\J z Voorzitter van de Raad van Toezicht SPAR u O u ^v-scope Gebr. Botermans Commercieel/technische organisator JONGERENWERKER (m/v) ZELFSTANDIGE ONDERNEMERS de Sleutels vari Zijl en Vliet Assistent secretaresse Beproef je geluk als kok. Medewerker huiskamer "de Rozentuin-Uitkijk" Hoofd Huishouding m/v Wei;k% www.werkkring.nl onderwijskundig schooldirecteur (m/\ 29 2004 916 J* 6e/ voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 STICHTING VOOR CHRISTELIJK ONDERWIJS TE ALPHEN AAN DEN RIJN EN OMSTREKEN SCOPE scholengroep: de eerste Nederlandse onderwijsorganisatie die inhoudelijk én facilitair sturing geeft aan twaalf basisscholen, een school voor zeer moeilijk lerenden en een brede scholengemeenschap voor voortgezet onderwijs. Deze scholen verzorgen het onderwijs voor zo!n 6000 leerlingen van 4 tot 18 jaar. Aan circa 650 medewerkers wordt een een inspirerende loopbaan geboden afge stemd op hun wensen en behoeften enerzijds en de doelstellingen van SCOPE scholengroep anderzijds. Het driehoofdig College van Bestuur vormt het bestuur van de Stichting; de Raad van Toezicht houdt toezicht op het College. U_ De Stichting zoekt per 1 september 2004 een LU Cl. IS) CS. LU CL. i LU co CS LU Q Z O LU CL. t/i Geïnteresseerd? Wij zenden U graag een documentatiepakket over SCOPE scholen groep, een beschrijving van taak en profiel van de voorzitter van de Raad en de daaraan verbonden onkostenvergoeding. Bestuurssecretariaat t.a.v. mevr. I. Pieterse-Keijzer postbus 166, 2400 AD Alphen aan den Rijn T 0172 449594 info@scopescholen.nl Nadere informatie kan worden verkregen bij de huidige voorzitter, dhr. Drs. B. de Haan (0172 470889) of bij de voorzitter van het College van Bestuur, dhr. Dr. C.M. Wigmans (0172 449594). SCHOLENGROEP Elektrotechnisch installatiebureau Datanetwerken Onderhoud 24-uurs service Het elektrotechnisch installatiebureau Gebr. Botermans is op zoek naar een enthousiaste Deze zal mede leidinggeven aan een enthousiast team van medewerkers voor de dagelijkse werkzaamheden. Op commerciële vlak zal hij zich inzetten voor het in stand houden van bestaande en uitbouwen van nieuwe klanten. Gewenste kandidaat: Heeft ervaring in de elektrotechnische installatiebranche. Heeft organisatorische kennis/ervaring. Heeft commerciële kennis/ervaring. Heeft een HBO werk- en denkniveau. Heeft goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. Heeft kennis van software programma's als Word en Excel. Is in de leeftijd van 30-40 jaar. Is in het bezit van een geldig rijbewijs B(E). Reactie: Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw brief met cv naar Gebr. Botermans, t.a.v. dhr. D. Botermans, Hoofdstraat 75A, 2235 CD Valkenburg, of per e-mail naar c De Stichting Factor Welzijn is een brede welzijnsinstelling, welk actief is in Kat wijk e.o. Een belangrijke taak van de stichting is het professioneel begeleiden en ondersteunen van het (vrijwillig) jeugd- en jongerenwerk, zowel open als identiteitsgebonden werk. In dit geval de YMCA-Katwijk. De YMCA is een christelijke jeugdorganisatie die plaatselijk, landelijk en we reldwijd kinderen en jongeren helpt zich te 'ontplooien naar de volwassenheid'. Telkens worden vormen gezocht waarin eigen plezier en ontspanning samen gaan met dienst aan elkaar. In Katwijk staat de YMCA o.a. voor clubwerk, kampwerk, sociëteiten en muziekgroepen. In de YMCA gaan aandacht voor de bijbel, creativiteit en dienst aan de wereld hand in hand; vrijwilligers vormen het belangrijkste draagvlak, beroepskrachten ontlenen daaraan hun functie. Voor het YMCA-Katwijk zijn we op zoek naar een: met ervaring in het samenwerken met en begeleiden van vrijwilligers De taken zijn: het begeleiden/ondersteunen van het vrijwilligerskader, met name het tienerwerk (12-16 jaar); het werven/begeleiden van nieuwe vrijwilligers; ontwikkelen en organiseren van nieuwe activiteiten; het organiseren van kadertrainingen voor vrijwilligers; het adviseren van bestuur en commissies. Gevraagd wordt: hbo- kennis en werkniveau; ruime werkervaring en zelfstandig kunnen werken; ervaring met het opzetten van activiteiten; een stimulerende en enthousiaste manier van werken; ervaring met projectmatig werken; stevige persoonlijkheid met flink wat doorzettingsvermogen; ervaring met het werken voor een identiteitsgebonden organisatie. Geboden wordt: een dienstverband van 18 uur per week; vooralsnog voor bepaalde tijd van 1 jaar. inschaling: CAO-welzijn, sociaal cultureel werk. SCW-3 functionaris. Verdere inlichtingen kunnen verkregen worden bij: Piet van Arkel van Factor W., telefoon: 071 - 403 33 23. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken na verschijning richten aan: Stichting Factor W. (s.v.p. in bovenhoek envelop vermelden: vacature) t.a.v. P. van Arkel, Callaoweg 1, 2223 AS Katwijk. - Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. De succesvolle expansie die de afgelopen jaren is ingezet bij Spar zet zich voort Het doet ons genoegen wederom twee mooie locaties in de regio's Alkmaar en Haarlem te kunnen aanbieden. Wij zijn op zoek naar of degenen met ambitie, die een uitdaging zien in het runnen van een zaak waar een aantrekkelijk resultaat gerealiseerd kan worden. De kracht van Spar is het inspelen op de plaatselijke markt met onder meer het uitgekiende assortiment, gecompleteerd met versgroepen als groente fruit, vlees en vleeswaren en dagverse zuivel. Een servicebalie met verschillende diensten behoort tot de mogelijkheden. Niet voor niets wordt momenteel de slogan gehanteerd: 3® ló de*bood&clwp In een oriënterend gesprek informeren wij u graag over de kansen die Spar te bieden heeft Neem voor informatie contract op met K. de Mik p/a Spar Distributiecentrum Noord BV, Einthovenstraat 2, 1821 BV Alkmaar. Telefoon (072)5146262 of 06-22463719 Spar, dé ideale formule voor kleine en middelgrote ondernemers. De Sleutels van Zijl en Vliet is op 1 juli 2003 ontstaan uit een fusie tussen de woningbouwverenigingen Zijl en Vliet en De Sleutels. We zijn één van de groot ste corporaties in Leiden en Voorschoten met circa 8.000 woningen en 75 medewerkers. Omdat we flinke ambities voor de toekomst hebben, zijn wij op zoek naar een enthousiaste (parttime, min. 16 uur, max. 20 uur) De werktijden zijn in overleg, maar in ieder geval werk je de vrijdagochtend. Je komt te werken op de afdeling Vastgoedbeheer en verricht werkzaamheden die gecoördineerd worden door de afdelingssecretaresse. Taken die je o.a gaat verrichten zijn: - correspondentieverzorging; - verzorgen van schilderbestekken; - bijhouden van het afdelingsarchief; - kopieerwerkzaamheden/inbinden van documenten; - verwerking van de urenregistratie; - administratief verwerken van de magazijnvoorraden; - administratieve ondersteuning collega's. Het is belangrijk dat je de computerprogramma's Word, Excel en Outlook goed beheerst. Je bezit een Mavo/Havo diploma of opleiding op vergelijkbaar niveau en je hebt enige jaren relevante werkervaring. Verder ben je flexibel ingesteld, heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel en neem je initiatieven. Wij bieden je een aanstelling voor 1 jaar. Salariëring is conform de CAO voor woningcorporaties en bedraagt maximaal 2.080,17 bruto per maand (op basis van een 36-urige werkweek). We nodigen je uit om binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie schriftelijk te reageren. Je kunt je brief richten aan: De Sleutels van Zijl en Vliet, ter attentie van Anne-Sophie Hermans, postbus 1041, 2302 BA Leiden. E-mailen (a.hermans@wbvdesleutels.nl) kan natuurlijk ook. Voor meer informa tie over de functie kun je Marijke Cornelder (secretaresse Vastgoedbeheer) telefonisch bereiken via 071-5162720. Spreekt de fascinerende wereld van Holland Casino je aan en wil je onze gasten een onvergetelijke tijd laten beleven? Dan hebben wij een unieke kans voor jou. Wij zijn namelijk op zoek naar een fulltime kok B. Het belangrijkste ingrediënt van je functie is het zelfstandig (voor)bereiden van gerechten. Daarnaast heb je een controlerende en signalerende rol ten aanzien van de kwaliteitsbewaking en draag je zorg voor een schone werkomgeving. Je bent minimaal in het bezit van het diploma tweede restaurantkok, beschikt over enige jaren ervaring als zelfstandig werkend kok en bent bekend met de haccp-richtlijnen. Bovendien kun je zowel zelfstandig als in teamverband goed functio neren en ben je accuraat en creatief. Ben je bereid in wisseldiensten te werken, ook in weekenden en op feestdagen, dan bieden wij je een bijzondere werkomgeving met uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden en een salaris dat begint bij circa 2132,- bruto per maand (vanaf 21 jaar, exclusief vakantiegeld). Ben jij enthousiast en servicegericht? Solliciteer dan nu bij Holland Casino Scheveningen en stap in een wereld vol spanning en avontuur. Stuur je sollicitatie met cv vóór 13 juni 2004 naar Mylene Simons, personeelsadviseur, postbus 84510, 2508 AM Den Haag of mail naar msimons@hollandcasino.nl. Voor meer informatie kun je bellen met de afdeling human resources: 070-3067747. Scheveningen. Een mooie gelegenheid om uit te gaan. -Holland (ASINO GROENHOVEN zorgcentrum voor ouderen Stichting Groenhoven zorgcentrum voor ouderen met Protestants-Chris telijke grondslag Stichting "Groenhoven" beheert het verzorgingshuis Groenhoven met 105 verzorgingsplaatsen, gelegen nabij het centrum van Leiden (in de wijk "Vreewijk") en de hofjes. Het Schach tenhof en Juffrouw Maashofje. Groenhoven biedt verzorgingshuis zorg, verpleeghuisvervangende (meerzorg), groepsverzorging voor psychogeriatrische bewoners en dag verzorging in Nieuw Groenhoven, een complex met 200 woningen (ouderen) in het centrum van Leiden. Groenhoven heeft op de begaande grond een etage voor verpleeghuis- vervangende zorg (meerzorg) gereali seerd voor 20 cliënten. Groenhoven wil het wijkcentrum zijn voor ouderen en is gestart met extra murale zorg voor ouderen in de woon wijk "Vreewijk". Om een breed zorg aanbod te kunnen garanderen wordt er samen gewerkt met andere zorg- partners in Leiden. De organisatie heeft circa 100 medewerkers. Vanuit de locatie Groenhoven worden de zorg en dienstverlening van het zorg centrum technisch, financieel en orga nisatorisch geleid. Onze organisatie kent korte communicatielijnen, een prettige werkklimaat en streeft naar continue vooruitgang waarbij wij uit gaan van behoefte van cliënten Zorgcentrum voor ouderen Met hart voor mensen werken, Met de mensen van Groenhoven. Na realiseren van een meerzorg afdeling en door het toenemer van de zorgzwaarte en daarbij uitbreiding van een tweede huiskamer is er ruimte voor: Gevraagd Voor 18 uur per w Wij vragen een ieder die zich aangesproken voelt door onderstaand profiel te reageren Affiniteit met de doelgroep Inlevingsvermogen in de oudere mens Zowel zelfstandig als samen kunnen werken Affiniteit met het aanbieden van activiteiten Groepsprocessen kunnen begeleiden Flexibiliteit ten tijde van ziekte en vakantie Bereidheid om een keer per 14 dagen in het weekend te werken 5X4 uur 20 i De functie: je geeft leiding aan een enthousiast team van huishoudelijl medewerkers die werkzaam zijn in onze organisatie. je maakt werkomschrijvingen voor het planmatig onderhou je verzorgt interne (management)informatie Wij vragen: minimaal Mbo-niveau: 1 a 2 jaar ervaring een uitgesproken klantgerichte instelling zelfstandigheid en nauwkeurigheid een flexibel en doortastend persoon Wij bieden: een prettige werksfeer waarbij je leiding geeft aan een tearri van ca. 15 medewerkers afwisselend werk in de ochtenduren van 9 tot 13 uur met e« takenpakket waar volop ruimte is voor eigen inbreng. Het salaris is overeenkomstig de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van dez krant zenden aan Zorgcentrum Groenhoven. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Liny Bijl, zorgmanager/adjunct dir. Tel. 071-5120745 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Zorgcentrum Groenhoven Witte Rozenstraat 21 2311 XS Leiden Gevraagd: Enthousiaste Collega voor in de winkel! Ben jij op zoek naar een fulltime job? Heb jij feeling met de watersport? Heb jij ervaring in de watersportbranche? Ben jij een aanpakker? Heb jij verkoopervaring? Bel dan snel voor meer informatie of stuur een sollicitatiebrief met cv! t.a.v. Dhr. S.H. Troost Zijlbaan 8-10 2352 BN Leiderdorp s.troost@zonnet.nl Tel. 071 5213821 Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwi Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van personeelszorg en integraal personeelsbeleid. In het fraaie Aerdenhout (gemeente Bloemendaal) ligt de opvallende behuizing van j de SAB. Een gebouw waarin oude en moderne architectuur elkaar omarmd hebben. De SAB is een algemeen bijzondere basisschool. 220 Leerlingen met maximaal 27 kinderen per groep De school onderscheidt zich door een opvallende ambiance, het unieke SAB gevoel en de professionaliteit van het team. Maar het belangrijkste kenmerk van de school is toch de voortdurende speurtocht naar verbetering en actualisering van het onderwijs om het beste uit onze kinderen te halen. Ouders, docenten en bestuur hebben daarbij allen hetzelfde doel voor ogen. schoolvereniging aerdenhout bentveld De SAB heeft een bijzondere vacature. De SAB is zich aan het voorbereiden op de toekomst. Daarbij is een bijzondere vacature ontstaan die, voor het nieuwe schooljaar, moet zijn ingevuld. We zoeken een gedreven Een man, een vrouw, die eindverantwoordelijk wordt in een tweehoofdig schoolleidersch; in beginsel zonder onderwijsgevende taken, in een benoemingsomvang van wtf 0,8521 (maandag tot en met donderdag). Op termijn zal dit een éénhoofdig schoolleiderschap word Het bestuur streeft er naar de nieuwe schooldirecteur met ingang van het nieuwe schoolj aan te stellen. De inschaling vindt plaats in een DA-functie. Voor kandidaten, die nu reed; een DB-functie werkzaam zijn is een DB-inschaling bespreekbaar. We vragen iemand die: gevoel heeft voor de cultuur en de tradities van onze school. de onderwijskundige en pedagogische schoolontwikkeling krachtig ter hand neemt. de interne begeleiding (zoals leerlingenzorg) zelf gaat uitvoeren. een uitstekend teambuilder is met respect voor ieders kwaliteiten. weet te inspireren en motiveren. processen aanstuurt, delegeert en toeziet op de uitvoering. prioriteiten stelt en de werkdruk bewaakt. sterk is in communicatie en vertrouwen en openheid uitstraalt. de school Op een aansprekende manier vertegenwoordigt. We bieden: een prachtige baan op een van de mooiste plekjes van het land. een gemeenschap van kinderen, leerkrachten èn ouders. een schoolklimaat getypeerd door eigenschappen als warmte, aandacht, respect, gezelligheid, vrijheid en overlec aJ een professioneel team mèt een vakleerkracht handvaardigheid. een school die de hoogste kwaliteit nastreeft. een omgeving waarin kinderen zich veil£r{ voelen. en Nadere informatie kunt u vragen bij Eduard de Joode, schooldirecteur a.i. (e-mail edejoode@freeler.nl, tel, 023 5441852 (op maandag- en dinsdagmiddag en op donderdag) of anders 06 54763121 Wilt u solliciteren? Schrijf dan uw sollicitatiebrief uiterlijk 7 juni 2004 naar het bestuur vanen de Schoolvereniging Aerdenhout-Bentveld, Mr. H. Enschedéweg 22, 2111 EB Aerdenhou P Op de enveloppe linksboven graag vermelden 'Sollicitatie'. fag

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 2