HR11 'M c www.lumc.nl vakvrouw of vakman graces (ri Werken als Arbeidsbemiddelaar? Verkoper ENTHOUSIASTE PRODUCTIECHEF IJ MAATSCHAP REMMERSWAAL STAAT EEN COMFORTABELE STOEL KLAAR ASSISTENT ACCOUNTANT M/V rrn Teamleider Beveiliging m/v Medewerker Beveiliging m/v amQ ZATERDAG 19 JUNI 2OO4 Wij zoeken op korte termijn een enthousiaste om ons kappersteam te versterken. Als je een leuke baan zoekt in een prachtige trendy kapsalon ben je bij House of Graces aan het goede adres. Voor info bellen of kom langs House of Graces Hooigracht 76 Telefoon 071-5126333 Vragen naar Berfin of Krista kapsalon - visagie schoonheidsinstituut - kuuroord massagetherapiepraktijk Vegro Verpleegartikelen In verband met uitbreiding zijn wij voor 'óns "distributiecentrum" in Katwijk op zoek naar: (fulltime en parttime) Adaptatieadviseur/passer (erf o- of fysiotherapeut) Voor onze commerciële afdeling zijn wij op zoek naar een zelfstandige, commercieel ingestelde adaptatieadviseur. Tot het takenpakket behoort: - het correct aanmeten van hulpmiddelen bij klanten door het gehele land; - het maken van offertes; - veelvuldig communiceren met en informeren van klanten, leveranciers, collega's en lejdinggevende. Een relevante HBO-opleiding, bijvoorbeeld bewegingstechnologie, fysio therapie of ergotherapie is een vereiste. Studenten in de eindfase van hun studie worden ook uitgenodigd te solliciteren. Medewerker Customer Service (fulltime en parttime) Voor onze afdeling Customer Service zijn wij op zoek naar enthousiaste fulltime of parttime call-centre medewerkers. Tot het takenpakket behoort; - het correct en spoedig behandelen van telefonische vragen; - de telefonische advisering en indicering bij uitleen, verhuur en verkoop; - het beoordelen en afhandelen van binnengekomen orders. Wij vragen een MBO denk- en werkniveau (minimaal niveau 3). Verder is het essentieel datje over goede computer- en telefoonvaardigheden beschikt. Medewerker Magazijn Verkoop (fulltime) Voor ons verkoopmagazijn zijn wij op zoek naar een enthousiaste medewerker die zich er graag voor wil inzetten om dit magazijn zo goed mogelijk te beheren. Tot het takenpakket behoort: - het controleren en afhandelen van binnengekomen verkoopartikelen; - de administratieve afhandeling van inkoopdocumenten op de computer; - zorgdragen voor correct voorraadbeheerwinkels en magazijn. Voor deze functie is het essentieel datje over basis computervaardigheden beschikt en een MBO denk- en werkniveau (minimaal niveau 3) hebt. Medewerker Marketing Communicatie (fulltime) Voor onze afdeling Marketing Communicatie zijn wij op zoek naar een creatieve, nauwkeurige medewerker met humor. Tot het takenpakket behoort het zelfstandig uitvoeren van de te ondernemen marketing- en communicatieactiviteiten, waaronder: - het initiëren en uitvoeren van promotionele activiteiten; - het onderhouden en verbeteren van de website; - het bewerken en opmaken van advertenties m.b.v. Photoshop. Wij vragen HBO denk- en werkniveau en minimaal twee jaar werkervaring in een communicatiefunctie. Uitstekende mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheden zijn een vereiste. Ervaring met marketing in de winkelbranche is een pré. Hebt u interesse in één van deze functies? Stuur je sollicitatiebrief met CV vóór 29 juni naar: Voor meer informatie kunt je contact opnemen Vegro Verpleegartikelen, La.v. Chantal Klaver. met Chantal Klaver: telefoon 0252 - 243 777 Postbus 78, 2150 AB Nieuw-Vennep of e-mail c.klaver@vegroverpleegartikelen.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vegro Verpleegartikelen is een groeiende organisatie in uitleen, verhuur en verkoop van verpleegartikelen, handige hulpmiddelen en kraamzorgproducten. Vegro Verpleegartikelen heeft momenteel 13 (Thuis)zorgwinkels en werkt samen met diverse (thuis)zorginstanties en verzekeraars. www.vegroverpleegartikelen.nl Bel voor meer inform de Personeel Accountgh (075)681 3677 I aJb Princen Group Opleidingen start in september de Post-HBO opleidingen Arbeidsbemiddelaar. Deze intensieve en praktijkgerichte opleidin gen, bereiden werkzoekenden voor op het werkveld van bemiddeling, reïntegratie, case- management en detacheren. Dagopleiding Arbeidsbemiddelaar: Duur van de opleiding: 16 weken theorie en aansluitend 4 maanden stage bij een organisatie die actief is op het gebied van arbeidsbemidde ling in uw eigen regio. Het resultaat van de afgelopen jaren is 80-90% uitstroom met arbeidsovereenkomst. Deeltijdopleiding Arbeidsbemiddelaar: Het betreft een avondopleiding: 30 bijeenkom sten in 6 maanden. De opleiding is praktijkge richt en bedoeld voor mensen met ervaring of affiniteit met arbeidsbemiddeling. Toelatingscriteria: Voor informatie hierover kunt u tijdens kantoor uren op betreffend onderstaand telefoonnum mer contact opnemen. Belangstelling? Stuur een motivatiebrief met c.v., bij voorkeur per e-mail, naar onderstaand adres o.v.v. 'deel tijd' of 'voltijd'. Opleidingslocatie Hoofddorp Fred van Houten Bijlmermeerstraat 12 2131 HG Hoofddorp T: 023-5610495 E: info.hoofddorp@princen-group.com (voor nieuwe auto's en occasions) Wij zijn een groeiende organisatie en zoeken een collega die resultaatgericht is en communicatief sterk iri zijn of haar schoenen staat. Je vertegenwoordigt een sportief Italiaans topmerk en adviseert klanten bij de aanschaf van een (nieuwe) auto. Aangezien emotie hierbij een rol speelt, verwachten wij dat je weet waarover je praat. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job, heb je bovendien ervaring en ben je volledig bekend met het internet, schrijf dan een brief naar Garage P. M. Baak Zn. B.V., Veurseweg 81, 2251 AA Voorschoten. Wil je eerst meer weten, bel dan 071-5612215 en vraag naar de heer P. Baak. Een IVA-opleiding en/of bekendheid met het merk Alfa Romeo gelden als een pré. Leeftijd vanaf 25 jaar. Post BV is op zoek naar een met affiniteit in de vleessector. Omgeving Alphen a/d Rijn. .Stuur een sollicitatiebrief met cv naar: Post BV, t.a.v. L van. Albada, A. van Leeuwenhoekweg 52, 2408 AN Alphen a/d Rijn of telefonisch 0172-495700. Maatschap Remmerswaal biedt een veelheid aan specialismen. Accountants, belastingadviseurs, automatiseringsconsulenten en andere medewerkers begeleiden cliënten volledig op administratief, fiscaal en automatiseringsgebied. Onze reputatie is mede gebaseerd op het alert inspelen op problemen en vragen. Die stoel is symbolisch voor onze prettige werkomstandigheden. Acquisitie op deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Zo'n 30 mannen en vrouwen omvat ons team, wat door onze cliënten omschreven wordt als bijzonder deskundig, klantgericht, maar ook gezellig informeel. Daarom zoeken wij ter uitbreiding: in het bezit van MEAO diploma en/of MBA, studerend voor SPD Voor deze boeiende functie zoeken wij een geschikte kandidaat. Affiniteit met automatisering en kennis van Exact-software en MS-Office is een pré. De werkzaamheden voor deze functie zijn zeer afwisselend. Het uitvoeren van werkzaamheden bij onze cliënten behoort ook tot de mogelijkheden. Uw schriftelijke sollicitatie zullen wij vertrouwelijk behandelen. Stuur uw reaktie t.a.v. de heer P.J. Vergeer CB. w MAATSCHAP REMMERSWAAL Raadhuislaan 4 2242 CP Wassenaar Tel. 070 511 93 43 E-mail: pvergeer@maatschap-femmerswaal.nl www.maatschap-remmerswaal.nl Amsterdam. Stad van toekomst en verleden, van openheid, kleur en dynamiek. Rijk aan multiculturele unpulsen.Voedingsbodem van onze maatschappelijke betrokken! onze kwaliteitsdrang, ons vernieuwende denken en doen. Waardoor we een leidende rol hebben in de zorg. Verdieping geven aan de rol van onze hoofdstad als acadec COI centrum, samen met de Universiteit van Amsterdam. En een wereld van mogelijkheden bicden aan talenten die een plekje zoeken om te excelleren. In patiënten onderwijs of wetenschappelijk onderzoek. Vandaag en morgen. Kijk voi Het Beveiligingsbedrijf, onderdeel van onze Facilitaire Dienst, is in volcontinudienst verantwoordelijk voor de bewaking en beveiliging van gebouwen en terreinen van het AMC. Hier werken betekent dat u deel uitmaakt van de calamiteitenploeg van het AMC. U coördineert en geeft leiding aan beveiligingsmedewerkers en assisteert indien nodig bij incidenten. U stelt schriftelijke rapportages op en bent gesprekspartner voor de verschillende afdelingen van het AMC en externe instanties. Deze functie vraagt een MBO-niveau met een ABM-diploma (of gelijkwaardig) en een vakdiploma Beveiliging. Ook beschikt u over een rijbewijs B-E en een diploma Bedrijfshulpverlening. U beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift, kent de Nederlandse wet en kunt goed overweg met computers. Bovendien hebt u ten minste twee jaar ervaring, bij voorkeur als leidinggevende. Het salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij volledige werktijd, exclusief toeslag continudienst. U start niet een interne praktijkopleiding van zestien weken.Vacaturenummer ADMF05/04. Als medewerker Beveiliging loopt u surveillanceronden, brand en sluitronden en alarmopvolgingen (brand en inbraak)Ook assisteert u bij incidenten. Op een aantal posten ontvangt u, vanuit een loge, bezoekers Vacatures www.amc.nl i informatie op www.amc.nl. ih in ib en houdt u toegangscontrole. U hebt een MBO-niveau met ABM-diploma (of gelijkwaardig) en minimaal een jaar ervaring beveiligingsbranche. U bent in bezit van rijbewijs B-E. De Nederhi taal beheerst u in woord en geschrift. U bent representatief en contaeti sterk. Het salaris bedraagt maximaal 2.053,- bruto per maand 5 volledige werktijd, exclusief toeslag continudienst. U start met een inte f I praktijkopleiding van zestien weken.Vacaturenummer ADMFO7/04.| Meer informatie wordt u graag gegeven door de 1 ju J.H.M. Bodeher, bedrijfsleider Beveiligingsbedrijf, telefoon (020) 5662] Een psychologisch onderzoek en een persluchtkeuring maken deel in van de selectieprocedure. Vrijdag 9 juli start de selectie met een kennismakingsdag 10.00 tot 14.00 uur.Wilt u hiervoor worden uitgenodigd? Stuur dan tien dagen uw schriftelijke sollicitatie met c.v. en pasfoto Academisch Medisch Centrum Ansterdam, t.a.v. mevrouw L.Veldn j- P&O ADMF, kamer RzO-434, Postbus 22660,1100 DD Amsterdam-] Vermeld bij uw sollicitatie het betredende vacaturenummer. Academisch Medisch Centrum van een Wereldstad lei T In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij- en nascholing. Daarvoor moeten we blindelings op onze onder steunende diensten kunnen vertrouwen. Wij zoeken een paar allesziende ogen voor de afdeling Nieuwe Werken. De medische ontwikkelingen volgen elkaar snel op en hebben direct invloed op de infrastructurele voorzieningen binnen het LUMC. Op de afdeling Nieuwe Werken houden we ons continu bezig met alle werkzaamheden die nieuwe voorzieningen en verbouwingen met zich mee brengen. Altijd met oog voor kwaliteit en de wensen van onze interne klanten. I Wij zoeken een projectopzichter m/v die bij technische projecten adviseert, ze begeleidt en het overzicht houdt tijdens de uitvoering ervan. Daarbij verzorgt u ook de projectadministratie. U heeft een diploma MBO elektrotechniek en aantoonbare ervaring in het begeleiden van projecten als opzichter of uitvoerder. De NEN- normen 1010, 3140 en 3134 zijn u welbekend en Projectopzichter ra Nieuwe Werken C u heeft ervaring opgedaan met werk)bouwkun- dige installaties en elektro- en regeltechnische installaties. U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. Uw salaris bedraagt maximaal 2.822,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 8, CAO AZ). Een uitgebreide beschrijving van deze vacature vindt u op onze vacaturesite. Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werk gever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen belt u met de heer ing. M.S.G. Buijs, manager 13 Nieuwe Werken, telefoon 071 526 36 I Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 3 jré uw sollicitatiebrief met motivatie en CV h, LUMC, t.a.v. mevrouw drs. M.A. Steffen, 1 adviseur (Pl-R), Postbus 9600,2300 RCl Vermeld zowel op de envelop als op de bi* duidelijk het vacaturenummer van de fund u Voor deze functie is dat F.04.MS.01/LD25 U kunt ook direct solliciteren via www.lus f kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600,2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 10