Kenos blijft groeien! KIDS KAM JOUW TOEKOMST WEL EEN INJECTIE GEBRUIKE m <1 bedrijfsleiders en waarnemend bedrijfsleiders 7v I adjunct-hoofd m/v (30-36 uur per week) TALENT? MAAK 't WAAR bij naturalis Magazijnmedewerker m/v Het Motorhuis COÖRDINATOR ERP MIS VelopA PAG 3 JULI 2004 912 eru< igevi ;rt>oi— /alle =tlN>nos is een succesvolle Nederlandse detaiihandelsketen. In de ruim 30 jaar van ons slaan is Xenos gegroeid naar 96 filialen in Nederland en 15 filialen in Duitsland. En aan die -roei komt voorlopig nog geen einde. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist ar u)rr3SSend te noemen. Zo verkopen wij decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook gev iswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. Wie bij Xenos binnenstapt, stapt ie» regelrecht het winkelavontuur binnen. Een nog steeds groeiende klan tenkring en c.a. 2.100 medewerk(st)ers kunnen dit beamen. Het succes van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Door uitbreiding van het aantal filialen zoeken we collega's voor filialen in de regio Leiden voor de full-time functie (36 uur per week) van jdrijfsieider draag je de verantwoordelijkheid voor de complete Sfrijfsvoering van het filiaal. Tot de taken behoren onder andere: eren van de omzetdoelstelling, aansturen motiveren bege- tfen van winkelpersoneel, zorgdragen voor de personeelsplanning, [stellen van goederen, ontvangst en controle van goederen, [Wij vragen: •en MBO-(detailhandels)op|eidlng ildinggevende ervaring lexibele instelling ^[Organisatorisch vermogen Ervaring in food en/of fast- consumergoods is een pré artikelpresentatie, budgetbewaking, administratie, etc. De waarnemend bedrijfsleider speelt hierbij een ondersteunende rol. Samen met het verkoopteam weet je van aanpakken en breng je de landelijke Xenos-formule tot uitdrukking. Vanuit diverse disciplines binnen de organisatie word je hierin begeleid. Wij bieden: Een gevariëerde baan Uitstekende werk omstandigheden Goede sfeer binnen een gezond bednjf Pensioenvoorziening Spaarloonregeling Collectieve verzekeringen 15% korting op Xenos- artikelen 10% korting op aankopen bij o+a. Blokker. Bart Smit, Intertoys, Marskramer Arbeidsvoorwaarden conform Gebra-CAO rken je jezelf In bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met riculum vitae naar: Xenos B.V., t.a.v. de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functlonaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk Of per e-mail naar: vacatures@xen0s.ni. Acquisitie naar aanleiding ran deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. [Goede communicatieve vaardigheden b 1 KI/V0B A0PV/4/VC B4KIDS is in 1989 opgericht in Leiden en is uitgegroeid tot een van de I grootste kinderopvangorganisaties in Nederland. We zijn met ruim 600 medewerkers en 35 centra actief in Leiden, Voorburg, Warmond, Voorhout, j Sassenheim en Noordwijkerhout en hebben de ambitie om sterk te groeien in de Randstad. Met drie hoofdactiviteiten -kinderopvang, bedrijfs- I bemiddeling en opleiding- bedienen we ouders, bedrijven en leerlingen. Deze laatste groep leiden we op tot professionele collega's. Binnen de kernactiviteit kinderopvang verzorgt B4KIDS vier opvangvormen: kinderdagopvang, buitenschoolse opvang, halve dagopvang en gastouder- I opvang. Met ruim 14 jaar ervaring en een uitgebreide pedagogische visie I biedt B4KIDS elke vorm en hoogwaardige kwaliteit in opvang aan. I Binnen B4KIDS is een veranderingsproces gaande naar een andere wijze I van leidinggeven. I Wij hebben een vacature voor: Voor twee locaties zijn wij op zoek naar één adjunct-hoofd met leidinggevende capaciteiten ten behoeve van de dagelijkse aansturing van de kindercentra. I Als adjunct-hoofd bent u, onder eindverantwoording van het hoofd, verantwoordelijk I voor de werkbegeleiding aan alle groepen in groepsverband en zo nodig individuele I begeleiding; het implementeren en uitvoeren van het centrale pedagogisch beleid; de werving en selectie van nieuwe medewerkers; personeelsplanning en vervanging I van het hoofd bij diens afwezigheid. i Voor deze functie zoeken wij iemand die: pedagogisch inzicht heeft en affiniteit met en visie op de kinderopvang heeft; bedrijfsmatig kan werken, stressbestendig is, uitstekende communicatieve vaardigheden bezit en gevoel voor humor heeft* ervaring heeft in de kinderopvang en werkbegeleiding; op afstand overzicht kan bewaren; kennis heeft van Windows, Word en Excel; minimaal een op de functie gericht MBO-diploma, aangevuld met een pascende managementopleiding of iemand die op dit momenteen passende management opleiding volgt. Wij bieden: een uitdagende en afwisselende functie in een veranderende, op vernieuwing gerichte organisatie; 1 een tijdelijk dienstverband voor 1 jaar, met, bij goed functieleren, uitzicht op een vast dienstverband; 1 rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang, min. 1921 en max. 2602 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. j Informatie I Telefonische informatie over deze functie is in week 28, 29 en 30 van 09.00 tot 10.00 I uur te verkrijgen bij Miriam van de Ven, manager kindercentra, op telefoonnummer: I 071 51634 22. De sollicitatiegesprekken zijn gepland in week 34 en 35. Sollicitatie Heeft u belangstelling voor deze functie, laat het ons weten vóór 16 augustus a.s.. I Uw sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae, stuurt u o.v.v. vacaturenummer AD/0423/DIV naar: B4KIDS, t.a.v. Kardie Beets, Medewerker HRM, Postbus 2201, 2301 CE LEIDEN. Of stuur een e-mail naar: k.beets@b4kids.nl I Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. I Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Werk Je In de bouw en Is hel altijd je wens geweest om de commerciële kan! op Fe gaan? Zei dan nu de stap bij Innofec. WIJ zoeken jonge verkooptalenten om onze topproducten te gaan verkopen in de regio Den Haag/ leiden. Scorpion Nederland BV brengt onder de naam Innofec hoogwaardige onderhouds- en mon- tageproducfen op de markt. Wij profileren ons graag als probleemoplosser door het aan bieden van hoogwaardige lijmen vellen voeg en afdichtingsystemen relnlglngsproducten alsmede complete reparatiesystemen voor kunstslof, natuursteen en ruiten. We opereren In heel Europa; in Nederland met 55 mensen. Ons hoofdkantoor staat In Enschede We zijn een gezond bedrijf met prima vooruitzichten: de vraag naar onze producten groeit sterk. kun je GOED Een eerste vereiste met MENSEN voor een verkoper. OMGAAN? Ie lest makkelijk contact en kunt vlot uil Je woorden komea Bovendien ben Je ambitieus en wil je scoren. Verder heb je doorzettings vermogen nodig. Want als het eens wat tegenzit, moet je jezelf kunnen oppeppen. Het gaat erom dat je vertrouwen kweek! en relaties opbouwt. Daarom is het belangrijk dat je uit de bouw komt, zodat je de taal van je afnemers spreekt: professionele eindgebruikers zoals bouw- en installatiebedrijven, schilders en dakbedekkers. Natuurlijk word Je niet meieen in het diepe gegooid. Eerst krijg je een gedegen verkoop- en producttraining Ook als je eenmaal aan de slag bent kun Je rekenen op begeleiding verdere opleiding en training Er staaf een auto voor je klaar en bovenop je basissalaris verdien je een provisie Belangstelling? Bel ons dan maandag- of dinsdagavond as. lussen 18.00 en 19.30 uur op (053)42 82 954. Je kunt ook schrijven of mallen. Stuur Je brief met CV naar Scorpion Nederland BV. afdeling P&O, postbus 3710, 7500 DS Enschede of mail naar sales@innotec-industrienl. Volledigheidshalve reacties van mensen die al verkoopervaring hebben in binnen- of buitendienst zijn uiteraard ook welkom. IETS met BOUW en COMMERCIEEL innotec Wegens uitbreiding van ons beheerteam vragen wij op korte termijn een ervaren MEDEWERKER/STER voor onze internationaal georiënteerde VERHUUR/BEHEERAFDELING Takenpakket: - administratief en technisch beheer (het organiseren van onderhoud/klachtenafhandeling) - in- en uitchecks (nauwgezette start- en eindcontrole) - technische controles op lokatie Vereisten: - op het takenpakket toegespitste opleiding en ervaring - beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift - in het bezit zijn van een rijbewijs - goede contactuele eigenschappen - probleemoplossend vermogen - een positieve teamgeest Werkduur in overleg vanaf ca. 22 uur per week Makelaarskantoor in o.g. Geversstraat 63, 2341 GC Oegstgeest Postbus 1216, 2340 BE Oegstgeest Telefoon; 071-5191919 systeem- en netwerkbeheerder voor 28 uur per week. Meer weten? Kijk op onze website www.naturalis.nl Wassenaarse Kring Apotheek Stadhoudersplein 25 en 35 - 2241 EA Wassenaar www.wassenaarseapotheek.nl Ben je op zoek naar een gezellige apotheek, waar je zelfstandig en klantgericht kunt werken? Dan ben je in onze grote, breed opgezette apotheek met veel collega's aan het juiste adres! We zoeken een gediplomeerde apothekersassistente voor minimaal 24 uur per week. We zijn gecertificeerd, geautomatiseerd met Pharmacom en hebben geen avond- en weekenddiensten. Bushalte voor de deur. Wil je meer informatie of gelijk solliciteren; R. Langenhoff, apotheker; tel. 070 512 10 15. E-mail post@wassenaarseapotheek.nl Denkt u nu ook aan epilepsie? Tienduizenden mensen wel. Zij hebben last van aanvallen. Help mee in de strijd tegen epilepsie en geef aan de collectant Bedankt ck Srwin Koeman, ambassadeur Fpiltpsit Fonds Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine collecte 24 t/m 29 mei 2004 giro 222111 wtvw.epilepsfe.nl G2D Holding B.V. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1200 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag wer ken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale óoelsteOmg: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. Markeur Holding is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons In dienst blijven. Onze GM-dealerbedrijven staan bekend als 'Het Motorhuis'. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto's én occasions) als in de werkplaat sen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor ons magazijn in Leiden zoeken wij kandidaten voor de functie van: We zoeken iemand met ervaring in de automobielbranche en die weet wat serviceverlening is Kennis van de hedendaagse autotechniek en affiniteit met geautomatiseerde systemen zijn daarbij een vereiste. |e werkt afwisselend zelfstandig en in teamverband. Daarbij bedien je zowel de werkplaats als klanten aan de balie Verder heb je een onder steunende taak met betrekking tot het voorraadbeheer. Dit zal doorgaans in Leiden zijn. maar kan ook op in één van de omliggende vestigingen plaatsvinden. De juiste kandidaat heeft een flinke dosis ambitie. Gezien de groei van het aantal automerken en bedrijven binnen ons moederbedrijf Markeur Holding zijn er voor de juiste persoon absoluut doorgroeimogelijkheden. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar: Het Motorhuis, t.a.v. mevrouw ).G. Slaat, Postbus 44, 2300 AA Leiden. Eerst bellen voor meer informatie mag natuurlijk ook (071-516 23 23). Mevrouw Slaat (partsmanager) staat je graag te woord. Acquisitie naar aanlektng van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streepje voor. Winstdeling Studlekostenvoorzlenlngeo Bedrljfsspaarregellng VelopA BV is al meer dan 50 jaar succesvol in het ontwikkelen en op de markt brengen van betaalbare kwaliteitsproducten voor de inrichting van openbare ruimtes. Van degelijke fietsparkeersystemen tot eigentijds straatmeubilair en creatieve sport- en spelelementen. De organisatie behoort in dit marktsegment tot de top-5 in de Benelux. Met oog voor kwaliteit en vormgeving wordt zo accuraat mogelijk ingespeeld op de wensen van klanten, waaronder architecten, lokale overheden en bouwondernemingen. Hiervoor werken wij continu aan productverbetering en -vernieuwing. Binnen VelopA speelt automatisering een belangrijke rol in de ondersteuning en verdere ontwikkeling van onze dienstverlening en bedrijfsprocessen. Wij maken gebruik van het ERP systeem Microsoft Business Solutions Axapta. Voor de uitbouw en verdere ontwikkeling van onze automatiseringssystemen in het algemeen en van het ERP pakket in het bijzonder, zijn wij op zoek naar een (lid van de stuurgroep automatisering) (minimaal 32 uur per week) HBO nivo, waarbij met name inzicht in bedrijfsprocessen belangrijk is. Dat is een reden om te zoeken naar iemand met minimaal enige jaren werkervaring. Je opleiding kan zowel administratief, logistiek als technisch zijn. Functie-eisen: Affiniteit met management informatie Ervaring met applicatiebeheer van een ERP systeem, bij voorkeur MBS Axapta Kennis van. danwel bereidheid tot het opdoen van kennis van C++ Kennis van, danwel bereidheid tot het opdoen van kennis van Crystal Reports Ervaring met office producten, met name excel Persoonlijke kenmerken: Vasthoudend Initiatiefrijk Assertief Analytisch Gestructureerd werkend Servicegericht Taken en verantwoordelijkheden zijn onder meer: Beheer en onderhoud van applicaties Ondersteuning en advisering van gebruikers bij het omgaan met applicaties Testen en implementeren van nieuwe toepassingen en releases Vorm geven aan het Management Informatie Systeem Uw reactie: zend uw e-mail of sollicitatiebrief met kernachtige motivatie en uw curriculum vitae naar VelopA 8.V.. t.a.v. de heer J. Nielsen, Postbus 202, 2350 AE te Leiderdorp of naar e-mailadres: inielsen@velooa.com Ons internetadres: www.velopa.com

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17