WSMi Bierma exact Veilingen Kienhuis Hoving. WEillt imrx? Kienhuis Hoving L.K.V. Sporting Trigon flfi Het Motorhuis HET AUTOSCHADEHUIS Roele De Vries TE KOOP Nog 3 beschikbaar! Denkt u nu ook aan epilepsie? voor vraag en aanbod in uw regio Ervaren calculator LOGOPEDIST V/M Filiaalleiders m/v personeelsintermediair Commercieel medewerkers Administratief medewerkers Financieel medewerkers Secretaresses M/V Met de LOI kom je er ïniél! LOI ZAIERDAG 12 JUNI 2004 912 'Executoriale verkoop registergoederen te Noordwijk (Z-H) (ex artikel 268 Boek 3 Burgerlijk Wetboek) De voor dinsdag 15 juni 2004 aangekondigde openbare verkoop van: Het woonhuis met ondergrond en erf aan de Piet Heinstraat 6 te Noordwijk, kadastraal bekend gemeente Noordwijk, sectie N nummers 631 en 710, respectievelijk groot vijfenzeventig centiare (75 ca) en tien centiare (10 ca), GAAT NIET DOOR. Inlichtingen bij: ADVOCATEN EN NOTARISSEN Pantheon 25 Enschede Tel. 053 - 480 47 00 Fax 053 - 480 42 95 F.H.J.Giandrup@kienhuishoving.nl mr. F.H.J. Glandrup. Meer info op www.kienhuishoving.nl of www.veilingnotaris.nl Dullaart glas Leiden BV Al 70 jaar een begrip in Glas! Vensterglas Spiegels en spiegelwanden Decoratief glas Gehard en gela Geslepen glas Isolerend glas Gezandstraald glas Voorzetramen Glazen tafels Glas In lood Hardglazen deuren (071589 68 82 (071589 80 47 Fax (071589 63 35 Kabelbaan 1Leiderdorp bedankt Voor hun bijdragen als hoofdsponsor de afgelopen 3 jaar. RE CYCLING Makma Cabin 900 Hit voorraad leverbaar (o.a. 125 pk, 220 V, douche-toilet) Zéér aantrekkelijke korting. www.makma.nl Leiden, Zoeterwoudseweg 21, 071 - 5791000 Makma Caribbean 31 Nieuw te bouwen en leverbaar eind juli 2004. Compleet met 100 pk Yanmar, douche/toilet, veel teakafwerking, etc. 139.500.' (inruil mogelijk) www.makma.nl Leiden, Zoeterwoudeeweg 21, 071 - 5791000 CARAVANCENTRUM op schitterende lokatie aan een groot recreatiemeer Reeds 23 bungalows verkocht. Dorpsstraat 13 1842 GS Oterleek NH, (nabij Alkmaar) www.stekelbos.nl TEL. 072-5710484 Tienduizenden mensen wel. Zij hebben last van aanvallen en weten nooit wanneer ze toeslaan. Help mee in de strijd tegen epilepsie en geef aan de collectant. Bedankt. Erwin Koeman, ambassadeur Epilepsie Fonds Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine collecte 24 t/m 29 mei 2004 giro 222111 www.epilepsie.nl tel voor meer informant de Pmonttl Aceounlfntp, (075) 611 3677 Oris Project Support is voor Giesbers-Maasdijken Bouw op zoek naar een Standplaats: Alphen a/d Rijn Oris Bouw is onderdeel van Oris Project Support en is gevestigd in Amsterdam en Den Haag. Wij zijn gespecialiseerd in de werving selectie en detachering op het gebied van bouw, civiele techniek en architectuur. De werkzaamheden De ervaren calculator maakt met grote mate van zelfstandigheid kostprijs berekeningen op basis van bestek en tekeningen, maar kan ook kostenramingen opzetten aan de hand van eenvoudige schetsen en minimale omschrijvingen. Heeft relevante kennis en ervaring als calculator, een commerciële instelling, werkt procesmatig en oplossingsgericht en beschikt over 5 a 10 jaar relevante werkervaring. Kan werken in teamverband, zowel intern als in een bouwteam. Affiniteit met Ibis-Trad is een pré. Om uw en onze ambities te realiseren, zijn er ruime opleidingsmogelijkheden beschikbaar. Functie-eisen HTS-bouwkunde of MTS aangevuld met vakgerichte cursussen; Relevante werkervaring in een soortgelijke functie in de bouw; Commerciële instelling; Zelfstandig met verantwoordelijkheidsgevoel; Bekend met het bouwbesluit; Ervaring met automatisering. Ons aanbod Voldoende ontplooiingsmogelijkheden, een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid binnen de functie in een open en informele werksfeer. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Een persoonlijkheidstest kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw sollicitatiebrief inclusief CV kunt u - bij voorkeur per email - sturen aan: Oris Project Support BA T.a.v. De heer Jos van der Hulst 4Van Diemenstraat 78 1013 CN AMSTERDAM Email: vat Stichting Bollenstreek biedt in de regio Duin- en Bollenstreek aan bijna 500 mensen met een verstandelijke beperking een grote diversiteit aan ondersteuningsvormen. Er zijn ruim 500 medewerkers werkzaam en het Centraal Bureau bevindt zich in Noordwijkerhout. De organisatie is onderverdeeld in divisie Dagbesteding en divisie Wonen. Deze zijn ieder vanuit een eigen professie verantwoordelijk voor de ondersteuning aan de cliënten. De organisatie is sterk in ontwikkeling. De stichting ondersteunt mensen met een verstandelijke beperking, opdat zij 'gewoon' hun eigen leven kunnen leiden, met hulp van flexibele, individuele ondersteuning bij het dagelijks functioneren. 'Gewoon' betekent zélf regie hebben over je leven, zélf keuzes maken, rechten en plichten hebben, autonoom zijn, vrienden hebben, je kunnen ontplooien, naar vermogen bijdragen aan de samenleving, een zinvol leven leiden. De intentie is om medio 2004 te fuseren met het Rijnlands Voorzieningen Centrum te Katwijk. Op dit moment wordt met veel energie door beide organisaties gewerkt aan de verdere uitwerking en invulling van de nieuwe organisatie. De nieuwe organisatie biedt ondersteuning aan ongeveer 700 cliënten en zal werken met ruim 800 medewerkers. VOOR DE INTRA- EN SEMIMURALE CLIËNTEN VAN STICHTING BOLLENSTREEK ZIIN WIJ PER DIRECT OP ZOEK NAAR EEN TWEEDE voor 12-16 uur per week Uw functie. Het grootste deel van uw werkzaamheden zal bestaan uit het verder invoeren van Totale Communicatie en het ondersteunen van begeleiders daarbij. Daarnaast geeft u informatie en adviezen aan begeleiders en familie over eet- en drinkproblematiek. Ook neemt u gehoorscreeningen af en begeleidt u cliënten en hun omgeving bij slechthorendheid. Onze eisen. U bent in staat zelfstandig te werken, zowel in individuele behandelingen als in groepsbehandelingen. Tevens kunt u in een multidisciplinair teamverband werken. Ervaring met de behandeling van verstandelijk en lichamelijk gehandicapten strekt tot aanbeveling. Uw opleiding. HBO logopedie. Arbeidsvoorwaarden. De functie is ingedeeld in functiegroep 50 van de CAO Gehandicaptenzorg, minimaal 1.751,- en maximaal 2.850,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Informatie? Voor informatie kunt u bellen naar Saskia Meijers, logopediste, telefoon (0252) 345 761 (dinsdag) of Hilske van der Krogt, arts, telefoon (0252) 345 760 (niet op woensdag). Sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: Stichting Bollenstreek, Dienst P&O, t.a.v. Hans Hoogeveen, Postbus 244, 2210 AE Noordwijkerhout of per e-mail sturen naar hhoogeveen@stgbollenstreek.nl. Graag op de brief én de envelop het vacaturenummer vermelden: 421 NB: Deze advertentie wordt tevens intern en bij het Rijnlands Voorzieningen Centrum én extern bekend gemaakt, bij gelijke geschiktheid hebben kandidaten werkzaam bij Stichting Bollenstreek voorrang. Kandidaten van het Rijnlands Voorzieningen Centrum hebben bij gelijke geschiktheid voorrang op externe kandidaten Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. STICHTING BOLLENSTREEK voor zorg- en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke beperking Voor de leiding van een Aldi-markt in de regio zoeken wij: Tot uw taken behoren met name de leiding over personeel en de personeelsplanning, de goederen- stroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pre. Heeft u in een ancfer beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u het vermogen heeft met mensen om te kunnen gaan, dan bent u voor deze positie geschikt Om uw taken goed te beheersen, bereiden wij u intensief voor op uw inzet als filiaalleider. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, gebaseerd op het bereikte prestatieniveau. Wfj verwachten naast leidinggevende verantwoordelijk heid, persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Uw sollicitatie met CV en diploma's, stuurt u naar: ALDI Zaandam B.V, Ta.v. dhr. R.Y. Schipi Postbus 1504,1500 AM 2 m AANFASSINGS8ED Wij zijn op zoek naar een enthousiaste Autobekleder Of diegenen die daarvoor opgeleid willen wori Je hebt LTS-nivo of vergelijkbaar. Wij bieden je een uitdagende en afwisselende funktie in een klein en dynamisch bedrijf. Je leeftijd ligt tussen de 18 en de 30 jaar en je woont hier in de regio. Ons bedrijf bevindt zich nog in Voorhout. Over een jaar verhuizen we naar een schittert nieuw pand op bedrijventerrein Nieuw-Vennej Wat doen wij Wij passen auto's aan voor gehandicapten. Mensen met een beperking die zelf willen rijd mensen in een rolstoel die gereden moeten worden. Wat daar bij komt kijken willen we je graag la zien. Surf naar onze site www.biermanab.nl en mail of schrijf mij een brief met CV. Aanpassingsbedrijf Bierman T.a.v.: Erik Henneken J.v.Beierenweg 31 2215 KT Voorhout Tel. 0252-210611 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs ge 0 zoekt voor diverse opdrachtgevers in de regio Leiden enthousiaste en ervaren voor zowel vaste als tijdelijke functies. Bovendien maken wij graag kennis met ervaren collega's voor de functie van adviseur of manager in personeelsbemiddeling. Interesse? Kijk voor meer informatie en vacatures op www.exactpi.nl of stuur je cv naar leiden@exactpi.ni. Bellen kan ook naar tel. 071 - 514 20 20. Ter versterking van onze divisie onderwijs, zijn wij op zoek naar doortastende, organisatorisch sterke Dit is het werk IQn In deze ultieme regelfunctie vorm je de spreekwoordelijke "spin in het web" als het gaat om het opzetten en actualiseren van opleidingen in de volgende vakgebieden; Openbare orde en veiligheid Juridisch en makelaardij Je werft en beoordeelt de juiste mensen voor het (gedeeltelijk) uitwerken van het project. Je plant en coördineert het werk van externe medewerkers en je beoordeelt het door hen aangeleverde materiaal. Je signaleert knelpunten en levert - van begin tot eind - een actieve bijdrage aan een soepel verloop van het productietraject. Dit is je profiel Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en bent niet bang voor deadlines. Accuratesse, stressbesten digheid en organisatietalent zijn de belangrijkste kenmerken van je persoonlijkheid. Je beschikt vanzelfsprekend over uitstekende communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal) en hebt een brede interesse. Je hebt een HBOAA/O-werk- en denkniveau. Dit is de LOI Bij de Leidse Onderwijsinstellingen werken N zo'n 250 vaste medewerkers en 1 000 doei en auteurs. Het assortiment omvat ruim 350 opleidingen, waaronder een groeiend aantal officiële HBO-opleidingen. Al deze opleidingen worden binnen de muren van het LOI-gebouw ontwikkeld. Verantwoordelijk voor het continue ver nieuwingsproces van ons assortiment zijn 1 projectleiders. In het productieteam coönfn zij de realisatie van nieuwe en de actualisa van bestaande opleidingen. Daarbij spelen |t ICT-toepassingen een belangrijke rol. DankJ projectleiders verloopt het intensieve traje< tussen idee en uitvoering efficiënt en soep - Zodat de 100 000 cursisten die jaarlijks bij o studeren, verzekerd blijven van topkwalitei Dit bieden wij je Werken als projectleider beteke een verantwoordelijke en zelfst !r positie in een professionele org; Hierbij horen een prima salaris, een aantref winstdelingsregeling en uitstekende secun arbeidsvoorwaarden. Heb je eerst nog vragen? Bel dan evei[v Michiel Veldhuisen (071) 54 51 342. Wil je meteen solliciteren? Stuur dan binn twee weken je sollicitatiebrief met je curri >i< vitae naar personeelszaken@loi.nl.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 24