bavak Schulpen Schuim Geef voor vakantieplezier Verkoopadviseur m/v Omnizorg WerïTN www.werkkring.nl SECRETARESSE (m/v) Giro 145 Breda Infotheek 'Docu-Mentor B.V. Bel voor meer informal de Personeel Accountgro (075) 681 3677 PERCLIP INTERNATIONAL Uitgeverij van wenskaarten, gifts en stationery Ter versterking van ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een gedreven en enthousiaste Het rayon betreft de regio Zuid-Holland. Paperclip International B.V. is een Nederlandse organisatie met het hoofdkantoor in Veenendaal. Vanuit Veenendaal worden tevens de zes Europese vestigingen en de wereld wijde export aangestuurd. Dagelijks zijn meer dan 100 mensen in diverse divisies, uiteenlo pend van ontwikkeling tot verkoop, werkzaam voor Paperclip International B.V. De functie! na een praktijkgerichte inwerkperiode word je verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbouwen van onze collecties in de retailmarkt, hierbij te denken aan kado- en kaartwinkels, (kantoorboekhandels en grootwarenhuizen je adviseert en assisteert jouw klanten om samen te werken aan een optimaal resultaat je bent verantwoordelijk voor het uitbouwen van de omzet in jouw rayon je rapporteert dagelijks aan jouw rayonmanager Wie zoeken wij? een contactueel sterke persoonlijkheid met verantwoordelijkheidsgevoel en goede commerciële vaardigheden je vindt het een uitdaging om geheel zelfstandig te functioneren en bent flexibel inzetbaar met betrekking tot de te verrichten werkzaamheden je functioneert minimaal op MBO-niveau, verkregen door opleiding of ervaring je past binnen ons jonge verkoopteam je bent in het bezit van rijbewijs B je bent woonachtig in Leiden, Alphen a/d Rijn of omgeving Wat kun je verwachten? Een afwisselende fulltime baan binnen een snel groeiende organisatie, met een prima vast salaris, onkostenvergoeding en een representatieve auto van de zaak. Heb je interesse? Ben je geïnteresseerd in bovenstaande functie stuur dan je sollicitatiebrief vergezeld van jouw C.V. binnen 10 dagen naar: Paperclip International B.V. T.a.v. Dhr. L. Corstens, Postbus 2913900 AG Veenendaal E-mailen kan natuurlijk ook. Het E-mailadres is: vacature@paperclip-int.com Ons internetadres is: www.paperclip-int.com Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Noord-Kennemerland Voor Zuyder Waert zoeken wij per i september 2004 een Basisarts Verpleeghuisarts in opleiding voor (gemiddeld) 28 uur per week. Als nieuwe collega komt u terecht in een dynamische organisatie waar de zorgverlening aan de bewoners centraal staat. U werkt samen met twee verpleeghuisartsen. Wij zoeken een enthousiaste collega met een open en ondernemende houding, die affiniteit heeft met zorgverlening aan ouderen en in een op zorg gerichte multidisciplinair georiënteerde omgeving werkt. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden in de contacten met de overige zorgdisciplines en familie. De verpleeghuisarts in opleiding werkt en leert onder supervisie van een verpleeghuisarts/opleider. De opleiding geschiedt in samenwerking met GERI0N (VU medisch Centrum te Amsterdam). De somatische stage vindt plaats in een somatisch verpleeghuis. Wij bieden: Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimum 2.573,00 tot maximaal 4.321,63 (FWG 65) bruto per maand bij een volledig dienstverband. Uw reactie: Bel voor meer informatie met de heer R. Meulenberg, verpleeghuisarts (072) 5762700. Meteen solliciteren kan natuurlijk ook. Uw brief ontvangen wij graag vóór 22 juni a.s. gericht aan Stichting Omnizorg Noord- Kennemerland, t.a.v. de afdeling personeel en opleiding, Postbus 108, 1700 AC Heerhugowaard. Reageren per E-mail: secr@omnizorg.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ylkrmg Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van personeelszorg en integraal personeelsbeleid. RESTAURANT ALLEM ANSGEEST Hofweg 55 2251 LP Voorschoten tel.:071 -576 41 75 Vraagt voor spoedige indiensttreding een ZELFSTANDIG WERKEND KOK ter versterking van onze brigade. Opleiding: S.V.H. en ervaring in soortgelijke restaurants is een pré. Ons restaurant is op zon- en feestdagen gesloten. Sollicitaties, mondeling, na telefonische afspraak met onze Chef-Kok Dhr. J. de Lange GROENENDIJK .V KLOPPENBURG advocaten is een kantoor waar 7 advocaten en 6 ondersteuners in een informele sfeer en in teamverband samenwerken Wij zoeken wegéns zwangerschapsverlof van één van de secretaresses een parttime (werktijden in overleg) op tijdelijke basis van 1 juli 2004 tot (circa) 1 december 2004 Functie-inhoud: Zelfstandig afhandelen van correspondentie Ontvangen van cliënten Agendabeheer Functie-eisen: MBO opleidingsniveau Secretariële ervaring, juridische ervaring is een pré Accuraat, zelfstandig, discreet en enthousiast Wij bieden: Een goede werkomgeving Prettige collega's Informele werksfeer in een kleine organisatie Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met mevrouw Van Lieshout Tel.: 071-515 58 43. Sollicitaties, tot uiterlijk 9 juni 2004, graag richten aan: Groenendijk Kloppenburg Advocaten, t.a.v. Mw. M.J.B. van Lieshout, Postbus 788, 2300 AT Leiden. Acquisitie naar aanleiding van d( it niet op prijs gesteld. Ruim 6750 zieken en gehandicapten beleven dit jaar de vakantie van hun leven. Dankzij de Zonnebloem en dankzij de hulp van 7000 vrijwilligers. Door de extra voorzieningen en aan passingen die nodig zijn. kosten deze vakanties veel geld. U kunt de Zonnebloem helpen om haar vakanties voor zieken en gehandicapten toch betaalbaar te houden. de Zonnebloem Postbus 2100.4800 CC Breda Tel. (076) 564 6362 E-mail: info@zonnebloem.nl www.zonnebloem nl EFFICIENCY Bavak Efficiency B.V. is gespecialiseerd in het leveren van Cliënten Begeleidings-systemen waatbij gebruik wordt gemaakt van IT en hightech apparatuur. Vele instanties binnen Nederland realiseren een optimale dienstverlening door gebruik te maken van een Bavak Cliënten Begeleidingssysteem Als marktleider hebben wij een stevige positie opgebouwd, gebaseerd op het gebruik van kwalitatief hoogwaardige producten evenals de levering van een optimale service. Bavak Efficiency is een dochtermaatschappij van Q-Matic Sweden AB en onderhoudt daarvoor wereldwijde contacten met dealers en afnemers. Om de continue groei van onze gezonde onderneming te kunnen voortzetten zoeken wij per direct een medewerker voor onze Verkoopbinnendienst. Taakomschrijving maken van offertes en de coördinatie hieromtrent, telefonisch adviseren van bestaande en potentiële klanten, ondersteunen van de verkoopbuitendienst, bewaken van uitgebrachte offertes en het nabellen hiervan, samenstellen, onderhouden en beheren van verkoopmateriaal, P ondersteuning bieden bij het professionaliseren van de verkoopafcj Wij vragen jen ervaring in een soortgelijke functie, |gn een goede algemene ontwikkeling op MBO-niveau, jet algemene kennis van IT-producten, voi een goede beheersing van de Nederlandse (ABN) en de Engelse kri woord en geschrift, een goede kennis van MS-Word MS-Excel, een pro actieve en commerciële instelling, de vaardigheid om zelfstandig en accuraat te kunnen werken, goede contactuele en organisatorische eigenschappen, klantvriendelijke en servicegerichte instelling, een collegiale instelling. P1 P M P pj p lei Waarom Bavak Efficiency 'st Binnen de Bavak organisatie wordt naast de ontwikkeling van producten?61 aandacht geschonken aan de persoonlijke ontwikkeling van de medewei Functiegerichte opleidingen alsmede de grote diversiteit aan werkzaamlfil maken het bedrijf tot een plezierige onderneming om voor te werken wa^j teamgeest centraal staat. Wat biedt Bavak een interessante functie binnen een jong en dynamisch team n werksfeer, een goed salaris in overeenstemming met de functie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, in- en externe opleidingsmogelijkheden, grote mate van zelfstandigheid, de materialen en voorzieningen benodigd voor een goede uitvoering van uw functie. Uw schriftelijke reactie voorzien van CV kunt u sturen aan: Bavak Efficiency B.V. T.a.v. afdeling Personeelszaken Postbus 3138 2220 CC Katwijk of per e-mail: r.d.haas@bavak.com itF lid >ai Pc 9. Bavak Efficiency B.V. Ambachtsweg 20 2222 AL Katwijk tel. (071)402 33 44 fax (071)402 42 57 www.bavak.com Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met de he H.E.J. Waaijenberg, Commercieel directeur, (071) 402 33 44. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Schulpen Schuim is 's werelds grootste producent van schuursponsen, sponsen en doekjes. De groep heeft vestiginge^e Nederland, België, Spanje, Griekenland, Hongarije, Slowakije, Engeland, Verenigde Staten en China en biedt werkg< aan meer dan 500 medewerkers. 115 Voor onze hoofdvestiging op Bedrijventerrein Roomburg, Zaalbergweg 17 te Leiden, zijn wij op zoek naar een U FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER Fulltime Functie-omschrijving: U gaat deel uitmaken van een klein professioneel team dat versterking zoekt van een deskundig en ervaren medewerker. In deze zelfstandige functie bent u verantwoordelijk voor het tijdig, juist en volledig analyseren, invoeren en controleren financiële administratie van een dochteronderneming. Functie-eisen: Allround ervaring in crediteuren, debiteuren en grootboekcontroles en maandelijkse rapportages: Minimaal MBO werk- en denkniveau of minimaal MBA. aangevuld met enige jaren werkervaring op financieel/administratief gebied; Kennis van de Engelse taal in woord en geschrift. Belangstellenden (m/v) kunnen zich schriftelijk wenden tot: Schulpen Schuim Leiden b.v. t.a.v. de heer A.C.GH. van den Berg Postbus 76 2300 AB LEIDEN Telefoon: 071-531 21 21 E-mail: ton.vandenberg@multy.nl http://www.multy.nl HOUSEHOLD CLEANING U< Infotheek Docu-Mentor BV is een recent opgericht bedrijf binnen de Infotheel/e NV. De Infotheek Groep is een snelgroeiende onderneming met ruim 140 mede:r verdeeld over vijf bedrijven die actief zijn op de automatiseringsmarkt. je; r Werken bij Infotheek Docu-Mentor BV betekent terecht komen in de uitdagende rrie merkonafhankelijke print -en kopieeroplossingen. Docu-Mentor maakt gebruik eigen landelijke servicedienst en beschikt over nationale en internationale inkoopcc Je komt te werken in een jong, enthousiast en dynamisch team waar een informele legiale werksfeer heerst. fl pi Om verdere groei van Infotheek Docu-Mentor BV te realiseren hebben wij de je vacature: ie ri Vertegenwoordiger documentoplossingen m/v 40 uur per wp Functieomschrijving: e Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van je verkoopdoelstelling. h Je taken bestaan onder meer uit: e - het op actieve en creatieve wijze benaderen van prospects en hen met je comi>f daadkracht overtuigen van het concept van Docu-Mentor; -1 - het bezoeken van bestaande en potentiële opdrachtgevers, zodra je op de hooP van hun wensen en eisen zet je deze op een klantvriendelijke en vakkundige manr oplossingen en verkoopresultaten. Kortom een veelzijdige job met veel ruimte voor eigen initiatief. Functie eisen: - voor de invulling van deze uitdagende buitendienstfunctie beschik je over MBO'£ niveau en je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare succesvolle B-t-B verkoopervarinjf - je bent commercieel, resultaat- en oplossingsgericht en je hebt overtuigingskrach - je hebt ervaring in het vakgebied ICT, ervaring en/of kennis in de verkoop van I. machines is een pré; - je toont gedrevenheid, een hoge inzet en je bent ambitieus; - contactueel ben je sterk en je beschikt over een goede kennis van de Nederlandi woord en geschrift; - je neemt initiatieven en handelt pro-actief. 'j Infotheek Docu-Mentor BV biedt je een passend vast salaris met een got1 visieregeling, perfecte secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een goed pensioei loonregeling en scholingsmogelijkheden. Bij de Infotheek Groep NV zijn er vol groeimogelijkheden indien jij over de juiste bagage beschikt. Enthousiasme, positiviteit en flexibiliteit zijn de eigenschappen die het succefi Infotheek Groep NV mede bepaald hebben. Wil jij hier je bijdrage aan leven doe jij aan de bovenstaande kwaliteiten? Dan willen wij graag een gesprek gaan. Stuur je sollicitatiebrief en uitgebreid curriculum vitae op naar: Infotheek Docu-Mentor BV., T.a.v. Dominique Janssens Postbus 52 7 2300 AM Leiden of via e-mail Kijk ook eens op www.docu-mentor.nl Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectie. Omnizorg Noord-Kennemerland omvat de Woonzorgcentra Buiten Zorg te Zuid-Scharwoude, De Molenhoeve te Sint Pancras en verpleeghuis Zuyder Waert te Heerhugowaard. Omnizorg Noord-Kennemerland verleent zorg aan - met name - ouderen binnen de gemeenten Langedijk en Heerhugowaard. De zorg wordt in nauw overleg met de zorgvrager geleverd. Kleinschaligheid staat hierbij hoog in het vaandel en wordt nage streefd in zowel de bouw-woonvorm als de omgang en de zorgverlening. I

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 20