i sprinters Lelden M De sponsors. 0906-9688 CORFU KRAS Ierland KRAS KRAS S BIOFREEZE ^KRON Centocor W.P. Hartwijk en Zonen Garageverkoop? 0906-9850 0906==9654 Kamer vrij? www.angel-escort.nl Geef voor vakantieplezier de Zonneblo Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Sprinters, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.sprintersonline.nl sprinters@hdc.nl Websites U stemt op JAHN dan krijgen wij een tumblingbaan. (springkussen 10x2 meter) ziewww.rabobankwensenfonds.nl nr. 12 Café - bar de Musketier Verrassend anders. www.bardemusketier.nl Zuidstraat 84, Katwijk aan Zee. Verzamelingen Gestopt met POSTZEGELS verzamelen? Verzamelaar komt bij u langs. 0299-621339 Huishoudelijk personeel vraag en aanbod Vrouw zkt werk in huish., 5 jr erv. strijkw. omg H'lem/Ym. met goede ref. 06 - 41342257 Divers personeel gevraagd Word RIJ-INSTRUCTEUR/RIJSCHOOLHOUDER MA/ in Nieuwegein of Best. Enorm tekort aan rij-instructeurs. Opleidingen starten in sept, in Nieuwegein en in okt. in Best. Examens in Nieuwegein en Best. Financiering en subsidiemogelijkheden al vanaf 49,- p.m. Bel nu Rij-instrukteursopleiding Nieuwegein tel. 030 - 6042514 of Best tel. 0499 - 477540 voor gratis studiegids of kijk op www.tele-educatie.com MODELLENBURO zoekt met spoed modellen /figuranten voor mode/reklame/films of tv (alle leeft. m/v). Kom voor info éénmalig ma. 14 juni tussen 18.30 en 21.30 uur naar 1 Golden Tulip Hotel (t.o. 1 station), Schipholweg 3 te Leiden. Info: 0900-2020321. Cursussen en opleidingen Betaalbare MAKELAARDIJ o.g. cursus in uw buurt: www.ipd-opleidingen.nl 030 - 2447730. O Gecertificeerd MAKELAAR worden? Beroepsopleiding Makelaars B.V. start sept. www.makelaarsopleidingen.nl Gecertificeerd MAKELAAR 2004, info: bel 0348-463666. Verhuizingen en inboedels ERKEND Verhuisbedrijf Jan van Duuren B.V. Telefoon: 071 - 522 59 99. Tevens pianotransport Internet: www.janvanduuren.nl Als particulier uw SPRINTER opgeven? Stuur de Sprinterbon op! Onroerend goed gevraagd Gerenommeerde beleggingsmaatschappij vraagt te koop: Verhuurde woningen, winkel- en bedrijfsruimtes. Snelle afwikkeling, zonder voorbehouden. Metterwoon Vastgoed B.V. Tel. 070 - 354.43.00, fax 070 - 354.46.14 Internet: www.metterwoon.nl Beleggingsmij. vraagt alle soorten onroerend goed, snel le afhandeling. 020-4705290. Vakantie en recreatie 8-/15-daagse vlieg reis naar meeste groene, Griekse eiland! Verblijf in Hotel Debono in Gouvia of Hotel Jason in Ipsos inclusief ontbijt Vertrek juli t/m augustus vanaf slechts 399 Bestel de gratis reisbeschrijving HZ 94.829: 073-5 999 999, www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Boeiende vlieg- rondreizen langs ruige heuvels, diepgroene weiden, karakteristieke dorpen en eeuwen oude overblijfselen Onvergetelijk Ierland 8 dgn v.a. 739,- Grand Tour Ierland 14 dgn v.a. 1298,- Vraag onze brochure aan: 073-5 999 999, www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Kamer vrij? Een SPRINTER brengt mensen over de vloer. Woonruimte gevraagd KAMER gezocht voor jonge stagiaire uit India voor 6 wkn. v.a. 20 juni. 071 -5212275. Vakantie en recreatie Auto-, bus-, vliegvakanties en cruises Excursiereizen van Andorra tot Zuid-Afrika Cruises van België tot Turkije. Autoreizen van Denemarken tot Italië En dan nog onze strandvakanties, fiets- en wandel- reizen, etc. Vraag onze brochure aan: 073-5 999 999, www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Rijscholen Verkeersschool Tempo: Starterspakket 215,- Autorijiessen 30,- Motorrijles 35,- Ook aanhanger-, vracht en busles. Leiden tel: 071- 5122046, Den Haag tel: 070-3469391, Zoetermeer el: 079-3212132. Kijk ook op: www.rijtempo.nl Als particulier uw SPRINTER opgeven? Stuur de Sprinterbon op! Te huur aangeboden T.h.a. in Oud gesloten ruimte voor (bijv.) MOTORFIETSEN 10 stuks. Op OP Tel. 06-511.656.49. Peter Abspoel Annie Borst Greet Eichhom Joop Hollerman Wim Klein Marcel Langerak Piet Moerman Wim Philippo Nicky Scheffer Ronald Suykerland Emile van Aelst Martijn Borst Jan Eichhorn Ine Honsbeek Ed de Kier Jaap van der Leden Gerard van der Molen Jessica Pieterse Ferdy Schouls Saskia Swaak Dennis van Aken Frans Bosman Marga Erkelens Matthijs Honsbeek Erna de Kier Andrea van Leeuwen Ria Molenaar Panera Pieterse Cynthia Schouten Manon Tabernal Tanja Ammerlaan HHlebrand Bosman Diana Exter Cees Hoogenboom Coby van Klink Lenie van Leeuwen Lucy Molendijk Paulina Pieterse Ineke Schouten HansTammerijn Jeanet van Amsterdam Jaap Bosman Iris Exter Marlies Hoogeboom Corrie van Klink Piet van Leeuwen Albert Molenkamp Ramona^Pieterse Lucinda Schouten Fred Teeuwisse Martino van Joost Bosman Elly Faas Hans Hoogervorst John van Klink Henny Lefebre Pauiiene Molenkamp Rene Pieterse Piet Schouten Daniëlle Vaessen Amsterdam Cisca Bosman-Mechelse Erik Fakkel Eline Hoogland Rob van Klink Elly Leijendekker Marian Mooijen Richard Pieterse Ricardo Schouten Menno van Valderen Wim van Amsterdam Jennifer Bosters Jan Fortuin Hans Hoogstraten Yvonne van Klink Jolanda Lens Corine Mooijman Nico Plaatzer Wesley Schouten Trudy van Valderen Martin Arbouw Linda Bot Clemi Frankhuizen Dhr. Hoogwoud Dennis Klippei Rutger de Ligny Jasper Mul Hennie van de Plas Baan Schroef Frank van der Valk Lech Bakhuizen vd Iris Bouman Theo Frankhuizen Esther van Hooidonk Lucinda Klomp Bram van der Linden Wim Mul Trees van de Plas Marcel Schroef Ingrid Vaneker Brink Martien Bouman Danielle de Frankrijker Gijs Hoope Yvonne Klootwijk YVonne van de Linden Bas Neuteboom Aad Pleij Ria Schroef Helmut van Veen Rein Bakhuizen vd Hans Bouwman Hans de Frankrijker Ben Hoppers Dhr. van der Klugt Tiny vd Linden-Vreeken Sikko van Nie Eef Plugge Wim Schroef Ineke van Veen-Verboon Brink Wim Bouwmeester Margo van Geen Bram Hoppers Theo van der Klugt Johan van der List Karin Nierop Ellen Plugge Lisanne Segaar Ronald Velgersdijk Berber Bakker Sjaan Braamzaal Jeroen van der Geer Sjon Houten Toos Koek Robin Lommerse Hans van der Niet Ton Plugge Jannie Sieval Joyce Velthuijsen jan Bakker Cor Braamzeel Jan van de Geest Giel Houtman Carin Koet Glenn Loomans Jan Nieuwenburg Jacques van der Poel Peet Sieval Rob Velthuijsen Marianne Bakker Natascha Braamzeel Marijn van der Geest Wil Houtman-Reneman Liesbeth Kok Mary Loomans Nel Niewold Joop van der Pol Ria Sieval Wilma van Velzen Prijnie Baljet Piet Braamzeel Sandra van Gellecum Henk Huigsloot Wim Kok Ralph Loomans Annabel Nljhof Carla Pompe Aad Slegtenhorst Chris van de Ven Rene Baljeu Tamara Brabant Maarten van Gijzen Petra Huigsloot Iris Koning Alex van Loon Jos Nijhof Pim Pompe Danielle Slegtenhorst Nel Verbaan Paul Batelaan Peter Breedijk Francien Glasbergen Henny van Huis Ellen Kooi Gerda van Loon Richtje Nijhof Wim Pompe Leontine Slegtenhorst Ans Verhaar Dhr. Bavelaar Frans van der Broek Sander van der Goor Genia Huisman Jennifer Kooi Marieke Loos Johan de Nobel Ymke Pompe Sanny Slegtenhorst Corry Verhaar Jacob Beekhuis Els van Broek-Van Diest Nico Goossens Ineke Huissteden-de Wit Rolf Kooi Nicolien Loos Paul de Nobel Marcel Prins Hillies van der Slik Jos Verhaar Fred Beerenfenger Robin Brouwer Jacob van Gorkum Iris Huldij Hans Kooijman Jacob Lopez Cardozo Riek de Nobel Harry Pronk Guus Sloos Theo Verhaar Mary Beerenfenger Sabine Brugman Petra van Gorkum Marjolijn Hulsbos Sander Kools Marianne Los Rik Noordervliet Margriet Pronk Nikki Sloos Victor Verhoeven Willeke Bekkers Carla de Bruyn Paul de Graaf Adrie Jansen Carla Koper Faiza Loukili Dennis van Noort Femke Prosman Rob Sloos Ria Verhoeven-Maat An van de Berg Koos Buis Jeanne de Graaff Simone Janssen Ger Koper Astrid Lucas Lineke van Noort Jarik Prosman Frans Smal William Verhoogt Hanna van den Berg Erlanda Bunnig Raymond Gransjean Anneke de Jong Marga Kortekaas Shirley Lucas Petra van Noort Dennis Pureveen Sylvia Smal Edelyn Verhoosel Jouri Berg Mike Bunnig Klaas Griffioen Henny de Jong Truus Kortekaas Adna Luijten Ton van Noort Marleen de Putter Alie Smit Renate Verhoosel Lydia van de Berg Frans Burgers Eef Groen Marja de Jong Regina Kraan Fabinique vd Maat Ellie Obbema Edwin Rasser Herman Smit Sandra Veriaan Meta van den Berg Peter Burghouwt Nel de Groot Annemieke Jongbloed Alexandra Kranenburg mevr le Mair Jet Obbema Ador de Reede Kim Smit Henk Vermond Michel van der Berg Rens Buys Patrick Haakman René Jongbloed Ron Krebbers Willem le Mair Sari Obdam Teun de Reede Marjan Smits Nancy Vermond Rick van den Berg Willem Ceulemans Ruud Haamke Hans Jonker Mieke Kriek Angelique de Man Rob Olijerhoek Jan Reinders Rianne Smit Jan Verweij Ruud van den Berg Wankee Chan Arthur Haasbroek Ineke Jonker Laureen Kroeze Yannick 't Mannetje Marijke Oor Marieke de Reus Roel Smit Ankie Verweij-van Marjolijn vd Bergh Edwin Colpa Edwin Haasbroek Anneke van Kampen YVonne van der Kroft- Daan Mantel Ron Oor Jessica de Ridder Bep Solleveld Kampenhout Nico van den Bergh Patrick Daleman Barbara van Haasteren Edu van Kampen Notting Sabine Maris Milo Oostergo Judy van Rijn Roswitha Solleveld Daisy Verwijs Saskia van den Bergh Jaques ten Dam Frans Haasteren Eric van Kampen Willem van der Krogt Sylvie Martin Diana Oosterveer Angela Rijsbergen Sabrina Solleveld Rene Verwijs Marja Bergman Bart Dardenne-Ankringa Sandra van Haasteren Gerdien van Kampen Berend te Kronnie Anja Massaar Carla den Os Jannie Rijsbergen Mevr. Sóussi Dimitri Vijn Patrick Bergman Mia van Deelen Ton Habraken John Kanbier Margriet de Kruijff Leonie Massaar Patrick den Os Karin Rijsbergen Mochtar Soussi Frank Vincenten Rob Bergman Pauline Delforterie Lionel Haft Marja Kapaan- Esther Kruijswijk Nico Massaar Remco Otgaar Nico Rijsbergen John Spaans Wendy Vincenten Janny van der Bijl Rico Delfos Ilse Hakkeling Rijnsburger Marco Kruijswijk Patricia Massaar Rainon Otgaat René Rijsbergen Caroline Spierings Rhijn Visser Sara van der Bijl Gisela van Delft Lilian van Hal Gerda Kapteijn Sonja Kruit Michel van der Mee Sven Oudshoorn Ton Rijsbergen John van Steijn Erika Vlasman Anita Blangé Nel van Delft Cees Hassing Rini Karstens Mariekq Kuijer Els van der Meer Roy Ouwerkerk Edwin Rijsdam Djoeke Steyn Kelly Vlasman Marian Bloemzaad Peter van Deventer Karin Hassing Willem Karstens Helga Kuipers Cockvd Meer-Brussee Loes Overdevest Ingrid Robben Petra van Stijn Henriëtte Vliegenthart Esmé Blomsma John Dickhoff Jeroen van de Heiden Bea Kater Huib Kuivenhoven Jan Meijer Ingrid Overdijk Lolita Roestenburg Loes Stikkelorum Anneke van Vliet jan Blote Marga Dickhoff Judith van der Heijden Aad Keijzer Alex Kuyvenhoven Martijn Menken Matthy Overdijk Miranda Roggeveen Willem Stikkelorum Dhr. van Vliet Lian Blote Rob Dickhoff Leida van der Helm Ineke van Kempën Dicky Kwestro Ben Meskers Angela Paats Wim Roggeveen Joost Stikkolorum Maaike van Vliet Carin Bobeldijk Marjon Dieke Thijs Hemmes Jos Kerkvliet Ramona Kwestro Elly Meskers Martie Paats Clemens van Rooden Joyce van Stockhausen Martien van Vliet Jose de Boer Carmen van Dijk Hein Hendriks Ewald Kieft Sandro Kwestro Ger Meskers Ria Paats-Fakkel Ellen de Rouwhorst Hans van der Stok Carola de Vogel Sjaak de Boer J.N. vam Dijk Jan Hendriks Ria Kieft Theo Kwestro Jan Meskers Anton Pasgier Vroom Judith Stoker Leo de Vogel Willem van Boheemen Carola Dijkers Jeannette Hendriks Jaap Kivits Nina Laan Peter Meskers Sylvia de Pater Rineke de Ruiter Raymond Stolk Mark de Vogel Astrid Bol Ingrid Dijkstra Marianne Hendriks Margot Kivits Robert Laan Rutger Meskers Arie Peet Maarten van der Salm Martin Stolwijk Helene volgt Querine van Boohemen Bernhard Disseveld Tia Hendriks Simon van der Klaauw Fred Labordus Willem Meskers Coendert Peet Ans van Santen DJ Stouten Edwin Volwater Marjan Boom Patricia Domburg Richard Hermsen Mac van der Ktaauw Louwrens Lagendijk Albert van der Meulen Marianne Peet Edith Schaap Jan Stouten Wilma Volwater Gerard Boot Loek Driessen Janny Hey Cindy van der Klauw Joke van de Laken Boyd Meyer Wouter Peet Hedi Schaap Kadeem Stouten Aart Voskuilen Jolanda Boot Tjeerd Le Due Marianne Hillebrand jelle Klein Nettie Lalieu-Bekker Cock Middelkoop Theo Perk Cees Scheffer Kenji Stouten Andries de Vries Ian van Borssum- Theo Edens Renate Hoefdraad Maartje Klein Hans Lamb Jacky Missler Ronald Pesant Jim Scheffer Frank Stuurmal Bianca de Vries M Waalks Bea van Ees Annemarie Hogewoning. Ploni Klein Diny Lamb-Vink Peter Moenen Patrick Petit Mary Scheffer Wim Sunter. jjfca Marco de Vries^v florg en Zekerheid Voor «llc zekerheid dichtbij. Leiden nbm I Hemmes, van den Berg Karremans belastingadviseurs - accountants o» Afwis* **tt csns De ptpivertkhlef voor sporters! SAUCONY «a Kamsteeg Auto Groep Drukkerij Dammenie bv delta)* vanveén es Zaken en transacties Aangeboden: Noodwoning 6X9 meter event, kantoor. Als nieuw. Tel. 071 - 3312888 06-20602657. Tuin en -benodigdheden Laat uw grasmachine nu slijpen ook heg- en grasscharen, kettingzagen etc. ook voor onderdelen en alles voor de tuin. Nieuwe Beestenmarkt 7-11, Leiden, Tel: 071-5126627 Vaderdag Vaderdaggeschenk! www.krantvanjegeboortedag.nl Tel. 0599-616 443. Plaats een SPRINTER! Erotieklijnen Bel dames thuis Opwinding nodig? Wacht niet langer. 50 cpm NO nonsense LIVE-SEX (0.6epm) binnen 3min. komen Poes zoekt kater 55cpm 0906-9789 Contactclubs RIJNDIJK 59 Hazerswoude Sex, relax en massage. Vrij entree; ma t/m vr van 11.00-24.00 u. Tel. 071- 3412579. www.rijndijk59.com Een SPRINTER brengt mensen over de vloer. Escortservice Alsof er een engeltje Tel. 020-6322452. Dames gevraagd v.a. 18 jaar. **Paula's Escort** De leukste dames: 071-4080712 070-3099419 Wilt u ook opvallen? Plaats een SPRINTER met LOGO/FOTO. Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je belangen! Word ook lid van ANGO! ANGO maakft) beter leven mogelijk! Ruim 6750 langdurig zieken en gehan dicapten gaan met de Zonnebloem op vakantie. U kunt de Zonnebloem hel pen om haar vakanties voorzi gehandicapten betaalbaar te Tel. (076) 564 63 62 www zoiW f

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 18