Afdelingshoofden (32 tot 36 uur) Zorgcoördinatoren (32 tot 36 uur) Taalcursussen ambulant begeleider m/v IHIPRMIS Pierre den Ouden Plants B.V. im- 6* export <S>i bartiméus AMBULANT JONGERENWERKER (m/v) AUTOMATION TECHNOLOGY ADMINISTRATEUR/BOEKHOUDER Magazijn beheerder, Inkoper ZATERDAG 26 JUNI 2OO4 912 Dutch for Foreigners, Engels, Duits, Frans, Spaans, Italiaans en niet-westerse talen praktisch en zakelijk gericht, kleine groepen voor beginners en gevorderden •15 weken, wekelijks 2 uur in de avond 380 exclusief lesmateriaal vanaf 13 september 2004 inschrijving vóór 20 augustus 2004 Wij bieden ook dagcursussen Dutch for Foreigners en Engels, en taaltrainingen op maat Universiteit Leiden Voor meer informatie: Inter Consultancy Bureau Rapenburg 63 2311 GJ Leiden Tel.: (071) 527 22 25 Fax: (071) 527 54 99 info@icb-leiden.nl www.icb-leiden.nl Piere den Ouden Plants B.V. is een actief exportbedrijf van tuinplanten gevestigd op het I.T.C. terrein te Hazerswoude Dorp Wij richten ons op het afzetten van tuinplanten via het grootwinkelbedrijf Bij Duitsland en Engeland. Wij hebben een klein team van flexibele enthousiaste mensen met een gedegen vakkennis en grote betrokkenheid. Pierre den Ouden Plants B.V. t.a.v. de heer A. M. van Nierop Belgiëlaan 12 (ITC terrein) 2391 PE Hazerswoude Dorp Wij zijn op zoek naar een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER MA/ full time Na een inwerkperiode bestaan uw werkzaamheden uit: - Orderverwerking (in Wintree) - Voortgangsbewaking van de orders - Orderbevestigingen versturen - Facturatie en controle - Logistieke verwerking van orders en daarbij benodigde documenten regelen Uw profielschets bevat: - Minimaal MEAO/MBO-niveau - Ervaring met Word en Excel - Goede beheersing van de Engelse taal - Kennis van de Duitse taal is een pre - Zelfstandig, stressbestendig en accuraat kunnen werken - Flexibele persoonlijkheid met communicatieve vaardigheden Wii bieden: - Een afwisselende baan in een open werksfeer - Werken in een jong en gemotiveerd team interene? Graag zien wij u schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen, voorzien van een CV, tegemoet. Werken bij Bartiméus Voor onze vestiging in Cruquius, (vlak bij Haarlem) zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van voor 32 uur per week De werkplek Het WB Oost, Midden en West (dienstverlening aan mensen met een visuele en verstandelijke beperking) is een cluster voor diagnostiek en advisering ten behoeve van externe cliënten en vervult een outreaching functie in voorzienin gen voor algemene zorg. Onderzoeken worden veelal op locatie verricht. Aan het cluster zijn medewerkers van verschillende disciplines ver bonden. De functie Je begeleidt cliënten en cliëntsystemen en geeft ondersteuning bij oogmeetkundig onderzoek. Ook verricht je observaties in de woon-, werk- of bezigheidssituatie van de cliënt, zowel in live-situaties als op videoband. Desgewenst kun je ook hulpverleners en cliëntsystemen coachen in de werksituatie. Je verzorgt voorlichtingsbij eenkomsten en bent verantwoordelijk voor de planning van werkzaamheden in teamverband. Wij vragen Een Z-diploma of een gerichte HBO-opleiding, ervaring in de omgang met mensen met een meervoudige (visuele en verstandelijke) beper king en een goed observatievermogen. Goede contactuele eigenschappen, een dienstverlenen de en resultaatgerichte instelling en het vermo gen samen te werken. Bij voorkeur heb je erva ring in het geven van voorlichting en het coa chen van teams. Bovendien ben je in het bezit van rijbewijs B. Wij vragen onze medewerkers om de christelijke identiteit van onze organisa tie te respecteren. Wij bieden Een uitdagende en afwisselende functie in een enthousiast team met een goede inwerkperiode en mogelijkheden voor verdere uitbouw van deskundigheid. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Gehan dicaptenzorg en het pensioenfonds PGGM. Salarisindeling vindt plaats volgens FWG 3.0 in functiegroep 50. Bartiméus kent een vergoe dingsregeling bij kinderopvang. Geïnteresseerd? Voor informatie kun je bellen met mevrouw Ella Vervelde, clustermanager West, (0182) 59 11 13. Stuur je sollicitatiebrief met curriculum vitae en onder vermelding van 04-044 vóór 10 juli (per post) naar Bartiméus, personeelsadministratie, Postbus 340, 3940 AH Doorn of (per e-mail) aan: j.staal@bartimeus.nl De StichtingFactor Welzijn is een brede welzijnsinstelling, welke actief is in Katwijk, Rijnsburg, Valkenburg, Warmond, Noordwijkerhout en Voorhout. Een belangrijke taak van de stichting is het professioneel begeleiden en ondersteunen van het jeugd- en jongerenwerk in de hierboven genoemde gemeentes. Voor de gemeente Valkenburg zijn we op zoek naar een: De taken zijn: Het leggen en onderhouden van contacten met jongeren op straat; vervullen van brugfunctie tussen jongeren en bewoners/beheerders van voorzieningen; signaleren en inventariseren van problemen, die leven onder jongeren op straat; het opzetten en onderhouden van een netwerk (politie, onderwijs, jongerenwerk, maatschappelijk werk en hulpverlening); het organiseren en uitvoeren van activiteiten voor jongeren (12-16) in samenwerking met de vrijwillige medewerkers van jongerensociëteit de Peuk. Gevraagd wordt: hbo-kennis en werkniveau; zelfstandig kunnen werken; ervaring in het werken op straat; ervaring in het werken met vrijwilligers (organisaties); een coöperatieve en pro-actieve manier van werken; ervaring met projectmatig werken; stevige persoonlijkheid met flink wat doorzettingsvermogen; geen bezwaar te hebben tegen het werken in de avonduren en weekend. Geboden wordt: een dienstverband van 12 uur per week; vooralsnog voor bepaalde tijd van 1 jaar. inschaling: CAO-welzijn, sociaal cultureel werk. SCW-3 functionaris. Verdere inlichtingen kunnen verkregen worden bij: Piet van Arkel/Florie van Duijn van Factor W, telefoon: 071 - 403 33 23. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken na verschijning richten aan: Stichting Factor W. (s.v.p. in bovenhoek envelop vermelden: vacature Valkenburg) t.a.v. S. F. van Duijn, Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk. Sollicitatiegesprekken worden gehouden op woensdagavond 18/ donderdagavond 19 augustus 2004 - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Praxis Automation Technology, al 30 jaar gevestigd in Leiden en een begrip op het gebied van Scheepvaart-Automatisering, zoekt per direct Het profiel: Minimaal MBO-niveau PD en/of MBA (moderne Bedrijfsadministratie) Zelfstandig kunnen werken Goede beheersing van de Engelse taal Het goed kunnen omgaan met WINDOWS gestuurde programma's (EXCEL, WORD enz.) Verantwoordelijkheden: Zorgdragen voor een correcte en volledige boekhouding en salarisadministratie Leveren van een bijdrage aan een verregaande automatisering van de financiële- en projectadministratie. Met name schoolverlaters worden uitgenodigd te reageren. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Praxis Automation Technology B.V. t.a.v. Piet de Jong Willem Barentszstraat 1 2315 TZ Leiden tel: 071-5255355 e-mail: o.de.ionaoraxis-automation.nl (SERVO BALANS J SERVO BALANS sinds 1930 producent van industriële weegapparatuur en weegsystemen is in verband met de pensionering van onze huidige functionaris op zoek naar: Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit: - Beheer magazijn - Aanmaken bestellingen - Administratieve afhandeling afdeling inkoop - Beheersing levertijden - Uitgifte materialen ten bate van de productie - Verzorgen verzendingen Wij zoeken; - Een ondernemende, doelgerichte persoonlijkheid - Technische achtergrond op MBO niveau - Iemand met goede contactuele eigenschappen - Leeftijd tussen de 23 - 28 jaar Spreekt deze functie u aan? Bent u op zoek naar een uitdagende functie binnen een informeel bedrijf in een dynamische markt? Naar een goed salaris en dito arbeidsvoor waarden? Stuur of e-mail uw brief voorzien van C.V. binnen 10 dagen ter attentie van de heer E.W.P. van Diest. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk richten aan; Servo Balans International BV, Jan Evertenslaan 4, 2224 SV Katwijk E-mail; sales servobalans.com.nl IJZERWARENVAKHANDEL SINDS 1890 Kruyt is een groothandel in ijzerwaren, hang- en sluitwerk, gereedschappen, machines, bevestigingsmaterialen en levert aan de professionele bouwer. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's. Magazijnmedewerkers 17-25 jaar m/v Wij zoeken mensen met een minimale opleiding op LTS-C niveau, die de handen uit de moui willen steken en bereid zijn om cursussen te volgen. Commercieel Medewerkers 18-35 jaar m/v Voor de afdeling Verkoop Binnendienst. Wij zoeken mensen met een opleiding op MTS-niveau, die bij voorkeur enige kennis van hang- en sluitwerk, ijzerwaren en gereedschappen en verkoopervaring hebben, flexibel, stressbestendig en klantvriendelijk zijn. Naast een enthousiast team van collega's bieden wij de juiste kandidaten een aantrekkelijk salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden en opleidingsmogelijkheden. Geïnteresseerd? Schrijf dan een korte brief met C.V. naar: Kruyt B.V., t.a.v. de heer J. D. Kloosterman, Postbus 390, 2300 AJ Leiden Voor meer informatie: tel. 071-589 92 03 Boerhaave biedt naast reguliere verpleeg huiszorg, zorg in een innoverend CVA - project, verpleeghuiszorg thuis en in zorgcentra, verschillende vormen van consultatie en poliklinische behandeling en dagbehandeling. divisies Somatische Zorgverlening en Psychogeriatrische Zorgverlening hebben beide een capaciteit van 150 plaatsen, verdeeld over 5 afdelingen. De afdeling Dagbehandeling maakt onderdeel uit van de divisie psychogeriatrische zorgverlening. Per direct voor de afdelingen Crote Marktfsomatische zorgverlening) én Amsterdamse Poort (psychogeriatrische zorgverlening) zijn wij op zoek naar: Functie: Geeft leiding aan het team (bestaande uit 20 fte en medewerkers op niveau 2, 3 en 4) en is verantwoordelijk voor de kwaliteit, de kwantiteit en de voortgang van de zorgverlening. Is verantwoordelijk voor het formatie- en budgetbeheer. Maakt een jaarplan ten behoeve van de afdeling en levert een bijdrage aan het jaarplan van de divisies. Kan belast worden met beleidsvoorbereidende taken. Is verantwoordelijk voor het personeels-, arbo -en kwaliteitsbeleid. Profiel: Heeft minimaal een afgeronde verpleegkundige opleiding, niveau 4/5 en een afgeronde managementopleiding. Heeft ruime werkervaring en tevens ruime ervaring in een leidinggevend! functie in een vergelijkbare setting. Heeft een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Is in staat om prioriteiten te stellen, het werk te organiseren en te deleggffiE). ismerend en heeft een coachende stijl van leidinggeven, richt, maar in staat duidelijke grenzen te stellen. Ordelijk voor een goede dienstroosterplanning. t is er plaats voor zorgcoördinatoren voor de somatische 1 psychogeriatrische afdelingen. Functie: Meewerken in de zorg en verantwoordelijk zijn voor de coördinatie van het zorgproces van 30 bewoners. Vraagbaak zijn voor de zorgbegeleiders en je directe collega's. Ondersteunend zijn bij het uitvoeren van hun taken en in de contacten naar de familie. Overnemen van taken van de zorgbegeleider bij diens afwezigheid. Deelnemen aart verschillende overlegvormen. Fungeren als contactpersoon voor andere disciplines. Verpleeghuis Boerhaave, Verpleeghuis en Zorgcentrum Bosbeek en de zorgcentra Het Overbos, Nieuw Delfiweide, Oldenhove, Schalkweide, Sint Jacob in de Hout, Dennenheuvel/ Euphrasia, thuiszorg organisatie Jacob Thuis en onze vrijwilligers, vormen de stichting Sint Jacob, één van de drie clusters ouderenzorg in Zuid Kennemeriand. Bij de organisatie zijn ruim 1400 mensen werkzaam die op een betrokken wijze streven naar hoog waardige, cliëntgerichte zorg. Stichting Sint Jacob heeft een katholieke signatuur. .Sin tj0l Profiel: In staat zijn een ander de ruimte te geven, om te groeien en mee te denken met het beleid op de afdeling. Samen met het afdelingshoofd nieuwe zorgprocessen implementeren. In staat zijn per dag prioriteiten te stellen en deze aan te sluiten op de (zorg) vraag van bewoners, familie en teamleden. In het bezit zijn van het diploma verpleegkundige niveau 4/5 en mini maal 2 jaar werkervaring binnen de ouderen- en/of verpleeghuiszorg. je beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid en over uitstekende communicatieve vaardigheden. Wij bieden voor de functie van afdelingshoofd: Een dienstverband van 32 tot 36 uur per week voor de duur van één jaar omzetting naar een vast dienstverband hangt af van de ontwikkelingen binnen de organisatie. Werktijden van maandag tot en met vrijdag. Salaris conform CAO V&.V, functiegroep 55. Wij bieden voor de functie van zorgcoördinator: Een dienstverband van 32 tot 36 uur per week voor de duur van één jaar; omzetting naar een vast dienstverband hangt af van de ontwikkelingen binnen de organisatie. Werktijden in overleg. Salaris conform CAO V&V, functiegroep 45. Informatie: Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met Claire Spauwen, manager divisie somatische zorgverlening en Jan van der Heijden, manager divisie psychogeriatrische zorgverlening. Telefoon: 023 - 533 91 55. Een uitgebreid functieprofiel kun je opvragen bij de afdeling Werving Selectie. Telefoon; 023 - 533 25 63. Indien je aan het functieprofiel voldoet kun je schriftelijk solliciteren vóór 10 juli 2004 en deze richten aan: Stichting Sint jacob ter att dienst PO&O, afdeling Werving Selectie, Louis Pasteur* 2035 RJ in Haarlem. E-mail: werving-selectie@sintjacob.nl. j Onder vermelding van het vacaturenummer BH/04062J Bartiméus biedt onderwijs, zorg en dienstverle ning aan mensen die slechtziend of blind zijn. Ook aan mensen met een meer voudige beper king. Bartiméus beschikt over jarenlange kennis en ervaring, waarvan onze cliënten, mede werkers én anderen gebruik kunnen maken. Samen met onze dienten bekijken we hoe zij ondersteund willen worden bij leven, leren en werken, zodat ze een prettig en zelf standig leven kunnen leiden. Onze organisatie telt 1400 mede werkers, 400 vrijwilligers en heeft vesti gingen in 13 plaatsen in Nederland.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 22