Leidsch Dagblad I betaalt voor elk team administratiekosten. Per als een renner uit uw ploeg een etappe in de Tour Hoofdprijs Tweede prijs: Golden Tulip andaag gaat de Tour de France van start. inschrijven via de website www.leidschdagblad.nl/ rie weken lang zullen 's werelds beste tourdekans. Heeft u geen internet, dan kunt u n fielrenners om de dagprijzen en de klasse- vandaag van 10:00 uur tot 16:00 uur bellen met flenten Strijden. 072 5196800. Zorgt u er dan voor dat u uw lijst met n u kunt meedoen als u zich vandaag vijftien renners en rugnummers bij de hand heeft. De - og inschrijft voor de Tour de Kans van officiële deelnemerslijst met rugnummer staat elders et Leidsch Dagblad! in deze krant. Zonder de rugnummers kunt u helaas niet telefonisch worden geholpen. n dit spel stelt u uw eigen ploeg van vijftien cou- eurs samen. Hun prestaties in de Tour de France M. Mjijfe r:ss te ff; 1 jepalen of u in de prijzen valt van de Tour de Kans! i Jr jS I Sagelijks leest u in de krant en op internet wie de lagwinnaars van het spel zijn en hoe de strijd om de Zo stelt u een team samen. hoofdprijs verloopt. Tijdens de Tour de France worden Van de 189 renners die vandaag van start gaan in de jw score en uw plaats in het algemeen klassement na Tour de France selecteert u er vijftien voor uw eigen ilke etappe automatisch bijgewerkt. ploeg. Tot vanavond 22:00 uur kunt u zich op onze Op de website kunt u bekijken hoeveel punten u hebt website aanmelden als deelnemer aan de Tour de lescoord in elke etappe, hoe hoog u bent geëindigd Kans. Zodra u uzelf hebt ingeschreven, ontvangt u uw )n de etappe-uitslag en hoe hoog u staat in het persoonlijke inloggegevens. Daarmee kunt u inloggen jlgemeen klassement. op de site en vervolgens het team samenstellen of uw Jok in het Leidsch Dagblad wordt aandacht besteed eerder gekozen teamsamenstelling wijzigen. Let op: lan de Tour de Kans. tijdens de looptijd van de Tour de France kunt u de d samenstelling van het team niet meer wijzigen. Wie kan meedoen? Jfour de Kans is een spel voor iedereen en kent geen Hoe kunt U punten SCOfen? Éeftijdsgrens. ledereen die over Internet beschikt kan Uw renners kunnen op 2 manieren punten voor u Jieespelen. U mag zo vaak meedoen als u wilt. verdienen: Ibonnee mogen er maximaal zes gezinsleden op het- de France wint, krijgt u 12 punten. Wordt een van ielfde adres inschrijven. uw renners tweede, dan krijgt u 10 punten en voor Inedewerkers van HDCMedia en hun gezinsleden zijn de renners uit uw ploeg die derde tot en met tiende lifges/ofen van deelname) ■oor deelname aan Tour de Kans ■ragen wij een bijdrage in de adminis- y 4/© Iratiekosten. Abonnees betalen 2,- ^7 -j» per inschrijving en niet-abonnees 'jetalen 4,- per inschrijving, maximaal OqX*' es gezinsleden per adres, êetaling geschiedt d.m.v. automati sche incasso. Alleen vandaag lunt u zich nog tot 22:00 uur dan wint degene bij de nummer twee in de rit- uitslag het hoogst in de ploeg staat, enzovoorts. Als meerdere deelnemers evenveel punten hebben in het eindklassement, dan wint degene die gedurende de Tour de Kans de meeste bonuspun- ten met de Tourwinnaar heeft vergaard. Is dat niet doorslaggevend, dan wint degene die met nummer twee in het eindklassement de meeste bonuspunten heeft vergaard. worden, krijgt u aflopend 8 tot en met 1 punt. Bonuspunten krijgt u als een renner op dezelf de plaats eindigt in de etappe als waar hij staat in uw ploeg. U krijgt dus bonuspunten als Lance Armstrong een etappe wint en als hij ook boven aan staat in uw lijst van 15 renners. Is die over eenkomst er bij een renner die bij de eerste vijf in de etappe eindigt, dan krijgt u 3 bonuspunten. Voor renners die zesde tot en met tiende worden, krijgen 2 bonuspunten. Dus u scoort 2 bonus punten als Michael Boogerd als negende finisht en hij ook op de negende plek in uw ploeg staat. Voorwaarden Het Leidsch Dagblad kan niet aansprakelijk gesteld worden voor invoerfouten bij het verwerken van telefonisch doorgegeven inschrijvingen. Deelname is alleen geldig bij volledige en correcte opgave van gegevens. Als de naam en het rugnummer van een renner niet overeenkomen, is het ingevulde rugnummer bepalend. Het Leidsch Dagblad behoudt zich het recht voor deelnemers die niet betaald hebben uit het spel te verwijderen. Over de uitslag wordt niet gecorrespondeerd. Bij geschillen beslist het Leidsch Dagblad. Prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht zodra de uitslag van een etappe definitief is. Aan de publicatie van uitslagen of klas sementen in het Leidsch Dagblad of op de site kunnen geen rech ten worden ontleend. Als omstandigheden daartoe aanleiding geven is het Leidsch Dagblad gerechtigd het spel gedeeltelijk of geheel af te gelasten zonder restitutie van betaalde administra tiekosten. De door het Leidsch Dagblad genomen beslissingen zijn bindend. Deelname aan het spel impliceert aanvaarding van de spelregels en voorwaarden. Voor alle duidelijkheid: de renners die op de elfde tot en met de vijftiende plek in uw lijst staan, kunnen dus wel gewone punten maar geen bonuspunten verdienen. Wie zo in een etappe de meeste punten scoort, wint de dagprijs. De pun ten die u in elke etappe verzamelt, worden bij elkaar opgeteld en wie aan het einde van de Tour de France de meeste punten heeft, wint de hoofdprijs. Een renner die uitvalt, wordt niet vervangen. Deze renner blijft onderdeel uit maken van het tourspel maar zal uiteraard geen punten meer scoren. Het inschrijfgeld is 2,- voor abonnees en 4,- voor niet- abonnees. Het inschrijfgeld wordt automatisch geïncasseerd. Voor meer informatie kunt u terecht op oTïze site. specifieke vra gen kunt u mailen naar tdk@hdc.nl. Tijdens de Tour de France is er mogelijkheid tot het stellen van vragen over het spel. Het telefonisch spreekuur wordt op werkdagen gehouden van 14:00 uur tot 16:00 uur op 072 5196 800. Gelijk aantal punten Als meerdere deelnemers gelijk eindigen, dan wint degene die de ritwinnaar het hoogst in de ploeg heeft staan. Is dat niet doorslaggevend, Voor het eindklassement zijn er drie prijzen. een uiterst moderne handgebouwde racefiets van Jan Janssen Individual Bikes ter waarde van 995,-. De racefiets is uitgerust met een frame van 7005 double butted aluminium en is gelakt met een airbrush lakdesign. De fiets is afgemonteerd met Shimano Soracomponenten met maar liefst 24 versnellingen, geïntegreerde STI rem-schakelgrepen en clipless racepedalen. een professionele Tunturi Hometrainer ter waarde van 499,- beschikbaar gesteld door Tunturi Hometrainers. een volledig verzorgd fietsarrangement voor twee personen in Limburg van een nacht en twee dagen ter waarde van 130,- beschikbaar gesteld voor Golden Tulip Apple Park Hotel in Maastricht. In elke etappe (met uitzondering van de ploegentijdrit) wordt een dagprijs voor de winnaar in het klassement beschikbaar gesteld, een halfjaarabon nement op het blad Fiets en het tijdschrift De muur van uitgever J.L Veen fTTYi jnfTOUR DE FRANCE Vk Een uiterst moderne handgebouwde racefiets met een frame van 7005 double butted aluminium dat lekker licht en geweldig stijf is. Functie en design gaan hand in hand wat terug te vin- den is in de zorgvuldig afgewerkte 'smooth-welded' lassen en het airbrush lakdesign. Afgemonteerd met Shimano Sora componenten met maar liefst 24 versnelingen, geïntegreerde STI rem-schakelgrepen én clipless racepedalen.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 23