J| IKEA zoekt collega's helpen bouwen aan ae toekomst vestigingsmanager m/v Willem van den Bergh 's Heeren Loo West-Nederland ##*V Eerst Verantwoordelijk Begeleider Meewerkend Begeleider Vijfhuizen 10 JULI 2004 Bel Yoor meer Informoile de Personeel Accountgrotp, (075) 681 3677 MULA speelgoed timmerset 4.50 Als begin 2005 de nieuwe IKEA vestiging in Haarlem open gaat, moeten er meteen echte IKEA profes sionals staan om onze klanten te helpen. We zoeken daarom nü al nieuwe collega's die 10 uur of meer willen werken. Er zijn tientallen vacatures op diverse afdelingen. Maak dus zelf een keuze voor de afdeling die het beste bij jou past. Solliciteer naar de eerste functie van je voorkeur. In je motivatiebrief lezen we graag of je ook voor andere afdelingen in aanmerking wilt komen. In de verkoop ben je hét aanspreekpunt voor de klanten, die je met verstand van zaken adviseert over het assortiment. Op de serviceafdeling sta je klanten met vragen en problemen geduldig te woord en zet jij je 100% in om een oplossing te vinden. Op de afdeling Logistiek zorg je voor een goede voorraad en voor een schone, veilige omgeving waar het prettig winkelen en werken is. De kassamedewerkers zorgen ervoor dat de klanten niet lang hoeven te wachten om hun nieuwe IKEA artikelen te kunnen betalen. In het restaurant help je met het bereiden en serveren van maaltijden en zorg je dat de gasten zich welkom voelen in een schone, gezellige ruimte. Voor al deze functies vragen we een enthousiaste instelling, flexibiliteit, eigen initiatief en een positieve invloed op het team. Tegenover jouw inzet staat een leuke baan in een winkel met een geweldige sfeer, een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden op het gebied van loopbaanont wikkeling, kinderopvang regeling en opleidingen. Zie je een baan in de nieuwe IKEA vestiging wel zitten? Surf naar www.IKEA.nl en ga naar "Werken bij IKEA". Hier kun je uitgebreide functieomschrijvingen bekijken en makkelijk direct solliciteren. Eventueel kun je ook een brief schrijven naar onze afdeling Human Resources in Haarlem, Postbus 1616, 2003 BR Haarlem. De kennismakings gesprekken vinden plaats vanaf 16 augustus. univentio Internationale contacten? p Stimulerende werkomgeving? Vanwege sterke groei van onze activiteiten zijn wij op zoek naar een ervaren: PROGRAMMEUR (M/V) Univentio In een team van programmeurs ben je in deze functie verantwoordelijk voor de bouw en het onderhoud van de websystemen en de diverse maatwerkoplossingen die Univentio levert. Tevens ben je betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe tools voor de formattering en opslag van de data, het implementeren van middleware voor websystemen en het ontwerpen en bouwen van de digitale document oplossingen die Univentio biedt. Regelmatig heb je contact met onze cliënten over de gewenste data formaten en ontwikkel je applicaties om data te converteren in een ander formaat. Voor deze functie dien je te beschikken oven Opleiding op minimaal HBO niveau; Goede kennis van HTML, ASP, ASP.NET; Minimaal 2 jaar ervaring met Visual Basic en/of VB.NET; Kennis van digitale image-formaten (TIFF, PDF); Kennis van XML, reguliere expressies en SQLServer strekt tot aanbeveling; Flexibele instelling. DBA'er/ DATABASE PROGRAMMEUR (M/V) In een team van programmeurs ben je in deze functie verantwoordelijk voor het ontwerpen, inrichten en onderhouden van (SQL en full text) databases. Tevens ontwikkel je de applicaties om deze databases via internet te ontsluiten. Voor deze functie dien je te beschikken oven Opleiding op minimaal HBO niveau; Ruime ervaring met (omvangrijke) relationele en full text databases; Kennis van Microsoft.NET omgeving, met name ASP.NET en VB.NET, Kennis van native XML databases strekt tot aanbeveling; Kennis van Webclasses, Java en (D) HTML; Flexibele instelling. MEDEWERKER DIGITALE PRODUCTIE (M/V) In een team met meerdere collega's speel je in deze functie een belangrijke rol bij de productie van data en de levering van geproduceerde data aan onze cliënten wereldwijd. De productie van data omvat onder meer een softwarematig Optical Character Reading ("OCR") proces, conversie van data naar verschillende data formaten en een geautomatiseerd vertaalproces. Voor deze functie dien je te beschikken oven Opleiding op havo/mbo niveau; Kennis van en affiniteit met computers (o.a. Windows 2000, Windows XP); Basiskennis DOS; Kennis van Engels in woord en geschrift strekt tot aanbeveling, Flexibele instelling. Univentio is een snel groeiende, internationaal georiënteerde onderneming. Vanuit haar kantoor in Rijnsburg bedient ze haar cliënten, waarvan het merendeel in het buitenland is gevestigd. De cultuur kenmerkt zich als professioneel, gedreven en informeel. De activiteiten richten zich op het verzamelen, bewerken en verstrekken van hoogwaardige informatie aan specialisten wereldwijd. Univentio beschikt daartoe over zeer geavanceerde technologie. Univentio biedt je: - Concurrerende arbeidsvoorwaarden; - Doorgroeimogelijkheden; - Internationale contacten; - Een enthousiaste en stimulerende werkomgeving; - Een grote mate van variëteit en zelfstandigheid. Stuur je brief met CV naar Univentio Information Services BV T.a.v. de heer W.N. van der Meij RA Postbus 3205, 2220 CE Katwijk of e-mail: wnvandermeij@imiventio.com •••- Xfd*4d* m* Ajin4t^t*zUtiflci Zet wekt l*Xd* 's Heeren Loo West-Nederland maakt deel uit van de landelijk opererende 's Heeren Loo Zorggroep. Circa 10.000 professionele medewerkers en 3.500 enthousiaste vrijwilligers werken vanuit een christelijke zorgvisie voor 7.000 cliënten met een De 's Heeren Loo Zorggroep is een van de grootste zorgverleners aan mensen met een verstandelijke beperking met locaties door heel Nederland. Door het samenvoegen van de instellingen "Willem van den Bergh" in Noordwijk en "Het Westerhonk" in Monster is een nieuwe organisatie ontstaan die 's Heeren Loo West-Nederland heet. 's Heeren Loo West-Nederland draagt zorg voor ruim 1.500 mensen met een verstandelijke beperking. Vanuit de Willem van den Bergh is recentelijk gestart met een viertal zorgwoningen in Vijfhuizen. Op twee van de vier woningen, te weten Traverse 2 en 4, hebben de cliënten naast hun verstandelijke beperking een auditieve beperking. In de komende jaren zullen er nog een aantal voor zieningen volgen, waarbij we ons zo goed mogelijk laten leiden door de zorgvraag van onze cliënten. Voor Traverse 2 en 4 zoeken wij een Eerst Verantwoordeujk Begeleider m/v voor 32 uur per week (FWG 45) Meewerkend Begeleider m/v voor 24 - 32 uur per week (FWG 40) Van u wordt verwacht dat u bereid bent om onregelma tige diensten te draaien en dat u affiniteit heeft met het werkveld. Ervaring met auditief beperkten is een pre. Functie-eisen Als eerst verantwoordelijk begeleider dient u in het bezit te zijn van een afgeronde opleiding z-verpleegkunde, b-verpleegkunde, hbo-v, spw-4 of gelijkwaardig. Als meewerkend begeleider dient u in het bezit te zijn van een afgeronde opleiding spw-3 of gelijkwaardig. Salaris De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Gehandicaptenzorg. Het salaris bedraagt voor de functie van eerst verantwoordelijk begeleider maximaal 2.508,- en voor de functie van meewerkend begeleider maximaal 2.284,- bruto per maand op basis van een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Informatie Voor meer informatie over deze functies en de woningen kunt u contact opnemen met Gertrudie Boersen, team manager, telefoon 06 - 52 53 84 27 (bereikbaar op dinsdag, woensdag en vrijdag). Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan de dienst PO&O, Postbus 295, 2200 AG Noordwijk o.v.v. vacaturenummer 2507/HMM en functienaam. Dit kan ook via e-mail. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op dinsdag 27 juli 2004. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Willem van den Bergh. Zwarteweg 20 - 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00 poo.willemvdbergh@sheerenloo.nl www.w-vd-bergh.nl Voor onze vestiging in Katwijk zoeken wij een De functie: Als vestigingsmanager levert u met üw medewerkers mobiliteit aan mensen met een mobiliteitsbeperking. Dit doet u door o.a. leiding te geven aan 30 medewerkers, verdeeld over vier afdelingen. U bent in dit kader verantwoordelijk voor de uitvoering van contracten en werkafspraken met opdrachtgevers in het kader van de WVG en de AWBZ. Daarnaast geeft u optimaal invulling aan het relatiebeheer met uw opdrachtgevers door regelmatig contact met ze te hebben en evaluaties te presenteren, naar zowel individuele klanten als lokale belangen organisaties toe. Kwaliteits- en rendementsbewaking bij het leveren van mobiliteit zijn sleutelwoorden in de aansturing van de vestiging. Hier geeft u invulling aan door op een inspirerende manier uw medewerkers te leiden, bege leiden en te coachen. Hierbij kunt u denken aan bijvoorbeeld het initiëren van kwali teitsmetingen op uw vestiging, verbeter trajecten inzetten n.a.v. audits of externe kwaliteitsmetingen, en invulling geven aan de ontwikkeling van uw medewerkers. U zult continu bezig zijn om het maxi male uit de 'operatie' te halen. Jaarlijks stelt u een vestigingsbudget op en schrijft u daaraan gekoppeld het vestigingsbusinessplan. Hierin verwoordt u hoe u het budget denkt te gaan realiseren, welke activiteiten u gaat ontplooien op de vestiging, wat de aandachtspunten op de vestiging worden en hoe u concreet invulling geeft aan het relatiebeheer. Het budget en het businessplan gelden als basis om maandelijks in- en extern te rapporteren. U legt verantwoording af aan de regiomanager Uw profiel: U bent een open, enthousiaste, inspirerende persoonlijkheid met uitste kende leidinggevende capaciteiten en communicatieve vaardigheden. U bent in staat de grote lijnen vast te houden en tegelijkertijd kunt u ook doordringen tot in de kleinste details. Zegswijzen als 'afspraak is afspraak', 'goed voorbeeld doet goed volgen' en 'mouwen opstropen en klus klaren' zijn u op het lijf geschreven. U heeft een dienstverlenende instelling met commercieel inzicht. Uw opleidings niveau is minimaal HBO of gelijkwaardig. Ervaring in de revalidatietechniek is in uw voordeel. Ons aanbod: Wij bieden u een zelfstandige functie met goede arbeidsvoorwaarden en een bedrijfsauto. U heeft zelf invloed op de flexibele component van uw salaris. Welzorg Nederland BV is landelijk actief op het gebied van de advisering, verkoop en verhuur van revalidatietechnische hulpmiddelen. Welzorg telt ca. 1000 medewerkers en heeft een landelijk netwerk van ruim 45 filialen. Sleutelbegrippen van onze organisatie zijn klant gerichtheid, dynamiek, optimale logistiek en efficiency. Uw reactie:Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Bongers, regiomanager, telefoon (06) 50 63 63 27. Richt uw sollicitatie met c.v., o.v.v. vacature nummer W4261 en binnen veertien dagen, aan Welzorg Nederland BV, t.a.v. de heer C.R Vader, hoofd P&O, Postbus 58259,1040 HG Amsterdam. U kunt ook solliciteren via e-mail: solliciteren@welzorg.nl. Meer informatie over Welzorg kunt u vinden op www.welzorg.nl Welzorg streeft ernaar meer mensen met een arbeidshandicap in dienst te nemen. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. WELZORG

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17