje van ons kantoor? Wij zijn voor onze vestiging in Leiden op zoek naar een fulltime telefonist(e)/receptionist(e) De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten is een gestaag groeiend kantoor met vestigingen in Leiden en Noordwijk, waar in totaal 25 advocaten werken. Het gezicht van onze organisatie Onze advocaten zijn altijd gedreven bezig om het beste uit een zaak te halen. Jouw professionele onder steuning is voor hen goud waard. Met een vriendelijk gezicht en een prettige stem ben jij het vertrouwde aanspreek punt, voor collega's en cliënten. Team Onze mensen zijn ambitieus en professioneel. Ze zijn kritisch en resultaatgericht en tegelijkertijd zeer collegiaal. Ze hebben hart voor de zaak. Je gaat werken in een jong team met secretaressen. De sfeer is informeel. Het is gezellig, maar ze nemen het werk wél serieus. Jij houdt van mensen Bij een advocatenkantoor gaat het om mensenwerk. Ook al staat de telefoon roodgloeiend en zijn de bezoekers soms veeleisend, voor collega's en cliënten blijf jij de rots in de branding. Je neemt hun vragen serieus. Een goede relatie staat bij jou voorop. Je bent tussen de 20-25 jaar. Enige ervaring in een gelijkluidende functie is een pré. Daarnaast ben je enthousiast, flexibel en positief ingesteld. Samen met je collega's werk je aan kwaliteit. Je hebt er geen bezwaar tegen om ook enige administratieve of secretariële werkzaamheden te verrichten. Bel jij ons? We zijn nieuwsgierig naar jouw stem. Bel voor meer informatie met Walter Baars, onze kantoormanager, telefoon: 071-512 44 45. Je kunt hem ook meteen je korte brief met c.v. sturen/mailen. De Ruijter de Wildt De Vroom advocaten, Postbus 11231, 2301 EE Leiden. E-mail: w.baars@deruijterdewildt.nl DE RUIJTER DE mi DT .1 DE VROOM .{tdvocaltn Kantoor Leiden Kantoor Noordwijk Haagweg 5 Jonckerweg 2 2311 AA Leiden 2201 DZ Noordwijk www.deruijterdewildt.nl (b. 'i Markeur Holding B.V, Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1200 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag wer ken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. Markeur Holding is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze 5 het uitstekend naar hun zin n en graag heel lang bij ons in dienst blijven. Onze GM-dealerbedrijven staan bekend als 'Het Motorhuis'. Zij kenn zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kw Zowel in de showrooms (nieuwe auto's én occasions) als in de v sen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalifi mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan deiSc Voor de regio Leiden komen wij graag in contact met kandidaten voor de funa, We zoeken iemand met ervaring in de automobielbranche weet wat serviceverlening is. Kennis van de hedendaagse autoted f affiniteit met geautomatiseerde systemen zijn daarbij een vereiste VE |e werkt afwisselend zelfstandig en iri teamverband. Daarbij b; zowel interne als externe klanten aan de balie. Verder heb je een ijj steunende taak met betrekking tot o.a. het voorraadbeheer. Dit i ;e gaans in Leiden zijn, maar kan ook op in één van de omliggende i Ui gen plaatsvinden. !t i De juiste kandidaat heeft een flinke dosis ambitie en een oplei MBO/MTS-niveau Voor de juiste persoon zijn er absoluut doorgro lijkheden. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betro f| bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar: Het Motorhuis, t.a.v. |.G. Slaat, Postbus 44, 2300 AA Leiden. Eerst bellen voor meer in! 1 mag natuurlijk ook (071-516 23 23) Mevrouw Slaat (partsmanager) graag te woord. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streepje v Winstdeling Studiekostenvoorzieningen Bedrlifsspaarregellniei Midden in het centrum van Leiden, schuin tegenover het stadhui u onze winkel. Achter de imposante 17e eeuwse gevel treft u 3 met prachtige designcollecties. De meubelcollecties herbeiit belangrijkste Nederlandse designmerken en internationaal gef belangrijkste verlichtingscollecties, veelal van Italiaanse bodenjs Voor deze uitdagende winkel zoeken wij: Arco Artemide Flos Fritz Hansen Harvink Label Montis Pastoe Voor onze veeleisende doelgroep denken wij dat een branched^ opleiding en enige tekenvaardigheid wel een pré is maar nif noodzakelijk. Een flexibele instelling en ongedwongen, comnj, mensenkennis is voorwaarde. Voor deze veeleisende banen bieden wij, als optimale uitdaging, naast een prima basis salaris ook een winstd Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een uitgebreide CV ku richten aan: Licht Interieur, t.a.v. de heer G.W. de Jeu p.a. Postbus 30, 2400 AA ALPHEN AAN DEN RIJN Nieuwsgierig geworden naar al dit moois? Licht Interieur, Breestraat 139 2311 CM LEIDEN, 071 - 512 13 58 Iichteninterieur@xs4all.nl www.licht-interieur.nl Kom in aanmerking voor een D-reizen Management Traineeship! D- reizen biedt: Een 1 -jarig Management Traineeship met uitzicht op een vaste aanstelling als Manager van een grote D-reizen Vakantiewinkel Het profiel: je hebt een afgeronde HBO-opleiding (ook zonder toeristische achtergrond mogelijk) of je hebt een MBO-opleiding en de ambitie om via D-reizen alsnog een HBO-diploma te behalen. |e bent een innemend persoon met initiatief en daadkracht en je bent een topverkopen D-reizen zoekt een teamspeler met een neus voor commerciële kansen, die met haar team een topprestatie neerzet en daarin het goede voorbeeld geeft. Start: In het najaar 2004 starten wij op diverse plaatsen in Nederland met het D-reizen managementtraject. Procedure: Vul vóór 23 juli op D-reizen.nl het sollicitatieformulier in. Na een eerste selectie worden geschikte kanidaten uitgenodigd voor de managementchallenge. l D-reizen is met meer 167 Vakantiewinkels, 5 centers en 1450 medewei grootste, onafhankelijke rei keten van het land. B wordt hard gewerkt aan van de organisatie binnf prestatiegerichte en prf werksfeer. D-reizen maak van de samenwerkei Dirk van den Broek bed Als onafhankelijke retailer wij de markt transparant totaalassortiment en prijs/1 vergelijking. Wij geven de advies op een prettige w hebben voor elke klant d( reis voor de scherpste Wij beschikken over de i geavanceerde geautomati systemen die ons in staat voor de klant elke dag beste vakanties te select Onze medewerkers wc zorgvuldig geselecteerd, g yi ondersteund en aangemoei kwaliteiten en prestaties voc '3 te verbeteren, om zo onze I |j nog beter van dienst te Interesse en wil je meer weten? en kwalificeer je voor de Management Challenge Voorstraat 15, 2251 BL Voorschoten Tel. 071 - 576 68 76, GSM 06 - 511 51 733 Fax 071 - 572 48 68.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20