Pak de bi Wilt u zich vestigen op het G Career under construction Eindelijk een baan die echt bij je past? Andreas College Vertegenwoordiger www.hilti.com Verpleegkundige Secretaresse Vedior FILIAALCHEF/ervaren COMMERCIEEL MEDEWERKER Van Egmond* NOTARIS KLERK NOTARIEEL MEDEWERKER ONROEREND GOED 45 Teekens Karstens Bedrijfshuisvesting op Maat, van 100m2 tot 500 m2 Toplocatie aan de A4 Heembouw ZATERDAG 26 JUNI 2004 922 wcmt wijzer Interesse? Stuur, fax of e mail (dujaisa@hilti.com) dan uw schriftelijke sollicitatie (met cv) vóór 6 juli 2004 naar Hilti Nederland B.V., t.a.v. mevrouw Isabelle Dujardin, Aanbod: prestatiebelonend systeem en een auto van de zaak, Postbus 92, 2650 AB Berkel en Rodenrijs 9oede secundaire arbeidsvoorwaarden; stabiele werkgelegen- Tel 010 519 11 00 Fax 010 519 11 98 ^eid In een dynamische, multinationale organisatie; intensieve product- en toepassingstrainingen, ondersteuning door een aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld, goed presterend team en carrièremogelijkheden. In onze rode koffer zit zoveel meer dan een innovatief product. Enerzijds gereedschap dat perfect aansluit bij de veeleisende bouwsector. Gebruiksvriendelijk, veilig en betrouwbaar. Anderzijds ook duidelijke garanties en uitgesproken service, want minder hoef je niet te verwachten van een marktleider. Over één ding zijn onze 14.000 professionals in ruim 120 landen het alvast eens: klanten staan centraal. Maar ook het partner ship met onze mensen is voor Hilti uiterst kostbaar. En deze actieve medewerkers onderscheiden zich door voluit te gaan op het terrein. Customer, Concentration en Competency zijn dus geen lege begrippen maar waarden die we elke dag aan de praktijk toetsen. Iets wat onze 300 collega's binnen de salesorganisatie in de Benelux bijzonder goed begrepen hebben... Op zoek naar een nieuwe uitdaging? Wij zoeken een (m/v) Regio: Noord-Holland Functie: beheren van een bestaande klantenportefeuille die u verder ontwikkelt; - actieve prospectie en samenwerking met de winkel en de klantenservice; - advies aan klanten om zo de verkoop van onze producten en diensten te optimaliseren, - demonstratie van nieuwe producten; commerciële en administratieve opvolging- Profiel: MBO- of HBO-diploma of gelijkwaardig door ervaring, bewezen succes in de verkoop, bij voorkeur in de installatie- of bouwwereld; sterke affiniteit met technische producten en hun toepassingen, georganiseerd, resultaatgericht en sterk in teamgericht werken; woonachtig in de regio Den Haag - Rotterdam. Praat 'ns met een Vedior Consulent Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Vedior Medical Square Voor een grote zorginstelling in Leiden e.o. zijn wij op zoek naar verpleegkundigen. Er zijn verschillende mogelijkheden in bijvoorbeeld de bejaarden-, gehandicapten-, en invalidenzorg, maar ook in de thuiszorg. Zowel parttime als fulltime. Voor deze functie beschik je over HBO-V of een vergelijkbare opleiding. Verder ben je flexibel, in verband met de verschillende mogelijkheden en werktijden bij de instellingen. Interesse? Monique van Dijk of Jessica Spaargaren, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 61 47. Vedior Publieke Sector Voor een semi-overheidsinstelling in de regio Leiden zoeken wij een fulltime secretaresse. Je wordt o.a. verantwoordelijk voor de correspondentie, agendabeheer, de post- en telefoonbehandeling, het voorbereiden van presentaties en notuleren. Naast een MBO-opleiding in relevante richting beschik je voor deze functie over een goede beheersing van de Engelse taal en goede communicatieve vaardigheden. Je hebt ervaring met notuleren en bent flexibel. Iets voor jou? Machteld Hoogenboom of Brenda Blok, Steenstraat 59, Leiden, tel. (071) 514 61 47. www.vedior.nl The Better Match CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VMBO HAVO VWO Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter tracht de school herkenbaar te maken in dagopeningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar. De leerlingen zijn verdeeld over twee locaties. De locatie Rijnmond verzorgt de beroepsgerichte leerwegen, de locatie Pieter Groen leidt op voor de theoretische- en gemengde leerweg, het havo- en vwo-diploma. De school is sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Wij zijn aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze stichting werken acht scholengemeenschappen voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mobiliteit. Er is op de locatie Rijnmond met ingang van het nieuwe schooljaar een vacature ontstaan voor een DOCENT WISKUNDE f2E GRAADS) voor 9 lesuren per week (regulier); voor 12 lesuren per week (vervanging wegens langdurige ziekte). U kunt voor zowel de reguliere uren als voor de vervangingsuren afzonderlijk, danwel voor beide vacatures tesamen uw belangstelling kenbaar maken. De salariëring vindt plaats in schaal LB CAO-VO. Als u wat meer wilt weten over de functie kunt u contact opnemen met de heer L.R van der Hooft, directeur Personeel, Financiën en Beheer, tel. 071-4013128 (school) en tel. 0252- 231579 (privé). U kunt uw sollicitatiebrief ook aan hem richten. Ons adres is: Andreas College, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Wij willen uw reactie graag voor 2 juli 2004 ontvangen. onroerend go< Vihamij B.V. is een landelijk werkende technische en bouwmaterialen groothandel in de volgende branches: Voor ons filiaal te SASSENHEIM zijn wij op zoek naar een - sanitair - centrale verwarming - hang- en sluitwerk, ijzerwaren, gereedschappen - elektrotechniek - dakbedekking - non-ferro metalen - horeca grootkeuken - bouwmaterialen - keukens - verzorgings-, onderhouds-, schoonmaak- en kantoor artikelen. VJhamij heeft filialen op 49 plaatsen in voor inkoopgemak.! Functieprofiel: Tot de werkzaamheden behoren o.a.: - het helpen van klanten in het zelfbedienings afhaalmagazijn (balieverkoop) - telefonische verkoop - het maken en vervolgen van offertes - voorraad- en krediefbeheer - (beperkt) klantenbezoek - controleren en verwerken inkomende goederen Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MDS, MTS of HEAO-CE - ervaring bij voorkeur bij BOUW MARKT, aannemerij, technische-, bouwmaterialen- of ijzerwaren- groothandel - affiniteit met de wereld van bouwen, installeren en onderhoud - een commerciële instelling en een Acquisitie noar aanleiding van deze odverlentie wordt niet op sterke ondernemingsgeest - bereidheid tot het volgen van een branche- en artikelkennisstudie - goede contactuele eigenschappen - enthousiasme en een flexibele instelling Wij bieden Een uitdagende en afwisselende functie met een aan de functie aangepast arbeidsvoorwaardenpakket. Er zijn in de organisatie uitstekende doorgroeimogelijkheden. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met c.v. naar: VIHAMIJ B.V. T.a.v. afd. Personeelszaken Vacaturenr. SAS-0415 Postbus 5169, 6802 ED Arnhem e-mail: vacature@vihamij.nl prijs gesteld Leiden Glenn Millerstraat 49 Vraagprijs 314.000, Modern vormgegeven, ruime tussenééngezinswoning met aangebo stenen berging, zonnige, diepe achtertuin met achterom, 4 slaapkai riant dakterras, gelegen op rustige locatie in de gewilde woonwijk 'De Coebel'. Ind: entree, hal, meterkast, garderobe ruimte, trap, traj toilet met fonteintje. Ruime, tuingerichte woonkamer met laminaat schuifpui naar de keurig aangelegde achtertuin met achterom. Lichte, open keuken met diverse inbouwapp. 1e verdieping overloc 1 voorslaapkamer met vaste kasten wand, 2 achterslaapkamers Pr ingerichte badkamer met ligbad, separate douchehoek, 2" toilet en wastafel. Vaste trap naar de 2° verdieping. 2e verdieping: overloop: aP 1 w.m.a .wastafel, Cv-opstelling en centraal ventilatie systeem Vana) rras (21 m2 oj yiaar:1992 fnhi Woonoppervlakte: ca. 130'm2 Perceèloppervlakte: 134 m2 '-opstelling en c overloop is er de toegang tot het fraaie dakterras (21 m2) op het - :1992 Inh zuidwesten Riante 4e slaapkamer Bijz: Bouwj Aanvaarding: in overleg Inhoud ca. Hazerswoude-Rijndijk Groenestein 1 Vraagprijs 365.00 In rustige woonomgeving gelegen ruime, 2-onder-1 kap woning m 4 slaapkamers, riante garage en een oprit met plaats voor meerden Ind: zijentree, vestibule met meterkast, ruime hal, toilet, trap naan en trapkast Ruime, woonkamer met erker, en openhaard. Ruime, woon- /eetkeuken. Lichte keuken voorzien van diverse apparatuur keuken is er toegang tot de achtertuin en de bijkeuken en garage I het westen leggende achtertuin met een volière. Bijkeuken, De roya garage biedt plaats aan 2 auto's en hobbyruimte. 1e verdieping: rui overioop, moderne badkamer met ligbad douche, wastafel en vaj kastruimte. Extra separate douche! Separaat 2e toilet 2 achterslaan waarvan 1 met wastafel. Ruime ouderslaapkamer met vaste kast» toegang tot het balkon. Vaste trap naar 2e etage. 2e verdieping 01 CV-opstelling Veel praktische bergruimte. Ruime 4e slaapkamer Bijz: Bouwjaar: ca. 1958 Inhoud: ca. 550m3 Woonoppervlakte- ca.i Perceeloppervlakte: 241 m2 Aanvaarding: in overleg Katwijk Pfoenhof 23 In de "Molenwijk" te Katwijk a/d Riingl tussenééngezinswoning met drie De woning is gelegen aan een kin parkeer-gelegenbeid Ind: entree, hal. toilet, meterkast, trap naai verdieping. Toegang tot de woonkamer (ca 23 m2). Vanuit de woo is er toegang tot de zonnige (zuid) voortuin met vrij uitzicht Geslo nette, eiken keuken met diverse apparatuur. Via de keuken komt u berging, ook is de berging tx jlling en boiler 1e verdieping, overloop, vo uimte. Eenvoudige badkamer met douche slaapkamers, belde met toegang tot het baBroft. Bijz: Bouwjaar 1S e en wastafel. Twee a Perceel opp 76 m2 Inhoud: ca. 250m3 Woon opp ca. 100 m2 Aanvaarding: in overleg. wg. V.istf Tulpenstraat 90, Postbus 22, 2230 AA R T 071 - 409 09 49 F 071 - 402 53 44 E info@veva.nl I www.veva.nl makelaars met meerwa: Help de Nierstichting als collectant tijdens de Nationale Collecte 2004 van 20 t/m 25 september. Kijk op www.nierstichting.nl of bel 035-697 80 50 NIERSTICH TeekensKarstens Advocaten Notarissen is een gerenommeerd en bloeiend full service kantoor in Leiden. Met een diversiteit aan klanten. Van particulieren tot en met grote multinationals. TeekensKarstens is een prettig kantoor. Althans, dat begrijpen we van onze 80 medewerkers. We zijn momenteel naarstig op zoek naar iemand die de motor van ons notariële team op volle toeren laat draaien. Een oppakker, aanpakker en nauw keurig voorbereider van notariële aktes. Ben Jij die motor? Stuur dan schriftelijk Je sollicitatie met CV naar onze kantoordirecteur Nana Le Brun - van Susante. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met Nico Vlasveld (kantoorpartner) vla telefoonnummer 071 566 02 00 of kijk op www.teekenskarstens.nl. advocaten notarissen POSTBUS 201 2300 AE LEIDEN T 071 566 02 00 Veenderveld? Bent u op zoek naar nieuwe bedrijfshuisvesting op een toonaangevende plaats, maar is een zelfstandig bedrijfspand naar grootte niet mogelijk? Dan biedt het Bedrijfscombinatiegebouw Veenderveld van Heembouw Vastgoed u Bedrijfhuisvesting op Maat. Wij bieden u bedrijfshuisvesting van 1OOm2 tot 500m2, onder één dak met andere geïnteresseerden. Juist het combineren van diverse huisvestingswensen in één bouwproject, maakt deze ontwikkeling mogelijk en uniek. Uiteraard houden wij daarbij zoveel mogelijk rekening met uw specifieke wensen. Vul de vragenlijst in! Wj onderzoeken de mogelijkheid van het ontwikkelen van dit Bedrijfscombinatiegebouw en zijn daarvoor geïnteresseerd in uw wensen en belangstelling. Indien u interesse heeft, dan vragen wij u om vrijblijvend onze vragenlijst in te vullen. Deze vragenlijst kunt u opvragen via: Heembouw Vastgoed (071) 332 00 70; Vastgoed@Heembouw.nl; www.Heembouw.nl Bedrijventerrein Veenderveld ligt op een ideale locatie rw in de Randstad, aan de afslag Roelofarendsveen direct Is de A4. Het bedrijventerrein beschikt over een uitstekende ontsluiting: Amsterdam. Schiphol en Den Haag zijn met c auto binnen 20 minuten te bereiken. De Lasso-Zuid 22 Postbus 30 2370 AA Roelofarendsveen (071) 3

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 2