GESLAAGD Lui, maar met een fotografisch geheugen te WOENSDAG 30 JUNI 2004 Ibert College, senaar Cindy van den Aardweg, Luuk m, Martin van Amerongen, Tim Michiel Bal, Alan Beijlen, Denise mmelen, Lisette van der Bent, Bhikhie, Cyprien Binot, Linda de Lindsay Bonhof, Laura Bontrop, Sa- lorreman, Lotta Breed, Tony Broe- 'im Brouwer, Arjan Brussee, Mit- luijs, Bas Cegarra, Selma Cornelis- nanda Csorba, Emilie Drohm, Jef- n Duijn, Laura van Duijnhoven, Tim lel, Jaco van Egmond, Wendy van d, Laura Endlich, Patrick Fasseur, n van der Geer, Sherwin Gentle, de Gier, Denise Goedhart, Vivienne igh, Stephanie Graafstal, Lisanne ks, Alex Hesseling, Chira Jansen, Jansen, Remco Kathmann, Alrik jn, Ralph Kijk in de Vegte, Kilian Kleij, Yri Kolpa, Felicia Kramer, /an der Kroft, Soraya Kromhout, jiijn Kwerreveld, Simone Lagas, Fe- Ef ngeweg, Tim de Leeuw, Henk Lin- Manon Loerakker, Lisette Lucas- ^D snnis Molema, Stella van Nieuw- ■n lyrthe Otto, Dennis Oudshoorn, Plu, Christiaan Riemens, Kim Rij- >roen Roest, Cher Ruigrok van de Femke van Santen, Niels van Remco Schippers, Edwin Simonis, n der Sluis, Baris Sönmez, Alexan- ringer, Nona Stijger, Sandra Stok, Terlouw, Clarisse van der Veldt, I ie Verhagen, Daphne Verhart, Tim ven, Amanda van Vliet, Jip Volle- hn de Vries, Rogier de Vries, Hester naar, Ramona de Water, Niels Wes- Pamela Westgeest, Jeroen Wol- Andreas College, Katwijk Vmbo- KB: Auatief Attaf, Annika Bakker, Wim van Bee- len, Lon van Beelen, Nona van den Berg, Maikel de Best, Mesut Bozkurt, Josta van Brouwershaven, Stephanie Brussee, Hala Dahsh, Jeannet Deelstra, Sabrina van Delft, Kim van Dijk, Willem van Dorp, Edward van Duijn, Arjan van Duijn, Johan van Duijn, Roy van Duijn, Carin van Duijn, Jacqueline van Duijvenbode, Ben van Duijven- bode, Samantha Elissen, Joost Freke, Bobby Haasnoot, Jan Havenaar, Linda Hazenoot, Robin Helfensteijn, Amanda Hoek, Aldert Jan Hoek, Gijsbertha Hoek, Angela Hoek, Nathanaël Hoogerdijk, Ronald Hoppers, Sabine Houwaart, Ben van Iterson, Jacqueline de Jong, Daisy de Jong, Aygin Kermanshahi, Jan-Thomas Koekebakker, Mi randa van der Kraan, Jaap Kreft, Dirk Krijgsman, Corina van der Krogt, Leon Kuijt, Marijke Kuijt, Chantal van der Kwaak, Arjan van der Kwaak, Marco van Leeuwen, Marina Lukkien, Michael van der Meij, Koen Messemaker, Kim van den Oever, Nathaly Ouwehand, Patrick Ouwehand, Ruben van der Plas, Johan van der Plas, William van der Plas, Michelle van der Plas, Caroline van der Plas, Mark van der Plas, Daniëlle van der Plas, Jaap van der Plas, Huig van der Plas, Jolanda Plasmeijer, Ineke Plokker, Er- win de Ridder, Judith van Rijn, Pascal,er, Gert-Jan de Roode, Cora van Rooijen, Sietske Rozema, Marco Schaap, Rianne Schaap, Marianne Schouten, Arjan Snijder, Robin Stam, Sanne van Starkenburg, Fatma Tasan, Carin Varke- visser, Kees van Velzen, Corrine van Velzen, Marian Vink, Jeanine van Vliet, Leendert Vooijs, Marc van der Zwart, Bas van Abswoude, Maaike Aina, Lars van der Ark, David van Dord, Stef Janson, Daisy Lamboo, Astrid Roosen, Hein Salman, Raymond Schouten, Marco Vlakveld, Nao- mie Zonneveld, Bianca van Zuijlen, Lucas van Leeuwen, Jaco van Delft, Johan van Eeuwen, Mariëtte van Es, Mike Foen A Foe, Marit van der Gugten, Kevin Haasnoot, Linda Jansen, Angela Knijnenburg, Aletta de Mooij, Leon Ouwe hand, Berdine Ravensbergen, Samantha Stoof, Tom Ver- have, Wilco Vletter, MarloesZandbergen, Michael Mar- chand, Ardin Oosterlee, Jeanette van der Plas, Richard Rhijnsburger, Ruben van Dijk, Sven van Kuijen. Vmbo - BB: Joeri Barnhoorn, Cathy van Beelen, Margret van Beelen, Rebecca van Beelen, Juliette van Beelen, Marjan van Beelen, Riena van der Bent, Arwin de Best, Richard Bijsterbosch, Shirley van der Blom, Cindy van der Boon, Sebastiaan van Dijk, Dirjannevan Duijn, Jennifer van Duijn, Alice van Duijn, Nico van Duijn, Tim Duiven voorde, Patrick Groenendijk, Coby Guijt, Kees Haasnoot, Hugo Hartevelt, Jaco Heemskerk, Ruben Hoek, Dirk Hoek, Jaap Hogewoning, Marjanne Houwer, Lisa van Iter son, Christian de Jong, Ufuuk Kizilkaya, Anne Geert Kloos, Ruud Koelewijn, Niels Kuijt, Jaap van Leeuwen, Theo Mathot, Ruben Messemaker, Hugo Messemaker, Wilmar Nijgh, Aron Oudshoorn, Corina Ouwehand, Mari- laine Ouwehand, Sanne van der Plas, Huig van der Plas, Aukje van der Plas, Daniëlle van Rijn, Johan Roerade, Gert Schaap, Alexander Schouten, Abram Schuiling, Jo hannes Stam, Mariska Tonus, Simone Varkevisser, Suzan van Velzen, Arris Verdoes, Mike Voogd, Maikel Zuijder- duijn, Martin Zwanenburg, Marloes van Rijn, Marleen van den Bent, Remco Dekker, Eva van der Heide, Davy Pe- schier, Jan de Ridder, Inge van der Wiel, Soraya Drieber gen, Peter van Duijvenvoorde, Nico van den Eijkel, Patrick Hoffmann, Patricia de Kluijver, Patricia Kromhout, Wille- ke Leeuwenburg, Robbie de Mooij, Michael Star, Maryam Umrani, Marianne Waasdorp, Daphne de Winter, Jimmy Zandbergen, Sarah Zandbergen, Jan-Willem Sip, Nathalie Donders, Bas Jalhay, Fatima Mohamed, Mariëlle Mooij- man, Remie Scheers, Adrie van der Schoor, Mark de Zoe te, Willeke van Beelen, Martin van der Plas, Ronald Klok, Lex van der Poel. Vmbo - GTL: Gerard Baaij, Rick van Beelen, Sander van der Bent, Ruud Dekker, Bianca Koemans, Marleen Ouwe hand, Brigitta Parlevliet, Herman Plug, Margreet Vooijs, Naomi Wijnands, Marcel Zwanenburg, Rutger Heemskerk, Angela Star, Naam Woonplaats Marco Barnhoorn, Arent van der Bent, Michiel van der Bent, Lennert van der Bent, Peter van der Bent, Anouk van der Bent, Nathalie de Best, Janneke Blok, Joost Brussee, Steven Bulk, Ghazaleh Da- voodi, Chantal Dijkstra, Linda van der Does, Maaike van Duijn, Miriam van Duijn, Martine van Duijn, Diana van Duijn, Gert Jan van Duijn, Mark van Duijn, Annelies van Duijvenvoorde, Dicky Dunki Jacobs, Saskia van den Eij kel, Danny van den Eijkel, Lyanne Freke, Anne de Graaf, Meivin Groenendijk, Stefanie Guijt, Marije Guijt, Leonard Guijt, Erik den Haas, Jacob Haasnoot, Edwin Haasnoot, Jeanet Hoek, Dirk Hoek, Karina Hoek, Petra Hoek, Tom van den Kerkhoff, Sander Ketting, Katie Kralt, Nelleke Kuijt, Petra Kuijt, Jan Kuijt, Maurits Kulk, Borga Kurter, Jeffrey van der Leden, Rudy van der Luijt, Leen van der Marei, Hugo van der Meij, Rianne Messemaker, Ruben Minnee, Gertjan Minnee, Carolien Nieuwland, Johan Nijgh, Litwina Noort, Ilse van den Oever, Mariëlle van den Oever, Sanne Onderwater, Stanley Orizand, Herma Ouwe hand, William Ouwehand, Alex Ouwehand, Gerard Paap, Anne-Carien Parlevliet, Dirk-Jan van der Plas, Annet van der Plas, Sabine van der Plas, Christian van der Plas, Geertje van der Plas, Corinda van der Plas, Leoni van der Plas, Ellen van der Plas, Sanne van der Plas, Carlijn Plug, Jelle Pool, Kimberley Ratchford, Pieter van Rhijn, Ellen van Rijn, Corine van Rooijen, Gijsbert Schrijvers, Cristel Souverijn, Jimmy Thiels, Stefan Varkevisser, Floor Ver loop, Lara Vijgeboom, Wendy Vijgeboom, Tom Vink, Su zanne Vlasman, Pieter Vlasman, Robert Vooijs, Chantal Vooijs, Jaap de Vreugd, Ida de Vreugd, Cheryl de Vreugd, Kim de Vreugd, Tamar de Vreugd, Carin de Vreugd, Carola de Vreugd, Charles van der Wal, Jelle van der Werken, Eva Wouters, Dirk Zandbergen, Robin van Zijp, Corine Zoete melk, Martine Zuijderduijn, Marlies Zuijderduijn, Wille- mijn de Zwart, Sanne Killestijn, Job de Ridder, Marloes Braun, Niek van Egmond, Trisha van Egmond, Jasper El len, Jurgen van Geest, Derek den Haas, Niels Heemskerk, Gerco de Koning, Jonneke Oexman, Dennis Parlevliet, In- grid Ravensbergen, Romana van Reeken, Ewald Sarneel, Dick Snijer, Remi van Starkenburg, Jennifer van der Valk, Bianca Glasbergen, Martijn Noort, Erik van der Plas, Mi chiel de Wit. Havo: Maarten Akerboom, Loes van der Bent, Janneke van der Bent, Erwin van Dijk, Jeanette Drinkwaard, Elise van Duijn, Tine van Duijn, Marjolin van Duijn, Piet van Duijn, Nelleke van Duijn, Louise van Duyn, Tom van Egmond, Marius Giertz, Jack Glasbergen, Judith de Graaf, Greetje Guijt, Christine Guijt, Ron van Haasteren, Ellen Hoek, Corien de Jong, Susanne Karreman, Simon Kloos, Anja Kloos, Jos de Krijger, Keetie Kromhout, Christa Kuijt, Jo landa Kuijt, Huibert Kuijt, Mark van der Laaken, Jos van Leeuwen, Tom van der Linden, Jeanette van der Marei, Greetje van der Meij, Alexander de Mol, Willem de Mol, ■Y Jan Willem van den Oever, Stefan Oorschot, Eva Op den Kamp, Anne-Mae Ouwehand, Martin Ouwehand, Mariska van der Plas, Willem van der Plas, Vera van der Plas, Renske van der Plas, Marlies van der Plas, Joyce van der Plas, Joanne van der Plas, Marc van der Plas, Arend-Jan van der Plas, Elise Plokker, Janina Plug, Com Plug, Eliza beth Potters, Jeroen Reitsema, Pieneke Remmelzwaal, Nicoline Remmelzwaal, Carolina van Rhijn, Jan van Rijn, Peter van Rijn, Richard Ruwaard, Buket Sazak, Roy van Schie, Laura Sneijders, Aline Snoek, Jeroen van der Vel den, Ariënne Verhoef, Josephine Verloop, Frank de Vreugd, Yara Wiggers, Jesse Wijnands, Kim Zwaan, Wil- lem Jan Moolenaar, Karin Passchier, Bas Schalks, Christa1 Schrier, Mark Spaargaren, Monique Japenga, Linda de Best, Carin van der Burg, Jeanette van den Eijkel, Ganne Hoiting, Rik van der Kleij, Elfriede Noort, Dennis Roijers, jn Ren Janssen, Linda van der Meij. ia Vwo: Joost van Amerom, Annelies Bakker, Dennis van der Bent, Suzanne Bosch, Ronald Dees, Ellen van Duijn, 9j, Brenda van Duijn, Leny van Duijn, Marjolein van Duijn, Mariëlle van Dun, Lieneke Erades, Robbert van den Es- 19 hof, Simon de Groot, Tessa Hagendijk, Karin Hoek, Anne- rie van der Jagt, Daniël Jansen, Corrie de Jong, Anne Kleijne, Robbin Koelewijn, Barbara de Ligt, Sander Nijgh,1 Conny Ouwehand, Dirk van der Plas, Nick van der Plas, Pieter van der Plas, Irene de Raad, Richard Sloots, Anja v Stikic, Jamie Vletter, Desie Vlieland, Jonas Westhoek, Stephanie van Zijtveld, Monique de Hoop, Karin van Dui- j-1 venboden, Sjoerd van Egmond, Hans van der Graaf, Sjon van der Kleij, Rita Masoud, Jonathan de Mooij, William Paauw, Corien van Prooi jen, Janneke Ravensbergen, Claudia Star, )X E Azarakhsh Akbari, Bart Akerboom, Ail Boendermaker, Jordy Bónhof, k van den Bos, Sijmen Brandt, Da- ueno Fernandes, Joost Buhre, Rob- derenbosch, Thomas van der Feltz, in van der Flier, Rosalie Fogli, An- |Gommers, Marijke Gransjean, El- leneveld, Eelco Groot, Philip van im, Stephanie van den Handel, Jef •as, Sara Hattink, Lisa den Heijer, van der Helm, Lisanne van Heiten, Hoogenboom, Esther Hooijmans, iving, Pauline Kamphuis, Roy de Martijn de Klerk, Sjoerd Kok, Kim i, Vera Kortekaas, Willemijn van der [Sofie Kroon, Jurrie Krosse, Jeffrey Kwaak, Dagmar van Laar, Xander Peter van Leeuwen, Roos van in, Anouk de Lima, Michael van iden, Olaf Lodewijk, Bob Lut, Fre- Maan, Paul Marres, Ann-Sophie Meer, Ivo de Meij, Sophie Meirink, Moot, Bernie Mulder, Fleur Mun- Jongh Luchsinger, Céline Nagte- 3 Jlarwan Niazi, Hidde Niels, Xander ^tjenburg, Stephan van den Nieuwen- p jlaarten Ooms, Mark Oosterveer, Ta- Ipdam, Anne Overdevest, Laurette Michel Peters, Johan Pinkse, Sop- ustochkine, Thomas Prins, Mariëlle sbergen, Dennis de la Rie, Kilian jn, Nynke Rosier, Rebecca Ruhu- Maayke van Ruler, Nikki Schelvis, :hipper, Jeroen van der Schoor, Schrage, Romy Sies, Michelle Sik- imuël Supranoto, Jessie Tegelaar, Toetenel, Steven Turk, Annemarie den, Michelle van Veelen, Chantal en, Bram Verdel, Inge Verhart, Car- l|-( lemen, Derihis Wagemaker, Margit fidonk, Dennis Weisscher, Susan de >j(j ana Zandvliet. ob Alkemade, Laurence van Ben- Linde van Benthem, Corrie van den )irk Blaauw, Koen de Bliek, Bianca C Pia van den Boom, David van der Florien Cramwinckel, Olivier Dof- Remco Dubbeling, Marieke Eb- illen de Groot, Florien Hazelhoff, van der Heide, Rick van Hemert, van den Heuvel, Elmer Hoekstra, foffman, Maurits Hollander, Lau- ismann, Paul Josephus Jitta, Caro- n Kessel, Nina Kielman, Noortje Sebastiaan van der Kroef, Bettine Anne Maas, Koen van der Meij, i Mingelen, Marieke Monterie, Qui- J ordoven, Annette Pelser, Barry Pij- Vg, Jan Postma, Rosa Remmers- "im Rietkerk, Guido van der Salm, an Santen, Ralph Schnepper, Céci- mers, Anne Smaal, Barbara Snoe- ura Spring in 't Veld, Jeroen Thys- lickTolido, Henk Tukker, Wouter pir Velde, Aeneas Verrópoulos, Marjo- n Vliet, Ruben van Vliet, Emilie de DE MIDDELBARE SCHOOLTIJD VAN: CABARETIER JOCHEM MYJER Herbert Vissers College, Nieuw-Vennep 3 'V ichultink, Bregje Wentrup, Andries istenbrugge, Barbara Wiegant, Sop- nc elders, Sytze Wierema, Daan Wijn- Lianne Willems, Birgit van Zwicht. Naam: Jochem Myjer (27) Schoolopleiding: Stedelijk Gym nasium Leiden Diploma: biologie 6, latijn 9, wiskunde b 6, nederlands 7, en gels 7, scheikunde 7, natuurkun de 7, en volgens mij ook frans 7 Tegenwoordig: cabaretier Geen slechte lijst Was jezo'n goede leerling? „Nee. Ik was lui, lui. Dat wil je niet weten. Maar ik heb een fo tografisch geheugen. Dat deed het werk. Ik deed geen flikker totdat het proefwerk of het eindexamen kwam. Dan ging ik een dag ervoor van 9 uur 's ochtends tot 10 uur 's avonds naar de Universiteits Biblio theek, en gooide ik de beuk er in. Las ik op één dag alle stof door en lepelde ik dat de vol gende dag op. Heel slecht von den mijn ouders en de school, maar ze hebben het er nooit uitgekregen. De dag ema was ik ook alles weer kwijt. Kon je me een vraag stellen en wist ik niet eens of het een aardrijks kunde- of geschiedenisvraag Was je dan nog nerveus voor zo'n examen of deed het je niks? „Het deed me niks. Ik had wel een eigenaardige tik. De laatste twee hoofdstukken van een les boek nam ik nooit door. Waar om? Geen flauw idee. Gewoon een rare afwijking. Heb ik ei genlijk nog steeds hoor. Let maar op bij mijn conferences. Ik ben niet goed in eindes. Ik houd van het middenstuk. Dan ben ik goed op dreef. Maar een goed einde maken kan ik niet. Ik gooi er vaak een muziekje in en dan pak ik een volgend on derwerp op. Ook een voordeel is dat ik goed onder druk presteer. Altijd al gedaan. Dat heeft me ook mijn rijbewijs opgeleverd. Ik heb on dertussen alweer drie ongeluk ken gehad, dus over mijn rij vaardigheid valt te twisten, maar dat papiertj e heb ik. In zo'n eindexamenperiode kan ik dan ook alles uit de kast halen. Moet tussendoor natuurlijk ook wel uitrazen, want ik ben hartstikke druk. Dus kwartiertje rennen, drie kwartiertjes leren, kwartiertje rennen, drie kwar tiertjes leren.., dat hield ik ge makkelijk een lange dag vol. En met resultaat." Maar kennis heb je er dus niet opgedaan op het Stedelijk Gymnasium? „Nee, helemaal niks. Wel veel inspiratie. Mijn schooltijd heeft me al drie conferences opgele verd. Op het Stedelijk Gymna sium heb ik ook echt de basis gelegd voor wat ik nu doe. Ik was elke grote uitvoering - of heette dat daar bonte avond?, nu ja hoe dan ook - ik was dan altijd op het podium te vinden. Ze hebben ook wel wat met me te stellen gehad op het gym, vrees ik. Als er rumoer in de klas was, werd automatisch dreigend 'Jochem' geroepen. Sommige docenten konden wel om me lachen, maar voor andere was ik echt een Al Qae- da-terrorist. Een aantal is later nog wel eens naar me komen kijken. Een van hen, een juf, vertelde na afloop van de show dat ze altijd zo'n pesthekel aan me had gehad, dat ze eigenlijk niet eens wilde komen ldjken. Maar - eind goed, al goed - dat ze nu uiteindelijk wel om me had kunnen lachen." Wist je al vroeg dat je cabare tier wilde worden? „Ja, ik schijn dat al eens opge schreven te hebben toen ik acht was. Heb na mijn eind examen ook auditie gedaan voor de kleinkunstacademie. Maar toen ik daar in mijn gym- nasium-spencertje aankwam, voelde ik me zo enorm onge lukkig tussen al die crea-types. Dus ik besloot dat anders aan te pakken. Dacht: dat gaan we naast een studie ontwikkelen. Ben toen een jaar biologie gaan studeren omdat ik uitgeloot was voor medicijnen. Mijn al ternatief was namelijk kinder arts, omdat ik gek ben van kin deren. Maar oh, wat is het goed dat die ik die kans niet heb ge kregen. Ik als arts, dat is levens gevaarlijk. Ik zou binnen de kortste keren al mijn scalpels, tangen en klemmen kwijt zijn. Toch lijkt het me nog steeds een prachtig vak. Ik zou daar om graag willen trouwen met een arts." Tekst: Marijn Kramp Foto: Lex van Rossen Havo: Leendert-Jan den Butter, Michelle Kapiteijn, Evelien van Kessel, Chantal n; van der Meer, Mariska Oostdam, Rianne Philippo, Paul Scheffers, Emke Slijker- i1 man, EsmèeTeeuwen, Denise van der Wolf, Sira van Zanten, Ramon van der 1% Zwet, Selma Bargach, Peter Buisman, Lennard van Gunst, Billy van der Valk, Jody van 'tWout, Rik Cederhout, Natasja Faas, Bas van Santen, Cor Smits, Erwin van Rijssel, Gertjan Valk, Mitchell Bok- hove, Arjan Boom, Bart Breedveld, Iriria <0 3Y, Brouwer, Christina Bruinen, Nelleke Christiaanse, Niels de Groot, Joey van Gulik, Sander Hasenpflug, Teresa Hoo- gervorst, Mathijs Kinkel, Leendert-Jan Korsuize, Joske Lankester, Ruben van Leeuwen, Femke Looman, Victor van Maris, Jeanine Meijer, Sophia Tienstra, Marjolein Putters, Marika van Schaffe- laar, Remy Smit, Zita Splinter, Tamara Stassen, Tara van der Wel, Gerrit Jan Witzel, Lydia van Zoest, Gino Ammer- laan, Jennifer Heijtel, Jesper van Klink, Steven Streefland, Liesbeth van der Veen, Laura Vijfhuizen,Maarten van der Vlugt, Joost van Lent. Atheneum: Evelien Fontein, Ben de Rooij, Constantijn Swagerman, Allert Bosch, Annelies Langelaar, Maarten Bot, Koos Jol, Geertjan van Bochove, Jorieke Ammerlaan, Tessa Bakker, Boy Chong, Vrank van Dam, Evelien van Damme, Bauke van Gameren, Sandra Glasber gen, Katinka Kattenberg, Reinier Nagte- gaal, Arno Nordmann, Michele Schreij, Wendy Stut, Madeion Warning, Sandra Winters, Amber de Wolde, Patrick p Heemskerk, Michael Pols. Gymnasium: Alieke van der Hoeven, Bar-i bara Huigsloot, Merlijn de Jager, Hanne- ke Schavemaker, Claudia Splinter, Birgit Suidgeest, Bernadette van der Velden, Mandy van der Hulst. Instituut Vrijbergen, Leiden Havo: Martijn de Bruijne, Daan Pothof, Stef Geerlings, Eveline Gerritsen, Eric Rinke Blok, Sander Vos, Gideon Blonk, Maud Velders, Jenny van der Knaap, Pe- ter Paul Spuijbroek, Robin de Jong, Niels Serdijn, Freek van der Plas, Frank j Bergers, Aukje Dijkstra, Rob Jansma, Rosa Horwitz, Nicole Habets. Vwo: Sanja van Wieringen, Luis van den Bos, Annefiet Brandjes, Coenraad Ver meer, Kim van Waveren, Cipriano de Groot, Pauline Hulshof, Joris Uitten- bogaard, Arwin de Boer, Janneke Zeevat, Daan van Luijk, Babette Smeets. ïaventuracollege, len ing Burggraven laan: TL: Younes Abdales, Marianne Beglinger, Ri- Bekooij, Chantallevan Bemmelen, Marije van j-J erg, Lieke van Bohemen, Danny Bokma, Anne- Borst, Denise Breedeveld, Marjo Buijs, Daan leijer, Pinderjeet Daphu, Maarten Degenhart, Dickhoff, Kevin van Eeden, Koos van Egmond, El Atmani, Khalid El Hachfa, Rosalie van den Giovanni Fasel, Nathalie Fasel, Wilco Gorthuis, fansen, Denise Harteveld, Dennis Hillenaar, jrlvan 't Hof, Tom van der Kaay, Kevin Kooreman, k Kowalski, Dominique Kranenburg, Kim Kroes, Kruijs, Frank van Kuik, Nicky van Leeuwen, :e van der Linden, Thijs Lorrier, Barry Luiten, Mast, Christiaan Mulder, Marit Naerebout, van Oevern, Ricardo Otter, Samantha Ouds- Marie-Claire Pardon, Kimberley Philippo, Jiska n, Nicky van Rijt, Stephanie Ruis, Sven van Sarine Schildwacht, Wilbert Streng, Stefanie -wisse, Iris Vorst, Laura de Water. - 'iTessa Advocaat, Renske Arts, Micky Assal, Hans y|(ker, Michèlevan Beek, lefkevan Belkum, je Beneken Kolmer, Aïcha Berrah, Veerle Beur- pnne den Blanken, Ineke Bokern, Gaby Brok- Inge van Doorn, Tom van Duin, Kirsten den El- jse Elstgeest, Marius van den Eshof, Lieke Gie- .Innick Goossen, Amy de Graaf, Koen van den 'd|l, Sammy Hogervorst, Niels Houg, Vincent Huij- Jarc Jongtien, Caspar Kienjet, Yvette Kortekaas, *-tabruijère, Everdien van der Leek, Negar Leila- ,piwi Lepelaar, Kim Leupen, Stephan Ligtvoet, an Loenhout, Samia Mammar, Daniël Paarde- \Jr, Jeroen Redel, Michel Rensen, Mark Ruben, as Sandbergen, Ilse Sanders, Noortje Sanders, iPSm'ts, Tom Spaans, Lisette Spierenburg, Coen nan, Margot van Veelen, Bas Visser, Tom de Wit, [Zitman. Jagmar Aarts, Bobby Barre, Joris van den Bos, 'tQsB - - - - Bos, Ewoud Brouwer, Carlijn Claas, Deborah lenie, Carlijn van Donselaar, Ard Dorrepaal, Lau- Duin, Leonie van Duuren, Dorien van der Geest, a| fiondoin, Ottilie Görtz, Jochem de Graas, Judith jr Harg, Tim van Hartevelt, Hedwig den Herder, jHilarius, Wouter van Iperen, Lucy de Jong, Bn Köhler, Freek Kooloos. Tess van Kooperen. I Körmeling, Bart Kromhout, Annick Lut, Joiïa^ Heijer, Bas Meskers, Dyaj Mohanlal, Pieter Na- pmantha Orton, Dennis Planjer, Lissy van Rijt, in Rodenburg, Leonie Romijn, Willemijn Schra- lax Steenbergen, Frank van Steenbergen, Kawita pHi Sukul, Winfried Teijma, Derk van Veen, Joris Velders, Stefan de Wekker, Yvette Westra, Stan van de Wiel. Vestiging Mariënpoelstraat Havo: Jan-Willem Aanhane, Alejandra Alfaro, Saliha Ari, Marloes Bakker, Roel Bakker, Lotte van Berkel, Robert Bisschop, Gerard de Boer, Jelmer Boer, Bionda Bouwmeester, Maarten van der Bruggen, Joyce van Dam, Lisanne Dijkers, Mar|ou van Eisen, Dominique Elstgeest, John Ernest, Joren Flikkenschild, Paul Hachmang, Anita Hoogenboom, Melissa van der Hulst, Stephan de Jong, Jayshree Kalpoe, Bart Kerk vliet, Wendy van Klink, Marleen Koek, Rebecca Kroon, Inge van der Marei, Koen Marijt, Janneke van der Meer, Koos Meijer, Leonie de Mol, Sven van Nieuwen- huizen, Menno Nooijen, Sophie Nortier, Daniëlle Oudshoorn, Michael Oudshoorn, Wendy van der Plas, Linda Reijnders, Roy van Rijn, Kirsten Schoenmaker, Emma Splinter, LianneTermeulen, Casper Tieken, Tim van de Velde, Dilian van der Voort, Dammes Waasdorp, Mark Willems, Mara Zandbergen, Dave van der Zwet, Ron van der Zwet. Vwo: Dave van As, Niels Boer, Guido Breuer, Brigitte Dorenbosch, Daniëlle van der Gaag, Fredric Gertsen, Sharita Ghogli, Hans Hakkenberg, Gino van Hameren, Loes Hoogenboom, Joeri Houkes, Tim van der Hulst, Roos-Marijn Kinkel, Guus Klein, Joost Kloeg, Wille mijn Knödler, Guy Kolman, Matthijs Landsmeer, Pa trick Lei, Eliane Lucassen, Douwe van Manen, Erik van der Mespel, Daniël Miedema, Jasmijn Mioch, Di- lys Moons, Anouk van Moorsel, Maaike van Naerssen, Mark Nagtegaal, Bart Nederstigt, Erica Pellikaan, Maaike van Prooijen, Mina Reggani, Niels Reijnders, Floris van der Rhee, Jim Rietbroek, Sander Rietbroek, Dorotka Roodbergen, Monique de Roode, Jomme Rooi jakkers, Nicholas Semertzidis, Emma Smeets, Kim Smid, Shannon Spruit, Claudia Steeghs, Bert Strijker, Jon Symons, Koos Termeulen, Tim Tersteeg, Justin van Tuil, Nina Verberg, Karin Vesseur, Mark van der Werf, Lisette Wesselman, Jenske Wieman, Arjan Willemse, Sandra Windhorst, Paul van der Zwet. Vestiging: Boerhaavelaan Vmbo-TL: Youssef Benali, Michiel van Delft, Mark Hermenet, Léon Kloos, Thierry Kloos, Walter Koning, Ton Mul, Tony Murugesu, Tom Smit, Daan de Vriend, Laura Wassenaar. Vmbo-GL: Michael Bartels, Lesley Brugman, Tim Dickhoff, Danny Hoogstraaten, Saskia van Polanen, Ellen van der Weij, Zita Witteman. Vmbo - KL: Sander Bakker, Rolando Beij, Fouzia Be nali, Desirée Bodijn, Khalid El Moussaoui, Desmond van Eps, Mike van Goozen, Jorrit Gravekamp, Lucas van Haasteren, Bart van Hattem, Kelly Hoogenboom, Patrick Hoogervorst, Jorinde Huffmeijer, Abderrahim Jermoumi, Pascal de Jong, Divine Kemp, Remco van Klink, Wouter van Klink, Tanja Koek, Nick Koster, Mi chel Kottelaar, Mariëlle Krist, Tomas Loos, Elkie Mar- celis, Naouscha Martina, Bas van der Meer, Juriën van der Meer, Siebe van der Meer, Joey Opdam, Kelly Op dam, Diego Ouwerkerk, Sander Parlevliet, Stefan Pet, Kevin van der Post, Stefan Pracht, Ilse van Rhoon, Mounir Sabeg, Dave Scherphof, Bob van Schie, Leo nie Schouten, Samantha Sloos, Mohammed Tchiche, Dex Tettero, Roy van Tiem, Lamar in 't Veld, Alex Ver geer, Peter-Paul Weenink, Kim Wolting, Mariska Zaal, Brenda Zwanikken, Barry van der Zwet. Vmbo - BL: Peter Aangeenbrug, Fatiha Abouri, Ron Al kemade, Carmen Aniba, Anucha Antheunis, Naeim Barrandeh, Sarita van den Berg, Rimmert Berlijn, Ma- riam Blouh, Brenda Bodijn, Willem Boot, Pim Bouw meester, Dennis Crama, Tom Disseldorp, Jemal van Leeuwen, Wesley de Groot, Roy Groote, Elise de Haas, Ike van Haastert, Mengesteab Haggi, Remko Hoogen boom, Onno van der Hoorn, Karin van der Horst, Niels Hunck, Sanne de Jong, Jeroen van Kampen, Sebasti aan Lammerse, Rianne van der Linden, Tamara Lui- dens, Jonathan Mallari, Chahida Dahhane, Lotte Oos ten, Michael Oosterwaal, Rafi El Ouahabi, Kewita Ramcharan, Shanna Rasser, Sabine Rhijnsburger, Stéfanie Rietkerk, Suzanne Rosdorff, Wendy Schip horst, Chantal Slierings, Bianca Sneijers, Jimi van Sprang, Lisa van der Star, Carmen Stuivenberg, Fur- kan Tiryaki, Rowan Veenstra, Martijn van der Vos, Pim van Went, Enggeline Workala, Khadija Yakoubi, Mari- am Yazami, Nick Zoetemelk, Angela Zuidhoek. Vmbo - leerwerktraject: Gera van den Berg, Sella Lug- ters, Rowena Mink, Fiona Vis. Locatie Roelofarendsveen Vmbo - TL: Esther Bakker, Isabel Bakker, Tim Barn- hard, Erik van den Broek, Michiel Castelein, Sandra van Emmerik, Liset Geerlings, Serina Gressie, Daphne van den Haak, Koen van Haastrecht, Femke Heems kerk, Saskia Hogeboom, Jenny Hogenboom, Raymon Hoogenboom, Suzanne Hoogenboom, Kimberley van Iterson, Anneloes de Jong, Sjoerd Klein, Jasper de Ko ning, Patricia Koot, Kelly Kroonenberg, Pim van der Lip, Linda Lunenburg, Arnold van der Meer, Christa van der Meer, Chantal van der Meer, Robin van der Meer, Stefan van der Meer, Tim van der Meer, Rashid Mohamed, Menno Mulder, Lisette Nederstigt, Claudia Opdam, Martijn Platenkamp, Ernst-Jan Renée, Linda Rodewijk, Lex van Ruiten, Brian Spruit, Thinka van Steijn, Evelien Straathof, StéphanieTurk, Ruud Vol- water, Ramon Wielders, Robbin van Zanten, Sander van der Zwet. Vmbo - GL: Daan Zoetemelk. Da Vinei College, Leiden Locatie Lammenschanspark Vmbo: Kader/Administratie: Maroef Boedhoe, Nisrine Bou- gamza, Pinar Dural, Tim van der Eist, Suzie Hussein, Lunaika Letswaart, Rhobin Knegt, Denise Rijsdijk, De nise Schouten, Ashwin Sewgobind, Tonnie Vermond. Basis/Administratie: Samia Bahri, Michelle Bargon, Cheniva Boot, Oguzhan Dönmez, Büsra Gümüs, Umut Kogaman, Bien Lehman, llham Maatoug, Ikram Ochan, Cynthia Phagoe, Elise Pieterse, Ferestha Zarbi. Kader/ICT: Arif Basarat, Danny Bos, Michael Hoorman, Bart-Jan Koreman, Zubeyir Kuzu, Jony Liebert, Brian van der Linden, Orhan Onal, Sander van Oosterom, Mi chael Rietkerken, Michael Snijder, Benny Verschoor, Thijs Wassenaar. Kader/Handel-Verkoop: Rosnie Gajadhar, Nona Gressie, Joyce Hubers, Sascha Jansen, Jermain van Leeuwen, Samantha van Riel, Khadija Yacoubi, Osman Yazici, David Zuijdwijk. Basis/Handel-Verkoop: Stephan Baars, Razia Basarat, Mariska van Berkel, Chaima Boujada, Simone van Dam, Mark van Diemen, Elvira Gorren, Mariëlla de Graaf, Sev- tapGüner, Malika den Haas, Redouan Hmidane, Billal Housny, Evan Koek, Renate Oomen, Marja Poolstra, Jordan de Vos. Theoretische leerweg: Mohanned Al-Rubaiy, Tommy van Amstel, Naser Bashiri, Paul van Beek, Rick van Bo- heemen, Berrin Dural, Charlotte Flinterman, Tim Gare- man, Eefje de Groot, Ozlem Gunduz, Rias llahi, Ferry Janssen, Mike de Jong, Menno Karei, Suzan van der Molen-Kuipers, Prins Sandhu, Criso Tavares Varela, Ca milla Teske, Casper Teunisse, Niels van Veen, Saman tha de Water, Sadiya Zargar. Basis/Elektrotechniek: Stefan Fielemon, Stefan Par don, Jeff Zwart, Marcello Kortekaas, Puyan Khabbazzi. Kader/Elektrotechniek: Angelo Stikkelorum, Marec van den Assem, Twan van den Berg, Remco Beringen. Basis/Grafische techniek: Kevin Bosveld, Dipak Chan- gur, Wesley Colijn, Marcia da Cruz, René ten Donkelaar, Torsten Glasbergen, Eline Marijt, Mark Ouwerkerk, Dennis van Polanen, Luc Ruffieux, Michel Weeda, Tammy Maas, Sandra van der Niet, Etienne Snaar, Remco van Polanen. Kader/Grafische techniek: Celebi Erdogan, Sebastiaan van der Horst, llana Marcovic, Almar Veen, Martijn van Vliet, Dennis Wamelink, Benny van Wieringen, Jeroen Zuidhoek. Basis Metaaltechniek: Dave ten Broek, Danny Soonius. Kader Metaaltechniek: Jeffrey van Leeuwen, Bert Verte gaal. Basis Transport Logistiek: Jordy Balfoort, Jordy Ver haar, Rick van Beek, Matthijs de Bes, Lennart Denge- ring, Jeroen Vonk, Martijn Derksen, Muhammed Erdo gan, Danny Frederiks, Keivin Heemskerk. Kader Transport Logistiek: Peter Cornelissen, Kevin Idenburg, Ricardo van der Meer, Robin Mook, Justin Nigten, Erwin Pieneman, Jeffrey Pont, Dennis Slinger land, Berry Stamps. Basis Voertuigentechniek: Anel Arnaut, Theo Degens, Gerard van Kampen, Cion Oost, Leon de Tyssonsk, An dy Verwoerd, Kerwin Zwartepoorte, Maurits Burger, Pa trick Outeian, Richard Rovers, Yashar Shokri, Mark Smits, Patrick Vermeij, Bob van der Velden, Bart Ver- Kader Voertuigentechniek: Tom Dijkmans, Jarno Dub- beldeman, Jeffrey Gijsman, Maarten Onnink, Arthur Sjardin, Chris Giezen, Mike de Leeuw, Victor Sijm, Dennis van der Star, Gordon Wassink, Danny Turken burg, Nicky de Winter, Rudi Zoetendaal. Leerwerktraject: Raymon van der Bent, Jeroen van den Bogaard, Menno Roodhuizen, Thijs van der Veer. Locatie SumatrastraatVmbo Kader Verzorging en Uiterlijke Verzorging: Sabah Abas- si, Celine Avenel, Mandy Brandt, Samantha Brandt, Patty van Dam, Erica Descendre, Dagmar Guerain, Ma- non Guerain, Nathalie van der Heijden, Thomas Hoe ven, Janice Lammers, Juliët van der Linden, Demmy van Noort, Marcella van Ruijven, Kimberly Smit, Kim- berly Snijder, Hester Verstraaten, Melinda Visser, Sabri na Walter, Kimberley Weeda, EldinaZeric, Waldrada Zwaai. Basis Verzorging: Rochelle Bakker, Daniëlle Bekooy, Sanae Benjelloun, Jurdy Borgschot, Wendy van den Burg, Inge Chrispijn, Charlotte Eigeman, Asmaa Ennaj- hi, Hatice Karpuz, Michelle Kooien, Zahia M' Jahad, Gerda Mens, Simone Mens, Carola Nagtegaal, Esma Nasla, Hajar Nesla, Angelique Petit, Janny Redel, Kir sten Sassen, Ghariba Seddouki, Sumitra Stigter, Jessi ca van Tongeren, Selima Zoubaa. Basis Uiterlijke Verzorging: Sabine Buitendijk, Mayra Castano Lopez, Patricia Dros, Nathalie van Eijgen, Jan ny de Keizer, Natasja Lens, Riëlle van der Linden, An nemarie Lugters, Diana Moesman, Chantal Pelt, Angeli que Pot, Roxane de Ridder, Rosanne van Rij, Kimberly Turk, Hennie Verkade. Vestiging Leonardo Vmbo-TL: Gea de Beer, Annelotte Hendriksen, Pepijn de Jong, Nick van de Klundert, Tineke Koek, Niels Koolstra, Tom Krosschell, Ralf van der Kwaak, Guido Lemke, Sindy Lovink, Aysun Oztas, Amith Sahebdien, Griffin Schenkeveld, Rianne Seijn, Wout Spann, Cindy van Staveren, Ebru Sucu, Florien Uiterwaal, Ronnie Verplancke, Marieke Versleijen, Thomas Vreeburg, Mo- lissa van der Weyden, Annick Wouters, Debby Zwarts, Django de Bakker, Sven Bodegraven, Nikita Boom, Wa- fila Boukhris, Sigrid Bouwmeester, Linda Braxhoven, 2 Marit van Delft, Joris Dicker, Ame Duindam. Erik van Essen, Dennis van Evert, Martijn Glasbergen Robert Graadt van Roggen, Kimberley de Graaf, Luuk van Heij- ningen, Alev Kirac, Anouk van Leeuwen, Dave van der Linden, Sander de Regt, Cesar Smits, Raymond van Staveren, Evelien van der Vooren, Nora El Yaakoubi. (i Havo: Arwind Gajadien, Daan Hoogervorst, Jolanda van Kleef, Marjan Koek, Marleen van Muijden, Mandy ra vensbergen, Ka Son Tjang, Jim de Vet. Locatie Kagerstraat Vmbo - TL: Hans Keller, Said Ajar, Nour Al-Bazzaz, Ali Alghiwi, Fadime Basar, Jonathan de Best, Safia Boky, Karim Boukhidous, Samira Boulahri, Siwing Cheung, Pinar Dursun, Hasnae Elwali, Cherish Filarski, Heaven a Getahun, Linda van der Heiden, Rudie Kribbe, Jina Langeveld, Rosa van Leeuwen, Merit van Mosel, Helena Raby, Rosa Scharloö, Padmarage Selvanayagam, Polly Steinhauer, Cher Vodegel, Nadia Laroes, Joris Mol, Ju- lie Mathieu, Vincent van Stek, Hassan Bouzzit, Tanja Heemskerk, Tobias Ponsioen, Nina Zwetsloot. Havo: Remy Abbas, Nina Adel, Simone Arbouw, Bart Blom, Samir Boky, Leon van der Boon, Sophie Borst, t Rachida Boulahri, Thomas van den Brink, Rogier Buijs, Merryn Castens, Menno ten Cate, Laurens Cortvriendt, Chi-Leung Fu, Michael de Groot, Ehsan Hamidian, Susanne Israëls, Eveline Jansen Schoonhoven, Lukas Jörissen, Eline Kos, Marin Kuipers, Hessel Laman, Mo hammed Lamzira, Charlotte MartijnMrmen Matevosy- an, Adnane Mizab, Kevin Neuteboom, Martijn van Noort, Bram van Ormondt, Gijs Peskens, Anne Poptie, Mattijs van Rooden, Tessa Schmidt, Daisy Sjardijn, Kim Slijkhuis, Rozemarijn Stavleu, Josine Steenvoorde, Ancherely Sterling, Cassandra Tax, Bart Vader, Zulema j- Valdivia Rivera, Martin van der Velden, Jochem van Winsen, Avinash Bhikhie, Anouk Breel, Karianne 'G, Broek, Ronald Grootveld, Rudy Koppers, Nadia Korbee, Maaike Kruidenberg, Wladimir Lesuis, Nancy Ravens bergen, Tom van der Sluis, Marijn de Wilde, Tristan Ab- couwer, Rik ter Beek, Louis Begemann, Tom Biessels, Geertje van Hoek, Irma Overes, Lotte de Wit. Arjanne Ammerlaan, Maaike Kortekaas, Daan Haitsma, Jordi Blokland, Mijke Smit. Vwo: Marije van Amersfoort, Schahid Azouagh, Arjan Beukman, Helen Desta Belai, Adaja den Dopper, Liron - Duraku, Erik Gijbeis, Dave Goudeket, Cynthia Hawi, Fanny Kerstens, Yamina Khattala, Eric Kievit, Esther Kramers, Nadia Lamzira, Marlou van der Linden. Afifa Mbarki, Matthijs Meerman, Tim van Meurs, Janna Min- derhoud, Jolein Molenaar, Jos Oudeman, Ido Polak, Evelien Roegholt, Kristel van Slee, Soledad Valdivia Ri- vera, Victor Verduijn, Chrisjevan der Wolk, Ferdi Yarim, David Moed, Maarten Overes, Simone Waltz, Muriël V» Verain, Karen Vervoort, Stef Thijssen, Leanne de Goe de, Abdel Zirar, Lisanne van der Dussen

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 1