Heb jij genoeg inhoud? MEDEWERKER VERKEER EN VERVOER (m/v) _JL Het comfortabele en complete woon-zorgcentrum aan de kust die de Gemeente Rijnwoude verder op weg helpt! H*-»GWAAK ASSISTENT PROJECTLEIDER JUNIOR WERKVOORBEREIDER I WWW.HUURMAN-LEIDEN.NLl BOUWBEDRIJF HUURMAN LEIDEN BV LEIDEN bouwen met huurman daar komt iets moois van Li\ I CKL/MVJ iz juioi zuurf Bel voor meer informatie Groot Hoogwaak is een modern en goed geoutilleerd woon zorgcentrum aan de voet van de duinen in Noordwijk aan Zee. Het biedt een breed scala voorzieningen aan ruim 300 ouderen. Zorgactiviteiten: zorg in het zorghuis zorg thuis kortdurende opname dagverzorging particuliere zorg activiteitenbegeleiding Diensten: 'in huis' restaurant maaltijden aan huis linnenservice alarmering fitness kap- en schoonheids salon pedicure minimarkt ontspannings programma Groot Hoogwaak voert het 'woonzorgkwaliteitslabel' en participeert in de zorggroep Sorgsaem. Woon- zorgcentrum Groot Hoogwaak Groot Hoogwaak 1 2202 TC Noordwijk (T) 071 - 368 88 88 (F) 071 - 368 88 00 (E) info@groothoogwaak.nl WOON- ZORGCENTRUM De tuin »JÉ van de Randstad Groot Hoogwaak is een prachtig nieuw woon-zorgcentrum. Daardoor zijn we de afgelopen jaren sterk gegroeid: meer cliënten, meer zorgactiviteiten, meer diensten en meer personeel. En... wij verwachten dat deze groei zich nog voortzet. Deze ontwikkeling stelt hoge eisen aan onze ondersteunende diensten. Het is dan ook hoog tijd om onze administratie en ons secretariaat te versterken! Daarom zijn wij op zoek naar een Financieel-administratief medewerker Voor 36 uur per week Het is een functie met veel gevarieerde taken voor het hele woon-zorgcentrum, zoals debiteuren-, crediteuren-, personeel-, cliënten- en huuradministratie. Wij zoeken iemand met een MBO-opleiding administrateur, niveau 4 of Praktijkdiplói Boekhouden en /of Salarisadministratie. U werkt in een klein team van drie personeh. Neem voor informatie of sollicitatie kontakt op met mw. Anne-Marie Geerlings, hoofd financieie s administratie, tel. 071-3688808, email ageerlings@groothoogwaak.nl. Schrijven kan natuurlijk óók. Directiesecretaresse Voor 20 uur per week, werktijd in overleg. De directiesecretaresse ondersteunt het management en het bestuur. U verzorgt correspondentie, bereidt bestuursvergaderingen voor en notuleert deze. Naast andf voorkomende secretariële werkzaamheden verricht u eveneens PR-activiteiten. Wij zoeken iemand met een relevante opleiding op minimaal MBO-niveau. Tevens heeft u uitstekende communicatieve vaardigheden, bent u initiatiefrijk en kunt u zelfstandig werken. Uiteraard kunt u in deze functie uitstekend met de computer overweg. Het salaris is conform CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen, afhankelijk van kennis en ervaring. De aanstelling is in eerste instantie voor een jaar, bij gebleken geschiktheid wordt het contract omgezet naar onbepaalde tijd. Neem voor informatie of sollicitatie kontakt op met mw. Mania Hoogendoorn, directeur, tel. 071-3688888, e-mail mhoogendoorn@groothoogwaak.nl. Schrijven kan natuurlijk ook. 36 uur per week Bureau Milieu en Openbare Werken maakt onderdeel uit van de sector Ruimtelijke Zaken. Het bureau bestaat uit een binnen- en buitendienst. Er worden bij dit bureau veel verschillende zaken behandeld, o.a. de aanleg en het onderhoud van wegen, rioleringen, plantsoenen, openbare verlichting, begraafplaatsen en bruggen. Men zorgt ook voor de reiniging, verkeersvoorziening en milieuzaken. Een handen uit de mouwen afdeling dus! De werkzaamheden: bereidt verkeersbesluiten en diverse vergunningen voor en zorgt voor de uitvoering ervan bereidt verkeerskundige (deel)projecten voor, waarbij je samen met de rayonbeheerder wijk en buurtbeheer bewonersbijeenkomsten organiseert ontwerpt verkeerstechnische oplossingen en beoordeelt extern opgestelde plannen voert overleg met andere overheden, politie, hulpdiensten en het openbaar vervoersbedrijf verzorgt subsidieaanvragen voor uit te voeren plannen en bewaakt de termijnen staat inwoners met vragen te woord en zorgt voor een adequate afhandeling van klachten over verkeersaangelegenheden voert het secretariaat van het politieoverleg en verricht zelfstandig verkeersonderzoek voert overleg teneinde verkeersontwerpen te kunnen uitvoeren Profiel: een middelbare verkeerskundige opleiding of een civieltechnische opleiding aantoonbare verkeerskundige werkervaring in het bezit van een rijbewijs auto Ons aanbod: Het salaris is afhankelijk van opleiding en werkervaring en bedraagt, exclusief 8% vakantietoeslag, maximj 2.802,00 per maand (schaal 8) bij een volledige werkweek. Daarnaast bieden wij u een uitstekend, eigentijds pakket van aanvullende arbeidsvoorwaarden a la carte, vergoedingen voor reiskosten en kinderopvang. Ook gelden er ruime opleidingsfaciiiteiten. Overige informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R Kops, tel. 071 -342 81 83. Als u zichzelf herkent in deze functie, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie voor 24 jun te zenden aan: College van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus I 15, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. U kunt ook reageren via e-mail (gemeente@rijnwoude,nl). Graag in uw sollicitatie het volgende vacaturenummer vermelden: 2004-03. Bij interne sollicitatie op de envelop vertrouwelijk vermelden of afgeven bij P&O. De sollicitatiegesprekken staan gepland in week 27, Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Kijk ook op www.rijnwoude.nl Kijk ook op www.rijnwoude.nl Huurman Leiden is niet zomaar een bouwbedrijf. Wij zijn al ruim een eeuw actief, over de volle breedte van het vak. Van ontwikkeling tot verbouwing en van nieuwbouw tot onderhoud. Zo hebben we heel wat kennis en ervaring opgedaan en zitten we als organisatie op een hoog niveau. Gevolg is dat we op de meeste posities binnen die organisatie behoefte hebben aan medewerkers met 'inhoud'. Mensen die de ervaring - of op z'n minst de gedrevenheid - hebben om zich thuis te voelen bij de professionele manier waarop wij met ons werk omgaan. Dat geldt beslist ook voor de volgende vacatures: [SCHOOLVERLATER HTS BOUWKUNDE] Meer weten over Huurman Leiden? Kijk op Het gaat hier om full-time functies van 40 uur per week, met als standplaats Leiden. Gedetailleerde beschrijvingen van de functies en de eisen vind je op onze website: www.huurman-leiden.nl Voor alle functies geldt in elk geval dat je kunt rekenen op mooi werk, continuïteit, goede arbeidsvoorwaarden en, niet te vergeten: een prima werksfeer. Spreekt dit jou aan, ben je woonachtig in Leiden e.o. én heb je de inhoud die wij zoeken? Stuur dan je sollicitatie met cv naar: Bouwbedrijf Huurman Leiden BV, t.a.v. de heer B.S. Kortman of de heer J. Hopman, Postbus 1111, 2321 BM Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld!

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28