Inspirerend Onderwijs Inspiring Education JJJUUL!llHiKL£ Het ^Rijnlands Lyceum 115 www.rijnlandslyceum.nl voor vraag en aan bod in mw regio Apothekersassistent(e) Vrouwenopvang Rosa Manus EEN OPPAS iï ERWIJS SE RVI b. ERVAREN MEDEWERKER PERSONELE ZAKEN <i.ofte) [RPAC 29 MEI 2004 915 .jchrijfof mail stationsplein 13-15 3818 le amersfoort Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075) 681 3677 werkvoorbereider bouw ;orte lijnen In de regio Amsterdam zoeken wij een ervaren werkvoorbereider bouw. Ie werkt in bouwteam aan prestigieuze woning- en utillteitsbouwprojecten Ie bepaalt bouwmethoden, verzorgt alle planningen en toetst plannen aan het Bouwbesluit le begeleidt het voorbereidingstraject en adviseert de inkoper en de projectleider. Stevige binnen buitenfunctie voor praktische HTS-er Bouwkunde met minimaal drie ervaring, le werkt zelfstandig, resultaatgericht en accuraat Contactpersoon Dagmar van Stiphout iel ontwerp en advies van een Jong en gespecialiseerd ingenieursbureau, zijn we op zoek naar een tekenaar infra. In deze functie bestaat het werk uit het maken van ontwerpen en tekeningen voor wegen en gebtedsinrichtlng in nieuwe en bestaande situaties. Daarnaast ben Je samen met de projectleider verantwoordelijk voor de technische voorbereiding Zeer brede functie voor een HTS'er met tekenervartng die wil groeien In e Contactpersoon Maarten leronlmus Voor kwallteltsgericht en Informeel bouwbedrijf in de regio Amsterdam zoeken wij een ervaren calculator tb.v. zowel woning- als utillteitsbouwprojecten. Ie analyseert het bouwplan, stelt begrotingen op. vraagt offertes aan en vergelijkt deze en voert overleg met diverse belanghebbenden. Uiteindelijk ben Je verantwoordelijk voor een goed verzorgde overdracht van het project. Interessante spilfunctie voor praktljgerichte HTS-er Bouwkunde met uitstekend prljstechnisch Inzicht en minimaal drie Jaar calculatie-ervaring met IBIS-TRAD. Contactpersoon: Dagmar van Stiphout. Voor een gemeente in de regio Amsterdam waar op dit moment veel gebeurd op het gebied van beheer en onderhoud van de openbare ruimte zijn we op zoek naar een werkvoorbereider. De afdeling is de plaatst waar de technische voorbereiding plaatsvindt ten behoeve van projecten op het gebied van wegen, vaardoorgangen en openbaar groen in met name stedelijk gebied. Taken zijn onder andere het maken van directiebegrotingen, opstellen bestekken, tekenwerk en het opstellen van beheersplannen. Er heerst een open. overzichtelijk sfeer. Functie voor een HTS'er Contactpersoon: Maarten leronimus. Bel, schrijf of mail t: 033 465 40 41 Trivoor bouw en infra stationsplein 13-15 e: ntaarten?trivoor.nl is lid van het vbp. 3818 le amersfoort 1: www.trivoor.nl Wij zoeken met ingang van het school jaar 2004-2005 enthousiaste nieuwe collega's. We are looking for enthusiastic new colleagues for the academic year 2004-2005. INTERNATIONAL SCHOOL THE HAGUE The International School of The Hague offers IB, IGCSE, MYP and IPC and is subsidized by the Dutch Ministry of Education. It caters for students from age 4-18. Main language of instruction is English. PRIMARY SCHOOL Admin/Reception IS/ADM1 «1,0 fte Admin Assistant with a background in HR IS/AA1 1,0 fte Both with good command of both written and spoken Dutch English. General Classroom Teachers IS/PT1 «1,0 fte SECONDARY SCHOOL Network Manager IS/NM1 1,0 fte ICT Assistant IS/ITA1 1,0 fte For enquiries please contact our HR Officer, Ms. Susie Toppler, tel.: (070) 328 14 50. OEGSTGEEST Het Rijnlands Lyceum Oegstgeest is een school voor havo, atheneum, gymnasium, tweetalig vwo en International Baccalaureate (DP en MYP). NEDERLANDSE AFDELING TWEETALIG VWO Onderwijs Assistent RO/OA2 2 x 0,6 fte schaal 5-6 INTERNATIONAL SCHOOL Substitute Teacher RO/ST5 1,0 fte Inlichtingen: mevrouw E.J.W. van Steenbrugge, tel.: (071) 519 35 04. Rijnlands Lyceum Sassenheim Het Rijnlands Lyceum Sassenheim is een school voor vmbo theoretische leerweg, havo, vwo en tweetalig vwo. PR-Functionaris Hoofd Administratie, Directiesecretaris RS/PR1 RS/HA2 0.6 fte 0,8- 1,0 fte schaal 7 schaal 7 Inlichtingen: mevrouw M.J.C. Luttik, tel.: (0252) 24 30 70. De beschreven functies zijn gewaardeerd volgens de CAO-VO. De inschaling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor alle functies geldt: coaching en interne begeleiding op maat; na- en bijscholing op het vakgebied behoren tot de mogelijkheden; schoolvakanties zijn in principe vrij met uitzondering van twee weken in de zomervakantie; werktijden in overleg. The functions described are evaluated conform the Dutch CAO-VO. Scale is dependant upon education and experience. For all functions: coaching and internal leadership; possibilities of courses and training; school holidays are in principle free, with exception of two weeks in the summer break; negotiable working hours. Uw sollicitatie graag vóór 9 juni 2004 richten aan: Stichting Het Rijnlands Lyceum Personeelssecretariaat, t.a.v. mw. E. Marijt, Postbus 61, 2340 AB Oegstgeest E-mail: sollicitatie@rijnlands.ros.nl Fax: (071) 519 35 01 Noteer in de rechter bovenhoek van uw solli citatiebrief de betreffende vacaturecode(s). Please send your application before 9 June 2004 to: Stichting Het Rijnlands Lyceum Personeelssecretariaat, attn. mrs. E. Marijt, Postbus 61, 2340 AB Oegstgeest E-mail: sollicitatie@rijnlands.ros.nl Fax: (071) 519 35 01 Write the vacancy code(s) in the top right hand corner of your letter. De Stichting Het Rijnlands Lyceum staat voor toonaangevend onderwijs. De Stichting verenigt vier scholen op algemene grondslag en biedt Nederlands, tweetalig (Nederlands/ Engels) en internationaal onderwijs. De scholen in Oegstgeest, Sassenheim en Wassenaar zijn scholen voor voortgezet onderwijs. Oegstgeest heeft ook een internationale school voor leerlingen van 11 tot 18 jaar. De school in Den Haag heeft een doorlopend internationaal curriculum voor kinderen van 4 tot 18 jaar. De scholen hebben hun bijzondere profiel te danken aan de geografische ligging, de internationale oriëntatie en de ingezette koers. Onze uitdaging: leerlingen tot optimale ontplooiing stimuleren. Wij verwachten veel van onze medewerkers; daar stellen wij tegenover: een inspirerende en dynamische werkomgeving en vanzelfsprekend de mogelijkheid tot verdere professionalisering. Geïnteresseerd? Zie ook onze internetsite. The Foundation 'Het Rijnlands Lyceum' plays a leading role in Dutch education. The Foundation consists of four non-denominational schools that offer the Dutch national curriculum, bilingual education (Dutch/ English) and an international programme. The schools in Oegstgeest, Sassenheim and Wassenaar are secondary schools. The school in Oegstgeest also offers an international curriculum for children from 11 to 18 years old. The school in The Hague offers a continuous international curriculum for children from 4 to 18 years old. The distinct character of the schools is the result of their locations, their international orientation and their management policy. Our challenge is to help our students achieve their personal best. We expect a lot from our staff but also offer an inspiring and dynamic working environment and naturally the possibility of further professional development. Interested? For further information see our website. Apotheek Linnaeus in Oegstgeest Zoekt: (liefst fulltime, minimaal 3 dagen) Zoek jij een baan in een gezellige, net verbouwde apotheek, ben jij enthousiast en klantgericht, kom dan werken in Apotheek Linnaeus, gelegen in de leukste winkelstraat van Oegstgeest! Wij vormen een gevarieerd team en zoeken op korte termijn een assistente om ons team te versterken. Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Je kunt contact opnemen met een van de apothekers, Eitje Zeemering of Pieter Gommers Apotheek Linnaeus De Kempenaerstraat 31 2341 GG Oegstgeest Tel: 071 5173330 email: apotheeklinnaeus@ezorg.nl Vrouwenopvang Rosa Manus te Leiden biejdt opvang en intensieve begeleiding aan vrouwen met en zonder kinderen die onder meer te maken hebben gehad met mishandeling of bedreiging. Vrouwenopvang Rosa Manus is een middelgrote multiculturele organisatie Vrouwenopvang Rosa Manus zoekt die regelmatig op afroepbasis (nulurencontract) beschikbaar is, voor een groep kinderen variërend in de leeftijd van 0 tot ongeveer 10 jaar. Het werk is leuk en uitdagend. Wij zoeken iemand van minimaal 18 jaar, liefst met enige ervaring met kinderen. Salariëring conform het wettelijk minimum(jeugd)loon. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met Jacinta Güppertz, telefoon 071-5730870. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Vrouwenopvang Rosa Manus, t.a.v. Mw. S. Olsthoorn, Haagweg 47, 2321 AC Leiden, of via ons e-mailadres info@rosamanus.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GROEP Voor de Regio West, bestaande uit de vestigingen Leiden, Amsterdam, Rotterdam, Dordrecht en Alkmaar zoeken wij geïnteresseerden voor de volgende functies: Onderwijs Service Groep Postbus 32084 2303 DB Leiden Onderwijs Service Groep verleent, vanuit diverse vestigin gen verspreid over heel Nederland, aan (onderwijs) instellingen diensten op het gebied van Personele zaken. Financiële zaken, Bestuurs- en Management Ondersteuning, Planmatig Onderhoudsbeheer, Facilitaire zaken en loopt voorop met Digitale Diensten. Wij zijn maatgevend, onze dienstverlening is modulair opgebouwd, eigentijds en altijd actueel. Door onze structurele samenwerking met E&S Advies en Management BV, zelfstandig onderdeel van de Onderwijs Service Groep, als organisatie- en adviesbureau actief op het terrein van onderwijs, welzijn en zorg, bent u bij ons verzekerd van optimale en volledige service die op uw wensen is afgestemd. www.osg.nl ONDERWIJSSERVICE OP MAAT Vestigingen Leiden en Rotterdam a. ERVAREN MEDEWERKER FINANCIËLE ZAKEN (i,o fte) U voert zelfstandig financieel administratieve werkzaamheden uit ten behoeve van aangesloten onderwijs instellingen. Daarnaast stelt u, onder verantwoordelijkheid van een coördinator, begrotingen en jaar rekeningen op. U signaleert mogelijke gevolgen van wijzigingen in de wet- en regelgeving. Tevens behoren het regelmatig controleren van de boekhouding en het onderhouden van contacten met klanten tot uw werkzaamheden. U hebt minimaal een MBO-opleiding in de administratieve richting (bijvoorbeeld MEAO bedrijfsadministratie/ MBA). U beschikt over kennis op het gebied van tekstverwerkings- en spreadsheetsystemen, zoals Excel. Kennis van en ervaring met FIS2000 is een pré. U hebt een flexibele houding en klantgericht werken hebt u hoog in het vaandel staan. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Vestigingen Leiden, Amsterdam en Rotterdam Onder begeleiding van de coördinator van de afdeling maakt u uzelf in drie tot zes maanden de interessante en complexe materie rond de personeels- en salarisadministratie in het onderwijs eigen. Na dit inwerktraject zult u zelfstandig alle voorkomende werkzaamheden op het gebied van de personeels- en salarisadministratie voor één of meerdere aangesloten schoolbesturen uitvoeren. U bent een spontane en enthousiaste persoon met MBO werk- en denkniveau, die affiniteit heeft met administratieve processen. U hebt een flexibele houding en klantgericht werken hebt u hoog in het vaandel staan. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Als u kennis hebt van fiscale wetgeving en sociale verzekeringswetten is dit zeker een pré. Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende baan met doorgroeimogelijkheden in een-dynamische organisatie. De salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Voor beide functies geldt een salaris met een maximum van 2.391,-- per maand bij een volledige baan en een eindejaarsuitkering van 3,48%. Leiden Voor meer informatie over de functie binnen de afdeling financiële zaken kunt u contact opnefcn met de heer P. Kattenburg, hoofd van de afdeling financiële zaken, tel: 071-5313051, e-mail: p.kattenburg@osg.nl Voor meer informatie over de functie binnen de afdeling personele zaken kunt u contact opnemen met de heer J.W. Westhoek, hoofd van de afdeling personele zaken, tel: 071-5313051, e-mail: j.w.westhoek@osg.nl. Amsterdam Voor meer informatie over de functie binnen de afdeling personele zaken kunt u contact opnemen met de heer C.J. Brouwer, hoofd van de afdeling personele zaken, tel: 020-6352121, e-mail: c.j.brouwer@osg.nl Rotterdam Voor meer informatie over de functie binnen de afdeling financiële zaken kunt u contact opnemen met de heer J. van der Graaf, vestigingsmanager en hoofd van de afdeling financiële zaken, tel: 010-2102155, e-mail: j.van.der.graaf@osg.nl Voor meer informatie over de functie binnen de afdeling personele zaken kunt u contact opnemen met de heer P. Jacobs, hoofd van de afdeling personele zaken, tel: 010-2102155, e-mail: p.jacobs@osg.nl Bent u geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies, stuur dan een brief met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar de Onderwijs Service Groep onder vermelding van de functie en de vestiging waarnaar uw voorkeur uitgaat, Postbus 32084, 2303 DB Leiden t.a.v. de heer H.W. van Assema, regiodirecteur. beleidsmedewerker verkeer

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 29