Growth is our Goal! Sales Manager Dynamische Afdichtingen Verkopers Dynamische Afdichtingen 10 X PER JAAR ïarijfsonroeren Bij alle beslissers in de regio Haarlem, Leiden en Velsen. HDCMEDIA SYSTEEMBEHEERDER ZIS-SYSTEMEN TOREX HISsCOM ZATERDAG 19 JUNI 2004 UI voor «in' Infomrtk ét f'tnonetl Accountgrotf. (WS) CSI367? ASSURANTIEHUIS ADVIESGROEP Wij zoeken enthousiaste mensen om door te kunnen groeien De Assurantiehuis Adviesgroep BV, momenteel 18 medewerkers, is een onafhankelijke adviseur op het gebied van verzekeringen, pensioenen en hypotheken. Onze relaties kunnen zeker zijn van een deskundige en persoonlijke begeleiding bij schade en de keuze van verzekering, pensioen en/of hypotheek. Het lidmaatschap van de NVA zorgt onder meer voor een kwaliteitswaarborg van onze advisering aan ruim 6000 relaties die zich hoofdzakelijk in de Randstad bevinden. De Assurantiehuis Adviesgroep heeft de afgelopen jaren een sterke groei doorgemaakt. Assurantiehuis Adviesgroep BV Stadhouderslaan 12 2517 HW Den Haag 070-3924611 www.assurantiehuis.nl Commercieel allround adviseur (binnendienst) Je hebt inmiddels meer dan 5 jaar werkervaring bij een assurantiekantoor op diverse fronten en je hebt dus behoorlijk wat kennis op het gebied van schade-, en bedrijfsverzekeringen. Ook heb je ervaring met pensioenen, lijfrente- en EB- verzekeringen. Het is in deze functie noodzakelijk dat je minimaal op "A-niveau" kunt presteren. Uiteraard ben je bereid verder te studeren om in ieder geval je kennis op peil te houden. Binnen ons team beheer je een grote groep totaalrelaties (particulier en MKB). Administratief medewerker verzekeringen In deze functie is het belangrijk dat je enige jaren allround werkervaring opgedaan hebt bij een assurantiekantoor en dus behoorlijk wat kennis en ervaring hebt op het gebied van particuliere verzekeringen en (bij voorkeur ook) MKB-schadeverzekeringen. Het is voor deze functie noodzakelijk dat je minimaal op "B-niveau" kunt presteren. Uiteraard ben je bereid verder te studeren. Binnen ons team beheer je een grote groep particuliere relaties. Commercieel allround adviseur (buitendienst) y Tevens zijn we op zoek naar een buitendienstmedewerker. Iemand die zijn sporen op dit gebied verdiend heeft en dus al enige jaren een soortgelijke functie uitoefent. Dit bij voorkeur bij het intermediair. Praktische kennis van zaken moet zeker aanwezig zijn en dan bedoelen we in ieder geval van particuliere verzekeringen en zakelijke schadeverzekeringen. Voor deze functie is het noodzakelijk om op A-niveau te kunnen presteren, waarbij enig inzicht in de "pensioenmarkt" zeer op prijs gesteld wordt. Er is 'aandacht voor hypotheken, maar deze worden behandeld door onze erkend hypotheekadviseur. Je wordt door ondersteuning van onze binnendienst in staat gesteld om "buiten" optimaal te kunnen presteren. Het aanbod We bieden een interessante mogelijkheid aan initiatiefrijke mensen die op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Je hebt binnen onze groep de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen. Je werkt geheel zelfstandig en samen met collega's ben je verantwoordelijk voor het onderhoud en de advisering van onze relaties. Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en de Assurantiehuis Adviesgroep heeft een uitgebreid pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? nva al. Wanneer je je kunt vinden in een bovenstaand profiel, stuur dan je sollicitatie binnen 14 dagen, voorzien van curriculum vitae, aan Assurantiehuis Adviesgroep BV t.a.v. Berend Tooms, Postbus 82015, 2508 EA DEN HAAG. Voor meer informatie kun je met hem contact opnemen op 070-3924611 Bij de Assurantiehuis Adviesgroep werken creatieve mensen met initiatief Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld ERIKS bv is een technische handelsonderneming die een uitgebreid assortiment werktuigbouwkundige componenten en een op maat gesneden service levert in Nederland en daarburten- Ons leveringsprogramma bestaat uit: afsluiters instrumentatie kunststof leidingsystemen slangen en toebehoren industriële kunststoffen Door het uitgebreide productenpakket en goede technische product- en toepassingskennis spelen wij als leverancier in Nederland een toonaangevende rol. Het voortdurend inspelen op marktontwikkelingen en het oplossingsgericht denken, maakt ERIKS een aantrekkelijke en betrouwbare partner. ERIKS bv maakt onderdeel uit van de wereldwijd opererende ERIKS group nv met vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Frankrijk, de USA en Zuidoost-Azië. Bjj ERIKS bv werken op diverse locaties in Nederland circa 400 medewerkers. Wij creëren een vertrouwd en collegiaal werkklimaat, met korte communicatielijnen, eigen verantwoor delijkheden en volop ontplooiingsmogelijkheden. Opleidings- en trainingsprogramma's houden de medewerkers up-to-date en flexibel inzetbaar. Kortom volop toekomstmogelijkheden voor mensen die op zoek zijn naar een uitdagende functie binnen een internationaal opererende onderneming. Mede als gevolg van onze recente overname van Simrit Freudenberg BV, zijn wij op zoek naar versterking van ons verkoopteam Dynamische Afdichtingen om invulling te kunnen blijven geven aan onze groeiplannen rond deze productlijn. Hiertoe zijn wij op zoek naar ambitieuze nieuwe medewerkers: Functie-Inhoud U bent verantwoordelijk voor de resultaten van de verkoopgroep Dynamische Afdichtingen (oliekeerringen en hydrauliekafdichtingen). Uw opdracht bestaat uit het acquireren van nieuwe en het onderhouden van bestaande relaties ter bevordering van de beoogde groei. Daarnaast geeft u sturing aan het verkoopteam (binnen- en buitendienst) van productspecialisten. U bent lid van het business unit MT. Functle-elsen U bent een ervaren afdichtingenspecialist die in deze wereld zijn sporen heeft verdiend. U kunt terugvallen op uw bestaande netwerk en kunt voortvarend nieuwe contacten opbouwen. Daarbij kunt u niet alleen bogen op aantoonbare ervaring in de verkoop van afdichtingen, maar ook op het creëren van new business. U beschikt over leidinggevende ervaring, een hbo werk- en denkniveau, een natuurlijk enthou siasme, en u bent flexibel en zeer resultaatgericht. Functie-Inhoud Vanuit de binnendienst bent u medeverantwoordelijk voor het realiseren van minimaal de gebudgetteerde omzet en brutomarge van dynamische afdichtingen. U draagt zorg voor de commerciële afhandeling van de verkoop in de binnendienst middels het verwerken van offertes en orders. Functle-elsen U heeft aantoonbare ervaring met de verkoop van afdichtingen, een mbo/hbo werk en denkniveau en bij voorkeur een werktuigbouwkundige opleiding afgerond. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband uitstekend functioneren. Het is een absolute pre om eerder werkzaam binnen een technische handelsonderneming te zijn geweest. Wat biedt ERIKS? Naast een stimulerende werkomgeving in een gezonde en vooruitstrevende onderneming, biedt ERIKS een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Wilt u meer Informatie? Dan kunt u contact opnemen met de heer Marc Coliet, business unit manager, tel. (072) 514 13 11 of 06 - 537 945 03. Heeft u Interesse? Spreekt een van bovenstaande functies u aan, reageer dan vóór 2 juli a.s. Stuur uw sollicitatie naar ERIKS bv, afd. P&O, t.a.v. de heer R. Bolweg, Postbus 280,1800 BK Alkmaar óf per e-mail naar ruud.bolweg@eriks.nl sbuUüiz-. Cy\ ERIKS bv Voormeer 33 Postbus 280 1800 BK Alkmaar telefoon (072) 514 15 14 fax (072) 515 56 45 www.eriks.nl Advertentiereserveringen: (023) 5150 543 Goed Werken is een uitgave van Voetballer, filmster of koningin: als kind kunnen we worden wat we willen. Wat we nodig hebben, is grenzeloze fantasie. En - het belangrijkste - een goede gezondheid. Daarvoor vertrouwen wij op de beste zorg. En daarvoor vertrouwt de zorg op de beste informatiesystemen. T0REX-HISC0M levert die informa tiesystemen. Die het zorgproces optimaal ondersteunen. Zodat zorg verlenen efficiënter en beter wordt. Daarvoor leveren wij totaal oplossingen. Hardware, software en diensten. Voor de vitale schakels hardware en diensten zoeken wij versterking. Aan de slag gaan bij T0REX-HÊC0M betekent dat je werkt met de meest geavanceerde techniek. En dat je werkt bij de Nederlandse marktleider in zorgautomatisering. T0REX-HISC0M is onderdeel van iSOFT plc, genoteerd aan de London Stock Exchange. iSOFT is een internationale zorg- automatiseerder met vestigingen in Nederland, het Verenigd Koninkrijk. Ierland. Duitsland. Zwitserland. Australië en Azië. Natuurlijk beschik je over de juiste papieren. Maar waar we vooral van onder de indruk raken is enthousiasme, een heldere kijk op infrastructuur en affiniteit met Wat we vragen Een nauwgezette collega die alle ins en outs kent van onze ZlS-systemen. Die onze klanten adviseert over de inrichting en uitvoering van beheers- procedures voor serversystemen en communicatie engines. En die onze eigen systemen beheert en bewaakt. Je installeert, test en onderhoudt, van systeemsoftware tot aan applicatie- software. Bij onze klanten en in eigen rekencentrum. Kortom, je bent een kei in totaal systeembeheer. Je hebt een HBO opleiding op het gebied van Technische Informatica. Kennis van Sybase Impact/TDM is een pré. Je tx 11 bereid deel te nemen aan bereikbasi (j heidsdiensten en woonachtig binnem Randstad of bent bereid hier naartoe verhuizen. Wat we bieden Een baan in de automatisering die ertoe doet. Een leuke werkomgeving uitstekende, flexibele, arbeidsvoorw^r den op grond van onze eigen CAO. Waaronder een uitstekende pensioeC regeling, deze is gebaseerd op het middelloon, welvaarts- en waardevas Je standplaats is Leiden. Bel voor meer informatie Kees Warmerdam, manager Facility Management S( tel: 071-52 56 789 of kijk op www.torex-hiscom.nl Stuur je schriftelijke reactie vi 3 juli 2004 aan Paul Verhoeven, manager HR, p.verhoeven@torex-hiscom. INFORMATIESYSTEMEN VOOR EEN BETERE GEZONDHEIDSZORG

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 16