GESLAAGD Minimale inspanning, maximaal resultaat ^2 A WOENSDAG 30 JUNI 2004 a Collega, jjhen aan den Rijn y.n ionne Bosch, Roy van Boven, Barbara j horst, Elise van der Burgh, Nathalie Dren- Mirjam Ekelschot, Asmaa El Bachiri, van Elk, Melinda Gebuijs, Niels van Gef- landa de Groot, Mitch Hassing, Christiaan ijningen, Myrte Henzen, Glenn van Hof, ogenboom, Kevin van der Hulst, Aïcha Sbai, Tessa Jager, Kelly Janse, Mieke Jan- eur de Jong, Katinka Jordens, Esmeralda iven, Maarten Kauffman, Vera de Klerk, [roon, Danny Lagerburg, Sana Lakoudi, Se- ijting, Maaike Los, Marieke Molenaar, Leo- ^'oijman, Ashwin Niamat, Daphne van Nieu- ijze, Sebastiaan Pieterse, Faiza Rabhioui, emmerswaal, Said Riani El Achhab, Nicky d, Mike van Ruijven, Jeffrey Sebel, Sandra lariêlle van Soest, David Sprengers, Karin Leiden Stenvers, SalimaTalhaoui, Said Talhaoui, Harm van Teeffelen, Jessy Terpstra, Murat Uguz, Odette van Velzen, Hugo van Velzen, René Verburg, Joeki Verheul, Amy Verhoogt, Matthijs Vlak, Arnold van Vliet, Dieudonné Vorswijk, Jaimy Vrisekoop, Daisy Wijfje, Erik van Zijll, Paul van der Zon, Wouter van der Zwaan. TL4: Jasmijn Ben Youssef, Bryan van den Berg, Jeffrey Boomhouwer, Daniel Chang, Femke van Dam, Lilian van Dam, Mike van Dijk, Danny Dijk stra, Jeffrey Drost, Rens Eilander, Nafissa El-Ma- soudi, Joost van Ginkel, Tom Groot, Anne van den Haak, Dianna Hassoun, Suzy Held, Yvonne Hoo- gervorst, Elise van der Hoorn, Nadia Hopman, Sophie de Jong, Manon de Jonge, Sander van Kaam, Bart Kok, Djim Kromhout, Iris Leenhouts, Ferry van Leeuwen, Kim Lek, Johan Meijer, Nikita Moed, Erik Mol, Martijn Mooi, Remco Muller, Jo ris van Oosten, Pim Remmerswaal, Niels van Rheenen, Eline Roelfszema, Amit Roethler, Tho mas Schenderling, Sebastiaan van Setten van der Meer, Iris Sloof, Michiel Snoek, Tristan van der Spek, Danielle Straathof, Jaimy Terpstra, Djuna Vaesen, Alyssa van Venrooij, Miranda Versluijs, Kim van der Vis, Charlotte van der Vlugt, Laurens Vonk. BL4: Mirjam Agrida, Mohamed Ahannay, Rens Ansink, Elio Egas, Simon Ehrlich, Soemeja El Bouny, Karima Elbezaz, Yeliz Erbilgin, Sven Fran ken, Yusuf Gezgin, Ferdy Gieselaar, Aron Gure, Kevin Hagestein, Bastiaan Heijstek, Sharon Ho- gervorst, Minquel Hupsel, Tess Janssen, Wesley Kapteijn, Pim de Kievit, Keivin Kikkert, Arisel Lo pez Fernandez, Barbara Magermans, Samira Ma- roufi, Chantal Nengerman, Jasper Oosterveen, Chantal Otto, Pim Patoir, Joel Poot, Anne Puper, Naly Rombley, Gerard de Ruiter, Roel Sahner, Sjoerd Schellekens, Pascale Turkenburg, Nazim Uguz, Tom Versluis, Peter Versteeg, Malika Yachou. Havo: Jan Achterberg, Keeman Au, Patricia van der Beek, Stef Bekker, Walter van den Berg, Ro bert Berk, Daisy Berlijn, Tom Bokelaar, Jos Bol len, Meriem Bouiga, Nassira Boujattouy, Tim van Breda, Dennis Broer, Rick Christiaans, Thijs van Dam, Michel Dickhoff, Bart van Doorne, Stefan Ekelschot, Iris Elfert, Irene Eysink Smeets, Eveli ne Feijten, Nico de Grauw, Michel Groeneveld, Sjoerd Handofsky, Christoffer Hanswijk, Haniff Harharah, Raymond Hartevelt, Robert Heems kerk, Stijn Heijthuijsen, Marco van Heuveln, Den nis Hoogeveen, Raymond Hoogeveen, Marei Hooijkamp, Milane van der Hoorn, Eva van der Horst, Kimberly van den Hoven, Eddy llgen, Roe land de Jong, Mark de Jong, Roel de Jong, Milou de Jong, Bastiaan Jonkeren, Charlotte Journe, Er ik de Kaper, Duncan de Klerk, Corvin Kremer, Ro nald Krijgsman, Tuan Le, Leon van der Linden, Myra Louwen, Harm van Mechelen, Ties Meijer, Sven van Mierlo, Saida Moaddine, Karima Moad- dine, Tim Nuijten, Banne Németh, Lianne Omt- zigt, Francesco Oorthuizen, Alfred Oudshoorn, Dominique Overduin, Marijke Overduin, Laura van de Pol, Marianne Pronk, Gabriëlla Rietmeijer, Marleen Ruczynski, Bob de Ruiter, Shahram Sali- mian, Rahim Sarvari, Jantine Schaaphuizen, Kim Schinagl, Irina van der Sijpt, Boudewijn Slager, Robbert Slootweg, Mariska Sluijs, Maarten Struijk, Daniël Toussaint, Robert Tran, Nando Uitterlinden, Linda Veldman, Joran van Velzen, Yasmin Verhoogt, Daniëlle Verlaan, Maya Verwe gen, Corné van de Vlag, Niels van Vliet, Maarten Vrancken, Sanne van der Wee, Sven van Winsen, Sabrina Wittebol, Andy Wusten, Anne Zantboer, Judith Zitman, Michiel Zwart, Faye Zweeris, Onno Zwetsloot. Atheneum: Chereen Bainathsah, Mariska Battes, Jurre van Beek, Eva van den Berg, Thijs van den Berg, Sanne Bode, Karin de Boer, Niels van den Bos, Annemiek Bosman, Roel Claij, Peter van Dijk, Maarten van Gemeren, Willem Jan Gorissen, Sofie de Groot, Ramon Hogervorst, Bram van der Hoorn, Kees Kerkvliet, Sophie Kesselaar, Roselin Klever, Marlous Klinkenberg, Joy van der Kloos ter, Jenny Kuipers, Tom van Leeuwen, Bart Mei link, Krista van Nieuwenhuizen, Rogier Overduin, Koen van Rijswijk, Vitto Stans, Paul Stoop, Tij- men Struijk, FrancïscaTehupeiori, Mennovan Tol, HedwigVeldt, Yvonne Versteegen, Simone Visser, Wim Vlaar, Marianne van Vliet, Daniëlle Wahle, Jon ten Wolde, Chris Zantboer, Erik Zuid- ema. Rijnlands Lyceum, Oegstgeest J in Wii bare Hotelschool/Horeca-onder- ünanager Buitenhuis, Lotte Duijndam, van Duin, Alice Fasel, Bob van ea van den Hoed, Sander Jansen, eene, Jule Kogelman, Jeroen van bbJi, Menno Moerdijk, Dinny Ouwer- iWjj irsten van Starkenburg, Leone ,Pi l,CarstenvanderWillik. Ux oreca/Toerisme/Bakkerij I er/Gastvrouw: Meivin Bellekom, van der Bent, Monique Blom, Ni- n Dijken, Dienella Dorst, Anna aas, Shehrazede Habboush, Wei- Jennifer van Lith, Kevin van der Singer Oostveen, Kelly Prins, Ca- 1 Rangelrooij, Tirza Rotmensen, ifie Ruijssenaars, Johannes van den, Hanneke Weenink, Maaike Kajing- Assistent: Davit Atabekjan, Nick Wicky Bidjai, Maarten Bonnet, yyele van Dijke, Sander Dorst, Adil el v^oui, Narongsak Kidsom, Wendy René Krapels, Paul-lon Luca, n d^artens, Maarten Meijer, Saran Idan Olivier, Arie-Jan Ouwehand, 'athuis, Antonius Plug, Koenraad Pol, Jordy Reijn, Claudine Tambi Tim Verkerk, Esther van der Vos, de Vries. rthi>ël Beckker, Bellinda Beijne, Erik Hö rgen, Jonathan Boer, Cristel Bos, 3 L rauns, Johannes van den Broek, e Bruin, Martin van Dam, Remy :ren, Mark van Duijn, Mirjam j\ tobert Gerhardt, Stephan de lohannes Heemskerk, Bianca Ho- latthijs Honsbeek, Caroline Hoo- jlt, im, Karin Hoogerbrug, Pieter Hou- Jnn, Mark de Jong, Daniël Kalshoven, us Kleijn, Jeffrey Klever, Michael Bas Koster, Martijn Kranenburg, Lammers, Jordy van Leeuwen, van Leusden, Melfried Libinia, Lodder, Dominicus Loef, Janneke Evelyn Mari De L 'Isle, Jan Meij- Jimmy Nauta, Jaimy Neuteboom, van Ouwerkerk, Jan Piekema, is Pors, Navin Ramjanam, Erik van Paul Roos, Mike Rotmensen, ian den Rotten, Vincent Ruijter, heepmaker, Vincent Schermer Benjamin Sneeuw, Bertram van ves ink, Bernaart Stel, Frederic Stik- Daniël Stroosnijder, Chantal Tuur- Dennis Vink, Ronald Vink, Ser- igter, Manuel Westmaas. I ndig Werkend Gastheer/Gast- Martijn ter Beest, Anju Groene re aco van Hensbergen, Peter de lessica Looijestijn, Bianca van der Antoinelle Mondeel, Jan Pronk, Schmitt, Jaimy Schmitt, Remy Maureen Weijers. indig Werkend Kok: Tom van J( Remco Baars, Danny van Beije- p innis Bel, Tim Benschop, Leen- ;an n den Berg, Trevor van den Berg, k f. a Bos, Rian Callenbach, Stephan itier, Hilkovan Eeden, HansGuijt, Hagebeek, Guido Hart, Dennis Heiden, Jeroen Helvensteijn, Mi- lemstede, Jeroen Huigen, Erik van 1st, Roeland Jooren, Stephan Thomas Kaandorp, Pieter Koeke- Jennifer Kralt, Raoul Meuwese, de Mol, Ronald Mol, Stephan Peter Out, Mariska Pieterse, Roosenburg, John de Ruiter, Rei- ihuurhuizen, Monique Smit, Arjen ik, Erik Tas, Paul Turenhout, Mar- Veen, Fred Verhage, Gert Jan Freek Verhoog, Thomas Vonk, Westerveld, Daan de Wilde, Da- everink. ne: Marloes Akerboom, Suzanne Anthoula Alexopoulos, Lori Ama- ir arieke van Amsterdam, Rianne |(rArk, Nedim Arnautovic, Ragnhild irsten Baane, Brenda Bakker, Jo- e Bakker, Femke Bakker, Natalia l(irneveld, Chantal van Beelen, Pa- Peijersbergen, Lamia Belkhrouf, ivan den Berg, Payel van den Jisabeth van den Berg, Linda Bie- [nca Blankestein, Monique Bolk, iontes, Marloes van den Boog- ju iylvia Bottenheft, Mike Bruinsma, Buchner, Coen van Bunge, Denise "Burgh, Natalie Cafnier, Leonie en, Linda Deierkauf, Daniëlle van )ebby Dol, Kim Doorenbosch, Jo- Dröge, Johanna van Duijn, Anoek lin, Judith Duivenvoorde, Joyce Ir Ende, Bart Epskamp, Ayse Er- icole van Es, Caljenie Felomina, Gomes, Diana Gortzak, Gitta Got- Chanoux Groeneveld, Veronica ot, Noek van Haasteren, Riem Ha- Larissa Hannema, Joyce Hee- iimberley Herdigein, Lindsay Hin- Thomas Jan Hoeflaak, Linda Hol- oof DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VA N M U Z I K A N TRIKELSGEEST Naam: Rik Elstgeest (24) Middelbare schoolopleiding: mavo en havo op het Bonaven- turacollege in Roelofarendsveen (mavo) en Leiden (havo). Diploma: uiteindelijk met negen vakken, namelijk Nederlands, En gels, Duits, economie I en II, wis kunde A, geschiedenis, natuur kunde en muziek. De cijfers zou ik zo uit mijn hoofd niet meer weten. Tegenwoordig: muzikant, zanger bij de band Kopna Kopna en slagwerker in het theater Heb je een aangename middel bare schooltijd gehad? „Zeker, maar school was voor mij nooit het belangrijkste. Ik voetbalde veel, was al met mu ziek bezig en mede daardoor snel afgeleid van mijn huis werk. Vroeg uit bed komen voor school viel niet mee, ik stond vast op de zwarte lijst van laat komers. En vooral in de eerste jaren zat ik vaak te kloten ach terin de klas. Toch kon ik het met de meeste leraren goed vinden. Ik kon de havo makke lijk aan, maar ging eerst naar de mavo in het dorp zodat ik er leuke dingen naast kon doen. Uiteindelijk was ik toch wel ie mand met als motto 'minimale inspanning, maximaal resul taat." Je hebt examen gedaan in uit eenlopende vakken. „De examens waren op zich niet zo lastig, al moest ik na tuurlijk gewoon veel leren, net als iedereen. De spanningen rondom de examenperiode vond ik eigenlijk wel prettig. Vooral vakken als economie en wiskunde gingen me goed af. Als zoon van een tuinder moet je natuurlijk goed kunnen reke nen. Als trucje schreef ik soms meteen bepaalde formules op een kladblaadje, voor als ik een blackout zou krijgen." Gingen al je examens even makkelijk? „Nou, ik had wel altijd tijd te kort. Ik kwam soms niet meer toe aan de laatste vragen en vaak zat ik als allerlaatste nog te werken. Volgens mij kwam dat gek genoeg door een soort overconcentratie. Ik ging al mijn antwoorden dubbelchec- ken, misschien wel te veel. Met Nederlands en Engels had ik trouwens veel meer moeite dan met de meer praktische vakken, vooral met het schrijven. Duits ging dan wel weer." Maar je teksten voor Kopna Kopna zijn wel Engelstalig. „Klopt, maar ik laat mijn tek sten wel nakijken door een Amerikaanse vriendin. Zij haalt foutjes er uit en bekijkt of het poëtisch klopt. Ik ben eigenlijk best benieuwd wat mijn leraar Engels ervan zou vinden, dat ik nu in het Engels schrijf en zing." Je keuze voor het vak muziek lijkt logisch. „Opeens kon ik op de havo mu ziek ook als examenvak kiezen, wat ik echt heel leuk vond. Voor veel mensen is het niet meer dan een pretvak, maar voor mij was het echt nuttig, omdat ik naar het conservatorium ging." Wist je al op jonge leejtijd dal je naar het conservatorium wilde om professioneel aan de slag te gaan met muziek? „Nee, dat bedacht ik pas aan het eind van de havo. Muziek maken was voor de lol. Ik was eerst van plan om bedrijfskun de of iets dergelijks te gaan stu deren. Totdat iemand me vroeg of het conservatorium niks voor mij was omdat ik sinds de brug klas al bezig was met muziek en de band. Ik dacht dat het con servatorium iets was voor won derkinderen en niets voor mij. Inmiddels heb ik mijn studie Klassiek Slagwerk afgerond." Je hebt er nooit spijt van gehad dat je de bedrijfskunde hebt gelaten voor wat het is? „Nee hoor. Zeker niet nu ik sinds een jaar fulltime met mu ziek bezig ben. De cd van Kop na Kopna is net uit en we heb ben aardig wat optredens deze zomer. Daarnaast heb ik slag werk gespeeld in de theater voorstellingen 'Carmen' van de Toneelgroep Amsterdam en 'Ri chard III' van ZT Hollandia. Als ik iets anders had gedaan dan dit, was ik niet zo gelukkig ge worden." Tekst: Joris Rietbroek Foto: Lex van Rossen Havo: Rens van Efferink, Inca Bloem kolk, Fay van den Bos, Roeland van Dijk, Lisa Feirabend, Liliane de Graaf, Sophie Haasnoot, Sjoerd van der Lelie, Sarah Naipal, Robert van Pelt, Gary Person, Marie-Flore Pouw, John van Roon, Lotte Frijlink, Joan van der Lubbe, Kim We- rensteijn, Carmel Azami, Oscar de Blan ken, Loes Blom, Eduard Bosch, Isabel da Costa, Michou Frauenfelder, Frank Goedhart, Sophie de Goeij, Justine Gree- be, Janneke 't Hart, Sander de Jong, Kimberly Opdam, Sophie van Riel, Fran- cijn de Rotte, Teun van Tongeren, Lucas Varga van Kibéd en Makfalva, Rick Ver hagen, Ischa Vieten, Margot Juray, Sha ron Mallee, Asha Bakker, Thomas Dek ker, Carlijn van Doeveren, Koen van der Linden, Jeroen van der Rest, Loek van Steijn, Roel Varkevisser, Jolijt Houwe- ling. Vwo: Marieke van den Heuvel, Rick Krenn, Rozemarijn van Duijn, Aafke den Hollander, Jeroen van Aubel, Chris van den Berg, Danny Brouwer, Marleen Buurma, Gwen Honnef, Vasco Hoving, Sophie Janse, Rutger Kamp, Jet van der Krogt, Tarley Krol, Sophie Lever, Stefan Meijer, Philip Rakhou, Elise Rodenburg, Martine Schenkeveld, Hein Smit, Jessi ca Stappers, Alexander Tichler, Jeroen Visser, Jessica Webb, Rianne Wind, An- ne-Fleur Winnen, Inge de Zeeuw, Maar- tje de Man, Miranda Schutz, Christiaan de Sitter, Christian in 't Veld, Jorien van Vliet, Myrthe van Vliet, Heieen de Vries, Liesbeth de Vries, Myrthe Siebel, Wolf Weymiens, Willem Maagdenberg, Rob bert Kauffman, Debby Konst, Kirsten Moek, Maarten Roling, Rosanne de Rui ter, Pim Rutgers, Susanne Steiginga, Ri anne de Vos, Marjolijn Bonnike, Koen Boot, Marinus Israël, Madelein Kok, Di- mitri Muylaert, Thomas Roederer, Vanya Vulperhorst, Marco Balestra, Dennis Bastiaenen, Hellen van Berge Henegou wen, Emiel Bijlmakers, Marjolijn van Bil- derbeek, Paula Breuning, Stefanie Bruinse, Sanne Burgemeestre, Michal Diamant, Lotte Elshof, Fenna Feijen, Dave Geelen, Tom Graafsma, Michiel ten Haken, Victor Harmsen, Marije Hazen berg, Jelke Herweijer, Lobke Holverda, Ruben Hoogervorst, Arjo Huijbregts, Felix Jaeger, Jort Jehee, Miranda Kleijn, Alexander Krstulovic, Erik Kuijpers, Mar co Marelli, Jesse van der Meij, Lody Meijer, Carlijn Middelweerd, Nicole Mul der, Joost Nieuwenburg, Gregor Noltes, Anika Noort, Martijn Pronk, Jessica Put, Arnoud de Ridder, Alexandra de Rotte, Karen de Ruiter, Felix Schaper, Henriet- te Schuttevaer, Donald Slingerland, Daan Smits, Joost Tendeloo, Daria Vale- rio, Mirre Veerman, Pascal de Vos, Fe nna Wegman, Elise Wisman, Kang-He Zheng, Julia Dolman, Emily Melton, Ka rin Prins, Bas Vermeulen, Hilde de Bruin, Inge Lamboo, Irene Beune, Ri chard Davidson, Marjolein Faber, Silvia Gawronski, Mark Hegnauer, Larisavan Leijden, Elvira van Nieuwkerk, Leonie den Ouden, HeikoTit, Matthias Witt, Eva van der Brugge, Misja Leikin. Rijnlands Lyceum, Sassenheim Vmbo: Wesley Ammerlaan, Jeanine Beek, Jeanine Beek, Rutger Beelen, Re my Beenakker, Rianne ter Beest, Tim Beljon, Fleur Biersteker, Sylvana Bol, Sebastiaan Bos, Job Cederhout, Robert Ciggaar, Roy Dickhoff, Laura Duiven voorden, Dulshad Faraj, Daniëlle Guijt, Wouter van den Ham, Wesley Hermsen, Kevin Horsman, Judith van der Hulst, Aranea de Jager, Michel Kaptein, Renate van Klink, Neil Knight, Denise Koning, Kimberley Kortekaas, Emiel Korteweg, Jos Kuijper, Lizanne Langelaan, Niels Langeveld, Suzanne Leenen, Marinde van Loo, Caro Marchand, Merel Mens, Hessel Middendorp, Linda Noordermeer, Mariëlle van 't Oever, Amber van der Peet, Rianne Pelgrim, Michel Piket, Ruud Pont, Maikel Prins, Cheryll Quitz, Bibiche Rath, Theo Reckman, Ciska de Ree, Marloes Rietveld, Emma Rouwen- dal, Ella Ruis, Eva van der Schrier, Mau reen Smit, Madelief van der Stelt, Ma- riëtte Tap, Joost Verwer, Suzanne Vester, Gert-Jan Vliegenthart, Anita van der Voet, Lisanne van der Voort, Lieke Wul- lems, Sophie van der Zaag, Gert-Wim Zandbergen, Timo van Zanten, Jorrit Zijp, Daniëlle van der Zwan. Havo: Debbie van den Abeele, Sara Al Tamimi, Marlous van den Beid, Lisa Blanken, Loek Bleijswijk, Denise Boelé, Berry Bontje, Anne van Boom, Najat Bougrine, Arda van Breda, Michiel Brinkmann, Cheyenné van den Burg, El len Burgers, Bas Cederhout, Chantal Cornet, Mark Cuvelier, Jo-Ann van Dijk, Diana Droog, Rik van Duin, Luuk van Ee den, Bart Eggen, Hans van Emmerik, Se- nia Freke, Manuel Jose Fuentes Damas, Romy van der Geer, Tamara van Gijls- wijk, Carlyn van Gijlswijk, Eva Goldman, Leon Handjes, Sanne van Heesch, Se bastiaan Herbschleb, Roxanne Hofman, Laura van der Holst, Dieuwke Hooge- werf, Jelrick Huisman, Iris Jansen, Car- lien Keeven, Jan Kersten, Liselotvan Kesteren, Myrto de Klerk, Marianne Kloeze, Anouk van der Klugt, Cathelijne Koomen, Frank Kragt, Nienke Kragtwijk, Eric Lamboo, Annelies Lindhout, Mi chelle Maat, Mathieu de Man, Jana Mar chand, Nanke van der Meer, Jochem Meeuwissen, Tessa Molenaar, Anouk Möhlmann, Eline Nederstigt, Cor Nina- ber, Romara van Noort, Femke van Noort, Samantha Olij, Judith Otto, Joris Paijmans, Guusje Peters, Maurits van der Poel, Jos Pont, Maurizio Racca, Jur- gen Radier, Sjoerd Righolt, Yoni van Rooyen, Jonas Roukema, Katy Rozen- daal, Marlous de Ruiter, Gerdien Schenk, Nanda Sital, Denise Spijker, JanTersteeg, Fabian Uljee, Kelly Ver beek, Bastiaan Verdegaal, Boris Verde- gaal, Rick van der Vlugt, Anne-Joy War merdam, Marco de Winter, Mark van Wissen, Ramdn Wubbe, llyas Yetim, Robbert van der Zaag, Patricia van der Zaal, Lotte Zonneveld. Vwo: Leonoor Arentshorst, Mary Beshay, Rieke van Breda, Marlies van der Geer, Wouter van Goeverden, Mieke de Graaf, Dominique de Groot, Frank Horstman, Trudy Jong, Dennis Joosten, Thaddeus Knops, Nick Kubicz, Boye Langeveld, Anouk van der Lans, Rick Lard, Pauline van Leeuwen, Michel van Leeuwen, Ivo Lobbezoo, Pepijn Meddens, Willemien Meinders, Frank Meiman, Merlijn Nash, Sabine den Os, Jaap Oskam, Maja Pe ters, Nynke Post, Sander Post, Laerke Rasmussen, Mark Rietveld, Olmer van Rijn, Jolanda Salman, Tim Schipper, Vi tal SchSfer, Eric Siero, Jan Smit, Sander van Sprang, Derek Stol, Emily Thomp son, Rick van der Vegte, Dennis Veu- gelers, Jeffrey van Vliet, Annemarie Wes terbeek, Christa Wickenhagen, Abdema- zak Zamri, Patrick Zwetsloot. Rijnlands Lyceum, Wassenaar Vmbo-TL: Bert Bakker, Christiaan van Berckelaer, Maarten Blom, Derek van den Boom, Gerben van Dijk, Maurits den Duik, Marise de Groot, Golda Heilbron, Robert van der Holst, Sören Johansen, Martijn de Jong, Marcia de Koek, Marije Meskers, Frederique den Oudsten, An- nemijn Overdevest, Anneke Peereboom, Ewout van Rossum, Eric Ruigrok van de Werve, Mike Schaap, Maid Skopljak, Vincent Smid, Robert-Jan Smid, Remi Taal, DerkTrip, SiebeTrompert, Micha Tsemah, Yentl Tsemah, Steph Vermeu- Kim van Iperen, Vinay Ashwanie ïdhan, Debora Jansen, Reshma na Jaspal, Kimmy Jaworski, Wil- f.na de Jong, Soufiane Kaddouri, oTtKalkman, Schirief Kandil, Viviane Patricia Kleinman, Saskia de is JBianca Esmeralda Kneijber, Mir- in der Knoop, Inge Kogelman, Pris- Ro ooimoes, Anna Maria Koops, Fem- imer, Leslie van de Kreeke, Mirjam e l*jr Kroef, Raymon Kuipers, Nicole labordus, Esther Leegwater, Les- J) Leeuwen, Bianca van Leeuwen, Ma van Leeuwen, Sanne van der Le- Jsirée Lepelaar, Stefanie van Lies- ;83>abine Luiten, Eva Maria van ergen, Ingrid Merts, Iréne Mol, Se- da -lisah Monseé, Marjolijn de Mooij, TS'arjet Nat, Eva Nekkers, Virginia buurt, Priscilla van Olphen, Rian- jn flerwater, Bianca van Oort, Eleono- lacker, Willemina Plug, Corinne Polderman, Angelique Poppe, 'p'.fer Pouwel, Noomi Reep, Angela ■ylga, Marjolein Reinders, Desiree de GipTLidwina van Schie, Celina Schra- d Ljjzanne Seijsener, Theresia Sipa- Lydia Speekenbrink, Krista Stier man, Eveline Stikkelorum, Femke van Straalen, Marjolein Straathof, Chantal Teunissen, Sabrina Tijssen, Catharina van Tol, Angelita Velazquez, Suzan van Velsen, Susanne Verhoeve, Jessica Ver sluis, Angela Verweij, Lodewijk Vlugman, Saskia de Vos, Marije Vreugdenhil, Lies beth de Waal, Sandrea de Wagenaar, Li anne Wassenaar, Brenda Weimans, An gela Wennekers, Estrella Wielinga, Fem ke Wijnja, Judith Windt, Shelly Witte- man, Ke Yang, özlem Yarim, Stephan Zander, Lara van der Zon Brouwer. Bakker: Suzanne de Kroon, Bas van Eek, Nicoline Kersbergen, Melissa van Dam, Koen Kortekaas, Pascalle Remkes, Stephanie Vaneman, Dennis Glasber gen, Jeroen de Wilde, Marco de Nocker, Bart Schmal, Jory Westerhout, Martin Knoester, Carola de Kroon, John van Antwerpen, Aiko Kemper, Jos Kamping, Johan Pronk, Olivier Rijntjes, Michel van der Klauw, Matthijs Groeneweg. Allround Bakker: Arno de Neuve, Remco van der Slot, Stefan Bol, Remi Oomen, Coby Knoop, Marvin van den Berg, Emiel Rodijk, Dennis van Galen, Pieter Zuyder- duyn, Lennart van Zon, Martin van der Meijde, Michel van der Reijden, Jeroen de Wilde, Jan Braun. Afdeling Sport En Bewegen Sportbegeleider: Jeroen Bakker, Stash van Beek, Thijs Bisschop, Jelle Bis- schops, Alice Bogerd, Cathy de Jong, Tim Kimman, Ronnie Koster, Sander Mol, Mark Post Uiterweer, Remco de Rijk, Tim Roest, Joshua Schlagwein, Tim Verkleij, Michiel Vermeulen. Medewerker Facilitaire Dienstverlening Stephan Brouwer, Edward Jonker, Joey Koot, Mark Lenselink, Sander van der Meer, Renaldo Soeters, Shakira van Veen, Chantal van der Werff, Oscar Zit man, KayZweerts. Laboratoriumtechniek Middenkaderfunctionaris Chemisch: Shen van Diest, Wouter van Dijk, Arina Gijzenberg, Mark Hoos, Leonard Kaarls, Sandra Piket, Renaldo Vaneman, Ronald van Voorbergen, Mark van der Voorn, Ma rina van Wieringen, André Zwart. Middenkaderfunctionaris Medisch: Jes sica Huigsloot, Inge Nieuwman. Vakfunctionaris Laboratoriumtechniek: Karei de Jong, Ruenchi Maria, Eric Meij er. Opleiding ICT ICT beheerder: Martin van de Bent, Jo- vanny Bos, Nick Bouwmeester, Martijn Burgmeijer, Freddy van der Garde, Lean- der de Graaf, Jeroen Hoff, Marcel Hum- me, Christiaan Janssen, Remco Kriek, Dennis de Mooij, Stefan Nehrdich, Maarten Nolles, Henk van der Ploeg, Chris van der Poel, Camille van Schelt, Chi-Wai Yuen, Lion Zandvliet, John Re- nooij, Said el Boussaidi, Tristan Brink man, Mark Duivesteijn, Mark Esseling, Tim Honders, Suko Kartosoewito, Leon Kenens, John van de Kreeke, Bertram Kruit, Mischa Oudenbroek, Eduard de Pineda, Omar Ras, Wouter Rodenhuis, Mark Rombout, Sander van der Zon. Medewerker Beheer ICT: Nardos Asrat, Dennis Boot, Jaap van Duijn, Kees Duijndam, Niels de Rooij, Peter Taatgen, Vincent Thompson, Bas Verhoeven, Ge- lilla Yonas. Service medewerker ICT: Johnson Higa, AmirZiaie. Unit EAO Handel/Orde en Veiligheid:On- dernemer/manager detailhandel: Renate van Baaren, Frans Bahlman, Ivar Bouw meester, Dennis Cats, Rogier van Es, Danny de Groot, Marjolein van Haaste ren, Lotte Holswilder, Anne van Iterson, Sylvana Rasser, Daphne van Rosmalen, Maikel van Ruiten, Matthijs Zoons. Filiaalbeheerder: Robin Arp, Roland van den Beid, Mohammed Boutari, Karl Janssen, Sander Rijnsburger. Verkoopchef: Laura Bakker, Aisha Bibar- hi, Patrick la Lau, Shona Ranselaar. Verkoopmedewerker: Jewen Mahmod, Sardha Ramkhelawan, Arjan Abdollah, Sander Bentvelzen, Salima Chaker, Ma rieke v.d Klugt, Arthur Polak, Angelika van Steijn, Esther van Velzen, René van Voorbergen, Michelle van Westrienen. Winkelassistent: Riham El Anazi, Najat Boudra, Tra Faraj, Esma Irdi, Thijs Verd ei jen. Unit EAO Handel Winkelassistent: Saskia van Steijn, Lian ne van Reijden, Wendy Smit, Patricia Hoogkamer, Willeke v.d Bent, Jeanette Rijnsburger, Sara v.d Does, Mirella Boekkooij, Ilse Soeters, Sahal Sheikh, Linda Portier, Nathalie Oomen, Linda van Marsbergen, Sinan Guzel, Claudia Versteeg, Jeffrey Boekkooi, Ramona De nekamp, Joyce Koolmoes, Faye Meeu wenoord, Thijs Bakker, Yvonne van Strien, Angelique Boekkooi, Sander Bonnet. Orderpicker: Ronnie Tienhoven. Magazijnmedewërker: Mare Rexen, Bert Romijn, Frido Kortekaas, Senol lleri, Ed ward Chin-a-Joe, Richard Wondergem, Richard Bakker, Mohammed Bah, Mieke van Britsum, Edith Franken, Leny Lafe- ber Fakkel, Alphonse Ngalamulume, Wayan Nyariani, Erica Ramirez, Mahdi Suge, Raymond Gerritse, Monday Osajie, Guido van Breen, Joop Schonewille, Ed Comelisse, Margreet Velthuijzen. Verkoopmedewerker: Patricia van Strien, Edilene v.d Bom, Pieter Platteel, Lion Welter, Melissa Nievelstein, Tangui Mor- sink, Alexander Segaar, Luke Brandt, Rachelle Roes, Hans van Nood, Gaby Suta Monthiny, Eli van Wetten, Bijou Ouwehand, Michiel Walenkamp, Jeroen Plasman, Thuy Nguyen, Joeri Bellaard, Daisy den Haan, Tamara Bodrij. Eerste Verkoper: Job Okx, Steven Quint, Sunil Kowlesar, Michael Leeferink, Jes sica Kosto, Kevin Bekooij, Suzanne Boe kei, Jonas Nathan, Bart Sosef, Robbert Marselis, Anja van Rijn, Jolanda Kralt, Miranda van der Heijden, Desiree van der Heijden, Wendy van der Wiel, Jorn van der Lans, Bel ma Delic, Arjan van Meeteren, Angelique v.d. Linden, Asha Hossain. Chef Kassa: Edwin v.d. Berg, Maaike Ba kermans. Verkoopchef: Joze Warmerdam, Habib ben Mhamed, Perry Steenvoorden, Jordi Uijttewaal, Dirk Varkevisser, Lesley Vink, Natasha van Dijk, Alexander Noordover, Joyce Kijk in de Vegte, Patricia Keus, Jessica Duwel, Uschi de Herdt. Groepsleider Magazijn: Bauke v.d. Meer, Gert Jan de Leur, Erik Wolthaus, Vincent Schreuder. Commercieel Medewerker: Hndren Sali- hi, Chris Noordermeer, Onno Munster man, Stef Zwitser, Bauke Bergsma. Hoofd Magazijn: Marco Vaatstra, John van Pijpen, Henk de Jong, Andre Ruig rok, Marcel Spies. Filiaalbeheerder: Alice Bisschops, Fran- ciesca Sanders, Sandrina Bloemzaad, Maurice Halstein, Hubert van 't Pad Bosch, Corinda Fokkema, Suzanne de Goede, Angelique van Zeist, Martin Reedijk, Alberdina van Vugt, Pieter de Jong, Ruud Bezemer, Yentl Witteman. Ondernemer/Manager: Karin van Paas- sen, Marieke v.d Linde, Sander Dekker, Anouk Kerkhoff, Dyeon Obeh, Richard Vlasveld, Peter van Drie, Sander Dekker. Unit EAO/Handel Winkelassistent: Saskia van Steijn, Lian ne van Reijden, Wendy Smit, Patricia Hoogkamer, Willeke v.d Bent, Jeanette Rijnsburger, Sara v.d Does, Mirella Boekkooij, Ilse Soeters, Sahal Sheikh, Linda Portier, Nathalie Oomen, Linda van Marsbergen, Sinan Guzel, Claudia Versteeg, Jeffrey Boekkooi, Ramona De nekamp, Joyce Koolmoes, Faye Meeu wenoord, Thijs Bakker, Yvonne van Strien, Angelique Boekkooi, Sander Bonnet. Orderpicker: Ronnie Tienhoven. Magazijnmedewerker: Mare Rexen, Bert Romijn, Frido Kortekaas, Senol lleri, Ed ward Chin-a-Joe, Richard Wondergem, Richard Bakker, Mohammed Bah, Mieke van Britsum, Edith Frdnken, Leny Lafe- ber Fakkel, Alphonse Ngalamulume, Wayan Nyariani, Erica Ramirez, Mahdi Suge, Raymond Gerritse, Monday Osajie, Guido van Breen, Joop Schonewille, Ed Cornelisse, Margreet Velthuijzen. Verkoopmedewerker: Patricia van Strien, Edilene v.d Bom, Pieter Platteel, Lion Welter, Melissa Nievelstein, Tangui Mor- sink, Alexander Segaar, Luke Brandt, Rachelle Roes, Hans van Nood, Gaby Suta Monthiny, Eli van Wetten, Bijou Ouwehand, Michiel Walenkamp, Jeroen Plasman, Thuy Nguyen, Joeri Bellaard, Daisy den Haan, Tamara Bodrij. Eerste Verkoper: Job Okx, Steven Quint, Sunil Kowlesar, Michael Leeferink, Jes sica Kosto, Kevin Bekooij, Suzanne Boe kei, Jonas Nathan, Bart Sosef, Robbert Marselis, Anja van Rijn, Jolanda Kralt, Miranda van der Heijden, Desiree van der Heijden, Wendy van der Wiel, Jorn van der Lans, Belma Delic, Arjan van Meeteren, Angelique v.d. Linden, Asha Hossain. Chef Kassa: Edwin v.d. Berg, Maaike Ba kermans. Verkoopchef: Joze Warmerdam, Habib ben Mhamed, Perry Steenvoorden, Jordi Uijttewaal, Dirk Varkevisser, Lesley Vink, Natasha van Dijk, Alexander Noordover, Joyce Kijk in de Vegte, Patricia Keus, Jessica Duwel, Uschi de Herdt. Groepsleider Magazijn: Bauke v.d. Meer, Gert Jan de Leur, Erik Wolthaus, Vincent Schreuder. Commercieel Medewerker: Hndren Sali- hi, Chris Noordermeer, Onno Munster man, Stef Zwitser, Bauke Bergsma. Hoofd Magazijn: Marco Vaatstra, John van Pijpen, Henk de Jong, Andre Ruig rok, Marcel Spies. Filiaalbeheerder: Alice Bisschops, Fran- ciesca Sanders, Sandrina Bloemzaad, Maurice Halstein, Hubert van 't Pad Bosch, Corinda Fokkema, Suzanne de Goede, Angelique van Zeist, Martin Reedijk, Alberdina van Vugt, Pieter de Jong, Ruud Bezemer, Yentl Witteman. Ondernemer/Manager: Karin van Paas- sen, Marieke v.d Linde, Sander Dekker, Anouk Kerkhoff, Dyeon Obeh, Richard Vlasveld, Peter van Drie, Sander Dekker. Unit Educatief: Vmbo: Jessaja Alberto, Chris Bastei, Alexander Bijleveld, Christel Bijman, Pa trick Brouwer, Martijn de Bruijn, Esme ralda Gutierrez, Alexander Guzman Car- mona, Oek Jan de Jong, Willem van der Kooi, Sido van Kouwen, Rolyne Lange veld, Cindy van der Lans, Nathalie van Lochem, Patricia Oosterbaan, Tom Oost- veen, Jordy Plomp, Bob van Riek, Kim de Rooy, Joachim Stelma, Tom Ver boom, Paul Vernooij, Floor Zaal. Havo: Joe Aniba, Valentine Arendsen, Boaz Bevelander, Jelle Bleijswijk, Dinge- man van Bochove, Yvonne van den Bosch, Mouad Bounekoub, Charlotte van den Brink, Eva da Costa, Iris Dawido- wicz, Amber van Deursen, Shurmainly Dossett, Leo van Driel, Mascha van den Eijkel, Ihsan Elnems, Marloes Fallaux, Jelle Firet, Anouk Gorter, Niek de Jongh, Kim Jonkmans, Susanne van Klink, Mendy van der Knaap, Thomas Korving, Siham Lakbir, Suzanne Lamers, Patrick Lanser, Ramona Lek, Evelien Lourens- sen, Yvette van Marwijk, Nikki Meijlink, Nathalie Morsink, Robin van den Oever, Fenno Petit, Paul Pocorni, Ivo van der Poel, Gerda van Rijn, Taco Sannes, Mi chel Schrama, Aroena Singh, Sebas Sleebos, Els Smitskamp, Melissa Song Loong, Sandra van der Spek, Harm Spil- ker, Mandy Stouten, Patricia Tetteroo, Lisette de Vassy, Marleen van der Velde, Kim Visser, Wieke van der Vliet, Leander van Vliet, Monica Vosters, Ralph Wan ders, Angela Wasef, Sharon Westkamp, Youri van Wielink, Jennifer de Wit. Vwo: Margreet Akerboom, Hesham Alghi- wi, Wouter van Beek, Dana Boekholt, Frank Bongaerts, Mark Bosje, Roel Dolk, Rutger van Elk, Pauline Escudero-Lam- boo, Ernad Fazlic, Daniel van der Flier, TriciaGarman, Maike Heezen, Marijnvan .Hercules, Stephan Hopman, Gert-Jan Huisink, Sanneke Konstapel, Hester Lefèvre, Sabine Leichtfuss, Laurence Lintz, Nelleke Meerburg, Nickey Mer- tens, Soëlla Mirshahi, Hasmig Momdji- an, Arash Mousavi Faraj Zadeh, Eva Mui- zelaar, Caroline Muylaert, Mardjan Na- biollah, Richard Nadji, Suzanne de Raadt, Saskia van Rijn, Richard Rodrigo, Walter de Roode, Spencer Rotteveel, Loes Scheffer, Mariëlle Scherpenisse, Willemijn Schipper, Chris Schut, Ninja Siero, San Slijper, Bally Summy, Lau rens Vahl, Mirte Verkooijen, Toyah Vo gels, Eva Yanover, Saskia van der Zwart. len, Peter de Vette. Havo: Romée van Asbeck, Dennis Baay, Yvonne Bernards, Luc Bertels, Wouter Boven, Laurens Brouwer, Claire Busser, Huib Camphuysen, Roos le Congé Kleyn, Bobby Dijkman, Simone Dobbinga, Lisca van Everdin- gen, Beer Griffioen, Yvette Groskamp, Florette Haijkens, Annika Holtslag, Matt Hoogcarspel, Sjef Klijberg, Coen Komen, Kikianne Kruize, Susanne Leydes, Martijn Luijckx, Andrea van Luijk, Leontine van Luik, Vivienne van Luik, Najla Mirzakhyl, Myrthe van Nus, Jeffrey den Outer, Eline Scheele, Ruurd Stuivenberg, Brenda van der Toorn, Charlie Valken, Sophie Valken, Robbertjan van Veen, Andrea Vriesendorp, Margot van Westenbrug- ge. Atheneum: Sophie Baart, Alexander Barge, Claire Bloemendaal, Jeroen Blom, Mark Boersma, Wouter Bon- gers, Philip Bröcker, Floor Burghout, Antoine Carlier, Steven Delemarre, Bart Drechsel, Annelie Ferment, Eve lien Griffioen, Jantien Hoek, Sophie Holleboom, Katharina Holtslag, Marta Huertas Garcia, Antoinette van Huls van Taxis, Aisha Jansen, Rouzbeh Karbor, Jamie Komor, Emilie Koot, Michael Krayenhoff, Arthur Krebbers, Junior Krouwel, Sophie Langereis, Alexandre Ledeboer, Jessica van Leeuwen, Suzanne Leijten, Claartje Matzinger, Niels Molenbroek, Alexan der de Mulder, Jordi Penning, Michiel Plessius, Nina Poot, Claire de Ridder, Ninah Rikken, David Ryan, Marlise Seckel, Adriaan Siliakus, Laraine da Silva, Jeroen Sneep, Jonas Stroink, Wienand Stuijfzand, Olivier Vree, Marlous van der Zalm,. Gymnasium: Noortje van den Assem, Michiel Delemarre, Jack Driessen, Saskia van den Ende, Stephanie Hee- rema, Patrick Jagusiak, Olivier Klaver, Nanne Louw, Philipi«»n der Meijden, Dave Michels, Duco Onnes, Frederik van de Pol, Harmen Riemens, Sanne Tiemessen, Stefanie Westgeest, Je roen Wolff. (advertentie) 4^ MULTI-VLAAI FELICITEERT ALLE GESLAAGDEN! ui is ALTiie wn. m rc vi UEIDCN: Korevaatstrut 1, »L 071 S1270I0 LDDUDOKP: MnkcHtof 77. ML 07I-S423IS0

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 5