Drievliet... Een gevoel' van purer1 ontspanni Miniatuurstad Madurodam Cape Holland Attractiepark wil dat nou niet? heel Holland in één stad! piraten en zeemansjia Leidsch Dagblatjj; Leidsch Dagblad Leidsch Dagblad Beleef de historie van de Leidsch 06 Dagblad Leidsch Dagblad Drievliet Zomervoordeel Als abonnee krijgt u Miniatuurstad Madurodam Deze korting is geldig van 25 juni t/m 31 augustus 2004 tegen inlevering van deze c ginele bon. Niet geldig in combinatie met andere kon gen en niet inwisselbaar tegen contanten. Maximaal 4 personen per bon Als abonnee krijgt u 25% KORTING op de entreeprijs Normale entreeprijs volwassenen 12, 3-11 jaar 8,75 en 65+ 11 Bon is geldig t/m 5 september 2004, voor maximaal 2 personen. Niet geldig in combinatie met andere kortingen. tE. KORTING op de entreeprijs. Réguliere entreeprijzen zijn: 14,50 per persoon 65+ met pas 10,50 per persoon t/m 2 jaar gratis. Attractiepark Cape Holland Als abonnee krijgt u 25% KORTING op de entreeprijs. Normale entreeprijs is; 0-3 gratis, 4 t/m 12 jaar 10,50 vanaf 12 jaar 12,25 De actie is geldig tot en met 1 september 2004 en niet geldig in combinatie met andere acties en niet inwisselbaar tegen contanten. Maximaal 4 personen per bon. De Zomer Voordeelpagina's verschijnen onder verantwoordel heid van de afdeling Oplage, Leidsch Dagblad, Postbus 54, 2300 AB Leiden Informatie. Tel. 071-5356362 We gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens, nadere informatie vindt u in het tak Van 9 juli tlm 22 augustus tentoonstelling World Press Photo beneden slalommen door haar speldbochten en verticale hoef ijzers. boot naar beneden vanaf de spetterende 15 meter hoge waterglijbanen; Wave Racer, Water Snake er» Free Fall. Ga op avontuur door de boerderij in de sensationele familie-acht baan Twistrix. Laat je verrassen in het Drievliet Parktheater door grote magische trucs, clownerie en variété tijdens de Magie Circus Show. Nieuw is de Xtreme. Een verrassende acht baan waarbij elke rit weer anders is. Vooruit, achteruit of opzij met grote snelheid naar Leidsch Dagblad beloont nog 5 weken lang trouwe abonnees tijdens de Zomer Voordeelweken. De miniatuurstad Madurodam is al meer dan 50 jaar bij uit stek geschikt om kennis te maken met alle verrassende aspecten van Nederland. Amsterdamse grachtenpan den, de Domtoren in Utrecht het Binnenhof in Den Haag met de gouden koets en een gedeelte van de Deltawerken, alles waar Nederland beroemd om is vindt u op schaal 1:25 nagebouwd tot in het kleinste detail. Nieuw is Amsterdam Airport Schiphol met o.a. bewegende vliegtui gen, een cateringservice, wachtende mensen in de aan komst- en vertrekhallen, het kleine Rijksmuseum en zelfs een ultramoderne people- mover. Informatie en openingstijden: Attractiepark Drievliet telefoon 070-3999305 of kijk op www.drievliet.nl. Ingang-Laan van 's Gravenmade in Den Haag Spannend is het ruimtevaartthe ma met de spectaculaire Space oop, om een.. heerlijk over de kop te gaan. de adembenemende Star Dancer en de nieuwe Lunatic Een waarcinnige Thrill flight' door de ruimte, waarbij je maar «etst 5 G! behaalt Sué in eer Onderstaande personen zijn deze keer "Abonnee van de week" geworden. Zij krijgen hun prijzen thuisgestuutd. Drievliet ta t/m S september dage- tijks geopend. Daarna de week einden van september er. oktober (mui 30+31 okt). Prinsjesdag en tijdens de herfst vakantie (16t/Vn 24 okt.). Park geopend van 10.00-13.00 uur >.i (Attracties van. 10:00/1030 tot 17.00 uur. Tijdens het hoogseizoen tot 17:30 uur). r. De heer of mevrouw Kransse te Zoeterwoude krijgt 2 vrijkaarten voor Madurodam thuisgestuurd. Van 9 juli t/m 22 augustus 2004 vindt de tentoonstelling World Press Photo plaats in Madurodam. Deze tentoonstel ling is het resultaat van de jaar lijks terugkerende World Press Photo-wedstrijd die dit jaar voor de 47ste keer wordt georgani seerd. Naast de bekroonde foto's in tien verschillende categorieën is de World Press Photo van het Jaar 2003 van Jean-Marc Bouju te bezichtigen. Madurodam is geopend in 2004: van 1 juli t/m 31 augustus 09.00 - 22.00 uur; van 1 september t/m 31 december 09.00 - 18.00 uur. De kassa's van de miniatuurstad sluiten één uur eerder. De heer of mevrouw Smid te Leiden krijgt een beauty- °c arrangement van Bilderberg geboden voor 2 personen zoals hiernaast staat g omschreven. T Voor kinderen is Madurodam ook één groot feest. Bij aankomst ontvangen alle kinderen een pas poortje boordevol slimme vragen en weetjes, waarmee zij langs de beroemdste plekjes van Nederland kunnen speuren. Bovendien is er een speeltuin en rijdt er in de zomermaanden een treintje om de miniatuurstad heen. Adres: George Maduroplein 1, 2584 RZ Den Haag Tel.: 070 - 416 24 00 Fax:070-351 21 85 Internet: www.madurodam.nl De heer of mevrouw Verhoprk te Lisserbroek krijgt 2 vrijkaarten voor Cape Holland thuisge- stuurd. De heer of mevrouw Gressie te Katwijk krijgt 2 vrijkaarten voor Prievliet thuisgestuurd. Cape Holland Attractiepark is het nieuwste attractiepark van Nederland. Alles draait hier om de rijke historie van de V.O.C. Als bezoeker komt u op een leuke maar ook leerzame manier van alles te weten over deze belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis. U volgt de bouw van het V.O.C. -schip "Prins Willem". U kunt dit schip ook daadwerkelijk bezoeken. Het schip ligt afgemeerd aan de kade van Cape Holland. Het is het grootste schip dat de V.O.C. in de 17e eeuw liet bouwen. en programmabespreking - Verkorte gezichtsbehandeling - Algehele lichaamspeeling - Paraffine hand- of voetpakking - Kruidenbadje - Zonnebank - Sauna, Turks stoombad en bruisbaden - Badjassen, handdoeken en slippertjes - Lichte lunch inclusief 1 frisdrank - Thee/koffie met bonbons 's middags - Verfrissing gedurende uw verblijf Je laten vertroetelen met massages, bruisbaden en andere verwennerijen...wie vindt dat niet even lekker in het drukke bestaan. De vakbe kwame schoonheidsspecialis tes van de Clarins Beauty Salon in Bilderberg Hotel De Klepperman weten als geen ander hoe ze u hierbij van dienst kunnen zijn. In Bilderberg Hotel De Klepperman wordt u met persoonlijke zorg en aandacht omringd. Optimale ontspan ning en een weldadig gevoel van luxe bevangen u als u zich laat verwelkomen. "Veluws ontspannen" zo noe men ze dat in Hoevelaken. Volop speelplezier De kinderen kunnen genieten van het speel schip, de familieglijbaan, zeeaquaria of de nauti sche midgetgolfbaan. De stoere kinderen kun nen een bezoek brengen aan "de woelige baren". Hier ontdekt men waarom zeelieden in die tijd bang waren voor stormen en piraten. Voor 45 per persoon verlengt u uw verblijf met een overnachting en een uitgebreid ontbijtbuffet. basis van beschikbaarheid en is exclusief verblijfsbelasting a 0,50 per persoon per nacht Voor overige informatie, voor- [u waarden of reserveringen kunt iP£ bellen met Bilderberg Hotel de Klepperman: 033-2534120 o.v.v. Beautyarrangement. www.klepperman.nl Voorwaarden beautyarrangement: - het arrangement is geldig tot en met 30 september 2004 - Op zaterdag en zondag geldt een toeslag van 15 per persoon - De overnachting is te boeken op Attractiepark Cape Holland is dagelijks geopend tot november van 10.00-17.00 uur. Voor meer informatie 0223-674010 of surf naar www.capeholland.nl Wilt u na uw behandelingen ver der genieten? Speciaal voor de abonnees van deze krant heeft Bilderberg Hotel De Klepperman een puur ontspanningsarrangement samengesteld voor de prijs van 99 per persoon (normaal €140 per persoon): - ontvangst met café/thé complet Bon is geldig t/m 30 september 2004 en niet in combinatie met andere kortingen en niet inwisselbaar tegen contanten. Maximaal 4 personen per bon.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22