NEW MASTERS ON TOUR Theater Diligentia Den Haag Ja reserveer voor mij kaarten voor de Zondag-Matinee "New Masters On Tour" Kaarten bestellen Theater Diligentia Den Haag, Zondag-Matinee The International Holland Music Sessions 26 september 2004 Emmanuelle Swiercz, piano Robert Schumann Henri Dutilleux Sergej Rachmaninov Sonate, opus 14 (Concert sans orchestre) 1 ste versie. Choral et variations iffw -Daisies, opus 38 nr 3 V lift -Etude, opus 33 nr 8 -Rachmaninov/Kreisler arr. 'Liebesleid' -Polka de V.R. Oleg Bugaev, cello Mirsa Adami, piano Johannes Brahms Alfred Schnittke Nicoló Paganini 6 februari 200S Soojin Han, viool Gerard Boeters, piano Sonate in F gr. t., opus 99 Sonate voor cello en piano Variaties op de G-snaar ('Moses' - variaties op thema's van Rossini) Eugene Ysaye Henri Wieniawski Sonate in A gr. t. Solosonate nr 2 in E gr. t. Polonaise brillante in D gr. t., opus 4 m Ruslan Vilensky, cello Vestard Shimkus, piano Robert Schumann Füi Robert Schumann Fünf Stücke im Volkston, opus 102 Peteris Vasks 'Aria' uit Partita voor cello en piano (2001) Dimitry Sjostakovitsj Sonate in d kl. t., opus 40 27 februari 2005 Laura Buruiané, cello Martin Tchiba, piano Georges Enescu György Ligeti Johannes Brahms Sonate voor cello en piano in f kl. t. Sonate in e kl. t., opus 38 Chu-Fang Huang, piano Domenico Scarlatti 4 Sonates: Frédéric Chopin Maurice Ravel f kl. tK. 466 F gr. t„ K. 17 c kl. t., K. 11 E gr. t., K. 135 Sonate in bes kl. t., opus 35 (met de treurmars) wijzigingen voorbehouden Deze aanbieding bestaat uit een serie van vier concerten in Theater Diligentia in Den Haag. Wie met onderstaande bon een complete serie bestelt, krijgt 20% korting op de normale prijs, betaalt 62,50 in plaats van 78,- voor het abon nement. Losse kaarten kunt u ook bestellen, u betaalt dan de normale prijs, maar als u voor 1 augustus vier kaarten voor hetzelfde concert bestelt, betaalt u er slechts drie. Vrienden van The International Holland Music Sessions krijgen 20% korting op de normale prijs en betalen 15,50 in plaats van van 19,50 U krijgt de kaarten toegestuurd. Het aantal plaatsen is beperkt. Als de serie is uitverkocht, wordt u daarover geïnformeerd Aanvang 14.30 uur Toegang 19,50 (Vrienden 15,50) CJP/Uitpas 18- De Vereniging Vrienden van The International Holland Music Sessions Eén van de doelstellingen van de Vereniging is het verlenen van financiële steun aan minder vermogende deelnemers aan de "Summer Academy" van The International Holland Music Sessions in Bergen NH. Zo maakt de Vereniging het mogelijk dat jonge begaafde musici masterdasses kunnen volgen, waardoor een extra dimensie aan hun muzikale ontwikkeling kan worden toegevoegd Ook stellen de Vrienden scholarships ter beschikking voor de beste nieuwe deelnemers aan de internationale audities, die in een groot aantal landen worden gehouden. Bovendien doet de Vereniging iets terug voor haar leden. De hechte vriend schapsband met The International Holland Music Sessions stelt de Vereniging in staat om aan haar leden speciale concerten, lezingen, masterdasses. contacten met musici en reductie op de toegangskaarten aan te bieden. Zo worden de Vrienden voor vier gratis bij te wonen concerten en masterdasses uitgenodigd in Amsterdam, Bergen NH en Den Haag. Het lidmaatschap bedraagt 45,- per jaar. Elk volgend gezinslid betaalt 15,- Wilt U lid worden? U kunt ons bereiken op (072) 582 13 00. Ook kunt u een e-mail sturen naar: info@hollandmusicsessions.com. Meer informatie over The International Holland Music Sessions: www.hollandmusicsessions.com. 'NEW MASTERS ON TOUR' is een boeiende serie concerten in het pas gerenoveerde Theater Diligentia in Den Haag en in de Kleine Zaal van het Concertgebouw te Amsterdam. De concerten worden georganiseerd door The International Holland Music Sessions, sinds 1988 éen van de meest in aanzien staande organisaties voor de ondersteuning van buitengewoon talent in de klassieke muziek. Op vier zondagmiddagen kunt u genieten van toptalent met muzikale hoogtepunten uit het viool, cello en piano repertoire. De beide podia die in Nederland worden aangedaan zijn het begin van een tournee die verder voert langs belangrijke concertzalen in Boedapest, Boekarest, Ljubljana, Moskou, Parijs, Praag, I Riga, St. Petersburg, Tallinn en Warschau Postbus 250 1860 AG Bergen NH T: (072) 582 13 00 F: (072) 582 13 09 E: infoOhollandmusicsessions.com I: www.hollandmusicsessions.com 21 november 2004 Mirjam Tschopp, viool Riccardo Bovino, piano Wolfgang Amadeus Mozart Sonate in G gr. t., KV 379 Claude Debussy Sonate voor viool en piano Maurice Ravel Tzigane Jean-Philippe Sylvestre, piano Maurice Ravel Uit 'Miroirs': Oiseaux tristes Une barque sur l'océan Alborada del gracioso Frédéric Chopin Sonate in b kl. t., opus 58

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 12