Argentijnen dansen de tango in Parijs SPORT 'Ik hoor achter de spitsen te spelen' Klagen over nieuwe ballen is van alle tijden Vonk volgt bij Ajax Boschker op Duitsers overtuigen niet oolll wil Athene les - Mike Powell wil =age leeftijd zijn rentree T de atletiek. De we- dhouder verspringen ten plaats in de Ameri- iympische ploeg voor 'owell bracht het we- d op 8,95 meter tij- IVK van 1991 in Tokio, verbeterde hij het 23 t record van Bob Be- l sinds de Spelen van 968 op 8,90 meter rwell veroverde nooit v^h goud. Wel tweemaal /"Seoul 1988 en Barcelo- Seide keren achter f's. Powell denkt dat 2 ^rol als coach zijn tech- e Verspringer verbeterd »en - nu terug ^Valencia Claudio Ranieri, die lsea op straat is gezet, =^ren een akkoord be- FC Valencia over een contract. Ranieri was in 1997 tot 1999, in n de Spaanse voetbal- r d( Mourinho, de ex-trai- C Porto, volgt hem bij !P- ni ïht donderdag 3 JUNI 2004 agse tterdam m - Rotterdam heeft aar weer een Zesdaag- ielerevenement, dat aatst in 1988 in Ahoy" ouden, is van 6 tot en neihuari. Als wedstrijdlei- torick Sercu aangetrok- elg die die functie ook itein de zesdaagses van errun, Gent en Bremen. 1 afZijlaard-Van Moorsel kindens het evenement /an de wielersport. =ngen mag ontslaan K«i - FC Groningen ren van de arbitrage- van de KNVB toe- gekregen om Regillio 15 juni te ontslaan. |ad daartoe verzocht |de zijn medespeler ijs had bedreigd. moet Vrede eenaf- van 40.000 euro beta- ijn nog een jaar door- :ontract. lager: Drie !ou Van de Haar aanklager van de eft Hans van de Haar trecht in staat van be ng gesteld wegens 'het >p de voet van een te er' in de finale van de iip. Hij heeft de voet- ,1a i schikkingsvoorstel qgjjin drie wedstrijden waarvan één voor- k. De voetballer moet >chtend half tien laten roeJiij het eens is met het ip turnster üters afgewezen :uri| Turnster Loes Lin- nog niet naar Athene. :p van de gymnastiek- >U tegen het besluit koepel NOC*NSF om 16) niet af te vaardigen ilympische Spelen, is loor een onafhankelij- iscommissie afgewe- ers krijgt tijdens het ^Jlerlands Kampioen- 19 en 29 juni wel een leid om zich alsnog te /oor de Spelen. Alle dse turnsters die mo- °P^oen aan het Dutch en' anen zich dan nog en. Linders scoorde door Mare Molenaars parijs - De tango heeft iets me lancholisch, maar niet in Parijs. Op het gravel van Roland Garros transformeert de meeslepende treurmars in een gloedvolle vreugdedans. Na Guillermo Coria bereikten gistermiddag opnieuw twee Argentijnen de halve fina les van de Open Franse kampi oenschappen: David Nalbandian en Gaston Gaudio. Het is niet eerder vertoond, drie Argentijnen bij de laatste vier in een grand slam. Maar om nu te zeggen dat het land op zijn kop staat, dat nu ook weer niet. Het sensationele offensief van de Zuid-Amerikaanse keurtroepen is goed voor een vermelding op de voorpagina van de kranten, maar er is nog geen sprake van luid toeterende auto's en wap perende vlaggen in de straten van Buenos Aires. „Dat is voor behouden aan het voetbal", weet Gaudio. Als enige ongeplaatste speler in de kwartfinales trad hij gister middag met een eclatante zege op Lleyton Hewitt (6-3, 6-2, 6-2) uit de schaduw van zijn be roemde landgenoten Guillermo Coria en David Nalbandian. Coria morste in Parijs nog geen set, de solide Nalbandian be roofde het toernooi van zijn pu bliekslieveling. In een zinderen de tweestrijd bleef hij gister middag drievoudig winnaar Gustavo Kuerten in vier sets de baas: 6-2, 3-6, 6-4, 7-6. De Ar gentijnen zijn daardoor verze kerd van minimaal een finalist, maar een volledig Argentijns onderonsje op de slotdag van het toernooi ligt meer voor de hand. Alleen een stunt vandaag van de Britse grasspeler Hen man tegen titelfavoriet Coria kan nog roet in het eten gooien. Guillermo Coria. Foto: AP/Laurent Rebours Gaston Gaudio. Foto: AP/Laurent Rebours David Nalbandian. Foto: Reuters/Jack Dabaghian Een groot volksfeest Ligt derhal ve in het verschiet, ook al waren de successen op de tennisbaan gisteravond in het sportgekke Argentinië nog volledig onder geschikt aan het voetbal. In de aanloop naar het WK 2006 stond de kraker tegen aartsri vaal Brazilië op het programma. Daar moet alles voor vvijken. Een verklaring voor de opmer kelijke opmars van het Argen tijnse tennis is niet eenvoudig te geven. Zelf houden ze het er op dat ze keihard werken en dat de huidige generatie elkaar tot grote hoogte stuwt. Net als de Spanjaarden enkele jaren gele den, trekken ze voortdurend sa men op, trainen ze samen en profiteren ze van de extra facili teiten die de Argentijnse bond biedt. „We zijn allemaal vrien den van elkaar. Dat helpt als je zo vaak, zo lang en zo ver van huis bent. We maken elkaar be ter", zei Gaudio. Het collectieve succes roept ui teraard ook vraagtekens op. Sinds het moment dat Coria (vervuilde voedingssupplemen ten) en zijn landgenoot Chela zijn betrapt op doping, verke ren de Argentijnse loopwonders in verdachte hoek. In de wan delgangen van het profcircuit gonst al enige tijd een hardnek kig gerucht dat er zoiets bestaat als een 'lijst van zes'. Daarop zouden de namen van zes top- spelers staan die weliswaar po sitief hebben getest, maar die om onduidelijke redenen nooit zijn gesanctioneerd. Ook de naam van Nalbandian zou op die lijst voorkomen, maar het harde bewijs daarvoor is nooit geleverd. Soortgelijke verdachtmakingen waren er eerder aan het adres van de Spanjaarden. Het is mis schien ook wel de tol van het succes. Coria rijgt de ene over winning aan de andere en staat inmiddels derde op de wereld ranglijst. De onverstoorbare Nalbandian is in potentie een nieuwe nummer een. Hij is ver uit de meest complete speler van het stel en reikte twee jaar geleden al tot de finale op het gras van Wimbledon en was vo rig jaar dicht bij een finaleplaats op de hardcourts van New York. „Beter dan Federer", be weert Gaudio, die op zijn beurt weer gezegend is met mis schien wel de beste (eenhandig geslagen) backhand van het cir cuit. Voor Hewitt was er alvast geen doorkomen aan. „En dan te bedenken dat ik me vorige Seedorf is vastbesloten EK 9,237 op de oor de KNGU was dat e om de Udense af te j naar Athene. NOC 1 s de voordracht af. inei ïzeil coach i.poloërs v?°Nick Vroon is be- ial *t interim-bondscoach ïderlandse mannen- jploeg. Hij begeleidt ale selectie tijdens de =Duisburg en Slovenië, en met 23 juni. s assistent-bonds- de vrouwen. Hij is de 6 opvolger van bonds- n de Vogel die na het olympisch kwalifica- iteroi in Rio de Janeiro af- °j^ors redden ^naco HSi 13.. Een financiële injec- miljoen euro heeft ub AS Monaco van de oot |g gered. Het kapitaal een aantal nieuwe Vorig jaar werd de li- men AS Monaco door de jk wmd ingetrokken. De rlated 87 miljoen euro in Door een financiële uiteran 25 miljoen euro irtpcAlbert van Monaco ïoorlub in hoger beroep egelaten tot de eerste Frankrijk. door Jaap van Essen lausanne - Het belangrijkste nieuws was gisteren dat Claren ce Seedorf nog deel uitmaakt van Oranje. Immers, menigeen suggereerde dat Advocaat zich zou moeten ontdoen van een speler die slechts op één be paalde plaats wil spelen en an ders liever helemaal niet in ac tie komt. Stel dat nog een hand jevol Oranjeklanten dergelijke eisen zou stellen? Maar Advocaat zegt dat hij he lemaal geen conflict ziet. Inte gendeel, hij noemde de opstel ling van Seedorf gisteren zelfs 'moedig' en 'professioneel'. De bondscoach snapt de beweeg redenen van zijn speler ook nog. „Hij wil koste wat kost voorkomen dat hij geslachtof ferd wordt voor een mindere prestatie op een positie waar hij zich niet prettig voelt." Dat is Seedorf inderdaad al di verse malen overkomen. Op de twee laatste toernooien werd hij telkens na een zwakke ope ningswedstrijd van Oranje naar de bank verbannen. „Dan werd steeds ik er uitgeflikkerd omdat ik als een soort rechtsbuiten niet functioneerde", stelde See dorf gisteren. „Dat wil ik nu dus niet meer meemaken. Daarom ga ik alleen maar voor de plaats in het elftal waar ik echt'tot mijn recht kom. Aan de zijkant is dat dus niet." Afgelopen maandagavond was het tijd voor een gesprek tussen Seedorf en Advocaat, vond See dorf. Hij had op de training ge merkt dat niet hij maar Van der Vaart tegen de Faeröer achter de spitsen zou spelen. Wat er nu precies uit het sa menzijn met de bondscoach moet worden gedestilleerd, is een beetje wazig. Volgens Ad vocaat is Seedorf in principe bereid overal te spelen als het teambelang dat vraagt. Maar de speler zelfheeft een andere uit leg. „We hebben afgesproken dat het uitgesloten is dat ik op rechts speel. Ik wil centraal spe len, daar ben ik op niijn best, daar hoor ik thuis." Ook op een ander pimt wijkt de interpretatie van de 'afspraken' tussen Advocaat en Seedorf af. De bondscoach zei zowel dins dag als gisteren klip en klaar dat Rafael van der Vaart de eerste keus is voor de positie die See dorf claimt. „Omdat hij meer scorend vermogen heeft." Seedorf echter zegt «lat de af spraak is dat tot de openings wedstrijd tegen Duitsland ie dereen zich nog moet bewijzen. „Volgens mij heeft nog bijna niemand een vaste plaats. Ik ga dus de komen «de dagen la ten zien dat ik daar moet spe len." Dan volgt het delicate deel van zijn betoog; Seedorlf acht zich beter dan Rafael van der Vaart en vindt ook dat hij zelf zo on derhand recht heeft op de plaats die hij al zo lang ambi eert. „Ik heb daar heel lang op moeten wachten." En dan ook nog: „Scorend vermogen? Hoe veel heeft Van der Vaart er dan gemaakt dit seizoen?" Zeven dus. Inderdaad helemaal niet veel. Clarence Seedorf maakt het zichzelf wel heel moeilijk. Want als Advocaat de komende twaalf dagen geen reuzenzwaai maakt, staat Van d er Vaart te gen de Duitsers in de basis. „Dat kan, dat is aan de coach, en dan zit ik op de bank. De kans dat ik speel op het EK is nu inderdaad kleiner. Maar so be it. Je moet keuz es maken in het leven." Seedorf maakt echter een keuze die het teambelan g van Oranje kan schaden. Immers, hij is in een bloedvorm. Met Seedorf als rechtshalf is Oranje waarschijn lijk beter dan met een andere speler op die plaats. Met zijn eigen rechterflankver- Clarence Seedorf, met de 'Roteiro', de veelbesproken EK-voetbal: Ik wil centraal spelen, daar ben ik op mijn best, daar hoor ik thuis." Foto: Hans van Weel bod maakt hij het Nederlands elftal dus zwakker. „Nee, ik schaad het teambelang niet. Tegen Griekenland heb ik ook nog aan de zijkant ge speeld. Ik speelde misschien in jullie ogen best goed, maar ik voelde me zelf geremd. Ik wil dat niet meer. Ik hoor bij Oran je achter de spitsen te spelen. Tegen de Belgen scoorde ik een voldoende terwijl de ploeg niet functioneerde. Tegen de Faerö er speelde ik goed, alleen jam mer dat die goaltjes er niet in vlogen." Opvallend genoeg prijst Seedorf Advocaat. „De trainer is een ge voelig en eerlijk mens. Ik vind dat hij tegenover mij correct en duidelijk is." De coach is ook al zo verbijsterend lovend over zijn lastigste leerling. Blijft de vraag wat er gebeurt als Advo caat Seedorf in de rust van Ne- derland-Duitsland opdraagt zich warm te lopen om in te vallen voor de rechtshalf. Dan is het waarschijnlijk weer tijd voor een goed gesprek. lausanne/gpd - Phillip Cocu gooide dinsdag de knuppel in het ballenhok. Hij hekelde na afloop van het duel met de Faeröer de speciale EK-bal. „Het is net of je tegen een baksteen trapt", oor deelde de aanvoerder van Oranje. In Tsjechië kreeg Cocu steun van Karl Bruckner. De bondscoach meent dat het onmogelijk is om met de 'Roteiro' een goede lange trap te spelen. Er wordt meer geklaagd over de grijze bal (met zwarte strepen) van Adidas. Het Duitse concern ontwikkelt voor vrijwel ieder groot toernooi een speciale bal en altijd is er gezeur over. Niet alleen de Duitse firma heeft daar last van, ook concurrent Nike overkomt het. De Ame rikanen Icwamen recent met hun 'Total Aerow\ dat ding met die ronde, rode strepen er overheen. Vooral keepers ver vloekten het speeltuig bij de introductie. Klagen «over nieuwe ballen is van alle tij den, weet ook bondscoach Dick Advo caat. Het Nederlands elftal wordt (zwaar) gesponsord door Nike en speelt en traint: derhalve normaal gesproken met de Total Aerow. Sinds afgelopen maandag echter oefent en speelt Oranje louter nog met de Ro teiro, w aarmee in Portugal de klus ge klaard rnoet worden. „Het is altijd even wennen", meende de bondscoach, die zelf liet zien weinig problemen met het grijze speeltuig te hebben. Voorafgaande aan de training van maandagmiddag trapte hij schijnbaar achteloos een ver dwaalde bal van circa 30 meter strak in de kruising. Zaterdag, tijdens de inter land Nederland-Ierland zal de Roteiro ook door de Arena vliegen. „Bij wijze van uitzondering mogen we dat van Ni ke", aldus Advocaat. Ook collega's van Cocu voorzagen wei nig problemen met de EK-bal. Roy Makaay al helemaal niet. Hij is werkne mer van Bayern München en bij die club voetballen ze al sinds de winterstop met de Roteiro. Pierre van Hooijdonk, de man met de beste vrije trap van Ne derland, trof het speeltuig maandag voor het eerst aan zijn voeten. „Volgens mij is er op zich niets mis mee." Blijft natuurlijk de vraag hoe objectief de verschillende meningen zijn. Roy Makaay heeft een uitstekend sponsor contract met Adidas en is sinds enkele dagen zelfs uitvoerig te zien in een com mercial van dat bedrijf waarbij hij op een oranje scooter door Europa toert. En Pierre van Hooijdonk? „Ik ben ook een Adidasmannetje. Maar ik ben echt heel eerlijk. Als een bal niet deugt, zeg ik dat echt wel." Phillip Cocu moet ondertussen wennen aan een nieuwe vocabulaire. Gisteroch tend werd hem door medespelers al toe geroepen: „Phillip, trap die baksteen ef- fe hier naar toe." week nog uit het toernooi wilde terugtrekken omdat ik het even helemaal niet meer zag zitten", lachte hij. Het overkomt hem wel meer. De ene dag kan de wispelturige Gaudio de hele wereld aan, de andere dag ver kent hij diepe dalen. Met de hulp van een psycholoog pro beert Gaudio vat te krijgen op zijn wisselende stemmingen. „Ik heb te vaak geroepen dat ik naar huis wilde en dat ik nooit meer een racket zou aanraken. Hij leert me om te genieten van wat ik doe. Ik kan je verzekeren: ik heb het reuze naar mijn zin hier." amsterdam/anp - Ajax heeft Hans Vonk gecontracteerd. De 34-jarige keeper komt van SC Heerenveen, waar hij transfer vrij mocht vertrekken. Vonk te kent in Amsterdam een con tract voor één jaar. De Zuid- Afrikaanse keeper vult de open gevallen plaats van Sander Boschker in. De doelman, die vorig seizoen werd overgeno men van FC Twente, keert terug naar zijn oude club. Boschker (33) mag Ajax transfervrij veria ten. Hij had nog een contract tot 1 juni 2005. Met Twente kwam hij een verbintenis van drie seizoenen overeen. Feyenoord heeft overeen stemming bereikt met de Tune sische voetbalinternational Ka- rim Saidi over een vierjarige verbintenis. De Rotterdammers sloten met zijn werkgever Club Africaine de Tunis een princi peakkoord. De 21-jarige centra le verdediger, die dit jaar met Tunesië de Afrika Cup won, moet de defensie van Feyen oord versterken. „Hij is een echte verdediger", aldus coach Ruud Gullit. „En die kunnen we goed gebruiken." FC Utrecht heeft de 24-jarige Fransman David di Tommaso aangetrokken. De verdediger, die de opvolger moet worden van Patrick Zwaanswijk, teken de gisteren een driejarig con tract met een optie voor nog een seizoen. Di Tommaso is een voormalig jeugdintematio- nal en komt van het Franse Se dan, dat in de plaatselijke eerste divisie uitkomt. Daarvoor speelde hij voor de topclub AS Monaco en kwam hij onder meer in de Champions League uit. Tsjechië wint makkelijk van Bulgarije basel/anp/sid - Duitsland heeft een oefenwedstrijd tegen Zwit serland in Basel gisteren met 2- 0 gewonnen. Verdiend was dat nauwelijks te noemen, laat staan overtuigend. De Zwitsers, met PSV'er Johann Vogel als sturende kracht op het middenveld, waren lange tijd beter, maar verzuimden het overwicht in de score tot uit drukking te brengen. In het laatste halfuur namen de Duit sers, onder het toeziend oog van bondscoach Dick Advocaat, afstand door twee treffers van Kevin Kuranyi. De spits van VfB Stuttgart zorg de daarmee voor de weinige Duitse lichtpuntjes. Veel glans kreeg de zege, minder dan twee weken voor de openingswed strijd van het EK tegen Neder land, er niet door. Van swin gend voetbal en technische hoogstandjes, zoals onlangs te gen voetbaldwerg Malta (7-0), was geen sprake. Na afloop bevestigde de Duitse bondscoach Rudi Voller dat de 19-jarige Bastian Schweinstei- ger (Bayem München) en de nog een jaar jongere Lukas Po- dolski (l.FC Köln) meegaan naar Portugal. Beiden speelden nog geen A-interland. Tsjechië, ook tegenstander van Oranje op het EK, won gisteren zonder veel moeite met 3-1 van Bulgarije. Alle doelpunten wer den na rust gemaakt. Milan Ba ros, Jaroslav Plasil en Tomas Rosicky scoorden voor Tsje chië. De Ajacieden Zdenek Gry- gera en Tomas Galasek stonden in de basis. De eerste speelde de gehele wedstrijd rechts in de verdediging. Galasek maakte als controleur op het middenveld in de 70ste minuut plaats voor Roman Tyce, nadat hij een kuit- blessure had opgelopen. Jan Koller (schouder), Galasek en Vratislav Lokvenc (enkel) werden na de wedstrijd uit voorzorg in een ziekenhuis on derzocht. Daar bleek de fysieke schade mee te vallen. UITSLAGEN ATLETIEK Milaan. GP II Regione Lombardia 400 mh: 1 Herbert (ZAf) 49,47. 2 Gorban (Rus) 49,60, 3. Masjtsienko (Oek) 50,13, 4, Kortbeek (Ned) 50,53 Polshoog: 1 Mesnil (Fra) 5,70, 2. Blom (Ned) 5,70, 3. Gibilisco (Ita) 5,60 BASKETBAL New York. NBA, playoffs. Eastern Conference, finale: Detroit Pistons - Indiana Pacers 69-65. Eindstand: 4-2. PAARDENSPORT Koersen Groningen. Eerste koers 1 Speedy Clair (1 18,9), 2 Ri- mano P 3. Simba Niet gestart: Paulien Vic tory. winnend 2,10; duo 21,40; trio 53,80 duo 21,40; trio 53,80 Tweede koers 1 Ni- chole Hornline (1.17,1), 2. King Kung Rapp- son 3 Ovatio W winnend 1,90; duo 5,60; trio 16,20; dubbel winnend 3.60 duo 5,60; trio 16,20; dubbel winnend 3,60 Derde koers 1 Sunday Top Star (1.18,3), 2. So What EK 3 Tibor Sammer Niet gestart: The Maid Toto winnend 5,20, duo 50,10; trio 204.00.; duo 50,10; trio 204,00. Vierde koers 1 Sabi Pavas (1.20.8). 2. Top.Secret TSW 3 Paul Noord- landia winnend 2,40; duo 7,10; trio 21.80.; duo 7.10; trio 21,80 Vijfde koers 1 Antilope d'Aunou (1 17,5). 2 Rita Dee 3 Sauvette winnend 1,80; duo 22,40; trio 112,30.; duo 22,40; trio 112,30 Zesde koers 1 OJ Yankee (1.18,4), 2. Papi Raul 3. Nancy Cartouche Niet gestart: Norris winnend 2,60; duo 5,40; trio 33,10.; duo 5.40; trio 33,10 Zevende koers 1 Thor Companion (1.17,3), 2 Tabriz 8oko. 3 Tennessie Forest winnend 10,40; duo 33,60. trio 451,20 duo 33,60; trio 451,20 Achtste koers 1 Ronald van Ranum (1 18,9), 2 Randy Stardust3. Randey di An- geli 4. Nanda Woodflower. winnend 1,60; duo 14,80; trio 37.50.; duo 14,80; trio 37,50 Negende koers 1 Topaz Dragon (1.17.7), 2. Thor3 TopassMedo, 4 Tornado Medo winnend 1,70, duo 7,30; kwartet 43,30.; duo 7,30; kwartet 43.30 Totalisator- omzet: 43.048.50 Parijs. Roland Garros, 13,2 miljoen euro. Mannen, kwartfinales: Gaudio (Arg) - Hewitt (Aus/12) 6-3 6-2 6-2, Nalbandian (Arg/8) - Kuerten (Bra/28) 6-2 3-6 6-4 7-6. Vrouwen dubbel, kwartfinale!: Ruano Pascual- /Suarez (Spa/Arg/1) Husarova/Martinez (Slw/Spa/7) 3-6 7-6 6-2, Testud/Vinci (Fra/lla) - Farina Elia/Schiavone (lta/15) 6-3 6-0, Koetsnetsova/Likhovtseva (Rus/2) - Craybas- /Weingartner (VSt/Dui) 6-2 5-7 7-5, Navratilo- va/Raymond (VSt/5) - Petrova/Shaughnessy (Rus/VSt) 7-6 6-3. Gemengd dubbel, kwartfinales: Cara en Wayne Black (Zim/4) - Molik/Hanley (Aus) 6-2 6-4, Bovina/Zimonjic (Rus/SMo) - Srebotnik/Bob 8ryan (Slo/VSt) 3-6 7-5 7-5. Meisjes, derde ronde: Krajicek (Ned/4) - Huck (Fra) 4-6 7-5 6-1. Dubbel, eerste ronde: Kraji- cek/Bohmova (Ned/Tsj/6) - Parmentier/Pavlo- vic (Fra) 6-3 6-2; tweede ronde: Krajicek- /Bohmova -0 Kerber/Lesniak (Dui/Pol) 7-6 7-5. Jongens dubbel, tweede ronde: Kirilov- /Krasnoroetski (Rus) - Van Keulen/Arevalo (Ne- d/Est/5) 7-6 6-3. Eredivisie. Hilverheide - Popeye Goldstar 4-2, Amstelpark - Heerhugowaard 3-3, Dekker Tennis - leimo- nias 2-4, TC Groenekan - De Manege afg. VOETBAL Kwalificatie WK, Zuid-Amerikaanse zone. Uruguay - Peru 1-3. Venezuela - Chili 0-1. Bo livia - Paraguay 2-1 Stand: 1 Argentinië 5- 11, 2. Chili 6-10, 3. Paraguay 6-10. 4. Brazi lië 5-9, 5 Venezuela 6-9, 6. Peru 6-8, 7. Uru guay 6-7, 8 Bolivia 6-6, 9. Ecuador 5-4. 10 Colombia 5-4 Top-4 naar WK-eindronde, nummer 5 in play-off tegen winnaar Oceani sche zone. Oefenwedstrijden Zwitserland - Duitsland 0-2 (0-0). 62. Kuranyi 0-1. 84 Kurènyi 0-2. Tsjechië - Bulgarije 3-1 (0-0). 54. Baros 1-0, 74. Plasil 2-0, 84 Ro sicky 3-0, 90 Milen Petkov 3-1 Jamaica - Ier land 0-1 (0-1). 27. Barrett 0-1. Toeschouwers: 6155. Zuid-Korea - Turkije 0-1 (0-1). 21. Ha- kan Sukur 0-1 VOLLEYBAL Bratislava. European League, mannen. Groep 2: Slowakije - NegBland 1-3 (22-25 25-20 20-25 20-25) StJfe 1 Nederland 4- 8 (12-5), 2. Duitsland 4-4 (8-8). 3 Finland 4- 4 (8-10), 4 Slowakije 4-0 (7-12). WIELRENNEN Sankt Anton (Oos). Ronde van Duitsland. Derde etappe Wangen - Sankt Anton: 1 Sinke- witz (Dui) 166,6 km in 4.31.06, 2. Mancebo (Spa), 3. Weening (Ned) 0.25, 4 Klöden (Dui) 5 Gonzalez de Galdeano (Spa). 6 Hruska (Tsj) 0.47. 42 Den Bakker 12.40. 60. De Jongh 23.41, 61. Van Katwijk. 65 Knaven, 69 Posthuma. 80. Veneberg 23 47, 81. Van Dijck. 83 Sentjens. 87. Van der Ven. 89. En gels. Algemeen klassement: 1. Sinkewitz 9 00.34. 2. Hruska 0.11, 3. Ullrich 0.18, 4 Gonzalez de Galdeano. 5. Voigt 0.23, 6. Klöden 0.49. 10. Weening 2.05. 46. Den Bakker 14.27, 59 Knaven 24.44,66. Van Duimen 24.57, 71 Posthuma 25.10, 86 De Jongh 25.46. 90 Sentjens 25.59, 91. Van Katwijk 26.00, 96. Van Dijck 26.04. Karrantza (Spa). Euskal Bizikleta. Eerste etappe: 1 Martin Perdiguero (Spa) 164.4 km in 4 15 13. 2. Vicioso (Spa). 3 Sa muel Sanchez (Spa). 4 Alberto Martinez (Spa) 5. Serrano (Spa), 6. Heras(Spa)

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 7