£*r Bestuursleden WERK Bedrijfsleider Groen 8 ACCOUNTMANAGER ZAKELIJKE MARK mm f? VOORSCHOTEN Activiteitenbegeleiders (m/v) K A T W IJ K ZATERDAG 29 MEI 2OO4 913 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep. (075) 681 3677 Bij de Sector Groen Onderhoud, afdeling Groen, is de tijdelijke vacature ontstaan van (32- 36 uur p/w) Functie-inhoud: leiding geven aan de afdeling Groen zorgdragen voor planning, verdeling, voort gang en kwaliteit van de werkzaamheden zorgdragen voor een correcte en zorgvuldige uitvoering van het integraal vastgestelde personeels- en organisatorisch beleid houden van werkoverleg verrichten van commerciële activiteiten waaronder: onderhouden en bouwen van een relatienetwerk met (potentiële) opdrachtgevers (acquisitie), zorgdragen voor inkoop, contractbeheer, klachten afhandeling e.d. adviseren op het terrein van groen Functie-eisen: HBO-opleiding (bijvoorkeur Hogere Agrarische School) ervaring op het gebied van groenvoor ziening en leiding geven uitstekende organisatorische en sociale vaardigheden Het betreft een tijdelijke functie voor de duur van vooralsnog één jaar. Het salaris bedraagt maximaal 3784,- bij 36 uur p/w (schaal 10A). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Voor informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met dhr. J. de Knegt, waarnemend Manager Sector Groen Onderhoud (tel. 071-5418921). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze vacature richten aan DZB Leiden, t.a.v. dhr R. Ornek, afdeling P&O, Postbus 387, 2300 AJ Leiden. Le Pooleweg 11 2314 XT Leiden Postbus 387 2300 AJ Leiden Tel 071-581 85 85 Fax: 071-541 1058 gemeente Voorschoten (bijna 24.000 inwoners) is een woongemeente aan de Vliet met veel ruimte, groen en water, gelegen tussen Den Haag en Leiden. Wilt u zich met hart en hoofd inzetten voor het openbaar basisonderwijs in Voorschoten? De gemeente Voorschoten is op zoek naar enthousiaste en betrokken voor de bestuurscommissie openbaar basisonderwijs Voorschoten. Het bestuur van de bestuurscommissie openbaar basis onderwijs Voorschoten verzorgt het beheer en bestuur van de openbare basisschool De Vos, die is verspreid over twee locaties in Voorschoten. In januari 2005 wordt een nieuwe, derde locatie van de school in gebruik genomen. De openbare basisschool De Vos zoekt bestuursleden die met hart en hoofd de uitdaging aan willen gaan om vorm en in houd te geven aan de bestuurlijke toekomst van het open baar onderwijs in Voorschoten. Wij verwachten dat de nieuwe bestuursleden: - de grondslag en de doelstellingen van het openbaar onder wijs respecteren; - affiniteit hebben met het basisonderwijs en de regio Voorschoten; - in staat zijn de concepten 'besturen op afstand' en 'sturen op resultaat' vorm te geven (bijvoorbeeld op basis van de uitgangspunten van het Policy Governance*1 model); - bij voorkeur beschikken over bestuurlijke ervaring bij een instelling van een vergelijkbare omvang als die van het openbaar basisonderwijs in Voorschoten; - in staat zijn relevante maatschappelijke ontwikkelingen te signaleren en te vertalen in strategisch beleid voor het openbaar onderwijs; - beschikken over representatieve en communicatieve vaardigheden. Daarnaast wordt van de voorzitter verwacht: - dat hij/zij in staat is leiding te geven aan een groep gekwalificeerde bestuurders; - dat hij/zij in staat is om het functioneren van de directeur te beoordelen, onder andere door het voeren van functio- nerings- en beoordelingsgesprekken. Inlichtingen en sollicitaties De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 23 juni 2004 (en eventueel 29 juni 2004), in de avonduren (vanaf 18.00 uur). Voor inlichtingen kunt u terecht bij de heer C. Fikenscher, bestuurlijk onder steuner openbaar onderwijs, afdeling OCS, telefoonnummer (071)560 06 00. Uw schriftelijke kandidatuur kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: de gemeente Voorschoten, t.a.v. de Voordrachtscommissie Bestuur Open baar Basisonderwijs, Afdeling OCS, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. I I het Rijnlands Voorzieningen Centrum Het Rijnlands Voorzieningen Centrum (R.VC) biedt mensen met een lichamelijk of meervoudige handicap zorg en ondersteuning bij wonen, werken en deelnemen aan dagactiviteiten. De komende jaren zal op het terrein kleinschaliger worden gebouwd voor huidige en toekomstige bewoners. De sector dagbesteding zal zich verspreiden over diverse locaties op het terrein, waar ook externe cliënten welkom zijn. Op dit moment ontwikkelt de sector dagbesteding een nieuw programma, gericht op de wensen van de deelnemers. Voor de afdeling Activiteitenbegeleiding zoeken wij: voor gemiddeld 20-32 uur per week - Uw werkzaamheden: het begeleiden van deelnemers bij de activiteiten, alsmede het bedenken en ontwikkelen van nieuwe activiteiten. het scheppen van een prettige sfeer waardoor deelnemers zich veilig en uitgenodigd voelen deel te nemen aan de activiteiten. het zorg dragen voor de verzorging en ondersteuning van de deelnemers; het uitvoeren van werkzaamheden in het kader van multi-disciplinaire samenwerking; het actief meedenken in de verdere ontwikkelingen van dagbesteding. Wij vragen o.a.: opleiding MDGO-AB, SPW-4 of gelijkwaardig; ervaring in het werken met gehandicapten; affiniteit met het begeleiden en verzorgen van mensen met een lichamelijke of meervoudige handicap; zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken; bereidheid alle voorkomende werkzaamheden, nodig voor de afdeling Activitcitcnbegeleiding, aan te pakken. Wij bieden: een enthousiast en professioneel team; een arbeidscontract voor bepaalde tijd, verlenging behoort tot de mogelijkheden; een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform CAO-gehandicaptenzorg. Inlichtingen en sollicitaties: nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw E. de Haan, hoofd Dagbesteding a.i., telefoon 071 - 4060183 (pieper 22) of de heer. H. van der Gugten, activiteitenbegeleider, telefoon 071 -4060115. uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 15 juni 2004 onder vermelding van vacaturenummer 200414, richten aan: Rijnlands Voorzieningen Centrum t.a.v. afdeling PO&O Postbus 599 2220 AN KATWIJK poo@rzh.nl www.rzh.nl/rvc S6&- Katwijk is zee en strand, visserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheió kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlijk op 1 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Medewerker Documentaire Informatie Voorziening voor 36 uur per week (vacaturenummer 06C/04/LD) Je verricht alle werkzaamheden, bij de afdeling Informatievoorziening Automatisering van de Gemeente Katwijk en de toekomstige nieuwe gemeente Katwijk-Rijnsburg-Valkenburg, i.v.m. registratie en voort gang van brieven en documenten, dossiervorming en archivering Je ondersteunt gebruikers van DMS (Docman/ Dosman), vormt en beheert (digitale) archieven en voert activiteiten uit voor de Archiefwet. Je functioneert op MBO-niveau, bent in het bezit van SOD l/l! en/of hebt (liefst gemeentelijke) ervaring met informatie voorziening. De Nederlandse taal beheers je uitstekend en als team speler bezit je goede sociale en communicatieve vaardigheden. Je salaris bedraagt maximaal 2.473,- bruto per maand. Voor informatie bel je met Gerard Winkel Groenendyk, hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie Informatievoorziening, telefoon 071-406 24 40. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vacatures op www.katwiik.nl/vacatures. Stuur je sollicitatie vóór 12 juni a.s. naar de gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of je mailt naar: vacatures@katwiik.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in zee! Renault heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een van de meest verkochte en vooraanstaande automerken. Naast het imago zorgen een compleet en modern modellenaanbod en een succesvolle verkooporganisatie, waarin importeur en dealerbedrijf nauw met elkaar samenwerken, voor een plaats in de top van de Nederlandse automobielmarkt De zakelijke markt kent een toenemende vraag naar mobiliteitsoplossingen. Benadering van deze markt vergt een andere aanpak dan verkoop vanuit de showroom aan de particuliere klant. Daarom is Renault voor de Van Marwijk groep (met Renault vestigingen in Leiden, Leidschendam, Voorburg en Zoetermeer) op zoek naar een KLANTGERICHTE GESPREKSPARTNER INZAKE MOBILITEITSOPLOSSINGEN CREATEUR D AUTOMOBI LES In deze functie bent u verantwoordelijk voor de acquisitie van klanten in de zakelijke markt. Het gaat hier om bedrijven met wagen parken tot ca. 50 auto's. Door middel van een actieve en gestructureerde marktbewerking, waarin u door zowel de dealer als dooi Renault Nederland wordt ondersteund, inventariseert u de behoeften van deze klanten, adviseert u hen op het brede vlak van mobiliteit (verkoop personen- en bedrijfswagens, lease, verhuur en onderhoud) en weet u hen blijvend te binden aan het meri Renault. Wie zoeken wij: Wij zoeken praktisch ingestelde verkopers; 2-4 jaar buitendienstervaring in business-to-business; bewezen succes met het verwerven van 'new-business' en met de inzet en het doorzettingsvermogen om met mobiliteits oplossingen in de zakelijke markt te 'scoren'. Ervaring in 'Automotive' kan een voordeel zijn, maar is geen noodzaak MBO- of HBO- werk- en denkniveau Acquisitiekracht; aantoonbare handelsgeest, uitstekend inlevingsvermogen, ondernemend, plezierig in de omgang (weet mensen voor zich te winnen); gevoel voor 'partnership' Leeftijdindicatie: 25-35 jaar. In dienst van bovengenoemde Renault Dealer, neemt u deel aan het Dealer Fleetsaies Programma van Renault Nederland. Binnen dl programma vergroot u uw vakkennis en werkt u aan uw verdere commerciële professionalisering. Vanzelfsprekend is er voor deze functie een modern arbeidsvoorwaardenpakket beschikbaar, waaronder een concurrerend salaris en een comfortabele auto. Geïnteresseerd? Richt uw sollicitatie aan Result Recruitment t.a.v. drs Paul M.B. Bultink, die namens Renault de werving begeleidt Postbus 97, 1190 AB Ouderkerk a/d Amstel. E-mail: paul.bultink@result4u.org Een snelle reactie en discretie spreken voor zich Een op de functie gericht assessment center maakt deel uit van de procedure. 'voor andere vacatures zie ook www.renault.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28