Leidsch Dagblad IfEKWOACHi Word EK COACH, schrijf nu in! WIN FANTASTISCHE PRIJZEN! INSCHRIJVEN: Vakantie in Brazilië voor 2 personen t.w.v. €2646,-!!! DE SPELREGELS Met het voetbalspel op internet, EK Coach 2004 beleeft u het EK in Portugal als voetbalcoach. Stel uw favoriete spelers op in uw eigen team en verdien elke wedstrijd punten. Het principe is eenvoudig: als een speler scoort, scoort u ook! Hoofdprijs eindwinnaar EK Coach Een meerdaags arrangement voor 2 personen naar Parijs tSjP «SnuOM- SporfN Styles, Derby Superhoofdprijs EK Coach In veel opzichten lijkt EK Coach op Coach van het Jaar. Er zijn een paar verschillen. Het aantal deelnemende landen neemt af na de groeps wedstrijden. Per land mogen maximaal twee spelers worden opgesteld. Er is geen gelimi teerd budget en reserves komen niet voor in het spel. De elf spelers die u in uw team op stelt, moeten het gedurende het hele EK voor u doen. Wie niet speelt, kan niet voor punten zorgen. Zo simpel is het. J fift L'ÖcS i. S& -'----V Een team bestaat uit totaal elf verschillende voetbalspelers in vier linies: één doelman, vier verdedigers, drie middenvelders en drie aanval lers. Voor alle deelnemers van EK Coach geldt dus het 4-3-3-systeem. Spelers kunt u kiezen Uit de selecties van de 16 landen die deelne men aan het Europees Kampioenschap voetbal in 2004. Alle beschikbare spelers staan op de spelerslijst van EK Coach, op de site. Voor de samenstelling van uw team gelden twee beperkingen: van elk land mogen maxi maal twee spelers worden gekozen. Bovendien mag een speler niet in een andere linie worden opgesteld, dan de veldpositie die op de spe lerslijst is vermeld. Ih de periode voorafgaand aan het EK kunt u zich aanmelden als deelnemer aan EK Coach. Zodra u hebt ingeschreven, ontvang u uw per soonlijke logingegevens. Daarmee kunt u in loggen op de site en vervolgens het team sa menstellen of uw eerder gekozen teamsamen stelling wijzigen. Per inschrijving mag hooguit één team meedoen aan het spel. En let op: tij dens de looptijd van het EK kunt u de samen stelling van het team niet langer wijzigen. We!ke spetëfe kunt u biezen? REIZEN het bepalen van het aantal punten dat een speler heeft behaald. Een eigen doelpunt le vert geen (straf)punten op. Een speler ver dient met een benutte strafschop 4 punten, ongeacht in welke linie de speler is opge steld. Als strafschoppen de wedstrijd moeten beslissen, tellen deze ook mee. De keeper scoort 8 punten, als hij geen doel punt tegen krijgt tijdens de wedstrijd, inclu sief een eventuele verlenging of strafschop- penserie. Een verdediger krijgt 5 punten als zijn land geen tegendoelpunten krijgt. Voor elke gele kaart die een speler tijdens de wedstrijd in een speelronde ontvangt, wor den 4 punten afgetrokken. De situatie waarin een speler twee gele kaarten in één wedstrijd en dus een rode kaart krijgt, wordt bestraft met 8 punten aftrek. Bij een directe rode kaart worden ook 8 punten in mindering gebracht. De behaalde punten worden berekend volgens de officiële wedstrijduitslagen, die door de UEFA worden verstrekt. Als de UEFA nader hand ingrijpt en bijvoorbeeld een rode kaart omzet in een gele kaart, worden de gevolgen hiervan in het voetbalspel gecorrigeerd. Bij een gelijk aantal punten van twee of meer dere coaches geeft het moment van teamsa- Surf hiervoor naar: www.leidschdagblad.nl De inschrijftermijn voor het spel sluit 9 juni om 23.59 uur. Inschrijfgeld: Voor abonnees 2,50 Voor niet-abonnees 5,- (per autom. incasso) Voor nadere informatie: Kijk op onze site. Heeft u specifieke vragen? Mail naar: leidschdagblad@ekcoach.nl De spelerslijst van EK Coach is samengesteld op basis van de voorlopige selecties van de 16 deelnemende landen aan het EK 2004. Vlak voor de start van het toernooi maakt de UEFA de officiële landenselecties bekend. Mochten daarbij voetballers zijn die nog niet in de spe lerslijst van EK Coach voorkomen, dan worden die alsnog toegevoegd. Bij het samenstellen van uw team mag u spe lers niet in een andere linie opstellen dan de spelerslijst aangeeft. De veldposities van de spelerslijst zijn bindend: ook als een speler tijdens de inschrijvingsperiode of tijdens het toernooi naar een andere linie verhuist, blijft voor EK Coach de oorspronkelijke positie ge handhaafd. Een voetbalspeler die uitvalt, door bijvoorbeeld diskwalificatie of een blessure, wordt niet ver vangen. Deze speler blijft onderdeel uitmaken van het voetbalspel, maar zal uiteraard geen punten meer scoren. Het EK is voor EK Coach verdeeld in zes speel rondes. Ronde 1 beslaat de eerste 8 groeps wedstrijden die worden gespeeld van zaterdag 12 juni tot en met dinsdag 15 juni. De volgen de ronde bestaat uit de volgende 8 groeps wedstrijden van woensdag 16 juni tot en met zaterdag 19 juni. Op 20 juni start ronde 3 waarin de laatste 8 groepswedstrijden worden gespeeld. Deze ronde eindigt op woensdag 23 juni. Ronde 4 bestaat uit de vier kwartfinales van 24 tot en met 27 juni. De twee halve finales van woensdag 30 juni en donderdag 1 juli tellen voor speelronde 5. Ronde 6 tenslotte geldt voor de finale op zondag 4 juli. Na elke wedstrijddag van het EK worden de punten voor spelers gepubliceerd. Ook wordt de voorlopige score voor uw team uitgerekend en kunt u uw voorlopige positie in het klasse ment op de site terugvinden. Na elke speelron de worden de definitieve scores en klassemen ten opgemaakt. Alleen spelers die daadwerkelijk in actie zijn gekomen, vanaf het beginsignaal of als invaller - ook in een eventuele verlenging - kunnen punten voor u behalen. Bepalend hiervoor zijn de officiële gegevens van de UEFA. Spelers krijgen als volgt punten toegekend: Een speler krijgt 3 punten als zijn land een wedstrijd heeft gewonnen. Een gelijkspel is goed voor 1 punt. Bij een verlenging geldt als eindstand de stand na.de verlenging of eventueel wie er na het nemen van straf schoppen heeft gewonnen^ Een doelpunt van een aanvaller wordt beloond met 6 punten. Een midden velder krijgt hiervoor 8 punten. Een verdediger die scoort ver dient 12 punten. De keeper krijgt zelfs 20 punten voor een treffer. Doelpunten gescoord in een verlenging tellen mee in menstelling de doorslag. Degene die eerder zijn definitieve samenstelling heeft opgegev krijgt in dat geval een hogere klassering. Een super all-indusive reis naar het voetballand bij uitstek Brazilië. Deze fantastische prijs t.w.v. 2646,- wordt verloot onder alle eindwinnaars van de dagbladen van HDC-Media. De super-hoofdprijs wordt aangeboden door Super Clubs Breezes Costa ^ipe in nai^gye s^p^j^i^met Oad Reizen en TAP Air Portugal. ierClubs® Breezes introduceert de super-inclusieve vierstenen vakantie i do Saulpe, de nieuwste toeristische bestemming in tropisch Brazi- het prachtige stranden en luxe hotels middenin een tropisch en be- ;rmd natuurgebied. Het resort aan het strand van Sauipe biedt een gro- ariatie aan ontspanningsmogelijkheden voor de verwende vakantiegan- zoals een schitterende 18-holes golfbaan en het gezellige centrum Vil li da Praia' met diverse winkels en een keur aan restaurants, bars en htclubs. fcze's Costa do Saulpe beschikt over 324 comfortabele kamers, vijf res- lants, zes bars, een zwembad, jacuzzi en sauna. Er zijn drie (verlichte) pisbanen, strandvöetbal- en volleybal velden, een fitness centrum en jersportfaciliteiten. Er worden trapeze- en circusworkshops gegeven. Ui teraard is er zowel overdag en 's avonds op het gebied van entertainment el te beleven. Er treden artiesten op, er is een pianobar en een disco theek waar tot vier uur 's ochtends de lambada gedanst kan worden. Voor informatie over het hotel kunt u bellen met Interreps B.V. 070-3905159 of emailen naar nederland@superclubs.org Verder ligt voor iedere winnaar van een speelronde een prachtig shirt van het Nederlands Elftal klaar met een Derby Star-voetbal, aangeboden door Sport'N Styles Het Leidsch Dagblad kan niet aansprakelijk worden gesteld voor invoerfouten bij het werken van schriftelijke inschrijvingen of van jaa telefonisch doorgegeven wijzigingen. Deelname is alleen geldig bij volledige en recte opgave van gegevens. jorj Het Leidsch Dagblad behoudt zich het recht ?al voor deelnemers die niet betaald hebben uit het spel te verwijderen. Over de uitslag worai^ niet gecorrespondeerd. Bij geschillen beslist htge Leidsch Dagblad. joi ab Prijswinnaars ontvangen schriftelijk bericht W zodra de uitslag van een speelronde definitief is. Aan de publicatie van uitslagen of klasse menten in het Leidsch Dagblad of op deze kunnen geen rechten worden ontleend. Als omstandigheden daartoe aanleiding geve is het Leidsch Dagblad gerechtigd het spel ge)j| heel of gedeeltelijk af te gelasten zonder tutie van betaalde deelname-kosten. De door het Leidsch Dagblad genomen ingen zijn bindend. Deelname aan het spel impliceert aanvaarding0' van de spelregels en voorwaarden.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8