Je huis in de krant brengt mensen over de vloer Voordelige tennisreis naar Turkije Met de boot naar Avifauna BON BON Fietsen en wandelen in Twente Cursus catamaranzeilen bij 'De Eilander' op Texel r- j Dagje DrievlietWie wil dat nou niet? Leidsch Dagblad VOORD biedt weer aantrekkelijke Vaders GRATIS naar Drievliet Happy Days with the naked chef van Jamie Oliver Classic FM Wensconcert door Nederlands Philharmonisch Orkest! i VOORDEEL i gratis toegai IA*\/ En de makelaar weet van wanten en kranten. VRUDAG l8 JUNI 2004 903 Avifauna, daar zie je de vogels van een andere kant. KRAS Stervakanties biedt de lezers van het Leidsch Dagblad een aantrekkelijke korting voor reizen naar Türkije. KRAS Stervakanties organiseert achtdaagse tennisvakanties in nauwe samenwerking met Simon Tennisschool naar het vijfsterren hotel Larespark, nabij Antalya. Een kans om er even lekker luxe tussenuit te gaan, te genieten van de Turkse zon (20/25 tot wel 30 graden!) en uw favoriete sport te beoefenen. U kunt deze reis al boeken voor een prijs vanaf slechts {euro} 499. Vorig jaar was deze reis dan ook binnen enkele dagen volledig uitverkocht. Deze aanbieding is inclusief vliegreis Amsterdam-Antalya v.v. in de Comfort Class, transfer luchthaven hotel v.v., verblijf in vijfsterren hotel Larespark en het uitgebreide Simon Tennisprogramma o.l.v. gediplomeerde Nederlandse tennistrainers. Het verblijf is op basis van all inclusive, wat inhoudt dat ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, diverse snacks, alle non-alcoholische en lokale alcoholische drankjes en vrijwel alle sport- en entertainment- faciliteiten zijn inbegrepen. Profiteer nu van deze unieke samenwerking en er zijn slechts 60 plaatsen per vertrekdatum beschikbaar! En... speciaal voor de lezers van het Leidsch Dagblad is er ook nog eens een leuke Turkse avond (inclusief culturele show en diner!) inbegrepen in deze prijs. Het schitterende 5-sterren hotel Larespark- Antalya, gelegen aan het strand, ligt op ca. 11 km van Antalya en beschikt over een receptie met lobbybar, restaurant, a la carte restaurant, diverse bars, fitnesscenter, bowlingbaan, beachvolleybal, voetbal-, basketbal en volleybalveld, tafeltennis, aerobic, biljart, darts, squash, gameroom, miniclub, binnen zwembad met apart kinderbad, sauna, massage, Turks stoombad, beautycenter en een amfitheater. Uiteraard beschikt het hotel over 6 tennisbanen, waar u van het tennisprogramma kunt genieten. De nette kamers zijn voorzien van telefoon, kluisje, minibar, air conditioning en televisie en een badkamer met een bad of douche, toilet en föhn. Tevens zorgt een animatieteam voor leuke activiteiten. Simon Tennisprogramma Of u nu 18 of 65 bent, beginner of competitiespeler, gaat u alleen of met bekenden, iedereen kan deelnemen aan de tennisvakanties van Simon Tennisschool. Iedere ochtend krijgt u twee uur tennisles in groepjes van maximaal 4 personen (ingedeeld naar speelsterkte). Juist omdat de groepjes zo klein zijn, krijgt u veel persoonlijke aandacht en zult u des te sneller vooruitgaan. De lessen Avifauna organiseert ook deze zomer van 8 juli tot en met 13 augustus dagtochten per boot naar het vogelpark vanuit diverse plaatsen in de regio. Een zeer ontspannen tocht door het prachtige landschap, dat vanaf het water een schitterend uitzicht biedt. De kapitein vertelt onderweg allerlei leuke en interessante wetenswaardigheden. worden gegeven door ervaren Nederlandse tennisleraren en -leraressen. Tijdens de lessen zal er veel aandacht worden geschonken aan zowel techniek, tactiek, het bewegen op de baan, als het spelen van wedstrijden. De beginnende spelers wordt de grondbeginselen bijgebracht, terwijl bij de (vergevorderde spelers het slagenrepertoire wordt uitgebreid en verbeterd. Vindt u twee uur tennisles per dag te weinig? Of wilt u zich optimaal voorbereiden op de competitie? Dan is het programma 'Intensief ideaal voor u. Deelnemers aan dit programma krijgen vier keer 1,5 uur extra training. Deze lessen worden in het algemeen 's middags gegeven. Vertrek is mogelijk op 31 oktober, 7,14 en 21 november 2004 en 13, 20 en 27 maart 2005 499. Toeslagen per persoon: lucht haven- en toeristenbelasting en reserveringskosten 49; visum, reis- en annuleringsverzekering, tennisprogramma Intensief 49; 1-persoonskamer 75 per boeking. Inclusief: vliegreis Amsterdam- Antalya v.v., Comfort Class, transfer luchthaven-hotel v.v., 7 nachten verblijf in hotel Larespark o.b.v. all inclusive, Nederlandssprekende reisleiding ter plaatse, tennislessen. Minimum aantal deelnemers: 18. Uiterste annuleringstermijn bij onvoldoende deelname: 10 dagen voor vertrek. Informatie en/of boeking bij KRAS Stervakanties telefoon 073-5 99 99 99 of online boeken via www.kras.nl duidelijk onder vermelding van reisnummer HW 96.502. Tijdens de tocht ziet u al vele water vogels en eenmaal in Vogelpark Avifauna aangekomen kunt u nog veel meer vogels bekijken zoals de toekan, roofvogels en zeer zeldza me vogels zoals de neushoornvogel. Kortom, te veel om op te noemen. Er valt van alles te beleven! In het indrukwekkende Australië- gebied, met de tropische lorilan- ding, kunt u met een cupje nectar de vogels uit uw hand laten eten. In de nieuwe Filipijnenhal komt u via een dorpje met traditionele hutjes in een jungle van tropische planten, bamboe, rijstveldjes en vele vogels die alleen op de Filipijnen voor komen. Dagelijks is er een spectaculaire vogeldemonstratie en niet te verge ten heeft Avifauna een spannende, geheel vernieuwde speeltuin, met de hoogste glijbaan van Nederland. Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen 1,50 korting op onderstaande prijs én een gratis consumptie (koffie, thee en frisdrank) per persoon. Het arrangement bestaat uit: het ven/oer per boot van en naar de opstapplaatsen entree van het vogelpark en de basis speeltuin. Vaarseizoen loopt van 8 juli tot en met 13 augustus 2004 Opstapplaatsen: Donderdag en vrijdag 09.30 uur Leiden 5 Meilaan/Hoflandbrug Volwass. 14,00 kind en 65+ 12,50 09.50 uur Voorschoten Frans Halsplantsoen Volwass. 14,00 kind en 65+€12,50 10.20 uur Leiden Kanaalweg/Spoorbrug Volwass. 13,00 kind en 65+€11,50 10.40 uur Leiderdorp Zijldijk/LOl rc® Volwass. 13,00 kind en 65+ 11,50 De boot vertrekt om 15.3 ten" weer uit Alphen aan den 15 Een stijlvol familiehotel bekend om zijn ongekende veel zijdigheid en unieke ligging. Gelegen in de prachtige Hof van Twente. Heerlijk fietsen en wandelen in de bosrijke omgeving en genieten van het rustige landschap. Vaderdag, zondag 20 juni, mogen alle vaders gratis naar Drievliet. Dus je hoeft niet meer op zoek naar een cadeau. Knip de bon uit en neem je vader zondag mee naar Drievliet niet alleen leuk voor jouw vader maar ook voor jezelf! Van achtbaan tot wildwaterbaan, van carrousel totfilmkoepeltheater en alles wat daartussen zit. Je vindt het allemaal in Familiepark Drievliet. Spannend is het ruimte vaartthema met de spectaculaire Space Loop, om eens heerlijk over de kop te gaan, de adembenemen de Star Dancer en de nieuwe Lunatic. Een waanzinnige 'thrill flight' door de ruimte, waarbij je maar liefst 5 G! behaalt. Suis in een boot naar beneden vanaf de spet terende 15 meter hoge waterglijba nen; Wave Racer, Water Snake en Free Fall. Ga op avontuur door de boerderij in de sensationele familie achtbaan Twistrix. Laat je verrassen in het Drievliet Parktheater door grote magische trucs, clownerie en variété tijdens de Magie Circus Show. Nieuw is de Xtreme. Een ver rassende achtbaan waarbij elke rit weer anders is. Vooruit, achteruit of opzij met grote snelheid naar bene den slalommen door haarspeldboch ten en verticale hoefijzers. Informatie en openingstijden: Attractiepark Drievliet, telefoon 070-3999305 f kijk op www.drievliet.nl Ingang: Laan van 's Gravenmade in Den Haag De toegangsprijs bedraagt 14,50 p.p., 65+ met pas 10,50 p.p. T/m 2 jaar gratis. Drievliet is t/m 5 september dagelijks geopend. Daarna de weekeinden van september en oktober (m.u.v. 30+31 okt.), Prinsjesdag, en tijdens de herfstvakantie (16 t/m 24 okt.). Park geopend van 10.00-18.00 uur. (Attracties van 10,00/10.30 tot 17.00 uur. Tijdens het hoogseizoen tot 17.30 uur). Levensgenieters komen in Aparthotel Delden beslist aan hun trekken. Hier is een combinatie van sport (zoals tennissen, squas hen en golfen), ontspanning; gezellig eten en drinken, heerlijk relaxen in het sauna center of u laten verwennen in de beautysalon. Alles onder één dak. Het Aparthotel Delden biedt de lezers van Leidsch Dagblad een aantrekkelijk zomerarran- gement. Het arrangement bestaat uit een verblijf van 3 overnachtingen met ontbijt. Op de dag van aankomst en de tweede dag is er een drie- gangenkeuzendiner (vlees of vis). Verder 'n dag gratis gebruik van de sauna/welness complex en gratis gebruik van de indoor sportfaciliteit of een dag gratis fietshuur met een fietsroute. Normale prijs is 186,25 maar voor abonnees van Leidsch Dagblad is de prijs van dit zomerarrangement 122,50. Het zomerarrangement is op basis van een tweepersoonskamer. Er is een korting voor kinderen mits slapend op de kamer van de ouders. Voor één persoonskamer, familiekamers of luxe suite geldt een toeslag en de reserveringskosten zijn €6. De aanbieding is geldig voor de maanden juni, juli, augustus en september 2004. In Delden kunt u proeven van golf. Er zijn bij het hotel te boeken 3 kennismakingslessen golf van drie kwartier. Normale prijs voor 2 personen is 78 maar nu slechts 55 inclusief het gebruik van clubs en ballen. Voor informatie en/of reservering www.aparthoteldelden.nl of via telefoon 074 - 3 777 666 onder vermelding lezers aanbieding Leidsch Dagblad. Catamaranzeilen is zonder twijfel de meeste spectaculaire vorm van zeilen. Velen noemen het wel de Formule 1 van de zeilsport. En dat is natuurlijk ook zo als je met windkracht 5 (met zo'n 40 km/u) heer lijk over het water heen raast. Eerlijk gezegd kunnen alleen de echt ervaren zeilers dat kunstje doen. Maar voor iedereen is bij zeil- school 'De Eilander' op Texel wel wat wils. Voor onervaren zeilers, jong of oud, het maakt niet uit. Deze watersport is bijzonder gemakkelijk aan te leren en is ook een sport die geen fysieke zware inspanning vraagt in tegenstelling tot b.v. windsurfen. Het gebied waar de zeilschool les geeft is op het strand bij Paal 33 op Texel en kent geen branding. Voor de gevorderde zeiler is er een mogelijkheid om de Noordzee op te gaan. Zeilschool De Eilander biedt de lezers van het Leidsch Dagblad een fikse korting aan als er wordt ingeschreven tot eind juli voor de volgende cursussen. Aanbieding één: een 5-uurs cursus verdeeld over 1 of 2 dagen, inclusief overnachting voor de prijs van 135 (normaal 165). De tweede aanbieding is: een 10-uurs cursus in 2 dagen met 1 overnachting prijs 165 (normaal 235), dit is incl. kosten behalen van het internatio naal diploma. En de derde aanbie ding is een 10-uurs cursus verdeeld over 2 of 3 dagen inclusief 2 over nachtingen 244 (normaal 345). De derde aanbieding is ook met een diploma. Het hotel met slaapzalen is op 5 km van Paal 33 en de overnachting is inclusief ontbijt, wel zelf een slaap zak meenemen. Het is mogelijk om een luxe kamer in een ander hotel tegen meerprijs te verkrijgen. De cursus wordt gegeven door ervaren instructeurs en op de catamaran zitten max. 2 leerlingen. Het gebruik van wetsuit en zwemvest is inbegrepen. Informatie is te verkrijgen via www.deeilander.com. verder via Catamaran-zeilschool De Eilander, De Cocksdorp, Texel, telefoon 06-20634413. De aanbieding is geldig tot en met 31 juli 2004 en alleen tegen inlevering van onderstaande bon. Voor Jamie Oliver heeft eten alles te maken met het goed gevoel - Happy Days. Het draait niet alleen om de verse ingrediënten en de swingende recepten, het gaat om plezier hebben, lekker eten en tijd doorbrengen met vrienden en familie. Zo staat ook het kookboek Happy Days with the naked chef vol met heerlijke recepten voor pasta, sala des, vlees, vis en toetjes voor elke gelegenheid. Geniet ervan... Happy Days! Lezers van het Leidsch Dagblad ontvangen het kookboek Happy Days with the naked chef tegen inlevering van onderstaande bon met een korting van 5. LeidschDagblad VOORDEEL Het Nederlands Philharmonisch Orkest speelt op zondagmiddag 20 juni werken die door het publiek zelf zijn gekozen. Werken die u graag live wilde horen! Een grote inspiratiebron was de Top 100 van Classic FM. Onder leiding van dirigent Ken-lchiro Kobayashi brengt het Nederlands Philharmonisch Orkest de mooiste stukken uit de meest geliefde wer ken. Lezers van het Leidsch Dagblad kunnen telefonisch kaar ten reserveren met een korting van maar liefst 5,50 voor dit concert. De werken die worden vertolkt zijn: Finlandia (van componist Sibelius), Largo uit Symfonie nr. 9 (Dvorak), Peer Gynt Suite nr. 1 (Grieg), Canon (Pachelbel), Adagio uit f NEDERLANDS PHILHARMONISCH ORKEST CLASSIC FM WENSCONCERT Zondag 20 juni -14.15 uur i, Klarinetconcert in A (Mozart delen uit Romeo en Julia, Mahler (ProkofjevAdagietto uit Symfonie nr. 5 (Mahler) en de Boléro van Ravel. Aanvang is 14.15 uur. Om gebruik te maken van deze aanbieding kunt u bellen naar de kassa van het Concertgebouw, tele foon (020) 671 83 45 (dagelijks tus sen 10.00 en 17.00 uur) vermeld wel duidelijk lezersaanbieding Leidsch Dagblad. De aanbieding is geldig zolang de voorraad strekt. Als abonnee betaalt u €19,99 l in plaats van 25 per persoon Naam: I Adres: Postcode: woonplaats: t Inleveren bij de kassa van het Concertgebouw. r"1 Leidsch Dagblad I HAPPY DAYS WITH THE NAKED CHEF g JAMIE OLIVER Als abonnee betaalt u 19,99 I; in in plaats van 24,99 Geldig in de periode van 11 juni t/m 25 juni 2004 i uitsluitend tegen inlevering g van dézekortingsbon bij de erkende boekhandel of het warenhuis. ISBN 90 215 9920 1 Actienummer: 5 (00000) 900-54877 Leidsch Dagblad VOORDEEL I I MET DE BOOT NAAR AVIFAUNA I. 1,50 korting én een gratis consumptie per persoon 1 Tegen inlevering van deze bon bij het opstappen op de boot. I Maximaal 4 personen per bon. I - Deze bon is geldig tot en met 13 augustus 2004. I l Niet geldig in combinatie met andere kortingsacties. I Voor reserveringen I tel: 0172487575. I 'Leidsch sfife Dagblad ÏLeidsch^D VOORDEEL I CATAMARAN-ZEILSCHOOL 3 DE EILANDER STRAND BIJ 3 PAAL 33 DE COCKSDORP TEXEL VADERS GRATIS NAAR) 5 uurs cursus Als abonnee betaalt u 135, i.p.v. €165 p.p. f 10-uurs cursus incl. diploma Als abonnee betaalt u €165 i.p.v. 235 p.p. i 10 uurs cursus incl. diploma Als abonnee betaalt u I 1 Tegen inlevering van A aan de kassa van Drievl I krijgt vader 0: I €244, i.p.v. 345 p.p. j Geldig t/m 31 juli 2004. vaderdag 20 juni 2004, I I I Eén vader per bon. Niet geldig in combinati andere kortingen.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4