SIG tl brederode oeven :*liï «fc* De Raad Vastgoed ->r randstad LOCATIE HOOFD 1 Junior Assistent accountant (m/v) Assistent accountant (m/v) Security Control Verkoopmedewerkster v_ VAN DER LUYT TRANSPORT Chauffeurs Internationaal Monteurs fö Mm JUNIOR VERKOPER BINNENDIENST Werkplaatschef m/v automobielbedrijf Ter Duin B.V. t.a.v. P.F. Vrolijk Keyserswey 75, Noordwijk Tel. 071-3620200 jij weet wij weten wat je te wat je zoekt bieden hebt organisatie voor wonen en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap een iderende organisatie veranderende Jet jn JG gaat er echter ■onderlijk vanuit dat mens van waarde is i kan geven aan zijn bestaan en aan dat jn deren. 3G biedt mensen met liistandelijke tiing inhoudelijke hiding en een wnbod vanuit de j van de individuele thet principe gestuurde zorg. i heeft de SIG mie een woonplaats' bein he vaandel staan. iG beheert in de regio hn- en Zuid- Meerland zeven voorzieningen enkele dependances, maast wordt er onder- mg geboden aan de luele woonsituatie, 'lestuursbureau is y itigd in Haarlem. W tal Voor onze woonvoorziening De Noordhoek, gevestigd aan Martinus Nijhofflaan 17 te Haarlem zoekt de SIG een Voor een dienstverband van 36 uur In de woonvoorziening wonen 25 mannen en vrouwen met een verstandelijke beper king. Tevens worden er mensen buiten deze woonvoorziening individueel onder steund. Er wordt in twee teams gewerkt. De woonvoorziening is volop in beweging en zit midden in het proces van 'anders wonen'. In de zeer nabije toekomst vinden er verhuizingen plaats naar nieuwe appartementen in de buurt. De voorbereidingen hiervoor zijn in volle gang. Algemeen: Het locatiehoofd geeft uitvoering aan het zorgbeleid in of vanuit de woonvoorziening en creëert de randvoorwaarden voor een optimale zorg en begeleiding voor de cli ënten. Het locatiehoofd werkt onder aansturing van de clustermanager. Taken: - leiding geven aan de medewerkers in het veranderingsproces - het vertalen van de visie naar de dagelijkse praktijk - het mede voorbereiden van het zorgbeleid - het uitvoeren en bewaken van het zorgbeleid - het beheren van de voorziening - het leveren van bijdragen aan het management van de voorziening en waar mogelijk aan het beleid van de stichting - eventueel meewerken in de teams. Wij vragen: - een op de functie gerichte beroepsopleiding, op hbo-niveau - minimaal enkele jaren ervaring in het werken als (coördinerend) begelei der van mensen met een verstandelijke beperking - ervaring met vraaggestuurde zorg - managementkwaliteiten met name situationele leiderschapskwaliteit - een open en flexibele attitude - levenservaring - kennis tekstverwerking op de computer. Wij bieden: - een uitdaging!!! - een dienstverband voor een jaar met de intentie tot omzetting in onbe paalde tijd - aanstelling volgens de CAO Gehandicaptenzorg - salaris naar leeftijd en ervaring, FWG 55 minimaal 2397,- en maxi maal €3211,-. Inlichtingen: Nadere inlichtingen over het werk en de functie zijn te verkrijgen bij de algemeen directeur Jan Kroft, telefoonnummer 023-5355550 of Astrid Reulen, clustermanager volwassenen, te bereiken onder telefoonnummer 023-5307032. Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van 'vacature locatiehoofd De Noordhoek' kunt u richten aan: SIG, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 4095, 2003 EB Haarlem. Uw sollicitatie zien wij graag voor 30 juni aanstaande tegemoet. Accountant en Belastingconsulenten Karolusgulden 42 2353 TA Leiderdorp Tel (071) 541 87 81 I" accountantskantoor heeft zich toegespitst op het midden- en kleinbedrijf. Met een gen kennis van financiële administratie, bedrijfseconomie en ondernemingsrecht, van oi tingzaken, sociale wetgeving staan wij de ondernemer ter zijde. Wij kunnen daarbij ten op een 30-jarige ervaring. i. nnlijke betrokkenheid en dienstverlening zijn daarbij ons "handelsmerk". ins groei van ons cliëntenbestand zijn wij op zoek naar een De functie De werkzaamheden van deze fulltime functie bestaan uit het verzorgen van de boekhoudingen van cliënten en het assisteren bij het samenstellen van jaarrapporten. Na een ruime inwerkperiode zal het accent van de werkzaamheden liggen op het samenstellen van jaarrapporten. Uw profiel Uw opleiding bestaat uit het diploma MBO-(niveau-4). In het vakkenpakket dient het vak economie/boekhouden begrepen te zijn. Met name schoolverlaters worden opgeroepen te solliciteren. U bent bereid tot verdere studie (MBA). Wij verwachten dat u over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden beschikt. De functie De werkzaamheden van deze fulltime functie bestaan uit het begeleiden van collega(s) die belast is (zijn) met het verzorgen van de boekhoudingen van cliënten, het samenstellen van jaarrapporten, het assisteren bij het verzorgen van de loonadministratie en belastingaangiften van onze cliënten. Uw profiel U heeft een opleiding op MEAO (BA)-niveau, dan wel bent u in het bezit van het diploma MBA, of studerend hiervoor. U bent bereid tot het eventueel volgen van verdere studie c.q. cursussen. U heeft ervaring met het werken met een PC, zoals computer boekhouden, Word en Excel. Wij verwachten dat u over goede contactuele eigenschappen en goede sociale vaardigheden beschikt. Ons aanbod Voor beide functies bieden wij u een afwisselende baan in een klein maar modern accountantskantoor met een gevarieerd cliëntenbestand. De arbeidsvoorwaarden, waaronder een volledige studiekosten vergoeding, zijn zonder meer goed. interesse hebt in een van deze functies, verzoeken wij u uw schriftelijke Hatie met C.V. binnen 2 weken te richten aan ons kantooradres, t.a.v. de 'F. N. J van der Hoeven, AA sitie (bemiddeling en doorplaatsen) naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. zoekt gekwalificeerde: Objectbeveiligers Evenementenbeveiligers (op afroep) Brandwachten (op afroep) in omgeving van Leiden Profiel: U bent beschaafd met een representatief voorkomen en de daarbij behorende omgangsvormen. U hebt een dienstverlenende instelling en bent van onbesproken gedrag. Herkent u zichzelf in deze omschrijving en bent u geïnteresseerd in deze vacature, schrijf dan een brief met c.v. aan: Security Control T.a.v. de Manager P&O Postbus 2332 1200 CH Hilversum Brederode is in de regio Leiden de toonaangevende winkel in luxe schrijfwaren, modieuze organizers en kantoorartikelen. Voor onze winkel in de Breestraat zijn wij op zoek naar een: De functie: vriendelijk en bekwaam adviseer je onze klanten bij hun aankoop. Samen met je collega's zorg je voor een goede sfeer en uitstraling van de winkel. Graveren en de behandeling van reparaties zijn onderdeel van je takenpakket en bij gebleken geschiktheid doe je ook een deel van de inkoop. Profiel: Je hebt een servicegerichte instelling en vindt het leuk klanten oplossingen te kunnen bieden. Je bent enthousiast en ziet verkoop als een uitdaging. Een stapje meer doen vindt je geen probleem. Herken je jezelf in dit profiel en lijkt het je plezierig te werken met leuke collega's in een bedrijf met doorgroeimogelijkheden? Stuur dan snel je brief aan: ■KANTOOR KADOM Breestraat 145, Lelden. 071-5123211 Van der Luyt Transport is een groep van Internationaal transport-, Selfstorage-, WareHousing-, garage- en vast- §oed bedrijven. inds 1907 zijn wij specialist in geconditioneerd internationaal vervoer. Momenteel zoeken wij: Werkzaamheden: Wij zoeken flexibele en gemotiveerde mensen die ervaring hebben met geconditioneerde transporten op o.a. Engeland en Zwitserland. Functie-eisen: Rijbewijs BCE CCV-B beroepsgoederenvervoer ADR is een pré Werkzaamheden: Voor reparaties en onderhoud van ons vrachtwagenpark zoeken wij zelfstan dige, technisch georiënteerde monteurs met een groot verantwoordelijkheids gevoel. Wij bieden veelzijdige en gevarieerde werkzaamheden. Kennisverbreding d.m.v. opleidingen behoort tot de mogelijkheden. Functie-eisen: BAT-opleiding of MBO werktuigbouw en mechanische techniek Wij bieden: Salaris op basis van de CAO voor het Beroepsgoederenvervoer, een goede pensioenregeling en diverse andere secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijk sollicitatie en C.V. kunt u binnen twee weken richten aan: Van der Luyt Transport, Afdeling Personeelszaken Postbus 1016, 2340 BA Oegstgeest, E-mail: admin@vanderluyt.nl Voor informatie over deze functies kunt u bellen met dhr. J.A. Huisman, afd. personeelszaken, tel.: 071-5155044. Meer informatie op www.vanderluyt.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BETON POMPEN/SCHUIMBETON/WERKVLOEREN Iti de bouwsector hebben onze bedrijven een belangrijke marktpositie opgebouwd op het gebied van het verhuren van Betonpompen en het leveren en aanbrengen van Schuimbeton en Werkvloeren. Voor onze vestiging in Zoeterwoude-Rijndijk met een personeelsbezetting van 30 medewerkers zijn wij op zoek naar een Functie U maakt deel uit van het verkoopteam en wordt medeverantwoordelijk voor de marktbe werking en de acquisitie (o.a. het uitbrengen van offertes, communicatie met de klanten en prospects en het verkrijgen van opdrachten). Profielschets: - HB0/MB0 werk- en denkniveau - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken - Goede communicatieve vaardigheden zowel mondeling als schriftelijk - Ervaring met MS Office (Excel en Word) Wij bieden: - Uitdagende en zelfstandige functie - Salaris tussen de 1.800,- en 2.800,- afhankelijk van ervaring en opleiding - Voldoende doorgroei- en opleidings mogelijkheden - Fulltime baan met een vaste aanstelling - Indiensttreding per 1 september 2004 Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen naar: faam HOLLAND B.V. Productieweg 52, 2382 PD Z0ETERW0UDE T.a.v. Ronald van Leersum Ronald@faber-holland.nl Tel: 071 - 541 73 57 Fax: 071 - 5 419 676 Mobiel: 06 - 22 39 74 71 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Autobedrijf Ter Duin werkt sedert oktober vorig jaar vanuit een gloednieuw pand aan de Keyserswey 75 te Noordwijk. Klanten kunnen hier terecht voor de merken: OPEL, SAAB en SUBARU. Bij het laatste merk mag Ter Duijn BV zich zelfs 6 sterren Dealer noemen. Door de enorme groei én uitbreiding van de activiteiten in alle afdelingen van ons bedrijf, zoeken wij voor ons nieuwe automotive center een: Je kunt leiding geven aan je collega-automonteurs en samen ben je verantwoordelijk voor de werkplaatsomzet. Je bent in het bezit van vakdiploma's 1ste autotechnicus, auto-elektronica en apk keurmeester. Met deze kennis ben je in staat om technische vraagstukken op te lossen en leerlingen te begeleiden. Wij bieden de juiste persoon een zelfstandige en afwisselende job met bijbehorende goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wil jij een winning team komen versterken, reageer dan snel! Stuur je motivatie en cv naar: De Raad Vastgoed B. V., gevestigd te Katwijk, is een modern en innovatief vastgoedbedrijf, dat zich bezig houdt met de exploitatie van bedrijfsgebou wen en woningen. Daarnaast verzorgt zij de financiële administratie van diverse bedrijven, die zich bezighouden met vastgoed-, bouw- en horeca-activiteiten. Voor onze financiële administratie zoeken wij op korte termijn een kandi daat voor de functie van: ZELFSTANDIG FINANCIEEL ADMINISTRATEUR - met horeca ervaring - De functie: U voert, geheel zelfstandig, "van a tot en met z", de administratie en de interne controle met betrekking tot horeca-activiteiten. U verzorgt in samenwerking met de bedrijfsleiding en het servicebureau de salaris administratie en de financiële administratie. U rapporteert de resultaten van uw werkzaamheden aan de bedrijfsleiding en aan de directie van De Raad Gevraagd wordt: een flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon, die samenwerken als vanzelfsprekend beschouwt, maar in staat is zelfstandig problemen te onderkennen en oplossingen aan te dragen; ervaring op een soortgelijke functie, bij voorkeur op een accountants- of administratiekantoor; goede kennis van Excel en Word; een goed denk- en werkniveau; opleiding op SPD of gelijkwaardig niveau; bereidheid om collega's te assisteren. De Raad Vastgoed biedt: een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen; volop ruimte om initiatieven te ontplooien en te ontwikkelen; passende salariëring en arbeidsvoorwaarden. Bent u de zelfstandige administrateur die eventueel op korte termijn kan beginnen? Richt dan uw brief met CV (vertrouwelijk) aan: De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de heer M.J.M. Kraan Postbus 3081 2220 CB KATWIJK Voor telefonische informatie over deze functie en De Raad Vastgoed B.V. kunt u contact opnemen met de heer M.J.M. Kraan op het telefoonnummer 071-4051416 of via e-mail op het adres Sandtlaan 36 2223 GG Katwijk Telefoon 071 - 4051414 Fax 071 - 4051404 internet: www.deraad.nl. email: contact <®deraad.nl hoogst persoonlijk administratief Léonie van de Velde 071 407 50 41 Voorstraat 62 'Katwijk financieel Léonie van de Velde 071 407 50 41 Voorstraat 62 Katwijk casebehandelaar m/v Voor een grote zorgveaekeraar in Noordwijk zijn wij regelmatig op zoek naar een fulltime (36 uur) casebehandelaar. In deze functie beoordeel je machti gingen en declaraties die niet onmiddellijk door het systeem worden goedgekeurd of afgekeurd. Je stelt het recht op en de hoogte van de vergoeding vast en zorgt voor verdere afhan deling van de cases volgens afgesproken procedures. Wij zoeken kandidaten die een afgeronde relevante mbo- opleiding hebben, het liefst meao. Je hebt enige relevante administratieve werkervaring, kennis van Word en Excel en een pro actieve houding. Je kunt klantgericht werken en je bent een teamplayer. Spreekt deze functie je aan? Reageer dan snel. medewerker kostenadministratie m/v Voor een grote zorgverzekeraar in Noordwijk. Het doel van deze functie is het verzorgen van financiële verslaglegging op het gebied van bedrijfskosten ter ondersteuning van specialisten waaruit bedrijfseconomische analyses kunnen worden afgeleid. Wij zijn voor deze functie op zoek naar een kandidaat die een relevante afgeronde hbo-opleiding heeft, SPD is een pre. Je dient enige jaren relevante boekhoudkundige werkervaring te hebben en gedegen kennis van Acces, Excel en FIS 2000. Ben je analytisch, probleemoplossend, besluitvaardig, nauwkeurig, creatief en communicatief vaardig? Neem dan snel contact met ons op. Een uitgebreide functieomschrijving is aanwezig. kijk voor meer banen op www.randstad.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 13