Projectleiders M/V IC3I) In deze ultieme regelfunctie vorm je de spreekwoordelijke "spin in het web" als het gaat om het opzetten en actualiseren van opleidingen in de volgende vakgebieden: Met de LOI kom je er wél! a> LOI I DE WEERKLANK RECTOR m/v O Erasmus College Commerciële buitendienst medewerker Universiteit Leiden 2 Facilitair medewerkers Technisch beheer medewerker www.vacatures.leidenuniv.nl nak/tuinbouw Analist Gezondheidsonderzoek m/v ZATERDAO 29 MEI 2OO4 914 Bel voor meer informatie de Personeel Accountgroep, (075)681 3677 Ter versterking van onze divisie onderwijs, zijn wij op zoek naar doortastende, organisatorisch sterke Dit is het werk Openbare orde en veiligheid Psychologie en pedagogiek Je werft en beoordeelt de juiste mensen voor het (gedeeltelijk) uitwerken van het project. Je plant en coördineert het werk van externe medewerkers en je beoordeelt het door hen aangeleverde materiaal. Je signaleert knelpunten en levert - van begin tot eind - een actieve bijdrage aan een soepel verloop van het productietraject. Dit is je profiel Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en bent niet bang voor deadlines. Accuratesse, stressbesten digheid en organisatietalent zijn de belangrijkste kenmerken van je persoonlijkheid. Je beschikt vanzelfsprekend over uitstekende communicatieve vaardigheden (schriftelijk en verbaal) en hebt een brede interesse. Je hebt een HBO/WO-werk- en denkniveau. Dit is de LOI Bij de Leidse Onderwijsinstellingen werken zo'n 250 vaste medewerkers en 1 000 docenten en auteurs. Het assortiment omvat ruim 350 opleidingen, waaronder een groeiend aantal officiële HBO-opleidingen. Al deze opleidingen worden binnen de muren van het LOI-gebouw ontwikkeld. Verantwoordelijk voor het continue ver nieuwingsproces van ons assortiment zijn de projectleiders. In het productieteam coördineren zij de realisatie van nieuwe en de actualisatie van bestaande opleidingen. Daarbij spelen ICT-toepassingen een belangrijke rol. Dankzij projectleiders verloopt het intensieve traject tussen idee en uitvoering efficiënt en soepel. Zodat de 100 000 cursisten die jaarlijks bij ons studeren, verzekerd blijven van topkwaliteit Dit bieden wij je Werken als projectleider betekent: een verantwoordelijke en zelfstandige positie in een professionele organisatie. Hierbij horen een prima salaris, een aantrekkelijke winstdelingsregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Heb je eerst nog vragen? Bel dan even met Michiel Veldhuisen (071) 54 51 342. Wil je meteen solliciteren? Stuur dan binnen twee weken je sollicitatiebrief met je curriculum vitae naar personeelszaken@loi.nl. fflÉfeüffiïJL lli|Sfl"liiii|fi|HlïiiL A'iriP] S.O.: Robijnstraat 100, 2332 KV Leiden tel. 071- 5765149 fax 071-5720330 V.S.O.: Obrechtstraat 4. 2324 VN Leiden tel. 071- ln de regio rond de stad Leiden zorgt De Weerklank voor onderwijs en de ambulante begeleiding van slechthorende kinderen en kinderen met ernstige spraak- taalproblemen. De afdeling S.O wordt bezocht door leerlingen van 3 -12 jaar Het V.S.O. vanaf 12 jaar met een schakel- en praktijkstroom. In totaal gaat het hierbij om ongeveer 280 leerlingen. Daarnaast worden 190 leerlingen ambulant begeleid in het reguliere onderwijs. Zorg voor de leerlingen, en dus individuele aandacht en een goed pedagogisch klimaat, is erg belangrijk. Er wordt gewerkt in een multidisciplinair team. Vanuit respect voor de verschillende levens overtuigingen geven wij op eigen wijze gestalte aan de Christelijke identiteit. Zin in een nieuwe baan vol uitdaging in het speciaal onderwijs? Dit is je kans! Wij zijn op zoek naar enthousiaste collega's die ons team gaan versterken! Met ingang van augustus 2004 hebben wij vacatures voor leerkrachten, ambulant begeleiders en een conciërge. Parttime leerkracht voor het SO voor de bovenbouw of voor ADV-vervanging (2 tot 3 dagen per week) De sollicitatiegesprekken voor de functie op het SO worden, indien mogelijk, in week 25 gepland. Fulltime leerkracht voor het V.S.O. (wegens groei van het V.S.O.) Het betreft een leerkracht voor de schakelstroom met belangstelling voor de vakken economie, ckv, geschiedenis en verzorging. Fulltime leerkracht voor het V.S.O. (wegens verhuizing van een collega) Het betreft een leerkracht voor de praktijkstroom van een 3e jaars groep. Voor de functies van leerkracht zoeken we collega's met: een open en communicatieve houding een flexibele instelling die het waardevol vinden om kennis te krijgen en te delen in een multidisciplinair team. mee willen werken aan onze onderwijsontwikkeling (adaptief onderwijs) een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school Wat kun je verwachten? leerlingen met hoofdzakelijk spraak-/taalproblemen kleine groepen, met individuele aandacht voor het kind collegiale samenwerking en ondersteuning een begeleidingstraject voor nieuwe teamleden salariëring volgens schaal LB (leerkracht) Ambulant begeleider (2 x) Eén van de functies betreft vervanging van langdurig verlof. Voor de functies van ambulant begeleider zoeken we collega's met: een open en communicatieve houding en een flexibele instelling zo mogelijk ervaring met coachen begeleiden zo mogelijk ervaring met SH/ESM problematiek creativiteit en inzet voor het ontwikkelen van onze dienst rijbewijs en auto een positieve houding t.a.v. de identiteit van de school Wat kun je verwachten? een boeiende, gevarieerde baan met het accent op het begeleiden van leerkrachten en leerlingen in het reguliere onderwijs ruimte voor de ontwikkeling van jezelf collegiale samenwerking en ondersteuning salariëring volgens schaal LB (leerkracht) Fulltime conciërge voor het SO Van de conciërge wordt verwacht dat hij/zij goed kan omgaan met kinderen, ouders en medewerkers van de school. Afhankelijk van de ervaring vindt inschaling plaats in schaal 3 of 4 van de CAO voor onderwijspersoneel. Voor de functie van leerkracht SO kun je inlichtingen inwinnen bij de locatieleider, mevrouw I. Krijtenburg telefoon 071-5765149. Voor de functie van leerkracht V.S.O. kun je inlichtingen inwinnen bij de unitleider, mevrouw Y. van der Mee, telefoon 071-5761990 of bij de locatieleider, de heer N. Raaphorst, telefoon 071-5761789. Voor de functie van ambulant begeleider kun je inlichtingen inwinnen bij mevrouw A. Keiler of de heer R. van der Meer, telefoon 071-5727859. Voor de functie van conciërge kun je inlichtingen inwinnen bij mevrouw I. Krijtenburg of bij de heer I. Roosjen, telefoon 071-5765149. Heb je interesse, schrijf dan je sollicitatiebrief vóór 9 juni 2004 aan het Bestuur van de Weerklank, Christelijke school voor slechthorende kinderen en kinderen met spraak- en taalproblemen. Robijnstraat WO, 2332 KV Leiden. Mailen kan ook: i Onderwijscentrum iden Het Onderwijscentrum Leiden is onderdeel ven de zorgstructuur van het Samenwerkingsverband VO/SVO Leiden e.o. In het Onderwijscentrum Leiden wordt onderwijs geboden aan leerlingen die behoefte hebben aan speciale zorg. Dit onderwijs wordt verzorgd door: De Witte Poort biedt onderwijs en zorg aan leerlingen die zijn afgehaakt -of dreigen af te haken- uit het regulier voortgezet onderwijs Het OPDC is een lesplaats voor leerlingen die meer speciale hulp nodig hebben dan het regulier voortgezet onderwijs kan bieden en daardoor de onderwijskansen voor de leerling vergroot leerlingen van wie de capaciteiten het onwaarschijnlijk maken dat een opleiding succesvol met een diploma kan worden afgerond. Het Onderwijscentrum Leiden, afdeling Praktijkonderwijs zoekt per 15 augustus 2004 een conciërge Wij zouden graag in contact komen met een geschikte kandidaat die: een dienstverlenende instelling heeft 40 uur per week beschikbaar is ervaring heeft met het werken op een computer, eenvoudige storingen kan verhelpen kan werken in teamverband in bezit van rijbewijs en auto affiniteit heeft met het werken met onze jongeren bereid is om aan buitenschoolse activiteiten mee te doen Het salaris is volgens de regelingen RPBO, dit is een schaal 4 functie, met evt. uitloop naar schaal 5 Sollicitaties kunnen worden gericht aan: Onderwijscentrum Leiden, afd. praktijkonderwijs Mevr. A. van der Vlist Lammenschansweg 6 2313 DM Leiden of per mail: a.vandervlist@ocl-ls.nl Voor informatie over de betrekking kunt u contact opnemen met Dhr. W. Sluik, onderbouwcoördinator Ter Haarkade 1 2321 AS Leiden 071-5767625 Erasmus College Nederland biedt éénjarige opleidingen voor VWO, HAVO en VMB0-TL. Naast het klassikale programma speelt begeleiding hierin de grootste rol. Die is erop gericht de student optimaal voor te bereiden op het examen of een verdere studie. Een uitstekende opleiding met een doeltreffende aanpak. Het Erasmus College heeft vestigingen in Eindhoven, Haarlem en Maastricht. Wegens het aanvaarden van een andere functie binnen de organisatie door de huidige rector zoekt het Erasmus College in Haarlem een: Algemeen U draagt zorg voor de dagelijkse organisatie van de vestiging van het Erasmus College in Haarlem en wordt daarbij facilitair ondersteund door de hoofdvestiging in Eindho ven en de conrector op de vestiging. Daarnaast draagt u zorg voor het vestigingsbeleid, zowel onderwijsinhoudelijk als com mercieel, waarvoor het algemene beleid van het Erasmus College de kaders vormt. Het algemene beleid komt tot stand in samenspraak met de rectoren van de vestigingen. U rapporteert aan de Algemeen Directeur van het Erasmus College. Profiel U bent belast met de begeleiding van de ongeveer 60 leerlingen op de vestiging Haarlem, vanuit het grote accent dat het Erasmus College legt op leerlingbegeleiding en -coaching. Daarnaast geeft u leiding aan het docententeam en voert beheersmatige en administratieve taken uit. Contacten met ouders, zowel van huidige als toekomstige leerlingen, vormen een belangrijk onderdeel van uw taak. De arbeidsomvang bedraagt circa 40 uur per week. Functie-eisen HBO of universitair denk- en werkniveau Goede betrokkenheid met onderwijs en leerlingen Ervaring in het onderwijs in een leidinggevende of coördinerende functie. Grote flexibiliteit en anticiperend vermogen Gevoel voor omgang, een luisterend oor en servicegerichtheid Een goed organiserend en structurerend vermogen. Een commerciële en resultaatgerichte instelling. Wat bieden wij? Een aantrekkelijke fulltime functie met een grote mate van eigen verantwoordelijkheid in een dynamische en creatieve organisatie. Daarnaast bieden wij een passend salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een assessment kan deel uit maken van de procedure. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot: De heer C. Notenboom, telefoon 040 - 251 81 14. Uw schriftelijke sollicitatie dient uiterlijk 14 juni 2004 ontvangen te zijn en kunt u richten aan: Erasmus College Nederland T.a.v. C. Notenboom, Algemeen Directeur Postbus 307, 5600 AH Eindhoven NEDERLAND Bent u enthousiast en ondernemend, heeft u geen drempelvrees, wilt u werken bij een groeiend bedrijf, in een leuke en afwisselende functie... Reageer dan snel op onze vacature. Wij zoeken per direct een: voor het onderhouden van onze relaties en het plegen van acquisitie op bouwlocaties en bij bedrijven. Wij werken landelijk, met de nadruk op de randstad en zijn toonaangevend in de hoogwerkerverhuur branche U heeft MBO niveau door opleiding en/of ervaring, doorzettings- en aanpassingsvermogen en u bent in het bezit van een rijbewijs B(E) Wij bieden een prettige werkomgeving, goede ondersteuning en begeleiding en een goed salaris met bijbehorende secundaire voorwaarden. Interesse,...? wilt u meer weten Stuur dan uw sollicitatiebrief met cv naar: HWS Verhuur B.V. De heer T.L.M. v.d. Kooij Kenauweg 2 2331 BB LEIDEN vacature@hws.nl tel 071-5320123 De Universiteit Leiden is een authentieke universiteit die soms bewust wel en soms bewust niet wil vernieuwen. Soms moet een universiteit vooroplopen. Modieuze trends moet zij willen tegengaan. Vanaf 1575 leveren ons onderwijs en onderzoek prominente bijdragen aan welvaart, welzijn en cultuur. De Universiteit Leiden streeft steeds opnieuw naar wetenschap pelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Mede daarom werkt zij in de Europese League* samen met elf andere vooraanstaande universiteiten. Kwaliteit en vernieuwing gaan in Leiden hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die met ons vooruit willen kijken. *In de League of European Research Universities werken samen: Cambridge, Edinburgh, Genève, Heidelberg, Helsinki, Leiden, Leuven, Milaan, München, Oxford, Stockholm en Straatsburg. Universiteitsbibliotheek (2 x 19 uur per week) vacaturenummer: 4-094 Aanstelling gebeurt in tijdelijke dienst voor de duur van 1 jaar. Bij goed functi neren wordt de aanstelling omgezet in een vast dienstverband. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.023 bruto per maand bij een volledige dagtaak exclusief onregelmatigheidstoeslag (voor werken in de avonduren en in het weekend). Expertisecentrum Vastgoed, afdeling Technisch Beheer en Projecten (38 uur per week) vacaturenummer: 4-086 Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met, na een proefperiode van 1 jaar, uitzicht op een vaste aanstelling. Inlichtingen. Het salaris bedraagt bij voltijds aanstelling tussen de 1595 en 2229 bruto per maand. De volledige tekst van deze vacature staat op wvw.vacatures.leidenuniv.nl Deze tekst kan ook opgevraagd worden: telefoon 071 527 30 48. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De tuinbouw heeft 1 kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 180 gekwalificeerde medewer kers zorgt ervoor dat het teelt materiaal in de bloemisterij boomkwekerij- en groentesector vol doet aan alle wettelijke eisen. De kwa liteit van teeltmateriaal op ruim vierdui zend bedrijven wordt door ons bewaakt en bevorderd. Verder bieden wij een uitgebreid pakket van diensten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. Wij zoeken voor Naktuinbouw Laboratoria een 40 uur per week Functie-inhoud De werkzaamheden bestaan uit: het routinematig uitvoeren van gezondheidsonderzoek aan planten- materiaal. Getoetst wordt op onder andere virussen, bacteriën en schimmels met behulp van ELISA, PCR, IF en uitplaatmethode; het verrichten van toegepast onderzoek op het gebied van moleculairjs biologische technieken. Functie-eisen 11 De medewerker die wij op het oog hebben: beschikt over een HBO-opleiding op het gebied van moleculair- biologische technieken; heeft enige jaren ervaring met moleculaire technieken; heeft affiniteit met plantenziektekunde; werkt nauwkeurig, zowel in teamverband als zelfstandig; beschikt over kennis van de klassieke microbiologische technieken (is een prél. Ons aanbod Wij bieden een interessante, veelzijdige functie in een ambitieuze organisatie. Als Analist Gezondheidsonderzoek krijgt u bij Naktuinbo de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfspi s' kend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bi^e( Solliciteren Ut De sollicitatie kunt u - onder vermelding van LD 01.04 - binnen 2 wekjd, richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (afdeling P&0), Sotaweg 22, Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor meer inforrrii kunt u contact opnemen met de teamleider Gezondheidsonderzoek, d<*v heer M. Buimer, tel. (071) 332 61 58. E-mail: p.en.o@naktuinbouw.nl Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie naar aanleiding van de advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26