IE llllimCTIDNIIIh J L. ids-* De Schelf t Commercieel Inkoopmanagei Assistent bedrijfsleiders (M/V) L<mi MEDEWERKER BOEKHOUDING V/M Consultatiebureau-artsen m/v Inval Consultatiebureau-artsen m/v Apothekersassistente WerkN www.werkkring.nl VelopA innovatieve en energieke entrepreneur re Beproef je geluk als kelner. ZATERDAG 19 JUNI 2OO4 914 Li Be/ voor meer informatie de Personeel Accountgroep, Stichting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan bijna 500 mensen met een verstandelijke beperking een grote diversiteit aan ondersteuningsvormen. Er zijn ruim 500 medewerkers werkzaam en het Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De organisatie is onderverdeeld in divisie Dagbesteding en divisie Wonen. Deze zijn ieder vanuit een eigen professie verantwoordelijk voor de ondersteuning aan de cliënten. De organisatie is sterk in ontwikkeling. De stichting ondersteunt mensen met een verstandelijke beperking, opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden, met hulp van flexibele, individuele ondersteuning bij het dagelijks functioneren. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf keuzes maken, rechten en plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen bijdragen aan de samenleving, een zinvol leven leiden. De intentie is om eind 2004 te fuseren met het Rijnlands Voorzieningen Centrum te Katwijk. Op dit moment wordt met veel energie door beide organisaties gewerkt aan de verdere uitwerking en invulling van de nieuwe organisatie. De nieuwe organisatie biedt ondersteuning aan ongeveer 700 cliënten en zal werken met ruim 800 medewerkers. De dienst Financiën Informatie is binnen Stichting Bollenstreek en straks binnen de gefuseerde organisatie verantwoordelijk voor het financieel, economisch en administratieve beleid, alsmede de gehele informatievoorziening. De Economisch Administratieve Dienst (EAD) maakt hiervan een onderdeel uit. VOOR DE ECONOMISCH ADMINISTRATIEVE DIENST (EAD) ZIJN WIJ OP ZOEK NAAR EEN Voor 32-36 uur per week, in eerste instantie voor de duur van één jaar, waarna een aanstelling voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Uw functie. Het uitvoeren van het kas-, bank- en girobeheer, alsmede ondersteuning bij de crediteurenadministratie en de overige administratief ondersteunende taken. U implementeert en ondersteunt bij de ontwikkeling van nieuwe procedures. U verzorgt de interne controles en zorgt voor de activa en passiva aansluitingen. Daar waar mogelijk onder steunt u het hoofd EAD bij de voorbereiding van de begroting en begrotingscyclus en bij de voorbereiding van de jaar rekening. Onze eisen. U hebt kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking en enige jaren administratieve ervaring. U bezit goede sociale en contactuele vaardigheden en een grote mate van accuratesse. U heeft enige kennis van de zorgsector en u bezit een hands-on mentaliteit. Uw opleiding. Een afgeronde opleiding op minimaal MEAO-niveau, MBA-niveau. U bent eventueel bereid tot verdere studie. Arbeidsvoorwaarden. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO Gehandicaptenzorg. Wij bieden goede opleidings- en groeimogelijkheden. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Rob Pennings, hoofd EAD, telefoon (0252) 345 719. Sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Taco Paulides, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout of per e-mail sturen naar: tpaulides@stgbollenstreek.nl. Graag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 423 NB: Deze advertentie wordt tevens intern en bij het Rijnlands Voorzieningen Centrum én extern bekend gemaakt, bij gelijke geschiktheid hebben kandidaten werkzaam bij Stichting Bollenstreek voorrang. Kandidaten van het Rijnlands Voorzieningen Centrum hebben bij gelijke geschiktheid voorrang op externe kandidaten. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. STICHTING BOLLENSTREEK voor zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke beperking mix1' *.rv/cel Thuiszorg Groot Rijnland is een onmisbare schakel in de gezond heidszorg in de regio Leiden en Alphen aan de Rijn. De stichting levert een breed scala aan diensten. Een van de diensten is Jeugdgezondheidszorg voor (aanstaande) ouders en hun kinderen van 0 tot 4 jaar. Deze dient valt onder de Resultaat verantwoordelijke Eenheid (RVE) Voorlichting en Preventie. Wij zijn op zoek naar: Locatie Roelofarendsveen: 16 uur per week op maandag en donderdag Locatie Leimuiden: 3 uur per week op de dinsdagmiddag Locatie Alphen a/d Rijn: 7,2 uur per week verdeeld over maandag en dinsdag Locatie Leiden (Burggraaflaan): 4,2 uur per week op woensdagochtend en 3 uur per week op dinsdagmiddag Locatie Leiden (Stevenshof): 3,5 uur per week op vrijdagochtend Tevens zijn wij voor meerdere locaties op zoek naar De Integrale Jeugdgezondheidszorg 0-19 (JGZ) is volop in beweging. U ziet het als een uitdaging om binnen de JGZ uw bijdrage te leveren aan de preventieve zorg voor de cliëntgroep 0-4 jarigen. Functie-informatie: U verricht periodiek gezondheidskundig onderzoek (PGO) en onderzoek op indicatie bij 0-4 jarigen middels het houden van consultatiebureaus; U voert het rijksvaccinatieprogramma uit en geeft binnen het kader van de functie voor lichting en advies. Wij vragen: u beschikt over het diploma artsexamen en de applicatiecursus als consultatie bureau-arts (PAO-G) of de opleiding tot Jeugdarts; u wilt meedenken en meewerken aan het verder uitbouwen van het ouder en kindzorgproduct en aan nieuwe ontwikkelingen binnen de organisatie. Wij bieden: een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Thuiszorg (salarisschaal 13, max. 4.540,05 bruto per maand); aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur van 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid behoort een vaste aanstelling tot de mogelijkheden. Meer informatie of solliciteren: Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Annette Masuger, relatiebeheerder Voorlichting Preventie a.i., telefoon: 0172 - 50 30 29. U kunt uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae tot twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Agnes Zalme (personeelsadviseur). Postbus 2254, 2301 CG Leiden. Mailen kan ook: pz@stgr.nl (H - Thuiszorg Groot Rijnland bezit het kwaliteitskeurmerk van de Landelijke Vereniging voor Thuiszorg (het LVT-certificaat) thuiszorg Groot Rijnland www.thuiszorggrootrijnland.nl DE KATW1JKSE APOTHEEK De Katwijkse Apotheek bestaat dit jaar 65 jaar en is daarmee de eerste en oudste apotheek van Katwijk. De apotheek heeft twee vestigingen: een in het gezellige winkelcentrum aan de Princestraat en een tezamen met twee huisartsenpraktijken aan de Randweg. Ter uitbreiding van ons apotheekteam zoeken wij een (liefst fulltime, parttime is zeker bespreekbaar) Wil je werken in een gezellige en een stabiele werkomgeving en vind je FPZ ook een van jouw goals, schrijf, bel of mail dan binnen 8 dagen naar: De Katwijkse Apotheek Tav drs P. Ooms, apotheker Princestraat 3 2225 EX Katwijk tel 071-4012755 vragen naar Piet Ooms, apotheker of per mail info@katwijkseapotheek.nl Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! JjL Werkkring is een verband van 78 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van p. en integraal personeelsbeleid. zwembad sporthal zalen jitness i.v.m. uitbreiding van onze sportactiviteiten zoeken wij enthousiaste: Allround Fitness instructors (m/v) (fulltime/parttime) Naast de begeleiding in de Fitnessruimte is het kunnen geven van lessen zoals Aerobics, Steps, Spinning, Aqua Varia, Pilates, Streetdance e.d. een pré. Zwemonderwijzer (m/v) (parttime) Voor het geven van zwemlessen, begeleiden van doelgroepen, uitvoeren van schoonmaakwerkzaam- heden en het houden van toezicht. Diploma zwem onderwijzer of CIOS met aantekening zwemmen is vereist. OpUspo.S ÜEIIÏÜ) Reactie voor 10 juli naar: Optisport Noordwijkerhout Maandagsewetering 202 2211 WV Noordwijkerhout t.a.v. Corine Persijn, manager E:mail adres: schelft@optisport.nl Action is een snel groeiende winkelketen met meer dan 130 eigen filialen inL Nederland. Het bedrijf is opgericht in 1993. Het assortiment omvat non-food[, artikelen uiteenlopend van schrijfwaren tot textiel. Centraal binnen de formule staat de laagste consumentenprijs met als leus:' Verrassend Volledig, Verbazend Voordelig In logistiek opzicht werkt de formule van Action als een supermarktketen met 100% eigen distributie vanuit het distributiecentrum (25000 m2) naardi filialen toe. De filialen worden dagelijks bevoorraad vanuit Zwaagdijk-Oostii Noord-Holland. Action heeft een sterk wisselend assortiment, slecht 35% van de producten bestaat uit vaste artikelen. Het grootste gedeelte bestaat uit in/uit artikelen. Hiermee wil Action de klant blijven verrassen en binden. In het kader van uitbreiding zijn wij voor onze filialen te Rijnsburg en Noordwijkerhout op zoek naar In deze functie bent u verantwoordelijk voor één van onze winkels. U organiseert alle winkelwerkzaamhedemen controleert de uitvoering. U be verantwoordelijk voor het bestellen en aanvullen van het assortiment, de verkoop hiervan en de financiële afwikkeling, welke voortvloeit uit de verkoop. Hiernaast begeleidt, motiveert en inspireert u het personeel. Om bovenstaande functie goed te kunnen invullen dient u te beschikken over een commerciële instelling, leidinggevende vaardigheden, cijfermati inzicht en een grote dosis enthousiasme..Tevens vindt u het prettig te werken in een informele sfeer. ei the m sit esl Wilt u een bijdrage leveren aan het uitbouwen van onze formule in Rijnsbui en/of Noordwijkerhout schrijf of mail ons dan binnen 14 dagen. Graag uw telefoonnummer en advertentiecode rijno 26-2004 vermelden bij uw sollicitai Action Non-Food B.V. T.a.v personeelszaken Perenmarkt 15 1681 PG Zwaagdijk-Oost E-mailpz@action.nl Tel. (0228)-565619 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Onze opdrachtgever VelopA is succesvol in het ontwik kelen en op de markt brengen van kwaliteitsproducten voor de inrichting van openbare ruimtes. Van degelijke fietsparkeersystemen tot eigentijds straatmeubilair, over kappingen en creatieve sport- en spelelementen. In dit marktsegment behoren zij tot de top-5 in de Benelux. Zij werken vanuit vestigingen in Nederland, België en Duitsland. Met oog voor kwaliteit en vormgeving wordt ingespeeld op de wensen van afnemers, waaronder architecten, lokale overheden en bouwondernemingen. Hiervoor wordt continu gewerkt aan productverbetering en -vernieuwing. De commerciële doelstellingen zijn ambitieus maar reëel. Voor de standplaats Leiderdorp zoeken wij een talentvol RECRUITMENT G ROUI- Executive Search Werving Selectk Een prachtige kans voor een jong (aankomend) manager. Een zelfstandige functie waarin u verantwoordelijk bent voor strategische en operationele inkoopzaken, leveranciersmana- gement en functioneren van de afdeling met 2 medewerkers. U vervult de voortrekkersrol, ziet kansen en hebt drang om soms nieuwe paden te bewandelen of nieuwe technieken te hanteren. Leveranciers vinden u een lastige partner, maar respecteren u, door intensieve samenwerking stuurt u aan op de beste prijs/kwaliteit verhouding. Eisen: Gevraagd wordt HBO werk- en denkniveau en een inkoopachtergrond. Technische affiniteit is een must; minimaal 5 jaar relevante ervaring in een b-to-b omgeving met verge lijkbare en/of aanverwante producten is een pre, geen v waarde. U bent vooral de tactvol onderhandelaar en coach, gevoel voor vormgeving; evenwichtig organisator, comffl catief vaardig, enthousiast, besluitvaardig; goede beheer- g( van de Nederlandse en Duitse taal; Supply Chain Managen ig en ERP toepassingen zijn bekend. U rapporteert aan de tioneel Manager (lid MT). Referentie Sp4-115. Reacties richten aan: Condor Recruitment Group, t.a.v. W T.V. van Bemmel, Hoofdstraat 89, 2171 AS Sassenheim, tel 0252-222888. E-mailadres: condorS@condor-recruitim www.condor-recruitment.iii In het fraaie Aerdenhout (gemeente Bloemendaal) ligt de opvallende behuizing van de SAB. Een algemeen bijzondere basisschool met 220 leerlingen met maximaal 27 kinderen per groep. De school onder scheidt zich door een opvallende ambiancehet unieke SAB gevoel en de professionaliteit van het team. Maar het belangrijk ste kenmerk van de school is toch de voortdurende speurtocht naar verbetering en actualisering van het onderwijs om het beste uit onze kinderen te halen. schoolvereniging aerdenhout bentveld De SAB heeft een bijzondere vacature. De SAB is zich aan het voorbereiden op de toekomst. Daarbij is een bijzondere vacature ontstaan die, voor het nieuwe schooljaar, moet zijn ingevuld. We zoeken een gedreven Leerkracht groep 7 (m/v) We zoeken iemand die: oog heeft voor de persoonlijke ontwikkeling van elk kind. de sociale coherentie van de groep kan verbeteren en versterken. hoge verwachtingen heeft van de cognitieve leerprestatie. hart voor de kinderen heeft. stevig in zijn (haar) schoenen staat. gevoel heeft voor de cultuur en de tradities van onze school. consciëntieus aanpakt en er echt voor gaat. De school biedt: een aantrekkelijke baan op een van de mooiste plekjes van het land. een gemeenschap van kinderen, leerkrachten èn ouders. een professioneel team mèt een vakleerkracht handvaardigheid, activiteiten als judo, zwemmen en weerbaarheidcursussen, faciliteiten voor verdere scholing. steun van de schoolleiding in het werk en de professionele ontwikkeling. Nadere informatie kunt u vragen bij Eduard de Joode, schoolleider a.i. (e-mail edejoode@freeler,nl, tel. 023 5441852 (op maandag- en dinsdagmiddag en op donderdag) of anders 06 54763121 Wilt u solliciteren? Schrijf dan uw sollicitatiebrief uiterlijk 25 juni 2004 naar het bestuur van de Schoolvereniging Aerdenhout-Bentveld, Mr. H. Enschedéweg 22, 2111 EB Aerdenhout. Op de enveloppe linksboven graag vermelden 'Sollicitatie'. r Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je ons gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar kelners met een perfect gevoel voor service. Je weet op een enthousiaste en persoonlijke mama met onze gasten en hun wensen om te gaan. Je bent flexibel en collegia en je hebt minimaal een mavo/vmbo-t-diploma aangevuld met een svlv diploma en allround ervaring in de horeca. Je beheerst de moderne tal» werkt graag in wisseldiensten en je bent bereid om ook in de weekendt en op feestdagen te werken. Wij bieden je een bijzondere werkomgevin met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een salaris dat begint bij 2.038,- bruto per maand (vanaf 21 jaar, exclusief vakantie geld). Ben jij enthousiast en servicegericht? Solliciteer dan nu bij Holland Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie naar Mylene Simons, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag. E-mailen mag ook: msimons@hollandcasino.nl. Of bel voor meer informatie met de afdeling human resources: 070 3067747. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -Holland Qvsino

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 12