Lemond in aanval tegen Armstrong TOUR DE FRANCE 'Raar als ik niet meer in hem zou geloven' 'Ik denk alleen nog maar aan overleven' Oud-renner betwijfelt of landgenoot 'schoon' is No comment folym C renner trong, c ndt: Methadon mpplement De Belgische renner (oph Brandt is overtuigd bij hem geconstateerde adon afkomstig is uit voe- supplementen die hij slikt, nner van Lotto-Domo ia de zesde etappe uit de „van Frankrijk gezet, om- Qc ij een controle op 5 juli adon in zijn urine was g< in. Ook de contra-experti- positief. Brandt gaf gis- een persconferentie in Volgens de Belg is bij het maken van het voedings- ement toevallig een kleine eelheid methadon in de istelling terechtgekomen. looft niet in kwade opzet. eam Lotto-Domo verleng- iteren de schorsing. jj iheimer r Athene fiouR - Levi Leipheimer enomen in de Ameri- olympische selectie. De ier vervangt Lance die zich voor Athe- afgemeld. Leipheimer 1 iij de Spelen in elk geval I grace. Het is nog niet be- of hij ook start op de indi- |e tijdrit, maar de kans lp is groot. Leipheimer zei en vereerd te zijn door de diging. ,,Voor het wielren- ijn de Spelen misschien 5 et belangrijkste evene- ,maar als Amerikaan wil heel graag voor mijn land anen." kien drijven in peloton c - Plotseling overstekende en (en toeschouwers) boe- nhet wielerpeloton regel- angst in, gisteren tijdens Ie etappe van de Ronde ankrijk kwam daar vee n stuk of zeven koeien nop een kilometer of 1g van de finish in Figeac ig in het peloton. De be- n renners knepen dit- 31 in de remmen om een f igte voorkomen. Er de- f ich geen ongelukken voor. et dde sloeg snel een zijweg- m. n. n kstedt houdt voor gezien Magnus Backstedt is '1 en in de elfde etappe van nr afgestapt. De Zweedse an van Alessio, met zijn :ecde zwaarste renner van le ide van Frankrijk, won 131 zoen Parijs-Roubaix. P ledt, die al eerder aangaf lS' een moment goede benen u iben gehad, werd al vroeg ie! oers gelost, st ik se JR IN CIJFERS el ef d tappe Saint-Flour - Figeac: 1 7 itie (Fra/COF) 164 km in >k 1.2. Flecha (Spa/FAS) 2.15, 3. f a (Spa/EUS) 2.17, 4. Hushovd n G) 5.58, 5. Zabel (Dui/TMO), n. «n (Aus/LOT), 7. Bettini (Ita- 8. Hondo (Dui/GER), 9. Arm- e (VSt/USP), 10. O'Grady (Aus- te 11. Totschmg (Oos/GER), 12 3S and (Aus/ALE), 13. Ullrich >ts 0), 14. Voeckler (Fra/BLB), 15. mer (VSt/RAB), 16. Brochard 2), 17 Bartoli (Ita/CSC), 18 o (Spa/ILB), 19. Aitor Gonzalez S), 20. MOERENHOUT (NED- 21. Ljungqvist (Zwe/ALE), 22. ii (Ita/DOM), 23. Moreau G), 24. Hincapie (VSt/USP), 25. (Dui/TMO), 26. Virenque II), 27. Sastre (Spa/CSC), 28. aique Gutierrez (Spa/PHO), 29. ipa/EUS), 30. Julich (VSt/CSC); nders: 98. Boogerd (RAB) 6.19, otz (RAB) 6.35, 119. Dekker 641, 121. Vierhouten (LOT), roon (RAB) 7.13, 157. Knaven Ja[ 3.20, 161. De Groot (RAB). «l klassement: 1. Voeckler W 10, 2. O'Grady 3.00, 3. Casar iti 1)4.13. 4. Virenque 6.52, 5. Pi- 10 SC) 7.43, 6. Armstrong 9.35, 1(j H 9.58, 8. Azevedo (Por/USP) 9 Jose Enrique Gutierrez 10. Mancebo (Spa/ILB) 10.18, nilton (VSt/PHO), 12. Gonzalez (Spa/PHO) 10.19, 13. Klöden lE 14. Sevilla (Spa/PHO) 10.26, r. icapie (VSt/USP), 16. Rubiera on IP) 10.27, 17. Ullrich 10.30, w 'ich 10.42, 19. Leipheimer 1 20 Basso (Ita/CSC) 10.52, 21 ijv 10.59, 22. Nardello (Ita/TMO) 54 23. Gonzalez de Galdeano (Spa- en 11.11, 24. Landis (VSt/USP) I 25 Rasmussen (Den/RAB) 25. Sastre 11.37, 27. Heras ne B) 11.44, 28. Moncoutié ie 29. Caucchioli (Ita/ALE), 30 un(Fra/AG2) 12.12; 85. Lotz >ri 98 Vierhouten 33.23, 111. I 34.58, 121. Kroon 36.40, -u" Groot 37.16, 129. Moerenhout 155. Dekker 51.57, 157. Kna- ird! 23. Passement: 1. McEwen (Aus) Zabel (Dui) 201, 3. Hushovd S195,4. O'Grady (Aus) 186, 5. 5» Dui) 176, 6. Boonen (Bel) 128, ial on (Ned) 27,44. Vierhouten 22, !t «mot 19, 71. Dekker 8. jji wement: 1. Virenque (Fra) 84, '«(Bel) 57, 3. Bettini (Ita) 36, (Fra) 30, 5. Mancebo (Spa) -er lercado(Spa) 18, 20. Dekker 7, 011 m 1. D wient ploegen: 1. Cofidis vj 1. 2. Fassa Bortolo 1.54, 3. 1 1.56, 4. T-Mobile 5.37, 5 («P, 6. Crédit Agricole, 15. Ra- lea n ploegenklassement: 1CSC da! °1. 2. Alessio 2.23, 3. Bno- Boulangere 4.16, 4. Quick Step 1 US Postal 10.48, 6. Fassa ae U.51, 15. Rabobank 32.21. e' ement jongeren: 1. Voeckler al 10-56. 2. Scarponi (Ita). 3. Ca- iai 1 4 Rogers (Aus), 5. Pineau a Chavanel (Fra) 0.12. !n jongerenklassement: 1 «6,43.10, 2. Casar 4.13. 3 12.22, 4. Chavanel 13.00, 5, 302,6. Karpets (Rus) 14.41, vrijdag 1ÖJULI 2004 door Ad Pertijs figeac - Het was gisteren voor het eerst heet in de Tour. Lance Armstrong kan daar niet goed meer tegen. Waar hij al hele maal niet tegen kan, zijn men sen (en kranten) die suggereren dat hij een gedrogeerde coureur is. Cisteren stookte zijn vijand, het Franse dagblad Le Monde, het vuurtje nog eens op met een verhaal waarin de vorige Ameri kaanse Tourheid, Greg Lemond, zegt niet te geloven dat Arm strong dopingvrij de ronde rijdt. Het gebeurde op de dag dat Da vid Moncoutié na een lange ontsnapping de rit won in Fige ac. Diezelfde Moncoutié verloor vijf jaar geleden de Dauphiné Libéré door een opvallend zwakke dag. De Fransman meldde doodleuk dat zo'n off day normaal is als je zonder epo rijdt. „Het is niet mogelijk om in de toptien van een grote ronde te eindigen zonder iets te gebruiken waardoor je drie we ken continu goed bent." Armstrong had op dat moment de Tour nog niet gewonnen en Moncoutié zei het als exponent van de nieuwe lichting 'schone' renners, die na de Tour van 0 1998 afstand wilde nemen van de epo-cultuur. Het verhaal van Greg Lemond heeft dezelfde strekking. Hij zegt niet te geloven dat de op merkelijke comeback van Arm strong na diens genezing van teelbalkanker (met een bijko mende tumor in het hoofd) af te doen is als een medisch won der. „Wonderen bestaan niet in de wielersport. Voor alles is een verklaring", zegt Lemond. De Amerikaan werkte mee aan het geruchtmakende boek LA Confidential, waarin de auteurs Walsh en Ballestre aan de hand van getuigenissen het beeld schetsen dat Armstrong niet de 'schone' renner is die hij pre tendeert te zijn. In het boek ver telt Lemond over een hoog op lopend telefoongesprek met de Texaan in 2001. Hij probeerde hem ervan te overtuigen niet langer samen te werken met de Italiaanse sportarts Michele Ferrari. Niet alleen is Ferrari be trokken bij een rechtszaak rond epo-gebruik, ook vertelde Lem ond dat de arts hem als renner kapot had gemaakt en dat hij een ploeggenoot de dood in had gedreven. Armstrong zou gezegd hebben: „Die terugkeer van jou in 1989 was toch ook heel opvallend. Daarbij zul je ook wel epo genomen hebben." Lemond ontkende dat, waarop Armstrong snerend opmerkte: „Kom op Greg, we weten toch dat iedereen epo gebruikt." Sindsdien voelt Lemond zich verketterd door Armstrong. Hij zegt de indruk te hebben dat fietsenfirma Trek hem zakelijk tegenwerkt. Trek is eigenaar van zijn fietsenmerk 'Lemond' en tevens een grote sponsor van Armstrong. Vermoedelijk daarom zei hij geen nee tegen een interview- verzoek van Le Monde, de krant die Armstrong al jaren probeert te linken met dopinggebruik. De beschuldigingen van de drievoudig Tourwinnaar zijn wel louter suggestief. „Dat Lan ce zegt dat hij schoon is omdat hij bij talloze controles nog „Kom op Greg, we weten toch dat iedereen epo gebruikt", zou Armstrong tegen Lemond hebben gezegd. Foto: EPA nooit positief is geweest, zegt niets. David Millar is ook nooit positief geweest bij de contro les. Hij heeft echter wel toege geven epo te hebben gebruikt." Het valt hem op dat Armstrong elke discussie over dopingge bruik uit de weg gaat. Toen Lance Armstrong gisteren als eerste, lachend, de straat naar de teambussen inreed, had hij de krant nog niet gele zen. Ook het bericht als zou zijn ploegmaat Padmos (evenals Zanini) mogelijk uit de Tour moeten vertrekken vanwege een formele melding van de Ita liaanse justitie over een nog lo pende dopingzaak, was nog niet tot bij hem gekomen. De teamleiding van US Postal reageerde via woordvoerder Jo- gi Muller vertwijfeld. „Besef eens wat Greg zegt. Hij zegt dat iedereen doping gebruikt. Be halve hij." Eén ding was meteen duidelijk: met de hitte is ook de aanval vanuit de hoek van de sceptici geopend. Müller: „Het is heel Jacques Hanegraaf blijft supporter van Jan Ullrich ondanks zijn vertrek bij Team Bianchi door Ad Pertijs figeac - Jacques Hanegraaf volgt de Tour thuis in West- Brabant. Hij oogt een paar kilo zwaarder dan vorige zomer, toen hij de man was die in ijl tempo een nieuwe ploeg, Team Bianchi, rond Jan Ullrich for meerde. „Terugkijkend was het een prachtige, hectische tijd. We hebben hard moeten wer ken, maar het resultaat was er ook naar", zegt de 43-jarige oud-prof. Ullrich slaagde er bijna in om Armstrong van zijn troon te sto ten. „En dat terwijl we aanvan kelijk helemaal niet voor de winst gingen. Na alles wat er gebeurd was, hoopten we slechts de basis te kunnen leg gen voor een echte comeback in 2004." Dat 'alles' was de misère rond het omgevallen Team Coast. Ploegleider Rudy Pevenage vroeg zijn vriend Hanegraaf hem te helpen met het maken van een doorstart. Hanegraaf ging de uitdaging aan. Even voelde hij zich met Pevenage op de top van de wereld staan. Ullrich beëindigde de Tour als tweede en Hanegraaf was klaar om Team Bianchi verder uit te bouwen. Vooral financieel. „Jan vroeg na de Tour of hij di rect op vakantie mocht gaan en de rest van het programma kon laten lopen. Dat deed Arm strong ook en hij wilde zich voor Team Bianchi net zo voor bereiden op het nieuwe seizoen als Lance. Wij zeiden na overleg met de sponsors: oké, doe maar. Als hij die ambitie uit spreekt, moeten we hem daarin steunen." Rudy Pevenage zwijgt veelzeggend Rudy Pevenage is sinds de terugkeer van Jan Ullrich bij T-Mobi- le niet meer dan de raadsman van de Duitse wielrenner. „Dat ik niet meer als ploegleider in de auto zit, is op dit moment alleen maar een voordeel. Ik kan me nu helemaal op Jan focussen. Vroeger had ik er ook de zorgen van het hele team bij en had ik amper tijd om rustig alleen met Jan te praten." Op de vraag of Ullrich er qua team op vooruit is gegaan sinds hij de overstap van Team Bianchi naar T-Mobile heeft gemaakt, haalt de Belg, die vorig jaar met Jacques Hanegraaf Bianchi leid de, vertwijfeld de schouders op. „Ik word nu betaald door T- Mobile. Ik mag daar niets over zeggen." Hij wil alleen kort ingaan op de vraag of de ploegentijdrit een indicatie was dat Ullrichs huidige ploeg minder sterk is dan die van vorig jaar. „Ja, ik was echt ontgoocheld na die rit." agressief allemaal. Weet je dat er Franse tv-ploegen aan de ba lie van het hotel naar het ka- memummer van Lance vragen om zo maar naar boven te lo pen? We sluiten de deuren con stant af. Zo bang zijn we dat ie mand er iets achterlaat, wat dan later weer gebruikt kan worden als zogenaamd bewijs." Tour de France 12e etappe 16 juli 197,5 km FRANKRIJK Castelsarrasin Beaumont-de- Lomagne 21 km fJ* Gimont 56km A Simorre 79km^ Aspin XöPéguilhan 97km 172kml La QLannemezan 133km Mongie Vos Sarrancolin 153km 197,5km £rOArreau 160km OSSSSZZ, La Mongie 1715m - Het liep echter anders. Ullrich ging twijfelen en koos toch weer voor Telekom, dat inmid dels T-Mobile heet. „Heel vreemd, maar Rudy en ik voel den het al vrij snel na de Tour aankomen. Je vangt signalen op die voor je gevoel niet klop pen." Manager Wolfgang Strohband had zeker twee weken gebivak keerd in huize Ullrich. Hij zag Ullrich weer contact zoeken met zijn oud-ploeggenoten, de Duitser was soms weken onbe reikbaar en hij kwam er achter dat Strohband al tijdens de Tour aan het praten was met andere partijen. „Ik wist zeker dat hij op een dag bij Telekom was geweest met Jan. Jan ont kende echter in Bonn te zijn ge weest. Dan heb ik zo mijn ge dachten." Hanegraaf kwam in een lastig parket te zitten. „Er waren be drijven genoeg die met ons in zee wilden, maar steeds was er de onzekerheid of Jan wel zou blijven. Het is duidelijk dat men bij zo'n ploeg alleen meedoet als Jan er rijdt." Toen Ullrich bekendmaakte te rug te gaan naar T-Mobile, haakten bestaande en nieuwe sponsors dan ook af. Hanegraaf bestrijdt nog altijd de legitimi teit van Ullrichs ommezwaai. „We zijn tijdens het traject mis leid." De breuk is daarom for meel nog altijd niet afgehan deld. „De zaak bevindt zich bij de advocaten", geeft Hanegraaf aan. Jan Ullrich heeft steeds aange geven dat hij naar T-Mobile is gegaan omdat die ploeg veel beter dan Team Bianchi in staat is hem te ondersteunen bij zijn jacht op een tweede Tourzege. „Om de Tour te winnen, moet je de beste ploeg achter je heb ben staan. Dat is T-Mobile", legde hij vorig najaar zijn trans fer uit. Hanegraaf heeft echter de indruk dat het puur een geldkwestie is geweest, waarbij manager Strohband de hoofd rol heeft gespeeld. „Ze wilden terug naar de luxe van Telekom. Dat merkte ik aan veel." Een jaar later zegt Hanegraaf niet verbitterd te zijn als hij de beelden van de Tour ziet. „Wel een soort onrustig gevoel van: wat is het toch een uitdaging om er bij te zijn." De oud-prof zegt op het spor tieve vlak nog gewoon suppor ter te zijn Ullrich. „Dat staat los van de consequenties die zijn beslissing voor Bianchi heeft gehad. Vorig jaar geloofde ik in hem, dan zou het raar zijn als dat nu niet meer het geval is." Hij heeft ook de ploegentijdrit gezien. Ullrichs nieuwe ploeg verloor daarin meer tijd aan US Postal dan Team Bianchi vorig jaar. Kun je daarmee stellen dat de Duitser, die zelf in topvorm is, een minder sterke ploeg heeft dan vorig jaar? Terwijl de kracht van de equipe juist als de reden van de breuk werd aangegeven. Hanegraaf: „Ik denk dat die vraag heel legitiem is. Je kunt in elk geval zeggen dat Team Bianchi het vorig jaar zo slecht nog niet heeft gedaan. Met de versterkingen die we voor ogen hadden, zou het ook echt zijn team zijn geworden. Dat is het nu niet." Hanegraaf steekt nooit onder stoelen of banken dat hij graag een eigen profploeg bestiert. Ook na enkele negatieve erva ringen zegt hij die ambitie nog te hebben. .Alleen: zo'n kans als met Team Bianchi was uniek. Een kopman die de Tour kon winnen en zicht op een structuur die de continuïteit van de ploeg kon waarborgen. We waren er heel dichtbij. Eén blijk van 'commitment' en 'partnership' van Ullrich was voldoende geweest om het te laten lukken. Dat is het jamme- re van alles." 97Km197.5km 1 anp bron: A.S.O. Twaalfde etappe, Castelsarra- sin - La Mongie (197,5 kilome ter). De spreekwoordelijke stilte voor de storm duurt in de tivaalfde Tour-etappe 160 kilometer. Van startplaats Castelsarrasin tot aan de voet van de Col d'Aspin volgt het peloton een licht glooi end parkoers. Avonturiers zul len op dat terrein de aanval zoe ken, terwijl de favorieten hun benen zo lang mogelijk sparen. Want na die vlakke aanloop volgen twee cob van de eerste categorie elkaar in rap tempo op. De coureurs hebben amper de Col d'Aspet verteerd of de be klimming naar La Mongie staat alweer te wachten. Bovenop die col (12,8 kilometer lang, gemid deld stijgingspercentage van 6,8) b de finbh. In dit ski-oord kwamen alleen grootheden ab eerste over de streep. In 1970 won Bernard Thévenet een etap pe, in 2002 deed Lance Arm strong hem dat na. De concur renten van de Amerikaan willen daarom maar wat graag deze etappe op hun naam schrijven. Het zou Armstrong een psycho- logbche tik kunnen geven. Nederlanders willen dolgraag op avontuur, maar kunnen niet meer dan aanklampen SI XP AC K door Edward Swier figeac - Het is niet een kwestie van willen, maar van kunnen. De avonturiers van Rabobank hadden zich zo veel voorgesteld van de eerste twee Tourweken, er waren grootse plannen. Nu de bergen daar zijn, moeten de coureurs echter constateren dat ze nog met lege handen staan. Geen enkele ontsnapping met een Rabo-renner haalde het einde. En bleef er eens een groepje weg, dan zat er nie mand mee. De heren zijn sim pelweg, moet ook ploegleider Erik Breukink constateren, „niet goed genoeg". Bram de Groot, met aanvallen de bedoelingen naar de Tour afgereisd, kwam zichzelf al vroeg tegen. „We reden 47 kilo meter in het eerste uur, en dat was inclusief een tweetal berg prijzen. Het was echt belache lijk. Zelf ben ik na het eerste klimmetje nog een keer meege- sprongen, maar niet veel later stond ik direct geblokkeerd. Ik heb het de rest van de rit gewe ten." Aan de moraal ligt het vol gens De Groot niet. „We staan niet voor niets elke dag vooraan bij de start. We willen dol graag." Erik Dekker snapt er ook niks van. „Het is een kwestie van overleven en niet meer dan dat. Het is lang geleden dat ik dit zo heb meegemaakt. Tegen de stroom in had Michael Boogerd zich juist weer iets beter ge voeld dan de afgelopen dagen. „Ik heb nog wel last van mijn nek en ik val nog steeds in de categorie ziek, zwak én misse lijk. Maar het gaat wel wat be ter." Erik Breukink had dat ook geconstateerd. „Hij is deze rit niet één keer bij de auto ge weest. Dat zegt mij genoeg." De ploegleider zoekt voor de overigen geen excuses. Hij be grijpt dat er kritiek is. „Maar we kunnen gewoon niet mee, ik kan er ook niks anders van ma ken. Ik snap dat de mensen thuis vooral kijken hoe de Ne derlanders het doen en je kunt niet anders dan constateren dat ze niet meedoen." Aan tafel worden echter geen harde woorden gesproken. „Wat moet ik doen? Ik kan wel kritiek leve ren, maar gaan ze dan harder rijden? Ik denk het niet, het heeft niets met willen, maar al les met kunnen te maken. Nee, ik blijf me vooral concentreren op de jongens met wie het wel goed gaat, Leipheimer en Ras mussen. Er moet nu geen sfeer binnen de ploeg gaan ontstaan dat alles maar slecht is. Alle jongens hebben hun kansen gehad. Ze hadden mee kunnen en moeten zitten. Maar ik wil nu geen zielig kijkende koppies zien. Nu is het tijd om ons op andere dingen te concentreren, om de twee goede coureurs bij te staan." Dat Boogerd aan de beterende hand is, stemt Breukink opti mistisch. „Een goede Boogerd kunnen wij goed gebruiken, die hebben wij nodig. De Groot maakt zich geen illu sies meer. De rit van zondag, van Carcassonne naar Nïmes, is feitelijk de enige resterende vlakke etappe die geschikt is voor avonturiers. „Maar vanaf nu denk ik alleen nog maar aan overleven." Hij weet welke taak hem wacht. Er zal gewerkt moeten worden, voor Leiphei mer en Rasmussen. „Dat is geen opgave. Die twee zijn goed." Wél goed, had hij bijna gezegd. Hij buigt het hoofd en glipt de bus binnen. Ook de Nederlanders bij Lotto- Domo verbazen zich dag in dag uit. Aart Vierhouten, die zich puur op het helpen van sprinter Robbie McEwen richt, zag de afgelopen dagen wanhoop bij de Rabobank-renners. „Ze pro beren het wel, maar de kans dat het lukt is zo klein. Voor ieder een." Ploegmakker Koos Moe renhout, gisteren twintigste, voelt de tijd ook dringen. „Het schiet op hè. De Tour is al bijna gedaan voor ons. Er is, voor Pa rijs, nog maar één echt vlakke rit. We worden nu geacht elke dag te klimmen, te overleven. Wat mij betreft hadden ze de eerste etappes zo nu en dan al wat lastiger gemaakt. Dat had een veel interessantere koers opgeleverd. Al zullen de sprin ters waarschijnlijk zeggen dat de eerste twaalf dagen ze prima bevallen zijn." Ze zijn er weer: de verhalen over het vermeende dopinggebruik van Lance Armstrong. In het snikhete Figeac weet pr-man Jo- gi Müller vlak voordat de etappe finbht al dat het weer een lange, warme avond gaat worden. Hij belt met een van de verant woordelijken van de ploeg. „Ik denk dat de basb b dat we geen commentaar geven. No com ment", advbeert hij zijn ge sprekspartner. Maar laat ons eerst proberen het artikel te pak ken te krijgen en te lezen.Hij doelt op het artikel in Le Monde, waarin Armstrong wordt aange vallen door Greg Lemond. Het valt niet mee om in de Tour de jubte dingen te zeggen, wan neer het dopingspook rond jouw renner of ploeg waart. Vraag het maar aan Cees Priem, die des tijds in 1998 - met zonnebril op - zo stond te schutteren voor de tv-camera dat hij al bij voor baat door niemand geloofd werd. Ook later kreeg niemand bij TVM enige structuur in de commentaren en verklaringen die moesten worden afgelegd aan de pers. Rabobank leerde ervan en toen Erik Dekker in 1999 naar hub moest wegens een hematocriet- overschrijding vlak voor het WK, had pr- man Frank van der Meijden zijn rampenplan al pa raat. Jogi Müller probeert de branden te blussen op zijn eigen manier. Daar waar de pr-man van Ra bobank verkleed ab soigneur de ploeg geen minuut indesteek laat, is Jogi de hele dag en avond beschikbaar in de pers zaal. Hij staat open va$r elke dbcussie, waarin hij zonder aarzelen zijn eigen mening geeft. Gbteren op het emotionele af. Na alle vragen over Armstrong en Lemond kreeg hij ook nog de zaak-Padmos voor zijn kiezen. In Italië loopt nog altijd een zaak uit 2001 en daarin b de US Postal-renner - met nog veel meer collega 's - opgeroepen te verschijnen op 27 oktober. Re den waarom de Tourorganisatie hem naar hub kan sturen. In deze dbcussie heeft Jogi ech ter even geen zin meer. Fel zegt hij: „Nou. en ook al zou hij naar hub moeten: de vlakke rit ten zijn voorbij. Zijn werk zit er op. Laat ze het toch lekker bekij ken..." Ad Pertijs Bij Team Bianchi was Rudy Pevenage (links) nog ploegleider van Jan Ullrich, bij T-Mobile is de Belg niet meer dan persoonlijk raadsman van de Duitser. Foto: EPA Zijn handtekening zetten lukt Erik Dekker nog wel. Foto: EPA

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17