Ga voor Goud! \E Loop eerst 'ns door de Gouden Gids Senior medewerker Team Werk en Inkomen m/v (36 uuij Dé top baan Top Keukens! KEUKENS vind je natuurlijk bij We are looking for you Neem hem dan Assistent accountant m/v DE LANGE VOORSCHOTEN Shopmanager assistent: Shopmanagers Verkoopsters full- en parttimj Weekendhulpen Vakantiekractrten VERO HKO( ZATERDAG 26 JUNI 2004 913 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 WIL JE DE RUIMTE? Bij accountantskantoor De Lange B.V. staan de mensen centraal. Dat geldt natuurlijk voor onze klanten, in met name het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector, maar zeker ook voor onze medewerkers. Als team werken wij aan het succes van ons accountants- en belastingadvieskantoor. I accountantskantoor I Hoofdstraat 143 2171 BA Sassenheim Kies samen met ons voor: Vrijheid Afwisseling Klantencontact Verantwoordelijk Professionaliteit Samenwerken Waardering wij stimuleren je persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling interessante klanten in veel verschillende branches hef opbouwen van een vertrouwensrelatie voor het opstellen van de jaarrekeningen en aangiften samenwerking in team van professionals er zijn voor je collega's, zoals zij er zijn voor jou die verdien jezelf! Natuurlijk hoort hierbij een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals premievrij pensioen. Om de ruimte 'aangenaam' te vullen heb je nodig: Ervaring op een accountantskantoor MBA/SPD/AA (of studerend hiervoor) Persoonlijke eigenschappen, zoals communicatief, sociaal, initiatiefrijk en zelfstandigheid vinden wij netzo belangrijk. Wil je meer informatie over de ruimte die wij voor je hebben gereserveerd, neem dan contact op met Nico van Diemen AA, tel. 0252 22 05 40. Of zend direct je bondige brief met curriculum vitae naar ons kantoor. Je kunt ook mailen naar sdelange@acc-delange.nl. Aannemingsbedrijf M. W. Meyer B. V. is een toonaangevend, erkend restauratiebedrijf. Bovendien bestaat ons werk uit specialistische nieuw bouwprojecten. Aannemingsbedrijf Meyer bestaat al meer dan 100 jaar. We zijn een bedrijf waar mensen werken die het ouderwetse vakman schap combineren met de nieuwste technieken. De grote variatie aan projecten in ons werk maakt onze ervaring breed en aantrekkelijk. Gezien de sterke groei in onze orderportefeuille en de goede toekomstverwachtingen zijn wij voor de uitbreiding van ons projectteam op zoek naar een calculator De werkzaamheden zelfstandig opstellen van calculaties n.a.v. bestek en tekeningen en/of door opnames ter plaatse; opvragen van offertes bij onderaannemers en/of leveranciers; verzorgen van inkoop bij diverse onderaannemers en/of leveranciers; calculeren en administreren van meer- en minderwerk tijdens het bouwproces. Opleiding en ervaring opleidingsniveau HTS of gelijkwaardig; enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie; kennis van bouwcalc is een pre. Wij bieden goede secundaire arbeidsvoorwaarden; een marktconform salaris; eigen kantoorruimte. Geïnteresseerd? Stuur uw brief met cv ter attentie van de heer W.M. Meyer. Voor meer informatie over deze functie kunt u ook bellen met de heren L. Goudkuil of W. Meyer. KENAUWEG 15, 2331 BA LEIDEN, 071 - 531 65 83 INFO@MEYER-LEIDEN.NL, WWW.MEYER-LEIDEN. NL Op ons regiokantoor in Delft zoeken wij Verkooptalenten! Telsales en Fieldsales De functie Als verkoper bij de Gouden Gids heb je dagelijks contact met ondernemers. Het doel is ondernemers op basis van hun behoeften en bedrijfsdoelstellingen een renderend advertentie-programma te verkopen. Het functieprofiel van een nieuwe collega commerciële drive en winnaarsmentaliteit prestatiedrang en targetgerichtheid zelfvertrouwen en teamspirit verkoopervaring en/of verkooptalent goede spreekvaardigheid in de Nederlandse taal Ons aanbod Voordatje aan de slag gaat, krijg je een gedegen verkoopopleiding. Een begrip in commercieel Nederland. Daarna werkje onder de dage lijkse coaching van een teammanager. Geen standaard verhaal, geen script! Je bouwt aan je eigen portfolio. Gouden Gids BV scoort hoog op arbeidsvoorwaardelijk gebied. Je kunt dus rekenen op een uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Hoe beter je verkoopt, des te meer verdien je. Daarnaast hebben we uitdagende incentive programma's. En verder een zelfstandige en dynamische functie binnen een enthousiast team eigen opleidingsprogramma 35-urige werkweek (bij een fulltime dienstverband) coaching Parttime werken is mogelijk voor minimaal 4 dagen per week. Interesse? Solliciteer dan door binnen 14 dagen je CV met motivatie te mailen naar: werk@goudengids.nl Of per brief naar: Gouden Gids BV t.a.v. Barbara van der Helm Poortweg 4, 2612 PA Delft Heb je vragen, kijk dan eerst op: www.goudengids.nl/gavoorgoud of bel Petra Koelewijn 020-567 65 52 Nog even dit Gouden Gids BV is voor een echte topper hèt commerciële bedrijf van Nederland. De Gouden Gids is een uniek product met een naamsbekendheid van bijna 100%. Als je top bent, kun je daar komen werken! Gouden Gids BV heeft ruim 650 medewerkers en is een volle dochter van VNU. VNU is één van de meest succesvolle en winstgevende bedrijven van Nederland. Meer weten over de Gouden Gids? Kijk dan op: y Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op pnjs gesteld. gemeente PAREL AAN DE VLIET De organisatie bevindt zich in een vernieuwingsproces waarbij een optimale dienstverlening aan de burgers het uiteindelijke doel is. Belangrijke instrumenten hierbij zijn integraal management, vernieuwing van de beleids- en beheerscyclus en cultuurverandering. De organisatie telt circa 200 medewerkers en kent de sectoren Ruimte, Welzijn en Middelen. TOE AAN EEN ANDERE WERKOMGEVING? Kom dan onze organisatie versterken als Voorschoten bijna 24.000 imvon is een woon gemeente aan de Vliet veel ruimte, groen en water, geit tussen Den Haag en Leiden. (Herhaalde Oproep) De afdeling: Voor de afdeling Sociale Dienstverlening en Zorg van de sector Welzijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste Senior medewerker Team Werk en Inkomen. De functie: Als senior medewerker ben je verantwoorde lijk voor het beoordelen en toetsen van adviezen. Je draagt zorg voor deskundigheidsbevordering en kwali teitsbewaking middels coaching van de medewerkers, ver zorgen van werkinstructies- en procedures, coördineren van de werkverdeling en advisering in het algemeen. Je bent verantwoordelijk voor operationalisering van het handhavingsbeleid. Je initieert en operationaliseert nieuwe samenwerkingsverbanden t.b.v. een adequate uit voering van het inkoopbeleid. Je levert een actieve bijdrage aan beleidsformulering en draagt zorg voor relevante managementinformatie. Bij afwezigheid van het afdelingshoofd en de juridisch medewerker ben je verantwoordelijk voor de continuïteit van de werkzaamheden. Je profiel: Je hebt een vakgerichte opleiding op HBO+ niveau, met specialistische kennis van relevante wetge ving. Je beschikt daarnaast over meerjarige ervaring in een soortgelijke functie. Je bent communicatief sterk, klant- en resultaatgericht, tactisch en kunt omgaan met tegengestel de belangen. Je bent proactief, innoverend en je kan functioneren als een zelfstandig opererende teamplayer. Ervaring met het aansturen en coachen van mensen is een must. Ons aanbod: We bieden een functie binnen een afdeling in ontwikkeling met veel uitdagingen en een goede werk sfeer. Wij honoreren dat met een goed salaris van max in 3.518,- bruto per maand (schaal 10) bij een vollei werkweek. Verder kennen wij goede secundaire arb€ voorwaarden waaronder een fiets-en pc-privéplan, v; bele werktijden en een kinderopvangregeling. Informatie: Je wordt verzocht bij je sollicitatie e-mailadres te vermelden. De sollicitatierondes zullen pl: vinden op 16 en 21 juli 2004. Voor nadere informatie ki bellen naar dhr. B. Roestenberg, teammanager Sociale Di a.i., telefoon (0715600 710 of dhr. T.C.L. Kruijthof, h< Sociale Dienstverlening en Zorg, telefoon (071) 5600 Een volledige taakomschrijving is te verkrijgen Mw. P. Teekens, afd. P&O (071) 5600 615. Sollicitatie: Je sollicitatie, onder vermelding van vacat nummer 2004.01, kun je voor 10 juli 2004 mailen vacature@voorschoten.nl, t.a.v. mw. P. Teekens, afde Personeel Organisatie. Degenen die eerder naar deze functie gesollicit hebben, hoeven niet weer te reageren. Een psychologisch onderzoek of assessment kan deel maken van de procedure. Ons gemeentelijk personeelsbeleid is gericht op ge kansen voor iedereen. Daarom wordt de voorkeur gegi aan hen die in het arbeidsproces ondervertegenwoor zijn. A.u.b. geen acquisitie naar aanleiding van deze advertentie. Top Keukens is een succesvol groeiende keuken organisatie met luxe keukenshowrooms in diverse plaatsen in Nederland. Voor onze showroom in Zoeterwoude, zoeken wij: Allround keukenverkoners m/v De ideale kandidaat: heeft ruime ervaring en is succesvol in het verkopen. is in staat om op div. niveaus te commu niceren; is enthousiast, klantvriendelijk en repre sentatief; heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal. Wij bieden: een plezierige verkoopstimulerende werkomgeving; uitstekende salarismogelijkheden; goede secundaire arbeidsvoorwaarden; doorgroeimogelijkheden; goede ondersteuning van de organisatie. Zie je mogelijkheden binnen de Top Keukens groep, zend dan je reactie aan: Top Keukens t.a.v. afdeling Personeel Postbus 43549 2504 AM 's-Gravenhage Voor meer informatie kun je bellen naar: Tel 071 589 39 46 Email: topkeukensdenhaag@planet.nl Vera Moda en ONLY behoren momenteel tot de meest bespraken en zeer cesvolle dameslabels in Nederland. Voor onze nieuw te openen Vero winkels in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar een jonge, enthousias gedreven: met leidingevende capaciteiten en relevante werkervaring Ben je toe aan een inspirerende werkomgeving waar collegialiteit, standig en plezierig werken voorop staan en waar je bovendien verzekerd van uitstekende arbeidsvoorwaarden? Stuur je sollicitatiebrief met CV en pasfoto naar: Vero Moda Leiden, t.a.v. Anita Zori Haarlemmerstraat 121, 2312 DN Leiden www.veromoda.com

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 14