Genieten in de KEMPEN Ontdek het SAUERLAND jfj HILTON LUXEMBURG""" Autoreis BEIERSE TOPVOORDEEL THURING PRACHTIG SAUERL www.kras.n Sj )73 - 5 999 99! INCLUSIEF 4 ■<-H[ 4-/5-daagse autoreizen Veldhoven 4-/5-/8-daagse autoreizen WJ TT' INCLUSIEF Met topvoordeel naar Groothertogdom Luxemburg Zeer voordelige 8-daagse autoreis naar Zuid-Duitsland INCLUSIEF Prachtige 5-/6-/7-/8-daagse autoarrangementen naar Duitsland Heerlijke 4-/5-daagse autoreizen Lüdenscheid INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKINGEI 24 UUR PER DAG, 7 DGN PER WEEK 4/5 dgn (3/4 nachten) verblijf in NH Koningshof verblijf in 2-persoonskamer dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet gebruik binnenzwembad, sauna en £ëb Excursietips: Lüdenscheid. Attendom en Winterberg- xjr*-' mM i/tc Aankomstdata: vrijwel iedere vr. en ma. vanaf 5/7 t/m 29/10 Voordeliger dan ooit naar de Brabantse Kempen! Door de spe ciale samenwerking met het 4-sterren NH Koningshof in Veld hoven, heeft KRAS Stervakanties een zeer voordelig arrange ment naar de Brabantse Kempen voor u samengesteld! Vanaf slechts 89 per persoon kunt u boeken voor dit 4-daags week endarrangement (midweek vanaf slechts 109) inclusief uit gebreid ontbijtbuffet. De normale prijs per kamer per nacht bedraagt ai gauw 88 tot €125, dus tel uit uw voordeel... NH Koningshof beschikt over diverse faciliteiten, zoals een binnen zwembad, sauna, zonnebanken, maar ook een squashbaan, ten nisbanen, fitnessruimte (deels tegen betaling). Bovendien zijn er op het complex ook diverse gezellige bars en restaurants, zodat ook de inwendige mens niets tekort komt. Uw kamer is voorzien van douche/bad, toilet, tv en telefoon.Vanuit het hotel kunt u prachtige wandelingen en fietstochten maken door de bosrijke Brabantse Kempen, het mooiste natuurgebied van Zuid-Nederland. Ook kunt u een bezoek brengen aan Veld hoven met de bekende Volmolen. Op korte afstand vindt u de plaatsjes Eersel, Valkenswaard en Oirschot, deze plaatsjes zijn zeker een bezoekje waard. Als laatste noemen we de lichtstad Eindhoven. Deze stad is tegenwoordig niet alleen meer het middelpunt van Philips, maar ook een zeer gezellige stad met een groot winkelcentrum. Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en annuleringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrij ving reisnummer HZ 94.803/804 Aankomstdata: diverse data van 2/7 t/m 29/10 Ontdek supervoordelig het Sauerland! Vorige zomer zijn we begonnen met het aanbieden van supervoordeelarrangemen- ten naar één van de mooiste streken van Duitsland. Nou dat heb ben we geweten, want duizenden mensen hebben geboekt voor deze reizen. We zijn dan ook zeer verheugd dat we ook dit jaar kamers hebben kunnen vastleggen in het 3-sterren Golden Tulip Hotel Winterberg. U kunt een 4-daagse autoreis al boe ken vanaf slechts 89! Een echte spotprijs, want het dagelijks ontbijtbuffet is bij deze prijs inbegrepen! Het Golden Tulip Hotel Winterberg is gelegen tussen Winterberg en Altastenberg. Het hotel is voorzien van o.a. een ruime lounge met receptie, sfeervol restaurant met buffetopstelling,è la carte restaurant, bar, ruim overdekt zwembad, sauna en fitnessruimte. Uw kamer beschikt over tv, telefoon, douche en toilet. Het Sauerland wordt tot één van de meest aantrekkelijke streken van Duitsland gere kend. U kunt uitstapjes maken naar o.a. Lüdenscheid, waar u ondermeer de oude middeleeuwse ringmuur en het Stadspark kunt bekijken. Natuurlijk noemen we het oude vestingstadje Attendom, waar u de beroemde druipsteengrotten, de Attahöhle, kunt bekijken. Andere bezienswaardigheden zijn het stuwmeer aan de Edersee, Kassei, Arolsen en bekende plaatsen als Winterberg en Willingen U ziet het: er is hier genoeg te doen! Exclusief: vervoer, toeslag halfpension, reis- en annule ringsverzekering, reserveringskosten. Vraag uitgebreide reisbe schrijving reisnummer HZ 94.699 verblijf in 3-sterren CT Winterberg dagelijks ontbijtbuffet Nu extra voordelig in juli en augustus! Spotgoedkope 3-/4-/5-/7-/8-daagse autovakanties! verblijf in Klosterhof Hotel verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet gebruik van overdekt zwembad 159/ Aankomstdata: vrijwel elke vrijdag en zaterdag van 2/7 t/m 29/10 en vrijwel elke maandag van 5/7 t/m 13/9 Wat een TOPaanbiedingl Want het prachtige Hilton Luxemburg**"** staat garant voor een heerlijk en luxe verblijf in dit groothertogdom. Omdat het een zakenhotel betreft, wil de directie van het hotel de 'rustige vakantiemaanden'juli en augustus stimuleren. Daarom heeft zij besloten om in deze periode de prij zen fors te verlagen. Een 3-daags verblijf in ditTOPhotel kunt u al boeken vanaf slechts 99 p.p.. Hierbij is het zeer uitgebreide en luxe ontbijtbuffet zelfs inbe grepen! En... een 8-daags verblijf is in juli en augustus zelfs voordeliger dan een 7-daags verblijf! Als dat geen buitenkansje is... Boek snel voor een heerlijk verblijf in deze ministaat. HILTON LUXEMBURG***** Dit op een heuvel gelegen hotel bevindt zich op ca. 4 km van het centrum van Lu xemburg-Stad. Het beschikt over een bar, restaurants, fitnessruimte, binnenzwem bad, sauna, solarium en gratis parkeergele genheid. Uw kamer beschikt over telefoon, tv, airconditioning, minibar, badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Er rijdt een gratis shuttlebus naar het centrum. TIPS VOOR UITSTAPJES Luxemburg-Stad behoort tot het UNESCO werelderfgoed. En terecht... want deze stad is schitterend gelegen op een rotsplateau en aan de hand van de over blijvende vestingwerken kunt u zich een beeld vormen van de indrukwekkende omvang die het fort ooit heeft gehad. Slenter lekker door de oude stad, waar de nauwe, stenen straatjes, de geschraagde wachttorens en imposante stadsmuren het verleden laten herleven. Breng ook een bezoek aan het Historisch Museum, de Notre Dame en het Groothertogelijk Paleis. Ook kunt in Luxemburg-Stad heerlijk winkelen, neerstrijken op een terrasje en lekker eten in één van de vele restau rants. Ook het middeleeuwse stadje Echternach en het vakantieplaatsje Vianden liggen op een steenworp afstand. Natuurlijk mogen een bezoek aan de oudste stad van Duitsland, Trier, en de Belgische Ardennen niet ontbreken tijdens dit heerlijke verblijf. Exclusief: vervoer, reserveringskosten 15 per boeking, verplicht), diverse verzeke ringen. Noot: 4 dagen vanaf 142,5 dagen vanaf 142 en 7 dagen vanaf 259. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.636/637/638 Aankomstdata: iedere zaterdag van 10/7 t/m 30/10 Laagseizoensprijzen in hartje hoogseizoenl Wegens het daverende succes van de afgelopen jaren (afgelopen week boekte we de 5.000ste passagier in dit hotel!) heb ben de inkopers van KRAS Stervakanties 30 extra kamers ingekocht in het grandio ze Klosterhof Hotel in Neukirchen beim Heiligenblut. En om het behalen van dezo unieke mijlpaal te vieren, heeft de directie van het hotel besloten in hartje hoogseizoen éénmalig de kamers aan te bieden tegen voordelige laagseizoensprij zen. Bij ons boekt u daarom al vanaf slechts 159! Uiteraard inclusief het dagelijks ontbijtbuffet! Nog nooit kon u zó voordelig een 8-daagse autoreis naar het Beierse Woud maken! U verblijft in het 3-sterren Klosterhof Hotel dat beschikt over vele faci liteiten zoals een overdekt zwembad. Naast heerlijk wandelen, kunt u ook dagtoch ten maken naar boeiende Duitse steden of de Tsjechische hoofdstad Praag. Grijp nu uw kans en boek voor deze éénmalige jubileumaanbieding! KLOSTERHOF HOTEL - NEUKIRCHEN BEIM HEILIGENBLUT Het 3-sterren Klosterhof Hotel (met een 4-sterren allure!) ligt vlakbij het historische centrum en beschikt over diverse sfeervolle restaurants, lounge, bar, Biergarten, speelruimte, kinderspeelplaats, klimwand, overdekt zwembad met sauna, whirlpool, stoombad, fitnessruimte en solarium (tegen betaling). Uw ruime kamer is uitstekend ingericht met o.a. douche, toilet, tv, telefoon, radio en balkon/terras. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel kunt u talrijke boeiende uitstapjes maken naar de vele be waardigheden in de buurt. Wat dacht u bijvoorbeeld van het beeldschone Nati Park Bayerischer Wald, waar u de natuur op haar mooist ziet en de machtige bomen wel tientallen meters de lucht insteken. Over de prachtige wandel; |jj loopt u langs indrukwekkende rotspartijen, een belevenis op zich. Of het m eeuwse Regensburg, de op één na oudste stad van Duitsland gelegen a f Donau, met haar knusse pleinen en vele gezellige kleine steegjes. U kunt tevèi bezoek brengen aan het romantische kuuroord Karlovy Vary, het vtoq^ Karlsbad. Een bezoek aan de bijzondere stad Passau, waar u een schitterende >|F deling kunt maken door de 'altstadt' met de wereldberoemde dom, raden wij harte aan. Evenals een bezoek aan de indrukwekkende 'Gouden Stad' Praai haar talrijke bezienswaardigheden als de Praagse Burcht de Karelsbrug, het S r ceslasplein en niet te vergeten het lieflijke Gouden Straatje. U bevindt zich we elf< in een openluchtmuseum. Exclusief: vervoer, reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking), toerist lasting, diverse verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnui HZ 94.698 .fi 3/4 nachten verblijf in Mercure Lüdenscheid Hotel verblijf in 2-persoonskamer gebruik binnenzwembad gebruik sauna dagelijks ontbijtbuffet Aankomstdata: diverse data van 6/7 t/m 30/10 Topvoordeelaanbiedingl KRAS Stervakanties heeft een supervoordelig auto arrangement naar één van de mooiste regio's van Duitsland samengesteld! Eén van onze topinkopers is erin geslaagd om het prachtige 4-sterren Steigenberger Maxx Hotel in Jena, onder zeer bijzondere condities vast te leggen. Dit betekent dat u nu kunt boeken voor een 5-daags auto-arrangement voor de unieke prijs vanaf slechts 99 p.p.! Dit is absoluut geen geld, want hierbij is het dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen. Het hotel is een uitstekend uitgangspunt voor bezoe ken aan steden als Dresden, Leipzig, Weimar en Erfurt.Wilt u ookThüringen ont- dekken? STEIGENBERGER MAXX HOTEL - JENA Dit fraaie 4-sterren hotel combineert een nostalgische Anglo-Amerikaanse stijl uit de jaren '30/'40 en '50 met modern comfort en gezelligheid. Het hotel beschikt V over een restaurant, American Bar, groot zonneterras, fitness met Japanse tuin, sauna, solarium, stoombad, massage, beautysalon en lift (gedeeltelijk tegen betaling). Uw kamer beschikt over douche, toilet, telefoon, radio, tv, minibar en föhn. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar verschillende indrukwekken de steden. We noemen cultuurstad Weimar, waar grote Duitse schrijvers als Goethe, Schiller en Herder woonden en werkten. Ook de componisten Liszt en Strauss werkten aan het toenmalige hof. Het 1200 jaar oude Erfurt is de grootste stad van ThUringen en het heeft een fraai, historisch stadscentrum. Zeker de moeite van een kijkje waard zijn de Dom, de Peterskirche, de Fischmarkt en het Rathaus. Natuurlijk loopt u ook even over de bekende Krümerbrucke, de brug over de Gera die aan weerszijden bebouwd is met hoge, smalle vakwerkhuizen, waarin voornamelijk antiekzaken gevestigd zijn. Brengt u ook eens een bezoek aan het indrukwekkende Dresden met het bekende Zwinger, de Fürstenzug en de schitterende Semper- Opera. Ook interessant is Leipzig met haar historische binnenstad. In de beroemde stad Naumburg vindt u een schitterend, pittoresk marktplein met de Wenzelskerk en mooie middeleeuwse hulzen. Vergeet tenslotte de prachtige Saalfelder- Feeëngrotten niet. U ziet het, in Thüringen zult u zich geen moment vervelen! Exclusief: vervoer, toeristenbelasting, reserveringskosten, toeslag halfpension, diver se verzekeringen. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.831 Aankomstdata: vrijwel iedere maandag en vrijdag van 5/7 t/m 29/10 Wilt u er eens helemaal tussenuit en toch niet al te ver rijden? Denk dan eens aan het Sauerland! KRAS Stervakanties organiseert ook dit seizoen weer een groot aantal fantastische en zeer voordelige autoarrangementen naar dit prachtig stukje Duitsland. Na het doorslaande succes van vorig jaar (ruim 4000 personen geboekt!) is één van onze inkopers er ook nu weer in geslaagd om het uitstekende 4-sterren Mercure hotel in Lüdenscheid onder gunstige condities vast te leggen. En dat betekent dat u nu kunt boeken voor een 4-daags weekendarrangement voor de unieke prijs vanaf slechts 751 Tevens is het mogelijk om een midweek te boeken (maandag-vrijdag) vanaf slechts 871 Bij beide reizen is ook nog eens het dagelijks ontbijtbuffet inbegrepen! Kortom: ook het Sauerland doe je met KRAS SterVakan- ties.Tegen de allerbeste reis-prijsverhouding! 4-STERREN MERCURE HOTEL - LÜDENSCHEID Aan de rand van het stadspark van Lüdenscheid bevindt zich het 4-sterren Mer cure Hotel. Het hotel is voorzien van liften, restaurant, diverse bars, parkeergele genheid, gratis overdekt zwembad en gratis sauna. Verder kunt u tegen beta ling gebruik maken van het solarium en de kegelbanen. Uw comfortabele kamer KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u o.a. in: Alkmaar Kanaalkade 28 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 SCR beschikt over tv, radio, telefoon, minibar, bad/douche en toilet. In het 7(B oude plaatsje Lüdenscheid, vindt u onder meer de oude middeleeuws^ muur, het Raadhuis, het Parktheater en het Stadspark. TIPS VOOR UITSTAPJES Vanuit Lüdenscheid kunt u uitstapjes maken naar het oude vesting, Attendom, waar u de beroemde druipsteengrotten, de Attahöhle, kunt be) Andere bezienswaardigheden zijn het mijnbouwmuseum in Ramsbeck, hel meer aan de Edersee en de plaats Kassei met het Schloss Wilhelmshöhe. 5 dacht u van Arolsen, waar u het residentiepaleis kunt bezichtigen waar ka Emma werd geboren, en bekende plaatsen als Winterberg en het kuuroord gen? Brengt u ook eens een bezoek aan Warsteln en de Diemelsee? U ziet hjkei is hier genoeg te doen! hi Exclusief: vervoer, excursies, toeristenbelasting, reserveringskosten, reis- en al ringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HZ 94.652/6T ma t/m vr: 08.30-20.30 en za: 09.30-15.30 uur

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 42